Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
baiser88 napisał(a):
Megan101 napisał(a):
Hejka Mamusie!!! Ale dzisiaj gorąco... masakra.
byliśmy w szpitalu na usg, bo na połówkowym Mały źle leżał. No dziś było już trochę lepiej bo serduszko dało się zobaczyć i pomierzyć wszystko w normie. Twarzą nadal zasłania rączką i nie da się jej podejrzeć, za to jajek jak to gin określił wogóle nie ukrywa 😁 nie wstydzi się 😁 😁
Połówkowe mieliśmy 8.7 i Mały ważył 516 gram, a dziś 716 gram. Rośnie nam Synek rośnie 🙂


oj to faktycznie rośnie 🙂)) !


jak mój prince 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej mamusie!Ja juz nie spie bo corcia sie wierci i az mnie przebudzila-mala akrobatka 🙂 Widze ze wy juz o rozpakowywaniu rozmawiacie-ja to nawet do glowy nie biore jeszcze tego bo wszystkich rzeczy nie ma ale w sumie to nie ode mnie zalezy bo jak Lence sie znudzi jej wlasna prywatna sala himnastyczna to pipci nie zatkam 🙂 Ale niech siedzi jak najdluzej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mialam straszną nocke, nie potrafiłam spac. nie lubie jak G nei ma i spie strasznie niespokojnie. kari c 3h sie budziła bo jej sie pic chciało, w koncu wstałam o 5.30 i sie wiełam za prasowanie....
dzis głosza upały..basen na ogórdku juz czeka. tylko jadę do centrum handlowego odebrac zakupy ze smyka, bo były (moz ejeszcze są) obniżki 50-70% i kupiłam dzieciakom ciuchy, bardzo korzystnie to wyszło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja juz po sniadniu 🙂 pranie sie robi, kuchnia posprzątane, później odkurze i może ogarnę jakąś szafe 🙂 był listonosz i przyniósł buty dla Wiki...wszystkie bardzo mi sie podobają jej pewnie też się spodobają 🙂
dziś w planie mam zamiar troche poczytać i poleniuchować 🙂 no i zrobie galeretke z owocami na wieczór dla mężulka i Wikuni 🙂 zwłaszcza ze po takim upale nie bedą mieli ochoty na syty obiad i powiedzieli ze dzis beda jest tylo faslke z byłą tartą i masełkiem i po klopsie mielonym............mi tam pasuje bo to 5 minut roboty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja juz po sniadanku i bylam juz z pieskiem nad woda-wykapala sie psinka nawet nie chciala wychodzic tak jej sie spodobalo.Ja dzis na obiadzik chlodnik bo w taki upal to nie idzie jedzenie.Mezulek z tata dalej walcza w lazience-ale mnie to cieszy bo zrobia o wreszcie bede miala swoja duza wanne bo jakos prysznic ok ale nie ma to jak wanna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
PaaTinkagru napisał(a):
Cześć mamuśki :" )
ja miałam mega ciezki tydzien... w szpitalu bo mała tak kopała,że oderwała mi łozysko i krwawiłam ... 😞
ufff ale juz jest dobrze kurcze 🙂. wazy 842g i 31,6 Cm : ) .

a jak wy Sie czujecie ?


nawet nie wiedziałam ze moze sie tak stac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja zaraz oszaleje z tego upalu juz nie moge znalezc sobie miejsca-chyba przeniose sie do piwnicy 🙂)) a z tym kopaniem to tez nie wiedzialam ze tak byc moze.Ja to czuje jak moja corunia upodobala sobie moj malutki pecherz jak czasami zasunie to ledwo do lazienki dolatuje bo posikac sie az mozna ile ma sily w kopniakach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja sama nie wiedziałam, że tak moze sie stać.. mo przesunąl mi sie termin dwa rtyg temu... : ) pisałam o tym .. hihi ... no kurcze wystraszylam sie jak zobaczylam krew.. to az mi sie slabo zrobilo... taaka szalona... wieczorkiem tak wiercila sie i myslalam ze to normalne.. i rano patrze a tu... uuu .. i zaraz jechałam i lezalam 4 dni na patologii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze,że już jest wszystko dobrze. Nie wiedziałam,że takie coś się może zdarzyć.
Dziś jest upał nie do wytrzymania. Masakra.
Dziś mój synek jest coś mało ruchliwy. Już sie zaczynałam martwić,ale się chyba obudził. Bo zaczęło się delikatne kopanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...