Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aallicee napisał(a):
baiser88 napisał(a):
Aliceee ja to samo, nie ciasto ale ziemniaczki czekoladowe właśnie zrobiłam i do lodóweczki, żeby doszły do siebie 🙂 będziemy dziś zajadać 😁

U mnie piękna pogoda, już druga tura prania prawie wyschnięta, będzie prasowanie 😁


a co to są czekalodowe ziemniaczki?


Ja to tak nazywam 🙂 Po prostu ziemniaczki 🙂 czyli kulki o smaku czekoladowym , posypane kokosem, troszeczkę rumu bądź wódki czasami dodaję do smaku ! Pychota
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
dzien dobry 🙂
troche mnie tu nie bylo ale to z braku czasu 🙂
wczoraj bylam u gina u dzidzi wszystko dobrze wyniki tez ok i glukoza wyszla dobrze 🙂


super wieści!! 🙂

Btw. Mi ostatnio często leci krew z nosa, takie małe krwotoczki, że po kilku minutach są do opanowania, ale już mnie to denerwuje, cóż uroki ciąży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Baiser88-czasami krwawienie z nosa to wina naszego zmeczenia.Moze ty przez stres dopinanie spraw na ostatni guzik przed weselem nabawilas sie zmeczenia wiec teraz odpoczywaj.Jak ja przedobrzylam ze sprzataniem mialam skrzepki krwi w nosie ale krwotoczkow nie lekarz kazal mi sie oszczedzac wiec odpoczywaj i nie przeciazaj organizmu choc to w naszym stanie ciezko ulezec calymi dniami plackiem nic nie robiac zupelnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez mam jakies skrzepki w nosie, ogólnie czuje w nosie jakies rany, wewn jest bardzo wrażliwy, taki urok chyba tej ciąży....
ząbki mam piękne, trochę neiprzyjemne to było. ale chyba tam zadzwonie, bo było to z groupona i paniusia dentystka nie zrobiła mi fluoryzacji, która była w pakiecie. pytałam sie jej 3 razy czy to juz wszystko, czy mogę isc, to odpowiedziała ze tak....dziwne,przeciez wiem jak fluoryzacja wygląda.... i wiem ze jej ni było dzis 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aallicee napisał(a):
tak sie pochwaliłam że Wiki już śpi ...... i oczywiście wstała i lata dalej, czyta, jeździ kolejką, bawi się lalkami 🤨

]

hihihi 🙂. Ale jakby nie patrzec tak jest zawsze ... 🙂 niech biega szybciej się zmęczy 🙂)

________________________________________________

Ja dopiero ide si kąpac, co z tą pogodą ostatnio? raz burza raz słonce raz deszcz, chmury a zaraz niebieściutkie... : (. nie da sie wytrzymac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my od 7.30 UP
wcz posiedziałam z przyjaciółką z podstawówki do 23.30 🙂 ale mi winko pachniało.....
G dalej w delegacji, bedzie wieczorem
ja kolejny dzien odkłądam prasowanie...nie cierpie prasowac
na sniadanie podgrzałam malinki i polałam płatki pychota 🙂
my dzis sklep mięsny (zapas na meisiąc, bo nie cierpie jeździc po mięso), potem basen, obiad i moze jakis plac zabaw. potem na działkę pojedziemy zobaczyc jak tam postępy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
książka pod tytułem " jak przechytrzyć dziecko" przeczytana 🙂 (oczywiście w tych rozdziałach które dotyczą mojej córki ) 🙂
zgłoszenie na kolejny konkurs kulinarny wysłane...... i co ja mam teraz robić......... w salonie leżą meble do skręcenia, no ale to dopiero wieczorem mężulek skręci ajak wróci z pracy (gryby nie ciąża już bym skręcałą 😁 ) chyba ruszę się do reszty prasowania, bo gotować nie mam dzić co bo dziś zjadamy to co wczoraj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez nie lubie prasowania wiec zawsze zbieram sterte i staje za raz bo na raty juz wybrobowalam sie nie da bynajmniej w moim przypadku.Ja dzis na obiadzik kopytka bo zostaly ziemniaczki z wczoraj wiec szkoda wyrzucic umyłam jedno okno w sypialni u mamy na dole ale jakos le mi na karku siedzi 😉 chyba przez ta pogoda.Mezulek od poniedzialku ma urlop krotki bo kilka dni ale zawsze cos wiec ruszymy sie po sklepach na spokojnie w poszukiwaniu sukienki na wesele dla mnie i dla niego koszula krawacik-dobrze ze gajer ma.Z facetami problemu nie ma nowa koszula krawat i sru na weselicho a baba zawsze jak nie kiecka to buty jak nie buty to torebka ;0 ale zakup musi byc to i na wrzesniowe wesele u mojej swiadkowej bede miala juz spokoj bo mam nadzieje kupic taka kiecka ktora i teraz i pozniej bedzie ok bo przeciez urosne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A wczoraj mielismy niezapowiedziana wizyte brata ciotecznego mezulka.przyjechali ze slaska na wczasy na mazury i odiwedzaja rodzine-nie lubie niezapowiedzianych wizyt ale ciesze sie ze wpadli bo tak bylby kolejny wieczor przed tv a tak posiedzieli posmiali sie przeszlismy sie na spacer bo chwilowo sie rozpogodzilo.Ale juz w dordze powrotnej pod samym domem zaczelo robic sie nie ciekawie dobrze ze sie nie rozpadalo i nie zmoklam bo znajac zycie zaraz bylo by katar kaszel i td.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja niezapowiedzianych tez nie lubie, zwłaszcza jak siedze w domu całą ciążę i włosy mam niwyprostowane, bez makijażu, w najwygodniejszych ( co nie znaczy najpiekniejszych )spodniach 🙂 ale na szczeście zawsze najpierw trzeba zadzwonic domofonem a my mieszkamy na 4 piętrze bez windy wiec mam czas na zmiane dresów i przeczesanie włosów i ubranie opaski 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Mamuski 🙂
Jak ja bym w domu posiedziala 🤔a tu jeszcze do pracy dzisiaj trezba popedzic odwalic (sorki za okreslenie) kolejna nocke. Jak mi sie nie chce 🤔.
Maly od wczoraj szaleje w brzuszku co jest pocieszajace bo do tej pory malo sie ruszal tylko moj narzeka bo jak przyklada reke do brzucha to Kuba odrazu sie uspokaja. Ale co tam tlumacze mu ze jeszcze nam obu da popalic 😁.
Jak samopoczucie u was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
elmirka, to normalne, u mnie nawet jak ja przykładam reke to moj chlopak tez cichnie 🙂 ale jak leze na wznak to sie tak rozpycha ze cale brzuszysko chodzi
my wróciłysmy z basenu, kari tak poszalała ze myslalam ze za nia nie nadążę, ale woda zimna była i po 30min wyglądałyśmy jak z kostnicy....mam nadzieje ze sie nie pochoruje ta moja mysza, bo w sroda w katow mamy konsultacje w sprawie wycięcia tych jej migdałków.
co do neizapowiedziamych wizyt to ja nie cierpie....serio. i nie chodzi o mnie tylko raczej o bajzel w domu 🙂 staram sie zeby goscinny zawsze lśnił, ale mamy go połączony z kuchnią i pokojem karli przejściem i widac bajzel tu...
dzis ogladałam foty z ciązy nr 1. powiedzmy ze prawie tak samo wygladam jak wtedy, chyba jednam brzuszek mam teraz nieco większy niz z kari w tym samym czasie... ale w 9 miesiącu z karlą miałam na seiro gigant brzuchol 🙂 ale chyba ogólnie teraz wyglądam ładniej hahahha 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie ciagle intensywnie, nawet ostatnio nie mam czasu tu zajrzec..... budowa domu nas pochlania- a raczej problemy ktore nam na niej stwarzaja. powinnismy sie juz wprowadzac a okazuje sie ze sie to przeciagnie o conajmniej miesiac...masakra..wiec czeka mnie przynajmniej dwa tygodnie mieszkania na kupie z tesciami na co sie niezmiernie nie ciesze.
ja przytylam tylko 5kg i nadal uwazam ze bardzo malo po mnie widac ciaze....za tydzien mam wizyte i chetnie dowiedzialabym sie wreszcie ile wazy malenstwo, ale poniewaz jest taka ruchliwa i zawsze uklada sie tak ze nie mozna jej zmierzyc:p 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez nie wiem ile wazy i miezy nasz maluch bo mi nie powiedzieli w szpitalu ale moze jak mi sie w koncu uda pojsc prywatnie do lekarza to sie dowiem.
A jesli chodzi o niezapowiedziane wizyty to juz przywyklam i chyba nikt ze znajomych sie nie przejmuje porzadkiem bo kazdy pracuje i nie ma czasu i sily na sprzatanie mimo wszystko staram sie utrzymywac czystosc choc z moimi meszczyznami nie jest to latwe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...