Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam Was Kobietki po swiętach 🙂 mam nadzieję, że te Wasze rosnące brzuszki, to nie od przejedzenia 😁 mi też juz powoli się powiększa - fajnie tak zaokrągla się podbrzusze 🙂 u mnie przez swięta kibelek kilka razy zaliczony - ale za to dzisiaj "na razie" bez żadnych mdłosci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia-88 napisał(a):
Witam Was Kobietki po swiętach 🙂 mam nadzieję, że te Wasze rosnące brzuszki, to nie od przejedzenia 😁 mi też juz powoli się powiększa - fajnie tak zaokrągla się podbrzusze 🙂 u mnie przez swięta kibelek kilka razy zaliczony - ale za to dzisiaj "na razie" bez żadnych mdłosci 🙂

Moj jakos mi sie wiekszy wydaje wieczorami chociaz i w dzien mimo 7 tyg nie ma co narzekac na okraglosci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczynki! 🙂 Nie bylo mnie tu jakis czas ale juz jestem. Samopoczucie u mnie kiepskie ale to dlatego ze sie przeziebilam.Wspolczuje wam z powodu waszych porannych i nie tylko dolegliwosci bo u mnie jak narazie (odpukac) mdlosci nie ma. Swieta minely spokojnie obijalam sie przez caly czas ale tak to jest jak sie widzi z rodzina raz w roku i na dodatek przywozi sie dobre nowiny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elmirka, ale Ci dobrze, że bez mdłości. Moje siostry teraz w święta opowiadały jak to z nimi było w ciąży i 2 na 3 nie miały mdłości tylko zachcianki. Dobrze, że chociaż 1 siostra wiedziała jak się czuję ;p
Ale pocieszaly zgodnie że teraz to już z górki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
amme napisał(a):
Elmirka, ale Ci dobrze, że bez mdłości. Moje siostry teraz w święta opowiadały jak to z nimi było w ciąży i 2 na 3 nie miały mdłości tylko zachcianki. Dobrze, że chociaż 1 siostra wiedziała jak się czuję ;p
Ale pocieszaly zgodnie że teraz to już z górki 🙂

Oby te slowa stały się realne bo meczyc sie cala ciaze to nie wiem ktora z nas to by wytrzymala.Moja siostra z kibelkiem pożegnala sie okolo 4 miesiaca, moja mama jakos tak jak pamieta to chyba ze 3 miesiace sie meczyla.A ze genetycznie wiele mamy podobienstw(bo nawet miesiaczki b.bolesne itp) to pewnie i ja bede meczyc sie cos kolo tego-Czyli jeszcze z 5 tygodni ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elmirka napisał(a):
Moim jedynym dyskomfortem stala sie nadwrazliwosc na niektore zapachy kiedy je czuje zaczynam sie zloscic wiec musze sie czasem bardzo powstrzymywac rzeby nie wybuchnac 😉

Mnie np drazni zapach kawy z mleczkiem-a tak ja lubilam przed ciaza.Pizza czy kebab-fuj -na kilometr wyczuje.Kanapka z wedlina odpada-wiosluje tylko paszteciki i ser zolty.Opijałam sie goracymi kubkami ale tez juz mnie strzacha na sama mysl o nich.A najgorsze ze mamy kwiecien a ja w domu zasuwam w cieplych skarpetach i kapciuchach dzianych bo nogi mam jak lody.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
Elmirka napisał(a):
mnie draznia slodkie zapachy np karmel ale nie oznacza to ze nie jestem w stanie go jejsc 🙂 bo apetyt mam na wszystko i wiecznie jestem glodna

A mialas mdlosci nie koniecznie poranne bo ja mam najgorzej wlasnie rano i wieczorem a w dzien w miare funkcjonuje

Ja nie mam mdlosci wcale i nie wymiotuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elmirka napisał(a):
Gdybym nie widziala naszego dzidziusia na wlasne oczy na usg to naprawde zaczelabym sie zastanawiac czy nie jestem chora na szczescie on tam jest i wszystko jest ok

Ale ci dobrze-to tylko sie ciesz jestes jadna na iles tam statystyczna przyszla mama ktora ciaze przechodzi bez objawowo.A to pierwsza czy kolejna ciaza?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
Elmirka napisał(a):
Gdybym nie widziala naszego dzidziusia na wlasne oczy na usg to naprawde zaczelabym sie zastanawiac czy nie jestem chora na szczescie on tam jest i wszystko jest ok

Ale ci dobrze-to tylko sie ciesz jestes jadna na iles tam statystyczna przyszla mama ktora ciaze przechodzi bez objawowo.A to pierwsza czy kolejna ciaza?

Dopiero pierwsze malenstwo dlatego okropnie sie balam czy wszysko jest ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
Elmirka-a termin porodu gin ci wyznaczył?Bo tak dziwnie masz termin na 20 listopad a jestes w 8t.c. ja mam termin na 26 listopad i mam 7t1d

Hehehe a moze i tak ma byc-cos mi sie chyba pokrecilo przesunelam tydzien ale nie w ta strone w kalendarzu 😉)))))))))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elmirka napisał(a):
anula4ever napisał(a):
Elmirka-a termin porodu gin ci wyznaczył?Bo tak dziwnie masz termin na 20 listopad a jestes w 8t.c. ja mam termin na 26 listopad i mam 7t1d

Teremin mam wyznaczony przez lekarza

To ja sie zakrecilam jak sloik po ogorkach i jakies zwidy mam w oczach patrze w kalendarz i odwrotnie widze 😉)))))))))))))zart 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
Elmirka napisał(a):
anula4ever napisał(a):
Elmirka-a termin porodu gin ci wyznaczył?Bo tak dziwnie masz termin na 20 listopad a jestes w 8t.c. ja mam termin na 26 listopad i mam 7t1d

Teremin mam wyznaczony przez lekarza

To ja sie zakrecilam jak sloik po ogorkach i jakies zwidy mam w oczach patrze w kalendarz i odwrotnie widze 😉)))))))))))))zart 😉

A jak u ciebie z terminem wyznaczony przez lekarza czy sama obliczalas? Bo ja wczesniej korzystalam z kalkulatorow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...