Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
amme napisał(a):
Andziocha jakie badania mialaś robione do tej pory? nie wiem czego u mnie jeszcze brakuje

na samym poczatku ciazy zrobil mi USG piersi 🥴 nie wiem po co 🥴
wiadomo krew,mocz 🙂
mialam robiony wynik z krwi na TOKSOPLAZMOZE!
teraz robili mi na HIV,HCV
nie wiem co jeszcze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
amme napisał(a):
a chciałam kurczę zmienić lekarza i iść na nfz ale jedyny polecony ma takie opinie http://www.znanylekarz.pl/andrzej-kopczynski2/ginekolog/olsztyn/ i zwątpiłam czy to byłaby dobra decyzja 🥴

sa rozne opinie bo rozne sa kobiety ktore do niego chodza najlepiej samej sprawdzic co i jak 🙂
jednym sie podoba jak sie zajmuje nimi a drugim nie odpowiada to juz gusta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!!Dopiero teraz pojawiam się bo od rana jak nie załatwianie spraw to po powrocie taka fajna pogoda się zrobiła ze chyba ze 2 godzinki siedziałam na ogrodzie.Wrocilam walnelam sobie 30 min drzemeczke i jestem 😉Jesli chodzi o lekarzy-akurat o Olsztynskich nie moge sie wypowiedziec bo raz ze nie jestem z tamtych okolic a dwa ze o zadnym nic nie slyszalam-sprawa logiczna.Ale jesli chodzi o wybor lekarza ktory ma sie nami zajac to uwazam ze to najwazniejsza sprawa abysmy mialy do niego zaufanie.Ja korzystalam z leczenia u roznych lekarzy a odkad trafilam na swojego obecnego leczylam sie przed ciaza i chodze teraz i nie zamienilabym go na nikogo innego. Konkretny i zna sie na robocie nie odchacza pacjentki na sztuke kazda traktuje indywidualnie.Przyjmuje u siebie nawet pacjentki ktore do niego dojezdzaja po 40-60 km.Wiadomo kazdy lekarz kazdej pacjentce nie "dogodzi" jedna bedzie zadowolona druga bedzie narzekala ze zle sie odezwal czegos nie zrobil.Ale grunt to nasz komfort i dobra opieka.A jak my sie u lekarza czujemy w gabinecie bezpiecznie to i naszym dzieciaczkom jest wtedy dobrze i my jestesmy o nie spokojne.Wiec tyle to moich rozwazan.A jesli chodzi o badania to ja mialam przed ciaza miesiac robione wszystkie badania TSH toxo morfologia i cala reszte teraz mialam morfologie cytologie mimo ze ostatnia mialam w styczniu ponowna potrzebna ze wzgledu na ciaze i wszystkie inne-caly ful pakiet i teraz bede spokojnie powtarzala pokolei badania zaczelam od morfologii. Wizyte mam w srode za tydzien-juz nie moge sie doczekac i jednoczesnie strach mnie ogarnia powoli czy wszystko jest ok tak jak powinno byc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania87 napisał(a):
witam, dzis mialam pierwsza wizyte u dr wiec pisze 😁 dzidzia ma 2cm, termin równiutko tak jak sobie sama wyliczylam z miesiaczki- 25 listopad. serducho bije, mężuś byl widzial co zdzialal i teraz cieszy 😁 a ja wreszcie uwiezylam ze jestem w ciazy

Masz termin prawie taki sam jak ja ja mam 26 listopad 😉 super wiadomosci ciesze sie razem z toba ja swoje 2 usg mam za tydzien na pierwszym dzidzia miala 0,33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania87 napisał(a):
ja nastepne dopiero za 5 tyg 🙂 no ale to byla moja 1sza wizyta wiec teraz sobie poczekam troche 😜

To czyli jestes w 7t3d?tak?to kurcze duza dzidzia jak ma 2 cm ja wyliczylam ze jak miala 0,33 moja to na usg 18 w srode bedzie miala 1,83 ale moze zle cos licze okaze sie.A slyszałas serducho?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia40322 napisał(a):
Cześć mamuśki jak dzisiaj dzionek wam mija?czy któraś z was wie co oznacza wynik toksoplazmozy IgG 572.4??

hej 🙂 ja mialam robiony i mialam tego IgG 35,1 i musialam sie zglosic do szpitala zakaznego na powtorke wynikow bo to jest wynik dodatni czyli albo ta chorobe przeszlas albo ja masz!
mi wyszlo ze ta chorobe przeszlam jak bylam malutka dlatego taki wynik niski!
a co to za choroba lekarz mi tylko powiedzial ze to jakis pasozyt 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
Elmirka napisał(a):
A jak samopoczucie u Ciebie?

tez mnie boli glowa i caly czas jestem zmeczona nic mi sie nie chce 🥴

Tez mi sie nic nie chce a zwlaszcza isc do pracy 🙂 chyba przedluze sobie urlop do konca cygodnia z powodu choroby 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elmirka napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Elmirka napisał(a):
A jak samopoczucie u Ciebie?

tez mnie boli glowa i caly czas jestem zmeczona nic mi sie nie chce 🥴

Tez mi sie nic nie chce a zwlaszcza isc do pracy 🙂 chyba przedluze sobie urlop do konca cygodnia z powodu choroby 🙂

ja na szczescie jestem w domu ale brak oznak do zycia i funkcjonowania czuje sie jakby cos mnie potracillo 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...