Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Gwiazdeczka na pewno będzie wszystko dobrze - będziemy tu wszystkie trzymać kciuki za Was 🙂
A ja wczoraj cały dzień bez mdłosci 🙂 a jak wczoraj pomidory za mną chodziły - kupiłam sobie pomidorki cherry i całe (500g.) opakowanie w ciągu kilku minut zjadłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gwiazdeczka-będzie wszystko dobrze jesteśmy z Tobą.A co do malowania wlosów to ja mam już spore odrosty i nie chce malować wlosów w 1 trymestrze bo to szkodzi dla dziecka.Trzeba uwarzać na kosmetyki a co dopiero farba.Podobno mozna szamponetkami ale krew by mnie zalewała jak bym za każdym myciem wlosów widziała lejącą się farbę.Wiec powiedziałam sobie farbowaniu nie.Fakt odrosty wkurzają ale czego się nie robi dla dzidzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przedwczoraj mi sie wydawalo, ze poczulam ze 3 razy cos tam mnie muskalo, ale nie bylam pewna, czy to to. Ale od tej pory juz nie czuje. mozliwe, ze to byly moje kiszki, ale na moje oko to bylo inne uczucie... A 1 kg to chyba nie tak duzo, w koncu dzidzia tez przybiera na wadze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie to jest to kobiety przy kolejnych dzieckach to juz znaja to uczucie a przy pierwszym to nowosc.Ja to bym tak chciala nie przegapic tego ale jeszcze duzo musze czekac na te gilgotanie od srodka.Moja siostra mi opowiadala ze to tak jaby motyl wlecial do brzucha i chcial wyfrunac i gilgotal, ze na poczatku to bardzo mile uczucie a pozniej to juz tragedia jak dzidzia nozki prostuje itd.Moze to bylo to albo to nasza psychika. 😉 Grunt ze z dzidzia jest wszystko ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny, ja zajrzalam, żeby się w sumie pozegnac na czas świat i życzyć pięknych pisanek 😜
karolka zdjecie rewelacja, coś niesamowitego, że masz już takiego czlowieczka w sobie 🙂
Anula ja staram się zaglądać ale czasami samopoczucie nie pozwala, mdlości cały czas... 😞
Przyznam wam się dziewczyny, że już zaczynam powoli zaglądać po kryjomu na różne stronki i podziwiam takie malutkie buciki albo śpioszki... 🙂 wiem że jeszcze dłuuuugo ale czasami tak fajnie sobie popatrzeć 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...