Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aallicee napisał(a):
u mnie dzis tez ciepło...ani jednej chmurki :/ no ale licze na zapowiadane wieczorne burze 🙂 ja w planie mam dzis lezeni i troche poprzyszywac guzików i ponaprawiac ubran,, no i niestety musze dzis ugotowac obiad wiec bedzie jeszcze cieplej w domu.

U Ciebie juz 20 tyg masz juz polowe za soba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Megan101 napisał(a):
Anula to widzę,że poważnie zabrałaś się za kompletowanie wyprawki!!! 🙂 🙂 🙂 ja zaczynam w sieprniu.

ja tez zabieram sie za to w sierpniu chodz ja wszystko mam teraz trzeba to jeszcze raz wyprac i wyprasowac i spakowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam nic jak narazie. Pewnie zaczniemy niedługo dostawać rzeczy od znajomych. Ale się okaże. Podobno szwagierka ma wózek po swojej córce i chce go nam dać,ale Kaśka ma 12 lat, więc wózek jest stary jak świat...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aallicee napisał(a):
ja dla Wikuni miałam wózek Jedo 4 Fyn 3w1 i byłam zadowolona, teraz mam Jane rider, i po Wiki spacerówke Baby design i oprócz tego jeszcze zwykłą parasolkę...więc wózków mamy więcej jak dzieci 😁

ja mialam 3 w 1 ale sprzedalam bo byl za ciezki a na drugie pietro bylo co wnosic bo w garazu brak miejsca na wozek 🥴
kupilam spacerowke lekka i nie przemyslalam tego ze drugie dziecie moze urodzic sie zimowa pora 🥴 i teraz musze poszukac jakiegos wozka glebokiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
A u mnie od rana da sie wytrzymac 22 stopnie lekki wiaterek niby wyglada niebo na burze ale tylko buczy i buczy i chyba przejdzie bokiem ja ostatnio w nocy spie jak zabita okna pootwierane lekki wiaterek leze na wierzchu z tylkiem i jest bosko mezulek troche narzeka ze czasami mu zazimno jak wiatr wieje ale ma wyjscie wejsc pod koldeke 😉 ja wczoraj dostalam pierwsza ture paczek z allegro suszarka na butelki butelki smoczek kocyk lekki i cieply reczniki z kapturkiem a teraz czekam na mega przesylke wanienka z mega duza iloscia rzeczy same drobiazgi ale ful tego jest znalazlam goscia na allegro co ma wszystko i wszystko oplaca sie zamowic bo placi sie raz za przesylke od ciuszkow po majtki poporodowe pampersy gaziki i proszek dla dzidzi szok wiec zdecydowalam sie ze sie oplaca-sprawdzilam cene miedzy nim a kauflandem w proszku lovella dla dzidzi i jest roznica 1-2 zl ale przy zamawianiu takiej ilosci rzeczy to jest pikus


Anula super !!! Ja też zamierzam po weselu zacząć wszystko gromadzić i zbierać 😁 To moja pierwsza dzidzia i w rodzinie neistety nie ma nikogo, kto mógłby mi cos podrzucić dlatego też będzie sporo tego do kupowania 🙂

Dziewczyny ja zdecydowałam się na wózek 3w1 ale jest bardzo lekki, juz miałam próbę jeżdżenia 😁

U mnie 36 stopni , istne piekło można się roztopić 😞( pije wodę litrami, nie mam na nic siły ze zmęczenia i to leżenie w łóżku bardzo doskwiera 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alez pogoda tak sie zbieralo i sie nazbieralo polozylam sie na chwilke przez tv i nawet nie wiem kiedy usnelam i jak to dobrze miec lokatora w brzuszku bo obudzila mnie dzidzia tak mi sie wepchala w pecherz ze ledwo zdarzylam do toalety i jak juz wstalam to przerazilam sie ktora to godzina walnelam 2 godzinna drzemke co ja w nocy bede robic-dobrze ze obiadzik juz zrobiony byl dla meza bo za 30 min bedzie w domu i o by bylo rozczarowanie obiadku nie ma hihihihih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do wyprawki to sciagnelam sobie stronke z lista co trzeba i sie przerazilam ile tego trzeba i o ilu rzeczach pamietac wiec doszlismy do wniosku ze zaczynamy od tych najgorszych drobiazgow lozeczko i posciel do lozeczka na koniec mebelki we wrzesniu a jak narazeie wszystko zbiermy w pokoju dzidziusia w kartonach beda mebelki zaczne pranie prasowanie i ukladanie rzeczy na miejscu a do wrzesnia mamy zamiar wszystko skompletowac wszystkie te pierdolki nozyczki szczoteczka aspirator do noska suszarka na butelki butelki wanienka jak narazie wynosly cos ok 250 zl wiec pierwszy wydatek zrobiony w przyszlym miesiacu nastepna tura czyli troche dzidizusiowych rzeczy i dla mnie bo pizamy robia sie ciasne a i do szpitala trzeba miec w co sie ubrac i cala ta reszta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a u mnie dzisiaj pogoda w sam raz lekki wiaterek pochmurno i 20 stopni 🙂 wczoraj była masakra 28 stopni ukrop na maxa.... dzisiaj miałam powera na sprzątanie odwiedziła mnie mamusia i pomogła umyć okna i ogólnie ogarnęłyśmy całą chatę 🙂 pachnie świeżutkimi firankami 🙂 co do wyprawki to ja zacznę gdzieś pod koniec sierpnia ...najważniejsze rzeczy mam wózek już jest łóżeczko zakupimy we wrześniu żeby nie było za późno w razie w 🙂 trochę ciuszków juz mam ale bardziej neutralne jeszcze znajoma ma mnie obdarować która rodzi za 2 tyg bo podostawała dużo ciuszków ale np. takie na zimę malutkie a jej córcia w wakacje już będzie to się jej nie przydadzą 🙂 laktator, podgrzewacz do butelek to już mam...ale jeszcze dużo rzeczy muszę zakupić z listy tej co mi doświadczona siostra zrobiła...mówiła, żeby nie patrzeć na listy z gazet lub neta bo dużo rzeczy się nie przydaje i zrobiła swoją którą stosowała już do 2 dzieci to wie dobrze co musowe a co nie...dzisiaj mężuś kupił mi maść maltan zacznę już teraz hartować piersi do karmienia żeby później nie było problemu...w sumie na ulotce jest napisane że wystarczy 2 miesiące przed porodem ale nie ma przeciwwskazań żeby nie zaczynać wcześniej...mam strasznie wrażliwe i obolałe dlatego chcę już teraz zacząć 🙂 nic idę się szykować bo jak mężulek wróci z biegania ( codziennie biega 15 km) to jedziemy zobaczyć do Pobierowa ( od domu to tylko 9 km 🙂) do miłego napisania wieczorkiem pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aallicee napisał(a):
ja własnie kupiłąm kolejny stanik 🙂 tym razem mama dream z Alles 🙂 ale na allegro bo w ich własnym sklapei było drozej o 26 zł 🙂


ja tez wszystko kupuje i kupowałąm na allegro
po karli zostalo mi sporo ubran i bielizny, nawet nie uzywanej. bo te uzywane staniki do kosza....milion razy prane przy karmieniu
wozek, wanienka, inne graty tez mamy, zostaly jakies sprawy higieniczne i ubranka, bo niestety w dziewczęce ciuchy nie biore...

ty juz wiesz aalliccee co tam sie chowa u Ciebie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...