Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dziewczyny odeśpimy te nocki po porodzie 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
ja chodze na siku, biore leki co 4 godz i mój mężulo chrapie :/

ale licze ze dzidzia bedzie podobna do Wiki i w wieku dwóch miesięcy zacznie spac od 19 do 7 🙂 w końcu robiona w ten sam sposób 🤪 🙃 🤪 🙃 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aallicee napisał(a):
dziewczyny odeśpimy te nocki po porodzie 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
ja chodze na siku, biore leki co 4 godz i mój mężulo chrapie :/

ale licze ze dzidzia bedzie podobna do Wiki i w wieku dwóch miesięcy zacznie spac od 19 do 7 🙂 w końcu robiona w ten sam sposób 🤪 🙃 🤪 🙃 🤪 🙃


hihi Alice to miałas super z Wiki !! Taki sen to marzenie każdej mamusi 🙂
Mam nadzieje zatem, że z moją Sofii też tak będzie 😁 btw. ja na szczęście mam leki co 6h, więc tylko raz wstaję albo 0 jak nie śpię 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!!! Zniknełam na dobę i tyle nadrabiania 🙂
Gwiazdeczka super,że Maluszek już jest taki duży 🙂 najważniejsze,że jest zdrowy,a że duży widocznie taki ma być 🙂
Aallicce będzie dobrze. Leż i odpoczywaj. Założą czy peser i będzie dobrze. Koszuleczka śliczna 🙂
Asiek gratulacje na nowej drodze życia!!! No to weslele było udane 🙂
Ja byłam dziś na wizycie kontrolnej. Ale usg nie miałam, bo miałam 1,5 tygodnia temu,na samolocie nie siedziałam,bo nic na ten temat nie mówił. Zapytał się jak się czuję. Dowiedziałam się,że leki na podtrzymanie będę brała do 36 tygodnia i tyle. Za 4 tygodnie znowu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiek gratulacje i witam w gronie mezatek-fajny stan ja we wrzesniu bede juz 2 lata po slubie a pamietam ten dzien jak wczoraj i z duma podkreslam moj maz mezatka itd Jesli chodzi o bezsennosc znam to uczucie kiedy ja chce spac mala urzadza sobie gimnastyke nie lubi jak leze na lewym boku a na tym przyzwyczailam sie spac(przed ciaza zasypialam na brzuchu)wiec dla damy pasuje jak leze na plecach a ja na plecach nie usne i tak cala noc sie morduje mezulo spi jak zabity a ja z boku na bok od 2 tygodni o 4 wstaje na sikansko i zawsze ta sama mysl jezu wszyscy spia smacznie a ja laze na siku ale chyba czas nas uczy i przyzwyczaja do wstaeania do dzidziusia.Staram sie juz nawet od 19 nie pic albo tyci tyci a siuski o 4 rano jakbym z caly dzien nie sikala.No wiwc tak toczy sie nasze nocne zycie mamusiek 🙂 dobrze ze mamy to forum pobiadolic mozna bo facet pozaluje ale nie ma to hak ciezarna z ciezarna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Mamusie!!! Zauważyłam pewną rzecz. Mój synek reaguje na głos mojego męża 🙂 🙂 wczoraj jedziemy do Poznania mówię,że Mały jeszcze nie kopał, na to mąż zaczął gadać do brzuszka,żeby mnie synek się obudził i mnie kopnął i on to robi. Tak samo wieczorem. Dziś rano leżymy w łóżku i mąż zagadał do brzuszka i Mały odrazu mnie kopnął 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Megan101 napisał(a):
Hejka Mamusie!!! Zauważyłam pewną rzecz. Mój synek reaguje na głos mojego męża 🙂 🙂 wczoraj jedziemy do Poznania mówię,że Mały jeszcze nie kopał, na to mąż zaczął gadać do brzuszka,żeby mnie synek się obudził i mnie kopnął i on to robi. Tak samo wieczorem. Dziś rano leżymy w łóżku i mąż zagadał do brzuszka i Mały odrazu mnie kopnął 🙂
Megan moja cora tez reaguje na glos tatusia-ostatnio ladnie ja prosil zeby tak nie wypinala sie bo mamusie to boli i zeby dala spokoj na troche dla mamusinego pecherza na chwile spokoj i co?I jak mi zasolila w bok to myslalam ze sie z.....doslownie maz stwierdzil po tym fakcie ze ma sile po nim i upartosc tez hihihi a radosci mial jak male dziecko przez ta sytuacje.Juz w tym tygodniu dzieci slysza moja zaczela na pozytywke reagowac klade sie na lewy bok wlacze pozytywke i mala nawet nie drgnie i zasypiamy obiek-fajna sprawa moja siostrzenica na pozytywke po porodzie reagowala az zdziwiwnie bralo melodyjka i mala spokojna jak reka odjal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, Hej Mamusie 🙂

Gwiazdeczko teraz doczytałam, synuś faktycznie duży 🙂 super wieści!
Ja po wczorajszej wizycie, niestety antybiotyk, mam bakterie w moczu (generalnie mam problemy zdrowotne z nerkami i to przez to) i do tego szyjka też troszeczkę się skróciła, mam leżeć z tyłkiem do góry !! I masa lekarstw... Za tydzień wizyta kontrolna, jeżeli się nie poprawi to znowu do szpitala.

Aliceee widzę, że mamy podobną sytuację 😞 zatem ja byłam w szpitalu bo miałam zagrożenie poronienia z powodu skracającej się szyjki i bardzo nisko maleństwo było. Podrasowali mnie w szpitalu i czuje się lepiej, teraz mam spokojnie leżeć 🙂 Wiec nie martw się, będzie dobrze 🙂

Moja Sofii waży już 960g 🙂)

Ja dziś leżę i odpoczywam 😉

btw. super ta koszulka, chyba się na taką skuszę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
baiser88 napisał(a):
Hej, Hej Mamusie 🙂

Gwiazdeczko teraz doczytałam, synuś faktycznie duży 🙂 super wieści!
Ja po wczorajszej wizycie, niestety antybiotyk, mam bakterie w moczu (generalnie mam problemy zdrowotne z nerkami i to przez to) i do tego szyjka też troszeczkę się skróciła, mam leżeć z tyłkiem do góry !! I masa lekarstw... Za tydzień wizyta kontrolna, jeżeli się nie poprawi to znowu do szpitala.

Aliceee widzę, że mamy podobną sytuację 😞 zatem ja byłam w szpitalu bo miałam zagrożenie poronienia z powodu skracającej się szyjki i bardzo nisko maleństwo było. Podrasowali mnie w szpitalu i czuje się lepiej, teraz mam spokojnie leżeć 🙂 Wiec nie martw się, będzie dobrze 🙂

Moja Sofii waży już 960g 🙂)

Ja dziś leżę i odpoczywam 😉

btw. super ta koszulka, chyba się na taką skuszę 😁



ja leze z pupa w górze....ma cel szyjke wydłużyćdo 3 cm zanim wróci Wiki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula nie martw się, zobaczysz że u Lenki wszystko super 😉!!! A to , że brzuszek jest nisko to nic nie znaczy, bo to zależy przede wszystkim od szyjki i jej długości !
No tak, Ja leżę, wiatraczek sobie chodzi i oglądam ciuszki i czytam poradniki dla przyszłych mamusi 😁

Dziewczyny to trzymam kciuki i czekam na wieści co tam ciekawego w brzuszkach słychać 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aallicee napisał(a):
Andziucha masz stresik jak to bedzie przy dwójce dzieci?? 🙂

bardzo sie stresuje 🥴 nie wiem jak sobie poradze z dwojka takich maluszkow chodz ten pierwszy chodzi i broi to tez trzeba poswiecac mu uwage a tu jeszcze jedno malenstwo 😮
chcialam miec tak rok po roku dzieci wiec trzeba bedzie zakasac rekawy i radzic sobie chodz tez boje sie jak zareaguje synek na braciszka czy bedzie zazdrosny?

A ty jak tez stresik??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
aallicee napisał(a):
Andziucha masz stresik jak to bedzie przy dwójce dzieci?? 🙂

bardzo sie stresuje 🥴 nie wiem jak sobie poradze z dwojka takich maluszkow chodz ten pierwszy chodzi i broi to tez trzeba poswiecac mu uwage a tu jeszcze jedno malenstwo 😮
chcialam miec tak rok po roku dzieci wiec trzeba bedzie zakasac rekawy i radzic sobie chodz tez boje sie jak zareaguje synek na braciszka czy bedzie zazdrosny?

A ty jak tez stresik??


moja starsza jest boo ma juz dwa i siedem m-cy...... ale chcielismy miec rok po roku i nie wyszło....ale teraz to sobie nie wyobrazam jakbym dala rede jakbym urodzila w zeszlym roku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...