Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja bete robilam równo z testem niemalże, bo chciałam potwierdzić i to 348 to było tydzień temu. Dziś znów robię, napisze Wam jak i co wyszło.
Gwiazdeczka a wcześniej jaki poziom bety mialaś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja robiłam tylko raz betę...w sumie to jak zadzwoniłam do mojego lekarza to powiedział że z takim wynikiem na pewno jest ciąża tylko teraz się zastanawiam czy to nie za mało 🙂 chyba dostane zawału do poniedziałku...jeszcze 3 dni i dowiem się czy z naszym szkrabikiem jest wszystko ok...a co do senności to mam oczywiście ale zaparć zero 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Betą aż tak badzo sie nie kierujcie, ja jej w ogole nie mialam robionej. Moja kolezanka robila w 6 tyg i wyniki wyszly jej tak kiepskie, ze lekarz powiedzial, ze raczej nie ma szans na donoszenie dziecka, poronienie gwarantowane. Zalamala sie dziewczyna, ale poradzialam jej, zeby poszla do innego lekarza. Ten ja uspokoil i powiedzial, ze wszystko jest ok. Teraz jest w 15 tyg i czuje sie swietnie, z dzieciaczkiem tez jest wszystko dobrze 🙂 Nie wiem jak mozna tak na podstawie jednego wyniku wydac tak okrutny wyrok...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja cały czas czuję że z moja dzidzią jet wszystko ok 🙂 przed wynikiem z krwi zrobiłam 3 testy i wyszły pozytywne ale da świętego spokoju zrobiłam także betę...ciekawa jestem czy to bliźniaki 🤪 a co do tych naszych wspaniałych lekarzy to na nich zawsze trzeba brać poprawkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I jak tam dzisiaj Wasza samopoczucie? Mieszkam w Brukseli, a tutaj już zaczynają się upały! Dały mi dzisiaj trochę w kość w południe. Na szczęście mam dziś wolne popołudnie i moge odpoczywać do woli..troszkę mnie dziś mdliło z rana i delikatnie kłuje mnie brzuszek. A jak u was z upławami? Ja mam ich na prawdę dużo....co do Bety nie ma co się nią zanadto przejmować. Ja nawet nie znam wyniku swojej. Wyniki z laboratorium przyszły do mojej ginekolog a ona powiedziała, że wynik jest niski, ale w normmie.Troche się przestraszyłam tym, ze niski, ale powiedziała, że to początek i, ze wszystko bedzie ok. ... Dzisiaj jakoś tak bardziej się boję, że ta ciąża znowu zakonczy się niepowodzeniem. Tak bardzo chciałabym, zeby wszystko było dobrze....kocham już tą małą istotkę i bardzo tęsknię za chwilą kiedy ją zobaczę! Uda sie tymrazem prawda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki ja też listopad a dokładnie z miesiączki wychodzi na 4 listopada;-)czuję sie kiepsko ciągle mdłości nie jest to przyjemne uczucie mam juz jednego synka ma prawie 5 lat i już może dobrze nie pamiętam ale w pierwszej ciąży aż tak mnie nie mdliło;-( jak sobie z tym radzicie bo ja wcale;-(
pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aneczkas...no pewnie że wszystko będzie w porządku trzeba tylko w to mocno wierzyć...trzymam za Ciebie i Twoje maleństwo kciuki 🙂 ja mieszkam w Polsce nad morzem i u nas wiosennie się zrobiło świeci słoneczko ale nie jest jeszcze za ciepło dla tego cieszę się z tej pogody bo nienawidzę upałów i współczuję ci 😞 u mnie z upławami różnie... biorę luteinę dopochwowo to może dla tego też tak mi leci...a co do pobolewania brzucha to nie ma dnia żeby lekko mnie nie pobolewał ale nie są to mocne bóle na całe szczęście 🙂 najmocniej to bolą mnie piersi...już dostaję z nimi szału bo nie mogę spać n a boku bo mi przeszkadzają 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dzisiaj przeszłam samą siebie- o 4 rano obudziłam się tak masakrycznie głodna, że musiałam zjesć kanapkę i poszłam dalej spać 🙂 o 8 wstałam i bez wymiotów się dzisiaj nie obeszłam 😞 wczesniej miałam mdłosci a dzisiaj to rwało ze mnie, że aż mój M. się zaniepokoił i az przyszedł do kibelka sprawdzić czy ze mną ok 🙂 a jeszcze dzisiaj stwierdził, ze będzie dziewczynka, bo bardzo mam usta spuchnięte i duuużo pryszczy ostatnio mi wyskoczyło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja to potrafię o 3 nad ranem obudzić się i być potwornie głodną 🙂 wstaję i jem...później wstaję o 7 jem o 11 jem o 13 jem i tak co dwie godziny jem...czuję że do końca ciąży to ja będę maga wielką kulką 🙂 ale nie przejmuję się tym ważne żeby maleństwo było zdrowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To znaczy, że w pierwszą owulację się wstrzeliliście? My bez większej presji ale 5 miesięcy.
Właśnie czekam na wyniki beta, bo tak jak gwiazdeczka moja p. doktor powiedziała, że za niski mam poziom... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...