Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja ostatnio dostałam z bebilonu maskotkę dla naszego maleństwa za darmo zalogowałam się na ich stronie i mi przysłali, jeszcze dostałam z johnsona łagodny płyn do mycia ciała i włosów 3w1, krem pielęgnujący i ochronny krem przeciw odparzeniom wszystko w wersji mini ale zawsze to coś 🙂 a i jeszcze z ziaji dostałam ale musiałam oddać bo termin ważności kończył się przed narodzinami naszej dzidzi 🙂 wszędzie gdzie się da loguję się i wysyłam zapytanie o próbki dla dzidzi albo wypełniam kwestionariusze a oni sami wysyłają...jak coś znajdziecie ciekawego np. o pampersach to podrzućcie linka 🙂 pozdrawiam pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elmirka to wspolczuje - moja kumpela tez to przechodzila w Anglii, chodzila prywatnie i placila, ale przynajmniej z porodu w wodzie byla zadowolona 🙂
kurcze to wy cwane jestescie ja nawet na to nie wpadlam by jakies probki dostawac i gdzies sie wogole logowac w tym celu...zreszta teraz po 8 h pracy w szpitalu mam dosc jak wracam do domu...
plus bycia w ciazy w Polsce- natychmiastowe zwolnienie lekarskie ! i zero pracy....a ja pomimo ryzyka w ciazy stwarzam swoja praca zagrozenie dla siebie i dzidzi...masakra 😞jednym slowem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam usg 17 maja i już nie moge się doczekać. Mam nadzieję,że to szybko zleci.

Elmirka widzę,że naprawdę Ci sie spieszy poznać płeć. Ja nawet nie wiem czy ma to dla mnie znaczenie.
Najważniejsze by było zdrowe. A cała reszta sie nie liczy. Przy pierwszej ciąży pałałam większym entuzjazmem itd.
Po stracie Maleństwa podchodze do tego z większym dystansem. Gdzieś tam w głębi duszy boję się,że czasem historia
się powtórzy. Dlatego jestem troszkę zdystansowana. Mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze i będę mogła się tym wszystkim
już naprawdę i całkowicie cieszyć.
Andziucha super zdjęcie!!! gratuluję!!! Cudne. 🙂 🙂
Ja pochwalę się zdjęciem,ale dopiero po 17.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sie z rana.Oj co to byla za straszna noc-prewie wcale nie spałam a jak przysnelam to za pol godziny znow oczy otwarte.Tragedia,az poszlam spac do 2 pokoju bo mi meza szkoda sie zrobilo-biedak do pracy wstac musi a ja sie mecze i spac mu nie daje.Bolal mnie zoladek zjadlam bolal jeszcze gorzej pozniej a to nie wygodnie a to cos tam znow.straszna noc.Probowalam nad ranem dospac co sie nie wyspalam ale nie idzie pewnie zmuli mnie w poludnie znajac zycie.
Andziucha: super wieści.i jakie ladne zdjecie tak wszystko widac.i strasznie dziwnie że aż dopiero nastepne usg w 22 tygodniu ja mam za kazda wizyta robione usg.Bedziesz miala fajnie synus jest jak sprawdzi się z coreczka to rewelacja.chyba ze wyrosnie siusia czek do nastepnego usg 😉
Elmirka: nie tylko ciebie korca ciuszki ja ostatnio już mialam w reku ciuszek takie śpiochy słodkie ale w ostatniej chwili odłożyłam i nie kupilam lepiej nie zapeszac
Karina83- to ty jeszcze wogole nie mialas robionego usg?
Popieram Elmirke:No wlasnie dziewczyny wstawiajcie zdjęcia usg i brzuszkow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
Andziucha napisał(a):
dzien dobry 🙂

A dzien dobry dzien dobry.widze ze znow z rana tylko my tu zagladamy 😉

najbardziej zainteresowane rozruszaniem tego forum 🙂 😁 😁
ja to tylko bardziej z rana mam czas bo pozniej drzemka malego to musze obiad zrobic jak wstanie daje mu jesc i smigamy na dwor 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
A przy okazji zapytam sie:masz jakies tabletki?ja lykam co rano witaminy i kwas foliowy i tak sie zastanawiam czy pozniej tez cos bedzie do lykania bo dla mnie polykanie tabletek to masakra.


ja tylko te witnaminy PRENATAL classic ale one maja taki dziwny posmak 🥴
zawsze jak je lykam to mi niedobrze 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W sumie zadna tabletka nie ma super posmaku ale dla mnie lyknac najmniejsza to mega problem gorzej niz z dzieckiem 😉 a co do posmaku to od 3 dni mam taki kwasny posmak ze szok latam myje zeby wciaz zeby zabic ten posmak landryny mietowe i nic dalej no jak nie mdlosci to kwas w ustach a pozniej pewnie czeka mnie zgaga 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka Mamusie!!!
u mnie też od rana słonko świeci. Wiosna w powietrzu. Ehh super.
Ja łykam Femibion Natal 1, Luteinę pod jezykowo ( masakra), Duphaston jedną tabletkę no i jeszcze muszę brać Aspirynę Protect ( to z powodu operacji). Troszkę tych tabletek biorę. Ale mam nadzieję,że dzięki temu wszystko z Maleństwem będzie dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Megan ja też biorę luteinę pod język (2x2) smak masakryczny, zawsze mi się wymiotować chce jak mam je w buzi, ale lekarz mi na ostatniej wizycie powiedział, że mam brać do następnej wizyty (10.05) a później będziemy je odstawiać. A Ty do kkiedy masz je brać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny mam głupie pytanie: czy wasi mężowie lubią skubać słonecznik??
bo mnie cholera dziś wzięła jak siadłam do kompa bo klawiatura cała w tych łupinkach co przypadkiem spadły. 😲
i chyba odkurzacz odpalę bo siedzę i łuskam to spomiędzy klawiszy 😠
pogryzę M. jak wróci normalnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...