Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Zjadlam sniadanko i dopadlam sie do odkurzacza kurze szmata i sapie jak ciuchcia ale sprzatnieto maz sie ucieszy bo zawsze jemu porzadne odkurzanie popada w soboty ale ze wzgledu na to ze jutro juz o 12 wyjezdzamy na wesele to nie bedzie na to czasu tak wiec dziewczyny jak jutro bedzie wam smutno beze mnie tutaj nie martwcie sie-bynajmniej nie mam zamiaru sie rozpakowywac jeszcze.Wczoraj maz zaczal do mnie pieszczotliwie mowic bombka a ja w smiech ze raczej bomba bo teraz to tykam i tykam i w kazdej chwili moge wybuchnac hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Musze odpoczac-poszukam ladnych narzut na lozko w sypialni a pozniej ide dzialac nalesniczki-wogole ostatnio zauwazylam ze czesto jestem glodna i musze po troszeczku wsuwac cos bo jak zaduzo to zgaga jest niemilosietna a po malych ilosciach i jakos sie trzymam tylko wkurzajace te podjadanie bo wolalabym raz usiadc zjesc i miec spokoj ale moj lokator chyba wszystko mi podciaga co jem hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam, ja jestem dzis zadowolona bo wczoraj mialam bardzo dobry dzien: kupilismy lozeczko uzywane z szuflada za 50 zl a wyglada jak nowe, zachorowalam na jasne lozeczko, wiec juz tez farbe kupilismy i bedzie malowanie. Dodatkowo wygralam wczoraj kilka aukcji z ciuszkami, a w przyszlym tygodniu dojdzie do nas mega paka z Anglii od siostry K, ktora ma roczne dziecko. Kupilam tez oslonke na lozeczko z ikei, teraz tylko porzadny materac trzeba kupic i loze gotowe. Wczoraj na zajeciach szkoly rodzenia tez duzo przydatnych informacji nam udzielono o witaminach, karmieniu, rzeczach jakie dokupic-jak do tej pory bylam zielona, to teraz mi sie juz troche rozjasnia.
Co do sexu to my zakazow nie mamy, ale ja mam srednia ochote, wiec z czestoscia nie przesadzam.
Dziewczyny jaki materac do lozeczka planujecie kupic? Ja chyba gryczano-kokosowy tylko zastanawia mnie czy ta gruka nie bedzie sie zbierac w jednym miejscu i uwierac malucha nawet mino tych kwadratowych kieszeni?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
thalia napisał(a):
Witam, ja jestem dzis zadowolona bo wczoraj mialam bardzo dobry dzien: kupilismy lozeczko uzywane z szuflada za 50 zl a wyglada jak nowe, zachorowalam na jasne lozeczko, wiec juz tez farbe kupilismy i bedzie malowanie. Dodatkowo wygralam wczoraj kilka aukcji z ciuszkami, a w przyszlym tygodniu dojdzie do nas mega paka z Anglii od siostry K, ktora ma roczne dziecko. Kupilam tez oslonke na lozeczko z ikei, teraz tylko porzadny materac trzeba kupic i loze gotowe. Wczoraj na zajeciach szkoly rodzenia tez duzo przydatnych informacji nam udzielono o witaminach, karmieniu, rzeczach jakie dokupic-jak do tej pory bylam zielona, to teraz mi sie juz troche rozjasnia.
Co do sexu to my zakazow nie mamy, ale ja mam srednia ochote, wiec z czestoscia nie przesadzam.
Dziewczyny jaki materac do lozeczka planujecie kupic? Ja chyba gryczano-kokosowy tylko zastanawia mnie czy ta gruka nie bedzie sie zbierac w jednym miejscu i uwierac malucha nawet mino tych kwadratowych kieszeni?


Thalia gratulacje super zakupów 🙂) ! Co do materaca to ja kupiłam gryczano-kokosowy i nie sądzę żeby były jakieś problemy, jest idealny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ale wam dobrze z tymi przesylkami. Ja wlasnie jestem w trakcie negocjacji ze sklepem w ktorym ponad 3 tyg temu zrobilam zamowienie na rzeczy dla malego i sa problemy. Juz mam dosyc. Najgorsze jest to ze tak naprawde to niewiele moge zrobiic ze wzgledu na odleglosc. Ale co tam madry polak po szkodzie. Juz wiem ze nie bede robic zakupow internetowych w polsce bo to nie dziala 😞.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
moj kregoslup 🥴 🤢
wola o pomoc 😞

Nie jestes sama 😞 Moj maly wciska mi noge pod zebra ze az mi promieniuje pod lopatke a kregoslup to mam wrarzenie ze zaraz mi peknie 😞 i na dodatek nie moge sobie znalezc wygodnej pozycji do spania wiec wierce sie i krece.
Brzuch mi rosnie w zastraszajacym tepie ze ledwie sie ruszac moge ( a mialo byc tak pieknie )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elmirka napisał(a):
Andziucha napisał(a):
moj kregoslup 🥴 🤢
wola o pomoc 😞

Nie jestes sama 😞 Moj maly wciska mi noge pod zebra ze az mi promieniuje pod lopatke a kregoslup to mam wrarzenie ze zaraz mi peknie 😞 i na dodatek nie moge sobie znalezc wygodnej pozycji do spania wiec wierce sie i krece.
Brzuch mi rosnie w zastraszajacym tepie ze ledwie sie ruszac moge ( a mialo byc tak pieknie )

ja to sama nie zleze z lozka ktos musi mi reke podac bo ten brzuch jest wielki ☺️
do tego wciagu dwoch tygodni przytylam 2 kg i mam juz 14 kg na plusie czuje sie taka ociezala ☺️
do tego jeszcze sil mi brak a tu trzeba jeszcze zajac sie tym 1,5 rocznym synkiem 🥴
ta koncowka moim zdaniem jest najgorsza 🥴
bo dziecko tam juz za duzo miejsca nie ma a jak sie rozpycha to mnie to juz boli a o zebrach to nie wspomne 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie zazdroszcze ci ale moge sobie wyobrazic jak sie czujesz zwlaszcza ze Fabianek tez wymaga ciaglej uwagi tak wiec podziwiam was mamusie bo ja to nie wiem czy dala bym rade. W tej chwili czasem mam ochote wyc bo wszystko mnie meczy a co by bylo gdyby byl jeszcze 1 szkrab do dogladania. 🤪
Ale Andziucha pociesz sie tym ze jestes jedna z pierwszych w kolejce do rozpakowania wiec jakos zleci te 7 tyg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elmirka napisał(a):
Nie zazdroszcze ci ale moge sobie wyobrazic jak sie czujesz zwlaszcza ze Fabianek tez wymaga ciaglej uwagi tak wiec podziwiam was mamusie bo ja to nie wiem czy dala bym rade. W tej chwili czasem mam ochote wyc bo wszystko mnie meczy a co by bylo gdyby byl jeszcze 1 szkrab do dogladania. 🤪
Ale Andziucha pociesz sie tym ze jestes jedna z pierwszych w kolejce do rozpakowania wiec jakos zleci te 7 tyg.

Tez juz mam dosyc jestem wiecznie zmeczona i taka jakas nie do zycia 😞
mam nadzieje ze to bedzie mniej niz te 7 tygodni 😁 😁 w 38 tygodniu juz bym mogla sie rozpakowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
aallicee napisał(a):
na bolączki polecam ciasteczko 🙂
http://www.mojewypieki.com/przepis/szarlotka-sypana

ja to ostatnio kupilam gotowe ciasto francuskie i robilam ciasteczka 🙂
chodz piec plackow nie umiem ☺️ a to bylo proste do zrobienia 😁 😁

ja wczoraj pieklam placek ze sliwkami ale cos sie nie chcial upiec chyba zamala blaske mialam i za duzo ciasta ale w rezultacie da sie zjejsc tylko niezbyt estetycznie wyglada 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elmirka napisał(a):
Andziucha napisał(a):
aallicee napisał(a):
na bolączki polecam ciasteczko 🙂
http://www.mojewypieki.com/przepis/szarlotka-sypana

ja to ostatnio kupilam gotowe ciasto francuskie i robilam ciasteczka 🙂
chodz piec plackow nie umiem ☺️ a to bylo proste do zrobienia 😁 😁

ja wczoraj pieklam placek ze sliwkami ale cos sie nie chcial upiec chyba zamala blaske mialam i za duzo ciasta ale w rezultacie da sie zjejsc tylko niezbyt estetycznie wyglada 😁

😁 😁 😁
wazne ze jest co zjesc slodkiego 🙂
Naszla mnie chec na sliwke 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elmirka napisał(a):
Andziucha napisał(a):
aallicee napisał(a):
na bolączki polecam ciasteczko 🙂
http://www.mojewypieki.com/przepis/szarlotka-sypana

ja to ostatnio kupilam gotowe ciasto francuskie i robilam ciasteczka 🙂
chodz piec plackow nie umiem ☺️ a to bylo proste do zrobienia 😁 😁

ja wczoraj pieklam placek ze sliwkami ale cos sie nie chcial upiec chyba zamala blaske mialam i za duzo ciasta ale w rezultacie da sie zjejsc tylko niezbyt estetycznie wyglada 😁


im brzydsze tym smaczniejsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elmirka napisał(a):
Dziewczyny ale wam dobrze z tymi przesylkami. Ja wlasnie jestem w trakcie negocjacji ze sklepem w ktorym ponad 3 tyg temu zrobilam zamowienie na rzeczy dla malego i sa problemy. Juz mam dosyc. Najgorsze jest to ze tak naprawde to niewiele moge zrobiic ze wzgledu na odleglosc. Ale co tam madry polak po szkodzie. Juz wiem ze nie bede robic zakupow internetowych w polsce bo to nie dziala 😞.


a o co chodzi elmirka?? nie chcą ci tego przesłac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...