Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzien Dobry wszystkim!!
Cos nie wyspana dzisiaj jestem. Obudzilam sie po 1 z takim bolem kregoslupa, ze az mialam ochote wyc na dodatek zaczela mnie meczyc zgaga.Zasnelam chyba kolo 3 a o 6 juz na nogach.
Alice rodzinka super 🙂 ciesze sie ze kolacja wypalila
Megan wspolczuje z powodu zeba mam nadzieje ze bol sie nie odnowi i dotrwasz do porodu bez ponownej wizyty u dentysty.
Anula wszystkiego Naj z okazji wczorajszej rocznicy. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi przy siedzeniu kregoslup daje czadu...a jak dlugo stoje to lewa noga od zewn str mi dretwieje hahaha. ja w nocy co pol h sie budziłam, bo karla sie strasznie krecila i odkopywala, a ze juz zimno w nocy jest to sie bałam ze sie zaziębi...w koncu ok 4 ją zabrałam do nas i zasnęłam jak miś....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też kiepsko spałam dziś... brzucho mi dawał popalić. Mam wrazenie ze coraz mocniej sie napina, wiec musiałam dodatkowa nospą sie ratować. Ledwo mogłam sie obracac w łóżku tak mnie wszystko bolało. Zadna pozycja nie pomagała. Az zaczyna mnie to martwić. Jeszcze 2 miesiace własciwie do porodu a coraz silniej czuje te przepowidajace.
U nas narazie słonce... ale chyba chlodniej niz wczoraj.
Aaliice zazdraszczam takiej niespodzianki 🙂 dostac błyskotki to dla kobiety ach... zawsze super prezent.
Edyta mi lekarka zleciła juz 3 raz przeciwciała... bo tak ma w swojej rozpisce hehe 🙂 ze 3 razy w ciagu ciązy 🙂 pozatym u nas zagrozenie konfliktem ja mam B-, Grzesiek ma A+ wie musimy to kontrolować. Przy pierwszym dziecku ryzyka prawie nie ma niby, ale przy drugim mozemy miec problem. Ja ostatnio sama jej sie upominałam ze moze przeciwciała trzeba zrobić. Za to nie dostałam jeszcze 2 toxo. moze na nastepnej wizycie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[IMG]http://i49.tinypic.com/17vnea.jpg[/IMG]
A to udalo nam sie wyrwac wczoraj na eBay'u. sprzedawca mieszka kilka ulic od nas i nawet przywiozl nam go do domu bo sie do naszego samochodu nie miescil. Fotel jest tak wygodny ze mozna w nim spokojnie zasnac tylko musze sie pozbyc zapachu curry 😁 a podnozek podobno nigdy nie byl urzywany ja jednak mam zamiar z niego kozystac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry!Jestrm i ja.Rano musialam smignac do posredniaka podpisac liste i nasmialam sie bo jak ja moglam to oferty pracy mi nie proponowali a jak ja jedna noga na porodowce to oni z tekstem a moze jest pani zainteresowana praca w biurze nieruchomosci jako pracownik biurowy?wiec ja ze oczywiscie a babka galy na brzuch i z tekstem ale w pani stanie?eiec ja jej prosto to po co pani sie pyta?no a ona ze bedzie mi musiala w karcie wpisac odmowa propozycji pracy a ja wtedy sie spielam i mowie jej ale ja nic nie odmawiam a ta mi ze 3 odmowy i mnie zawiesza w prawach bezrobotnego itp a ja jej dalej jak dla debilki ze ja nic nie odmawiam no i wtedy zakumala wreszcie i oj to co ja z pania teraz zrobie a ja do niej a to juz nie moj problem no i powiedzialam jej ze robia ludziom tylko pod gorke i jak czlowiek sam sobie nie znajdzie pracy to nie ma co liczyc na nich a ta sie patrzy i nic slucha no i wreszcie gdzies tam zadzwonila o porade i wyszlo ze nikt nic nie proponowal itp wiec wyszlo na moje bo ja proszr bardzo moge isc do pracy tylko co ze mnie za pracownik jak ja zaraz wybucham a i pracodawca bylby zdzieiony jaka kandydatke proponuje urzad-no parodia a jak ja juz bede chciala do pracy to taka okazja sie nie powtorzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do nocy-tragedia mala wepchala nogi pod sam zoladek-zgaga w gigantycznym wydaniu do tego dretwialy mi lydki i mam wrazenie zakwasow w nogach a jeszcze jakby bylo malo 3 razy na siku wiec czas stekania nadszedl bo i przewrocic sie jakos mi ciezko tez a o bolu kregoslupa to juz wogole nie wspomne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
macie moze jakies dobre rady na pekajace naczynka bo u mnie sie zaczelo. Nie mam problemow z rozstepami ale zaczynaja mi pekac naczynka na brzuchu a dokladniej bokach tam gdzie skora jest ciensza a wszystko chyba przez to, ze maly zaczal rosnac jak na drozdzach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elmirka napisał(a):
macie moze jakies dobre rady na pekajace naczynka bo u mnie sie zaczelo. Nie mam problemow z rozstepami ale zaczynaja mi pekac naczynka na brzuchu a dokladniej bokach tam gdzie skora jest ciensza a wszystko chyba przez to, ze maly zaczal rosnac jak na drozdzach 🙂


Wit C i A pomaga na pekające naczynka 🙂 ponoć...
Mi pękały delikatnie na piersiach ale chyba samo przeszło. Za to walcze z rozstepami na brzuszku... mimo smarowania od poczatku ciazy a nawet przed i tak sie pojawiły. Chyba taka uroda skóry... w sumie zaczeło sie tez od jednego rozstepu co poczatkowo wygladało własnie jak pekniete naczynko. odrazu atakowałam oliwą i kremami na rozstepy i nic zero rezultatu. Teraz uzywam mustele intensywną... zobacze czy tak zachwalana cos daje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karusia83 napisał(a):
tez bym sie na cos poskarzyla chetnie - ale mnie nic nie dolega....zero boli, problemow ze spaniem, rozstepow czy tym podobnych-chyba jakas inna jestem....tez myslalam ze w ciazy to jest raczej nieuniknione a tu masz babo placek 🙂


Karinka to tylko sie cieszyć trzeba z tego 🙂 chetnie bym sie zamienila z kimś kto nie ma zadnyh dolegliwości 🙂 bo ja to już coraz gorzej sie czuje. I faktycznie stękam hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karusia83 napisał(a):
alice jak zrobic kaczke zeby nie wyszla sucha?



uwaga podaje przepis na kaczke 🙂
trzeba pośc do l'eclerca na dział kuchni francuzkiej i kupić puszkę albo dwie w zależności jakie apetyciki http://leclercdrive.lublin.pl/products/nos-regions-ont-du-talent-udka-z-kaczki-puszka-750g 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aallicee napisał(a):
Karusia83 napisał(a):
alice jak zrobic kaczke zeby nie wyszla sucha?



uwaga podaje przepis na kaczke 🙂
trzeba pośc do l'eclerca na dział kuchni francuzkiej i kupić puszkę albo dwie w zależności jakie apetyciki http://leclercdrive.lublin.pl/products/nos-regions-ont-du-talent-udka-z-kaczki-puszka-750g 🙂

To sie nazywa dobry przepis 😁 😉 moze jak zawitam do Polski to sie skusze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja po śniadanku pospałam aż do teraz. 🙂 od razu lepiej się czuje 🙂
ostatnio zauważyłam że jak śpie to bardzo się pocę i czasem w nocy muszę nawet zmienić piżdżame, myślałam że to dopierow połogu tak jest bo z WIki też tak miałam.
Może którać coś wie na ten temat ze szkoły rodzenia??? ja niestety nie mogę chodzić 😞 a jakby się której brzuchatce chciałą po zajęciach małe streszczenie na forum wrzucić to jachetnie poczytam 🙂 najbardziej inetresuje mnie od połogu dalej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja miałam akcję, bo moja 82-letnia babcia (po 4 opeiracjach nóg) sie przewróciła... dobrze ze była u mnie kolezanka bo bym jej sama nie podniosła. ona nie wie jak to sie stalo, zasnęła na tapczanie i jej sie wydawało ze ktoś dzwoni do drzwi, wiec wstała i chciała szybko isc i nie wie co dalej, czy kopła do progu, czy jej kula objechała...ale jak du.... to az domem zatrzęsło... przetransportowałyśmy ją na tapczan i lezy. moi rodzice sie pozwalniani z pracy i jadą...chyba znów kierunek Piekary (najlepszy oddział ortoped na śląsku, juz nam ja 4 razy urtowali od wózka...). teraz chyba coś z biodrem narobiła...
o, wlasnie mama przyjechała.

u nas nie ma konfliktu, oboje mamy rh+, ale ponoć w drugiej ciązy sie to robi bez wzgl na krew rodziców...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elmirka napisał(a):
aallicee napisał(a):
Karusia83 napisał(a):
alice jak zrobic kaczke zeby nie wyszla sucha?



uwaga podaje przepis na kaczke 🙂
trzeba pośc do l'eclerca na dział kuchni francuzkiej i kupić puszkę albo dwie w zależności jakie apetyciki http://leclercdrive.lublin.pl/products/nos-regions-ont-du-talent-udka-z-kaczki-puszka-750g 🙂

To sie nazywa dobry przepis 😁 😉 moze jak zawitam do Polski to sie skusze 🙂



zawsze możesz kupić przez net 🙂 tylko troche drogo by wyszło https://luxfood.pl/p/12598/confit-z-udek-kaczki-4-udka-12-kg-rougie 🙂 a może i u ciebie gdzieś w sklepach jest 🙂 mi kiedyś przywoziła tę kaczke koleżanka jak przyjeżdżałą do nas z Francji 🙂 ale teraz supero że jest w l'eclercu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aallicee napisał(a):
a ja po śniadanku pospałam aż do teraz. 🙂 od razu lepiej się czuje 🙂
ostatnio zauważyłam że jak śpie to bardzo się pocę i czasem w nocy muszę nawet zmienić piżdżame, myślałam że to dopierow połogu tak jest bo z WIki też tak miałam.
Może którać coś wie na ten temat ze szkoły rodzenia??? ja niestety nie mogę chodzić 😞 a jakby się której brzuchatce chciałą po zajęciach małe streszczenie na forum wrzucić to jachetnie poczytam 🙂 najbardziej inetresuje mnie od połogu dalej 🙂


Też tak mam.... ale czytałam gdzies że to normalne. Mi to jest non stop gorąco w nocy - nawet wstaje okna otwieram bo duszno, pod kołdrą to nie wytrzymuje 🙂 i spie pod kocem tylko.
Hmm ja tez nie chodze do szkoły rodzenia a chetnie bym sie jakis ciekawostek dowiedziała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karinko ciesz sie puki mozesz ze nie masz naszych dolegliwosci bo nigdy nie wiesz w ktorym momecie moga cie dopasc 😞. Ja tez sie cieszylam bo nic mi nie bylo a teraz placze bo nie wydalam choc i tak nie jest jeszcze tak zle bo poki co daje sobie ze wszystkim rade sama ale latwo nie jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...