Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Elmirka napisał(a):
alice szczerze to nie rozgladalam sie za taka kaczka tutaj w anglii ze wzgledu na to ze moj Piotrek nie przepada ale moze polubi jak mu podam i nie powiem co to indyka juz polubil 🙂


jak mój Jurek czegoś nie chce jeść to wciskam mu kit że zrobiłam to z książki JAmiego Oliviera http://www.google.com/imgres?um=1&hl=pl&sa=N&biw=1350&bih=664&tbm=isch&tbnid=n7HhyI4t0CMhdM:&imgrefurl=http://merlin.pl/Kazdy-moze-gotowac_Jamie-Oliver/browse/product/1,814508.html&docid=Q4zwoHK9zT4NrM&imgurl=http://merlin.pl/Kazdy-moze-gotowac_Jamie-Oliver,images_big,17,978-83-61428-21-3.jpg&w=314&h=410&ei=eJ5ZUI7nJeXR4QTTgIG4BA&zoom=1&iact=rc&dur=327&sig=101418435959754474874&page=2&tbnh=154&tbnw=135&start=25&ndsp=28&ved=1t:429,r:27,s:25,i:240&tx=59&ty=82 i od razu zaczyna mu smakować 😁 faceci to są jednak prości 😁 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja znow mam zgage ze zaraz mi chyba przelyk spali i reni non stop w gebie i dupa-mala od wczoraj pcha swoje girki w zebra i zoladek wiec pewnie dlatego i chyba wolalabym sie pocic niz miec taka zgage.Edyta-moja babcia kiedys tez dupnela o ziemie po 80tce i pokruszyly jej sie dwa ostatnie kregi w kregoslupie i bylo ciezko bo wiadomo swoje latka ale moze z twoja babcia bedzie ok i nic tam sie strasznego nie stalo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mama wzywa pogotowie, bo trzeba to przeswietlic a we 2 jej od osobówki nie wciśniemy. ale nie jest zle. umie usiąść, mowi ze mniej ja boli. zobaczymy...

a ja sobie zafundowałam naleśniki z gotowanymi jabłuszkami (z sokownika to co zostalo to ładuję do słoików na jabłecznik, a ze zostało troszkę więcej to poszło do naleśników), pyszne to było to sobie pojadłam i teraz latam do kibelka..... 🙂

kolezanka przyniosła ciuszki po swoim synku, ale sa fajne....jzu mam na serio ubranek od groma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dzis piore pierwsza partie maluszkowych... kurde to trzeba 2 razy płukać dziewczyny? w takim tempie do wiosny nie upiore wszystkiego 🙂 zaczynam od różu... bo jakos najwiecej ich. Miałam nie kupowac rózowych ale w sumie jak sie zoabczy cos ładnego to i kolor przestaje miec znaczenie 🙂 a ze dla dziewuszek to w wiekszosci róż to nie uniknełam tego kolorku. Ale mam i niebieskie chłopakowe dla małej wiec bedzie równowaga 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaczek83 napisał(a):
A ja dzis piore pierwsza partie maluszkowych... kurde to trzeba 2 razy płukać dziewczyny? w takim tempie do wiosny nie upiore wszystkiego 🙂 zaczynam od różu... bo jakos najwiecej ich. Miałam nie kupowac rózowych ale w sumie jak sie zoabczy cos ładnego to i kolor przestaje miec znaczenie 🙂 a ze dla dziewuszek to w wiekszosci róż to nie uniknełam tego kolorku. Ale mam i niebieskie chłopakowe dla małej wiec bedzie równowaga 🙂

Ja plukalam tylko raz i wszystko jest mieciutkie i pachnace nie wiem czy dobrze robilam bo doswiadczenia nie mam ale okaze sie w praniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez pralam w Jelpie wszystko w 40 a pieluchy w 50 i 1 plukanie w plynie Jelp i extra prasowanko pozniej to bedzie wieksza temp.bo przeciez roznie z plamami byc moze ale teraz to tylko odswiezenie-swoje koszule szlafrok tez upralam w dzidziusiowym i posciel nasza ktora zalozymy jak wrocimy do domku tez upralam w dzidziusiowym tak na wszelki w
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elmirka świetny zakup. Bardzo mi sie podoba ten fotel.
ANula pozostawię bez komentarza zachowanie w pośredniaku. Masakra.
Edith mam nadzieję,że Babcia nic sobie nie połamała. I obejdzie się bez gipsu.
Zabieram się za obiadek. Ale mi sie nie chce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja tez miałam po obiedzie na cos ochote jeszcze bo tylko zupke jadłam, i dopchałam lodami smietankowymi z bakaliami i Olka ma czkawke teraz 🙂 mały łakomczuch sie pewnie nalykał słodkiej wody w brzuchu
Apropos fotela to rzeczywiscie fajny 🙂 taki retro troche 🙂 jak na amerykanskich filmach w pokoikach dzieciecych mamusia z dzidziusiem na bujanym fotelu 🙂 widać ze solidny i wygodny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
normalnie w sklepie te fotele kosztuja okolo 200 funtow nam sie udalo utargowac go za 40. Babka wykarmila w nim 2 dzieci i tak naprawde to zal im bylo go sprzedawac ze wzgl na wygode ale przeprowadzaja sie wiec musza sie pozbyc zbednych rzeczy. Ja na poczatku bylam sceptycznie do niego nastawiona ze wzgl na gabaryty, wyglad i kolor ale jak usiadlam to juz nie chcialam z niego wstawac 🙂 . Owszem okazal sie duzy ale kolor w realu to jasny bez albo kawa z mlekiem (na zdjeciu eBay'owym wydawal sie czerwony wiec wszystko we mnie krzyczalo na nie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edithd napisał(a):
a ja zrobiłam lekcję z gimnazjalistką, wyprawiłam Kari i G na działkę i na zakupy więc ogarnę chatkę

babcia po RTG, z noga w porządku, jakies stłuczenie jedynie. ma sie oszczędzać i smarować to maścią....thx God


Dobrze ze to nic powaznego - choc w tym wieku to wszystko moze okazać sie powazne 🙂
Ale Babcia cała w jednym kawałku wiec pewnie kamien z serca Wam spadł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edithd to super ze babcia cala 🙂
ja dzis mecze sie z bolem glowy caly dzien i nic nie przechodzi wrrrr....
dom juz urzadzony - dzis upolowalam dywan w ikei 🙂
takze teraz mam wrazenie ze ten czas do porodu zaczyna sie dluzyc- tak jak wczesniej szybko mijaly tygodnie to teraz sie wlecze jak nie wiem...
tez tak macie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dopiero teraz moge zając is eprzygotowaniami, jak mam codziennie te 4-5h dla siebie (powiedzmy). wiec mi sie nie dłuzy, ale juz by chciała urodzić zeby jakos to wszystku poukłądać od nowa...

alice, mysleliscie zeby cos wiki kupic w ramach prezentu od Małej???? my chcemy cos Kari przywieźć jako prezent od braciszka. ale nie mamy pomysłu co....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edithd-to super ze z babcia jednak dobrze.
A co do dluzenia sie czasu to ja tak mam dluzy mi sie strasznie chodze wymyslam zajecia ale to nic nie daje bo wydaje mi sie ze zegarek stoi w miejscu ale tak to juz jest jak sie na cos czeka podobnie jak w kolejce przed wizyta u lekarza dluzy sie i dluzy a jak juz sie wejdzie to trach ciach i po wszystkim tylko ze czeka sie kilka minut a tu jeszcze kilka tygodni jakos to zleci szybko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...