Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A mi czop odszedl po wizycie u lekarza (po badaniu )na 3 dni przed porodem Dominisia, a wody mi nie odeszly, dopiero jak mi pecherz przebili to wtedy cala kaluza, szok 🙂
A co do rany po cesarce, to ja jak dotylam tej blizny, to mam takie dziwne uczucie jakby zdretwienia tego miejsca, ale to juz tak pewnie zostanie na zawsze, takie dziwne uczucie przy dotyku....

Obiadek juz przygotowalam, zrobilam spaghetti z miesem mielonym, do tego przyprawy, cebulka i moj ulubiony czosnek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mi czop odszedl po wizycie u lekarza (po badaniu )na 3 dni przed porodem Dominisia, a wody mi nie odeszly, dopiero jak mi pecherz przebili to wtedy cala kaluza, szok 🙂
A co do rany po cesarce, to ja jak dotylam tej blizny, to mam takie dziwne uczucie jakby zdretwienia tego miejsca, ale to juz tak pewnie zostanie na zawsze, takie dziwne uczucie przy dotyku....

Obiadek juz przygotowalam, zrobilam spaghetti z miesem mielonym, do tego przyprawy, cebulka i moj ulubiony czosnek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Och jaaaaa juz styczniowka!!! Ej ej ej nie wpychac sie nam w kolejke heh 😉
a tak na serio cale szczescie ze z Dzidzia wszystko w porzadku 🙂

Justyna dziwie Ci sie ze chcesz rodzic SN, ale to pewnie patrze przez pryzmat tego co mam teraz czyli cale podwozie do naprawy i gdybym teraz miala miec CC to zalamka.... no ale wiadomo gdyby bylo trzeba to wyjscia nie ma. Stad gdybym miala pierwsza CC to nie chcialabym SN zeby pozniej nie miec brzucha i podwozia do naprawy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek w poniedzialek rozmawialam z lekarzem i mowilam mu ze troche sie obawiam porodu i komplikacji, bo to dopiero dwa lata mina od cesarki, ale powiedzial ze to nie jest powiedziane ze teraz tez bedzie cc , na pewno beda mnie bardziej monitorowac podczas porodu i sprawdzac czy nic sie w srodku z blizna nie dzieje...U mnie w szpitalu lekarze i polozne sa strasznie nastawieni na naturalne porody i od tak sobie cesarki nie robia..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No z tym czopem to taki śliski temat..i nie wiem czego mam sie pierwsze spodziewac 😁 Justyna teraz to juz wogole ..mowisz ze tobie wyciągali? jak tu rozpoznac poród..?! boje sie ze jak dotane skurczy to bede myslala ze to znowu te zapowiadające 😁 a tu potem fik i dzidziuś z nami zanim dojade do szpitala. hahaha
Wiecie ..kiedys smialam sie ze znajomymi w pracy ze bede jeździc przed porodem w autobusie bo moze wtedy dostane dożywotnie darmowe przejazdy 😁 😁 😁 😁 😁 fajnie tak by bylo.
A wlasnie powiedzcie mi co z tymi ruchami dziecka..bo ja nie dam rady policzyc nie ma takiej godziny co by moje dziecko sie nie ruszalo, ciagle mierzwi mi jelita i wklada swoje nózki miedzy zebra albo mam nokaut w zołądek .. 😁 😁

Nie wiem czy wolałabym cesarke czy naturalny..nie mam zbytnio wyboru ani nie znam mojej natury a chodzi mi oto ze kobiety w mojej rodzinie maja cieżkie porody.. moja babcia urodzila martwe dziecko ciocia tez poród trwal do 72 godzin..moja siostra kilka lat temu 24 godziny rodzila, juz byla na skraju wyczerpania nie mogla sie doprosic cesarki, lekarze ciagle czekalali zeby sie rozwarcie ruszylo i nic.. podjeli decyzje cesarki wtedy kiedy tentno dziecka spadalo Mateuszek urodzil sie uposledzony bo mial niedotlenienie - niestety. I ja sama sie obawiam ciężkiego porodu..druga sprawa blizny..mam tendencje do bliznowców..to tak jakby łagodny nowotwór skóry ktorego sie nie leczy, posiadam 3 bliznowce. na brzuchu mam dwa wielkie i na dekoldzie jeden maly.. wiec pewnie po cesarce znow by sie to pokazalo..a bliznowca nie wolno ruszać..wiec jesli mialabym cesarke to moge zapomniec o drugim dziecku. Pech na całej lini...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AAAAA to tak to było z tobą.. ajj i tak w sumie to śliski temat.. wiecie jestem taka podjarana ze to juz tak blisko...z mama ciagle nawijam na skypie..ta mnie przygotowuje haha mam prywatna szkole rodzenia 😁 zawsze mówi..słuchaj ty sie mnie bo ja was 4 urodzilam haha 😁 😁 😁

no nie moge miec cc drugiej jakbym miala bo nie moga robic naciecia przy nacieciu..nawet ja osobiscie bym sie na to nie zgodzila nawet za duze ryzyko dla mnie ..bo keloidy maja tendencje do rozrastania się..
Ale o czym ja gadam.. pierwsze musze urodzic 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heh, niezależnie od drogi porodu, trudu i niewygód oraz nie przespanych nocy, chciałabym mieć jeszcze jedno dziecko. 🙂 Tak, że dużo da się znieść to pierwsze, a po drugie, to większość ciąż i porodów jest fizjologiczna i wszystko jest OK. Trzymam za Was kciuki. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna no ale masz prawo zazdac CC skoro mialas pierwsze CC no nie?
Wiadomo Twoja decyzja 🙂 ja poprostu patrze przez pryzmat mojego krocza w tym momencie i gdybym miala cofnac czas to uparlabym sie na CC.
Emilka uuu to nieciekawie ze masz taka przypadlosc, gdzies ostatnio o tym program widzialam.
Mowisz ze Mama szkole rodzenia na skypie przeprowadza 😉
Mam nadzieje ze Twoj porod bedzie lzejszy niz te w Twojej rodzinie 🙂
Daguza Emilka pisala ze cierpi na bliznowce o to chodzi ze nie wolno ciac znow blizny - poczytaj sobie 🙂
Wikarynka ciesze sie ze masz takie podejscie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale tu dzisiaj ruch 🙂
Ja zmykam na obiadek, galabki rozmrozilam, sosik zrobilam i juz 🙂 Nie chcialo mi sie dzisiaj przy garach stac 🙂 Ciekawe czy moj znowu gdzies poleci czy posiedzi ze mna chociaz jedno popoludnie....
Ja nie chce CC...i mam nadzieje ze nie bede miala, chyb a ze nie dam rady urodzic tego mojego olbrzyma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ruch mega 😉
Ja wlasnie czekam za znajomymi 🙂
Co chwile mnie sciska jak na okres ale brzuch w sumie miekki...
Co do CC to w sumie jak sie ma normalny porod SN to oczywiscie ze lepiej, ale jak juz sa komplikacje to niestety pozniej podwozie do reperacji 😉 I tak to niestety jest w moim przypadku 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...