Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Biologia ale glupota masakra!!!! no przeciez nie mogla napisac wstecz zwolnienia do 02 jak to luty jest! brak slow za ta biurokracje!!!!
Jak wogole sie czujesz? biedna Ty z tym dretwieniem 😞 mam nadzieje ze po porodzie Ci szybko przejdzie!
Mmm pyszny obiadek robisz 😜 my mamy zupke od wczoraj a na drugie nalesniki z pieczarkami i cebulka i barszczyk 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzien dobry 😉

Melduje sie 2w1 bez zmian u mnie... byłam na ktg wszystko ok brak skurczy, tylko odebrałam wyniki sprzed tygodnia tzn wymaz z pochwy i odbytu i coś jest nie tak a mojego lekarza do przyszlego tygodnia nie ma :/ dobrze ze mam chrzestna dom obok ktora pracuje w szpitalu jutro zaniose jej wyniki i ona pokaze i sie czegos dowiem czy pilne czy nie bo sama nie wiem co mam robic, a do tego tak mnie wszystko swedzi w srodku i wargi i nie wiem czy to on tych zlych wynikow czy od czego bo w sumie zaczelo sie swedzenie ok 3 dni temu po sexiku jak to biologia pisze hehe 😁

u dentysty byłam i obeznie jestem bez 2-ki ahahaha no masakra , bede musiala zrobic wkreta a teraz leczy mi korzen zeby bylo to mozliwe,,, zaniedbanie moje bo na poczatku ciazy mialam tego ropniaka nad 2-ka wlasnie i byl rozwiercony i tak sie ukruszyl z tyłu ze jedyne wyjscie wkret ale luz bo koszt ok 150zł wiec nie jest żle ale co teraz 2 tygodnie bez 2 bede chodzic hehe dobrze ze malo gdzie wychodze i jak sie usmiecham to z zamknieta mordka hehe 😁

obiadek sie robi dzis miesko z ziemniaczkami buraczkami i kompocik gruszkowy do tego mmmm 😁

wieczorkiem ide ustalic menu na wesele musze tak szybko bo ta babka dobrze gotuje i nie chce zeby mi ktos zapierniczyl kucharke spod nosa...

odezwe sie pozniej trzymajscie sie brzusie i mamusie 😉 :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Misja placki ziemniaczane zakończona....pękam w szwach ...mały sie wierci chyba smakowało 🙂
Anitek hyhyh Kakao - czyli wersja red bulla dla 2 latków dobry patent 🙂w sumie czekolada daje kopa 🙂
Basia no to nieźle z tym zębem....ja idę dopiero po porodzie do dentysty ciekawe co mi wynajdzie mam nadzieję że się obędzie bez takich rewelacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mmmm placki ziemniaczane!!! pycha!!! zrobie w tym tyg na pewno 🙂
A kakao pomaga 😉 tzn w sumie wszystko z czekolada u nas sie sprawdza 😉 a to jedyna deska ratunku bo red bulla do niekapka nie naleje 😉
Wlasnie skonczylam fasolke i wyszla skromnie mowiac zajebista hahaha! pycha! tak dawno nie robilam 😜
a tak wogole to gotuje wlasnie barszczyk co prawda na zakwasie bo tutaj z burakami problem ale bedzie jak znalazl to dzisiejszych nalesnikow z pieczarkami i cebulka 😁
jejkus jak to zniesie moj brzuch!? tyle jedzenia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wlasnie koncze jec obiadek...moj standardowo wrocil z pracy, zjadl obiad i juz polecial,rzekomo wymienic mi opony w autku na zimowe.Ale i tak zabronil mi jezdzic jak spadnie snieg 🙂 Powiedzial ze najpierw mam mu urodzic dziecko a potem moge jezdzic 😁
Wogole po tych przebojach dzisiaj u mnie w pracy jestem jakos podminowana, nie wiem na czym by sie tu wyrzyc 😁
Wogole tak sie zastanawiam czy Anitek, czy Justynakreft czy ja bede pierwsza...bo terminy to mamy praktycznie takie same 😉
Anitek : moze tez zrobie fasolke w tym tyg, bynajmniej bedzie na 2 dni 🙂 A placki to ja robilam w sobote i tez uwielbiam 🙂 ale ze smietana i cukrem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czekolada nic nie dala, wyjmowalam ciasto z piekarnika a Maly w tym czasie ogladal bajke, po chwili odwracam sie, patrze a on spi na siedzaco, masakra nie mialam serca go budzic, tylko go polozylam i teraz sobie przy mnie spi, no nic widocznie takie przestawianie troche potrwa, albo jest jeszcze za maly zeby nie spac w dzien, takze dzisiaj nici z seksiku bo maly pojdzie znowu spac o 23....

Biologiaap a Anitek ja tez sie ostatnio zastanawialam ktora z nas najszybciej urodzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Najszybciej urodzę ja! Mam nadzieję 🙂
Wyłączyli mi juz neta w domu i bede mogla pisac tylko wieczorami albo jak mi sie uda w robocie. Byłam dzisiaj u lekarza i nic nie zapowiada porodu...takie skurcze co mam to normalka i nic więcej. Mały waży 3400 ale lekarz powiedział że raczej więcej bo jestem wysoka (nie wiem jaki wpływ ma wzrost..) i obym go nie przenosila bo będzie gigantem:/
Dzisiaj też oczywiscie bez przygód sie nie obyłos, ale juz mi się nie chce pisac.
Robicie mi smaka tymi ciastami i ciasteczkami! Jednak mam takiego lenia i tak mnie krocze boli że wybieram leżenie!
Kornelka jest przesliczna! Aż się napatrzeć nie mogę taka piękna!
Basia, jak swędzi to pewnie od tych złych wyników. A z zębem komedia hahah i chodzisz taka szczerbata 😁
Dorotex, może jeszcze nie urodzisz 🙂 na pewno synuś poczeka na tatusia!
Anitek, już myślałam że zginęłaś:P
Justyna, to śpioch z tego twojego Dominika 🙂 u mnie Laura ma rok i dwa miesiące i coraz częściej nie śpi w dzień! Ale czy śpi w dzień czy nie to i tak zasypia o 22 albo i później...
Biologia, masz ty kobieto szczęscie do tego personelu medycznego...no zrzygać sie na nich wszystkich....

wiecie jakie dzisiaj widziałam fajne ksiązeczki pamiątkowe dla bobasków! No cudowne! Z miejscem na zdjęcia z USG i mamusi z brzuszkiem w różnych tygodniach, no świetne! Na pewno kupię 😁 i jeszcze takie odciski nóżki i rączki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Słuchajcie nie wiem jak u was ale nam mama kakao robila na wieczór zeby nam sie lepiej spało bo to cieple mleko a dzieciaki lubia spac po cieplym 😁 no kwestia podejscia moja mama nadobry sen robila nam jeszcze budyń albo grysik 🙃

a ja zjadlam pyszną pomidorową na obiadek 🙂 ochote na slodkosci mam straszną .. nie mam nic w domu slodkiego od piątku jakos sie trzymam az dziwo ze jakoś wytrzymuje..musze sie ograniczyc w słodkościach mam na plusie 16-17 kg w zależności w sumie czasem mam tylko 15..zalezy jak mi ciśnienie skacze..jak widze opuchnieta buzie i rece to wiem ze bedzie znów iles extra kg.

Powiem wam ze dzis sie czuje nawet dobrze..dzidzi malo sie rusza no ale tez miejsca nie ma..Skurczy narazie nie czuje tylko tyle co w nocy jakies takie sporadyczne. to tam lajcik , przyzwyczaiłam sie do nich - zawsze mówie mojemu ze "straszaki mnie męczą" on poglaszcze po brzuchu i mowi zebym spala 🙃

Skwara jestes pewna ze urodzisz najszybciej 😁 ?
Czy wy wiecie co u reszty naszych grudniowych mamusi? Jak tam małe pociechy sie mają? żądnych bieżących wiesci ehh.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas też kakao było żeby sie dobrze spało 🙂
Emilka, ja mam nadzieję, że urodzę a się okaże co to jeszcze będzie 🙂 na dobrą sprawę to jak przenoszę te dozwolone dwa tygodnie to możemy razem urodzić hahah 😁 ale chyba bym nie przeżyła:P a mi lekarz teraz kazał codziennie ruchy liczyć, albo na ktg codziennie. Więc już wolę liczyć niż na ktg sie bujać dzień dnia!
TEŻ MAM takie skurcze nocne jak ty 🙂 i położna mi powiedziałą że broń boże do szpitala z takimi bo mnie położą i do końca można leżeć już w szpitalu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wlasnie juz myślalam ze moja mamuśka sie myliła 😁 Dziewczyny daja swoim dzieciakom na energie cieple mleko a potem zdziwienie ze spią hihihihihi nie no żarty sie mnie trzymają 😁

Skwara mam nadzieje ze nie przenosisz kto wie może cie wziąść co do dnia - tak sie bardzo czesto zdaża..co do skurczy moja polożna powiedziala ze one juz takie beda do dnia porodu wiec temu sie juz nimi nie przejmuje..na poczatku panikowalam a teraz to mi wsio ryba bo jesli to ma mnie stresowac az tak to jak ja zniose te bolące porodowe :P martwilabym sie gdyby powtarzaly sie co 20-15 min a te sa co 30 i tak do 2 i pol godziny a pomiedzy nimi mi sie przysypia 😁
PS. zaciagnij swojego do sypialni 😜 niech zdziała co nie co, przecież ileż można czekać 😁

Moj od wczoraj do jutra 22 w pracy..prawie usycham z samotnosci w domu..malo tego z ta noga nigdzie sie nie rusze wiec siedze z dupa na sofie i ogladam sasiadów na parkingu jak sie przeprowadzają 😁 i tak sobie mysle ze dlugo w spokoju nie pozyją bo oni pod nami mieszkaja 😁 w sumie maja pecha bo na parterze tez małżeństwo z dziecmi i niemowlakiem i nad glowa tez niebawem bedzie hihihi 😜 uff jakie szczescie mieszkac na samej górze 😁

Kurcze chcialabym mieć ktg..wiedzialabym przynajmiej czy cos sie swieci..a tu nic..wrrr zero badan tylko na echo chodze i ciśnienie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No my tez pilismy cieple kakao na sen ale to w sumie chodzilo bardziej o cieple mleko tak mysle.
Kakao dziala pobudzajaca bo ma w sobie kofeine poczytajcie sobie 🙂 Olaf np kakao nie pije bo nie lubi wiec mu daje czekolade 🙂
Justyna ja bym Malego obudzila 🙂 u nas tez czasem tak bywa ze Olaf zasnie no na kanapie to wtedy daje mu spac 15-20min aby sie zregenerowal i wybudzam go czyms wesolym i wstaje bez problemu i do wieczora daje rade 🙂
Skwara a to Ci wiesci 🙂 no coz moze porod Cie dopadnie z zaskoczenia i urodzic w pare godzin 🙂 zreszta musisz wytrwac do 1.12 😉
Dorotex rowniez trzymam kciuki zeby nic sie nie dzialo! choc niepodobno bo na szczescie ciut Ci jeszcze zostalo 🙂
Biologia tez tak sie zastanawiam ktora bedzie pierwsza 😜 a jak u Ciebie po odstawieniu magneze dzieje sie cos?

My wlasnie ze spacerku wrocilismy 🙂 Brzuchol boli ze hej! duoa taka bo boli a nic z tego nie wynika 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie piszę do was z bardzo złą wiadomością. W niedziele w nocy zabrali mnie na polozniczy brzuch twardy i ból, okazało się zero tętna dziecka, lekarz od razu mi powiedział ze prawdopodobnie nieżyje i muszą mnie ciąć bo jest zagrożone moje życie, jak mnie otworzyli byłam już cała zalana krwią z odklejonego łożyska, myśleli już że mnie nie uratują, malutka już nie żyła. Powiedzieli że to się zdarza u 1% kobiet nawet u zdrowych kobiet bez przyczyny i nie ma szans uratowac dziecka a zycie matki jest zagrozone. Dzisiaj czuję się już lepiej wstaje i chodzę, ale mam złe wyniki krwi po tym krwotoku, ale są dobrej nadzieji że wyjdę z tego, trzymajcie sie dziewczyny wiecej juz raczej nie napisze ale bede o was myslala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justta napisał(a):
Witajcie piszę do was z bardzo złą wiadomością. W niedziele w nocy zabrali mnie na polozniczy brzuch twardy i ból, okazało się zero tętna dziecka, lekarz od razu mi powiedział ze prawdopodobnie nieżyje i muszą mnie ciąć bo jest zagrożone moje życie, jak mnie otworzyli byłam już cała zalana krwią z odklejonego łożyska, myśleli już że mnie nie uratują, malutka już nie żyła. Powiedzieli że to się zdarza u 1% kobiet nawet u zdrowych kobiet bez przyczyny i nie ma szans uratowac dziecka a zycie matki jest zagrozone. Dzisiaj czuję się już lepiej wstaje i chodzę, ale mam złe wyniki krwi po tym krwotoku, ale są dobrej nadzieji że wyjdę z tego, trzymajcie sie dziewczyny wiecej juz raczej nie napisze ale bede o was myslala


Justta bardzo mi przykro 🤨 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...