Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Emilka podziwiam a lekarz heh ale sadysta jeszcze Wam karteczke wcisnal hahaha. Basia nie panikujna pewno nie przeoczysz z czopem nie pomoge bo przy wywolywaniu nie wiem co sie z nim stalo chyba go wyjeli?! Justyna tak mysle ze jak sie uprzesz to nie moga Cie zmusic do porodu SN tutaj jesy straszne parcie na.porod SN (ja ze stanem przedrzucawkowym rodzilam SN a w PL mialabym CC)ale jak ktos juz mial CC to decyzja nalezy do rodzacej czy chce probowac SN i nie maja prawa zmuszac. Wiec mysle ze jak nie masz ochoty na SN to powiedz lekarzowi ze chcesz skierowanie na CC.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny! W końcu wracam po długiej nieobecności, już na stałe. Założyli internet hurra 🙂

Słyszałam złe wieści 😞 tak mi przykro Justa 😞 nawet nie chce myśleć co teraz przeżywasz.. Nie wiem co napisać. Bardzo współczuję 😞

Widziałam, że rozmawiacie o czopie, hmm mnie w ogóle nic nie odeszło 😮 może jedynie co to miałam trochę śluzu kilka dni przed porodem, ale też nie jakoś dużo. Basia wody jak Ci odejdą to na pewno zauważysz 😁 u mnie chlupło haha wszystko mokre 🙃
Jak reszta dziewczyn, nie wybiera się któraś na porodówkę czasem? 🙂 Bo zastój na forum 😁
Nie wiem co jeszcze napisać, bo nie sposób wszystko nadrobić, ale od teraz będę na bieżąco 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skwara racja bierz kapiel jak nie przejdzie to to juz pewnie bedzie czas 🙂 Justyna nie czytaj w necie bo aby sie zestresujesz. Podejmij sama decyzje i ja uwazam ze Twoj lekarz powinien murem za tym stac.... A ja sie chyba wybiore jednak na pogotowie choc srednio mi sie chce ale boli mnie brzuch jak na okres i to od wielu godzin... i takie dziwne uczucie w pochwie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AAA skwara 😁 no oby to bylo to :P smigaj sie wykąpać i fru do szpitala ! jak nie przejdzie 😁
IfYou jak dobrze ze juz z nami jestes 😘 😘 😘
Anitek uwazaj na siebie i jak bedziez mogla to daj nam znac co sie dzieje !!

Jej dziewczyny przysnelo mi sie z godzine..mialam sen porąbany..bieglam gdzies i ciagle patrzalam na zegarek...dziwne..

Skwara to faktycznie musi sie stresowac skoro jeszcze zdążyła na forum napisac ze ma skurcze hihihi 😁 😁 😁 mam nadzieje ze bedzie z tego male zdrowe dzidzi w niedługim czasie 😘 😘
Teraz tak bedzie tutaj bo wiekszosc z nas na pierwsza polowe ma termin 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja się nie trzęsę ani ze strachu ani z podekscytowania, tylko tak jak głodna jestem to mi ręce latają jak za mały poziom cukru.
Pójdę do wanny ale jakoś mi się dobrze usiadło 🙂 Nawet jeśli się zaczęło to jakoś mi w to ciężko uwierzyć że to już...i w ogóle mnie nie boli. Znaczy no tak troche ale bez szału.
Ifyou, no fajne że już jesteś 😁 u nas postanowione ze o juscie nie gadamy bo sie wszystkie stresują i obsrane chodzą jak to dorotex określiłą 🙂
Anitek, ja nie wiem czy to do konca tak jest z tą cesarką. Moja ciotka po pierwszej cesarce bo jej się kości nie rozszły nie dostała skierowania na cesarkę ani nawet nie chcieli jej zrobić i dopiero jak łapówkę dała. I jej przecież rozwarcie się w ogóle nie robiło i oni nie chcieli i się dziecko przyduszone urodziło...i to wielkie 4,5kg. Moja znajoma jest w tej samej sytacji i szykują ją do naturalnego...lekarze nie mają współczucia, ani nawet nie ratują życia tylko je uprzykrzają chamy:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz co to takie uczucir jakby mi mial srodek wyleciec z tym ze ja to mam od 15tyg ciazy aby teraz bardziej to czuje bo az tak mocno nawet przy siusiu. A mi kleszczami uszkodzili miesnie w srodku i pecherz troche opadl do srodka pochwy stad to uczucie. Aby od rana czuje ze jest naprawde intensywne. A na okres boli mnie od nocy z tym ze od paru dobrych godzin boli czesciej i bardziej... no ale w sumie jakos tak wogole ostatnio sie bujam ze skurczami sa za chwile ich nie ma a tutaj na pogotowiu ech brak slow stad nie palam zapalem aby jechac... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skwara ja mysle ze dziewczyny bardziej podjarane i zaraz same poczuja twoje skurcze 😁 😁 😁 😁 😁 to jak wyczekiwanie na dwie kreseczki jak ich nie bylo to wszedzie kazdy je widzial tylko nie zainteresowana.. 😁 😁 😁 mam nadzieje ze to juz,,sama bym chciala zeby sie u mnie zaczelo 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek, ja też tak amam już od jakiegoś czasu że czuję jakby mi mały miał wylecieć, ale u ciebie to pewnie ten pęcherz skoro to od 15 tyg. I z tym pogotowiem też cię rozumiem. Pojedziesz, sie zestresujesz i potem jeszcze zdenerwujesz ze ci nie chca pomóc i i tak gówno z tego będzie. Szkoda że to tak jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
trochę to głupio z tą pomocą telefonczną...czasami dzieją sie takie rzeczy ze same o nich nie wiemy wiec jak to mozna stwierdzić przez telefon. Ale z drugiej strony to w sumie jak się nie wie co się dzieje i zamiast panikowac to sie człowiek przynajmniej uspokoi bez ruszania tyłka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas tak jest z tym telefonem ze wzgledu na to ze farmy na ktorych mieszkaja ludzie sa oddalone po 100km od szpitali czasem i wiecej.. niedawno byl przypadek ze kobieta urodzila w samochodzie bo nie dojechali na do szpitala utkneli miedzy górami na fiordach..transportowali ja helikopterem..na szczescie skonczylo sie wszytsko dobrze. Ja jeszcze pare miesiecy temu tez mieszkalam na takiej "wiosce" oddalonej od szpitala 90 km do zwyklego lekarza mialam 35 km wiec tez nie byloby ciekawie teraz ze mna..gdybysmy sie nie przeprowadzili w wakacje do stolicy. W zime zazwyczaj drogi u nas sa pozamykane bo sa zawieje ze sniegu ze sie nie da jechac samochodem..w tamtym roku glowna droga do lekarza i miasta byla zamknieta 5 dni..bylismy uziemieni w domach a sniegu na wysokosc 1,5 metra 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skwara nareszcie !!!! 🙂 trzymam kciukasy żeby to było to 🙂 nie mniej jednak w końcu coś się u ruszyło 🙂
Ifyou super że wróciłaś ... 🙂 widziałam zdjęcie Alicji ale ona malutka 🙂

Z tym czopem dziewczyny to czytałam że można nawet nie zauważyć że on wypadł bo często zdaża się to podczas pobytu w toalecie...no i może to być nawet 2 3 tyg przed porodem.
Ja to już sama nie wiem czego się spodziewać wody nie zawsze odchodzą w domu...skurcze to ja miewam często ale nieregularnie już od paru dni co 1h-2h ....tzn brzuch twardnieje mi wtedy i boli jak na okres właśnie i promieniuje na plecy....no i teraz jak spuściłam wodę z wanny po kąpieli to dużo śluzu zauważyłam na dnie mlecznobiały taki ....i już kurde nie wiem czy to normalne czy nie normalne czy o co chodzi....paranoja z tym wszystkim serio serio 🙂pipa też mnie kuje czasami tak dziwnie i mam wrażenie że mi wyleci wszystko na podłoge ale to jak dużo chodzę...

W ogóle to się dzisiaj zmasakrowałam fizycznie....ale kupiłam prezenty i załatwiłam parę spraw zaległych...no i złożyłam wózek ...myślałam że nie dam rady ale nie było to wcale takie trudne.Trudniejsze było wytarganie tych wszystkich części z pudełka 🙂 🙂 🙂
Ale dzisiaj jarmark tutaj ...fajnie oby się ta tendencja utrzymała jak najdłużej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skwara nareszcie !!!! 🙂 trzymam kciukasy żeby to było to 🙂 nie mniej jednak w końcu coś się u ruszyło 🙂
Ifyou super że wróciłaś ... 🙂 widziałam zdjęcie Alicji ale ona malutka 🙂

Z tym czopem dziewczyny to czytałam że można nawet nie zauważyć że on wypadł bo często zdaża się to podczas pobytu w toalecie...no i może to być nawet 2 3 tyg przed porodem.
Ja to już sama nie wiem czego się spodziewać wody nie zawsze odchodzą w domu...skurcze to ja miewam często ale nieregularnie już od paru dni co 1h-2h ....tzn brzuch twardnieje mi wtedy i boli jak na okres właśnie i promieniuje na plecy....no i teraz jak spuściłam wodę z wanny po kąpieli to dużo śluzu zauważyłam na dnie mlecznobiały taki ....i już kurde nie wiem czy to normalne czy nie normalne czy o co chodzi....paranoja z tym wszystkim serio serio 🙂pipa też mnie kuje czasami tak dziwnie i mam wrażenie że mi wyleci wszystko na podłoge ale to jak dużo chodzę...

W ogóle to się dzisiaj zmasakrowałam fizycznie....ale kupiłam prezenty i załatwiłam parę spraw zaległych...no i złożyłam wózek ...myślałam że nie dam rady ale nie było to wcale takie trudne.Trudniejsze było wytarganie tych wszystkich części z pudełka 🙂 🙂 🙂
Ale dzisiaj jarmark tutaj ...fajnie oby się ta tendencja utrzymała jak najdłużej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widze ze cos sie rusza 🙂 🙂
Skwara pamietaj o tym naszykowanym sms-ie do nas 🙂 🙂
Ja popakowalam przed chwila z moim prezenty dla chrzeniakow....chcialam zeby sie troche wczul, ale tylko sie nawkurzalam, szybciej sama bym to zrobila, a on tylko gapil sie w TV i z laska cos mi przytrzymal :/ To nie w moim interesie, to jego chrzesniaki, a ja zawsze swieta moge na porodowce spedzic, to juz go widze jakby sam sie za to zabral, jak on nawet nie wiem gdzie w domu jakis papier jest czy wstazki...nic go nie interesuje :/
Zajrze jeszcze pozniej jak Skwara z wanny wyjdzie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...