Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Aaa i zapomniałam że siostra mi przywiozła laktator z Aventu i do tego jest butelka tez oryginalna heh wiec jak nie bedzie chciala pic z Tomme to spróbuje z aventu jak podpasuje to dokupie i problem z głowy 😉

Paula jak wszystko ok to dobrze no i gitara ze chłopak to chłopak hehe fakt juz przyzwyczajenie jest i ciezko by bylo ale wazne ze zdrowy 🙂 infekcja minie na pewno wiec nie ma sie co martwic 🙂

ja ide rozwiescic pranie na suszarce bo taki wiatr i popaduje na dworzu ze nie dalo by rady wyschnac i obiadek chociaz wcale glodna nie jestem jakos :/ ale moj wroci za niedlugo z pracy i musze cos zrobic a chuk dzis ziemniory i rybka 😁

do pozniej kobitki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Paula no to juz 100 % Dawidosci 😉 u twojego maluszka widac ;D gratki !!! 😉
jak juz podalas imie nazwisko to se cie na fejsie wylukalam ;D i zapro zostawilam ;D hyhy

kurde tak szybko piszecie pol dnia czlowieka niema a nadrobic potem ciezko ;d
ja mam buteli Avent byly w promocji caly zestaw startowy za 60 chyba zeta z przesylka z allegro .
jak sie wyprowadze porobie foty i bede na necie to wlepie na nasze wyprawki ;DDD

ogolnie tez mam zamiar cycem karmic 😉 ile sie da ale butelki w pogotowiu musza byc jakies 😉

ale mnie ostantio kregoslup boli masakra jednym slowem ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny! Znowu mnie dlugo nie bylo , jakos ostatnio nie mam czasu zeby pisac...U mnie ok, Maly szaleje w brzuszku, po niedzieli musze zrobic badania moczu i krwi i wypic glukoze (bleeeeeee), na dodatek zapisal mi tego az 75 g a w pierwszej ciazy tylko 50g, masakra...
Strasznie mnie glowa rozbolala, chyba sie poloze i wykorzystam czas kiedy Dominis spi, bo pewnie lada moment wstanie i bedzie chcial obiadek 🙂
Pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justynakreft az taka nie dobra ta glukoza w pl?? ze tak narzekacie 😉
dla mnie to wogle straszne nie bylo i nie wiem jak mozna zwymiotowac od tego ;DD
normalnie jak soczek poziomkowy ;D cos w tym kierunku 😉))
powodzenia w niedziele !!1 bedziemy kciukacze trzymac za dobre wyniki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek fajnie robisz przyjecie dla maluszka;D super 🙂 ja mam tylko tak naprawde bliskie kolezanki to Emilie i 4 inne wiec az okragła 5tka 😁 moze je wszystkie zaprosze na jakieś ciasto dobre do kawiarni i dobrą kawkę 😁 i moze wtedy coś dostane tez.. ale szczerze.. chcialabym jakis kocyk jak juz 😉 to nigdy nie zginie a sie przyda 🙂 jakos okolo pazdziernika zrobie takie cos 😉 spotkanie babskie 🙂
Tez mam nadzieje,ze infekcja minie. 2 tyg leczenie bedzie trwało moje.. 2 tyg bez sexu 😮 😮oooooh 😲 no coz poswiece sie,ale bede miala spokoj nie bedzie do mnie juz wracala ta infekcja;/
Dzieki za gratki, tez sie ciesze,ze pisior jest na swoim miejscu;D ale jest rakieeta 😁 bedzie zaganiacz-po tatusku 😜 hahaha 🤪
R mial szczescie,ze wrócił o normalnej porze do domu inaczej lanie po dupie pachem 😁 😁
Ładnie ładnie Mc donalds:P ja dzis kopytka i sosik od mojego dziadzia swietnie robi jedzenie gotuje kucharz I klasa 😁 😁
Spodnie ciazowe to swietna sprawa, nie wyobrazam sobie teraz w te chlodne dni nie posiadać ich 😮 🙃 🙃

basia89
zazdroszcze Ci laktatoru, tez musze miec bo mam cycki jak donice;D ogolnie to musze kupic ale kupie uzywany a pozniej jak nie bede potrzebowala to go oddam za cos na zamiane dla małego 😉 zadnych pieniedzy nie bede chciala,moze jedynie pieluszki 🙂
Masz na obiadek rybkeee.. mniam 🤪 🤪 wpadam do Ciebie nie ma opcji.. uwielbiam ryby 🙂 🙂

motylek haha dziekuje za gratki 🤪 bedzie zaganiacz co 😁 fifola ma nieziemskiego 🙂 haha 🙂 w dodatku Dawid jest pupka do dolu a glowka pod zebrami 🙂 hmm ciekawie, pewnie sie jeszcze milion razy obroci 😜 fajnie trafilas na promocje Ci powiem ale do tego jest laktator czy same butelki? bo sa butelki aventu plus laktator czasamiale trzeba naprawde walczyc wrecz o to, licytacja co chwile sie zmienia cena i babki walcza xD ja kupie jedna butelke blekitna 260ml Aventu. Mala 125 juz mam;D kupilam od laski z tablicy za 10zl 🙂 zaoszczedzilam, chociaz 8 zl czy wiecej ale zawsze cos 😉

justynakreft
badanie moczu mowisz masz i ta glukoze, dasz rade, wcisniesz cytryne i jak lemoniada wchodzii 🤪 🤪 zagladaj czesciej, odpoczywaj do spisania!
3mam kciuki za dobre wyniki 😘

R mi kupił krem na rozstepy 😮 😮mowie OMG! co mu sie stalo? Kupil lekarstwa i krem 150ml kosztowała 57 zl, nie jest zle normalnie 83zl. Zalezy tez w jakiej aptece, akurat wybralam najtansza!! Zaczynam ostre smarowanko ciałka i niech rozstepy i uciekaja i nie wracaja!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bez laktatora niestety ... ale cos mi sie o uszy obilo ze w Niemcach za darmo mozna dostac laktator wypozyczyc 😉 tak slyszalam mmusze sie ejszcze dowiedziec.
i po uzytkowaniu oddajesz do apteki ze niby taka opcja jest albo kupujesz nowy albo wyporzyczasz za darmo . ale to jeszcze nie pewne w 100 % 😉 ale musze sie dowiedziec ;D
taaaa maly sie napewno z 100 razy obruci ;DDDD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paula - o ciąży dowiedziałam się w 6 tygodniu 🙂. Dwa testy zrobiłam zanim doszło do mnie, że w końcu się udało 🙂. Byłam w środę u gina po L4 dostałam ale tylko do 14 września, nawet nie zapytał do kiedy mi wystawić. Od jakiegoś czasu mam wrażenie, że to nie jest ten sam lekarz, do którego chodziłam wcześniej - tak się zmienił. Jestem bardzo niezadowolona z wizyt u niego. Nic nie wytłumaczy i przerywa w środku zdania - MASAKRA! Orientowałam się czy mogę zmienić lekarza ale nie chcą przyjmować w tak zaawansowanej ciąży i każą zostać przy swoim lekarzu.... Moja endokrynolog wypisała mi wczoraj papierek dla gina, że mam niewyrównaną niedoczynność tarczycy i, że wskazane jest L4. Zobaczymy jak na to zareaguje... W razie co będę musiała chodzić prywatnie do kogoś innego..Nie chce mi się nawet o tym myśleć bo to mnie dołuje. Wszyscy są zdziwieni, że mam takie problemy z L4.
Ale mam też powody do radości. Kupiliśmy w środę wózek wielofunkcyjny x - lander, używany ale jest świetny 🙂, a do tego zapisałam się wczoraj do szkoły rodzenia. Kurs zaczynam za 2 - 3 tygodnie 🙂. W poniedziałek robię wyniki na mocz, morfologię i glukozę 50.
Mam do Was pytanie, a w zasadzie to dwa:
Czy tą glukozę to muszę całą rozpuścić w kubku? Dużo tego proszku troszkę...
Ile miałyście badań na mocz i morfologię jeśli chodzicie państwowo?
Ps. co do rozstępów to ja akurat nie mam żadnego, od początku ciąży smaruję się wieczorem po prysznicu oliwką dla dzieci 🙂
Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Perverte : Ja mialam glukoze 75g, dalam pojemnik pielegniarce i ona rozpuscila cala zawartosc w kubku i podala mi to picia. Ciekawe jak tam moje wyniki, w poniedzialek o 11 mam wizyte to sie wszystkiego dowiem,
Wracajac do tematu szkoly rodzenia, to u mnie w miescie jest za darmo, dlatego sie nie zastanawiam i chce isc. Dziwie sie jak wiekszosc z was pisze ze u was jest to platne :/
Basiu : Swietne te butelki, ja jednak czekam na te z Aventu ktore kolezanka zamowila mi w Irlandii, wiec nie musze kupowac 🙂 A ogolnie wydaje mi sie ze nawet jak bedziemy na poczatku karmic piersia, to jest nam potrzebna chociaz jedna butelka 125ml. Wiem ze chodza pogloski ze mleko matki zawiera niby wszystko co potrzebne, ale przeciez dziecku bedzie sie chcialo pic ( cos innego niz tylko mleko) wiec butelka przyda sie na herbatke. Ja bede kupowala z Hipp ta rumiankowa po 1 tygodniu
Jakbyscie chcialy moze i mnie znalezc na Facebooku to Ania Golak jestem 😁 Niestety dzisiaj oddaje kompa do sformatowania bo jak mam cos na nim zrobic to mnie juz cholera bierze, wiec trzeba go w koncu wyczyscic, i dostane go z powrotem dopiero w poniedzialek :/ Wiec pare dni mnie nie bedzie i bede musiala was nadrobic 😁
Jakas przymulona dzisiaj jestem i zdolowana...chyba przez ta pogode. Moj przez ostatnie dni znowu po 15 w pracy, jutro tez idzie na jakas fuche, wiec znowu sprzatanie calego mieszkania nalezy do mnie, zero pomocy, a w niedziele jedzie sobie na jakies wyscigi zobaczyc do Czech, wiec tez bede sama, i to jeszcze bez kompa, masakra :/
Paula : Ja tez jakis czas temu mialam jakas infekcje i tez przez 2 tyg bralam globulki dopochwowe, ale moj nie musial sie niczym smarowac....
Anitek : co do tych gazikow nasaczonych 70% alkoholem to tez roznie mowia, jedni ze tym przecierac, inne polozne ze czym innym, a moja kuzynka ktora urodzila 4 miesiace temu mowila ze tylko przegotowana woda przemywac..... Ja tez kupilam te gaziki nasaczone, kosztowaly tylko 1 zl wiec nie majatek, moze sie przydadza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bilogia jasne butelka zawsze sie przyda wlasnie jak mowisz na herbatke :P tez wogle tera dopieor czaje ze ty z Krapkowic 😉 ja z mezem bedac w pl jestemy niedaleko tez na opolszczyznie Dobrzen wielki i okolice :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 😉
perverete mowisz ze chcesz zmienic lekarza,ale nic z tego? Ja uwazam,ze powinna byc taka mozliwosc. Przeciez w karcie ciazy która my mamy i która zostaje lekarza prowadzacego jest wszystko napisane. I kazdy sie lekarz doczyta o co chodzi. Zapoznalby sie z karta pracjentki i bylby spokoj i ty bys byla zadowolona. Ale niestety tutaj nasze dobro sie nie liczy.
Zapisalaś sie do szkoły rodzenia, fajnie 😁 troche wiedzy stamtad przelej na forum, ja chetnie poczytam 🙂 🙂
Co do glukozy to mialam ja 75 i to babeczki mi rozpuscily i daly do wypicia, takze nie wiem ile rozpuscily,ale sadze,ze calosc. To jest dopiero mega kopniak dla Ciebie i malenstwa 🙂 🙂
Mocz zawsze robilam ze skierowaniem . To samo tyczy sie krwi. Ani razu nie robilam sama. Ale chyba zrobie tera po tych moich globulkach. Mocz mam badany po infekcjach lub jakis tabletkach lub bolach.
To dobrze,ze nie masz rozstępów. Mi powychodziły jak glupie 😞 martwie sie ze nie wróce do danej figury 😞 tez sie smaruje na rozstepy oliwka zawsze po kapieli. Teraz mam ta mustele i zobaczymy co bedzie;D narazie walcze z piersiami( tam jest ich najwiecej- sa narazie czerwone, wiec do uratowania!) i na posladkach. Mam nadzieje,ze je pokonam!!! 😁 😁 😁

biologiaaaa
mój R sie musi smarować bo ja sie z nim w czasie ciązy jak i przed kochałam bez zabezpieczeń. I to jest wlasnie nasz bład. Gdybysmy sie w czasie ciazy kochali w gumie nie było by problemu w leczeniu i jego. A ja sie wylecze i na marne to leczenie skoro jeden stosunek i to wróci. Mam nadzieje,ze mi to minie, bo jest naprawde uciązliwe.
Mówisz,ze Cie maz zostawia i sobie jedzie.. ohh ja uwazam,ze zateskni za Toba i maluszkiem 😉 jesli jest przywiazany 😉
Mój mi dzis milosc caly dzien wyznaje, cos go ruszlyo sumienie, moze cos zle robi.. albo hmm zrozumial i naprawe kocha i chce byc ze mna i z malym 😮 czyzby facet zrozumial? hm 🤔

Dziewczyny wiecie co... Boje się porodu na maxa 😞 serio mam stracha, coraz blizej. Dopiero co sie dowiedziałam,ze jestem w ciazy , a tu zostalo 12 tygodni do terminu. Straszliwy strach mnie obleciał. Boje sie bolu, nie chce podczas porodu małego skrzywdzić( ma byc dlugi tez podobno) wiec i ja bede cierpiec i ON tez 😞 Boje sie tez,ze nie wróce do swojej wagi, beda mi kilogramy przeszkadzały, ze nie bede sie dobrze czuła ze sobą, kompleksy, doly a co za czym idzie- brak wiary w siebie i depresja.. 😮 🤔 🤔 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paula uwierz, ze jak dobijesz do trzydziestego ktoregos tygodnia to przestaniesz miec stresa i jedyne co bedziesz chciala to wlasnie rodzic i miec to za soba 😁
Chyba wszystkie to przechodzimy, najpierw obawy, a pozniej jak juz jest na maksa ciezko i coraz gorzej to stres odchodzi w zapomnienie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[color=green]karolka84[/color] tak uwazasz? hmm 🤔 tez tak mialas? bo widze,ze Ty jestes wrzesnióweczka 😉 wiec juz zraz bedziesz rozpakowywać 😁 😁
jak narazie to strach mine obleciał na maxa! im blizej tym sie bardziej boje. Te godziny jak kobiety rodzą niektóre po 6 7 8 godzin w bolu 😞 ale moze i masz racje. Najpierw obawy a jak juz sie ciezej robi na brzuszku,to juz sie chce rodzic i nie mysli sie o bolu. Ja i tak bede myślała, nie wiem czy mi z glowy wyleci. ALe wazne by nasze skarby byly zdrowe i całe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paula nie martw sie na zapas nie bedzie az tak zle trzeba dobrze myslec . ja tez sobie mysle kurde ze ciezko bedzie zrzucic te kilogramy i ze moge zlapac dola kompleksy i wszystko ;//
albo ze porod bedzie dlugi bolesny czasami mam takie slabsze dni ubijania ;/;/
ale sa tez dni kiedy sobie mysle a tam nie rpzejmuj sie bedzie dobrze tyle kobiet dalo rady gorsze ciamajdy jak ja ;D wiec ja tez dam rady , a kilogramy damy rady tez , najwaznijesze ze najwiekszy skarb bedzie przy nas 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki, że tak sobie pozwolę! 😉

Anitek - co dzieciątko, to różnie. Bo rodziły się takie w 32 tygodniu i miały płucka OK oraz takie z 35 tygodnia i były problemy. Ja się po prostu będę cieszyła z przekroczenia magicznych 34. 😜 Link jest w porzo, to z moim kompem coś nie tak. Mam problemy z edytowaniem posta, przed jego wysłaniem. Nie wiem z czego to wynika.
Paula - super, że zdałaś relację z wizyty. Jakoś chłopak pasuje mi do Ciebie. Zresztą masz tyle sióstr, w końcu jakaś odmiana. Hihihi 🙃 A poród, cóż. Teraz już czeka każdą z nas...
Perverte - ja chodzę prywatnie, ale mój ginek nie przesadza z zaleceniami. W szczecinie jest moc lekarzy i chyba przez to bardzo mało pracujących na NFZ. Jest nawet całkiem fajny lekarz, który przyjmuje na NFZ, ale niestety nie pracuje on w szpitalu. Do tej pory robiłam 2x morfologię i 2x badanie ogólne moczu, raz glukoza, przeciwciała Toxo, cytomegalia, różyczka, teraz obciążenie glukozą i cytologię. Przy czym jedną morfologię, mocz i cukier miałam z poradni hipertensjologii, bo mnie tam gin wysłał po skoku ciśnienia, ale to już na NFZ. Dramatu nie ma.
Zmykam spać po pracowitym dzionku. Trzymajcie się ciepło i do jutra!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wiecżór kobitki 🙂

ja dzis od rana bez humoru jak pisałam zalamalam sie tym wszystkim i mi sie doslownie odechciało :/ odkladam na razie reszte wyprawki bo nie mam sil na to :/

jutro was poczytam bo dzis juz mi sie nie chce jakas taka nie do zycia jestem :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej;D
motylek tak uwazasz,ze bedzie dobrze! no w sumie masz racje, musimy dac rade. Boje sie ze nie dam rady urodzić jak sam porod jest ciezki a co dopiero dochodzą do tego CM dlugosci dziecka i odrazu maluch jest wiekszy. Boje sie jak cholera. Musze porozmawiac z mama o tym. Moze mnie jakos uspokoi. ZOstalo 12 tyg go terminu planowo, ale zawsze moze byc wczesniej,chlopcy podobno nie lubia siedziec dlugo w brzuchach 😮 sie okaze.

Wikarynka no musialam wam zdac relacje bo bym nie powstrzymała się 😜 Pasuje mi chłopak mówisz hehe taka odmiana dokladnie mam same siostry w domu, nie mialam nigdy pod opieka chlopca, wiec troche tez sie tego obawiam, ale dam radę. Najwazniejsze by sie dobrze wychowalo, nie na łobuza, cpuna, by byl normalny i szanował kobiety 😉 oczywiscie mamcie i tatka 😁 😁
Nie boisz sie porodu? Twarda!!

basia89
co jest z Toba dzis;/ ale masz humor;/ moj wrócil po 6 i mnie obudzil tel,ale dobrze bo musze dzis wstac sie ogarnac troche wlosy pofarbowac ale same odrosty i pomoc mamie w zakupach. Nie dzwigam duzo bo od czasu szpitala mi nie pozwala nawet siatki jabłek niesc 🤔 🤔 takze moja pomoc tez nie jest wielka.
Ja za to wczoraj na noc złapałam doła, oczywiscie ryk był 😞 ze jestem gruba itp.. ze juz tyle przytylam-bo w sumie taka prawda. Ale widze ze wiekszosc poszla w brzuch, uda, dupe i cycki. A gdzie pujdzie reszta? oby tylko w brzuch! Mam ogolnie dola psychicznego fizycznego. Boje sie wlasnie tez,ze nie skoncze przed czasem wyprawki, ze bedzie mi czegos brakowało na JUZ;/
Dzis jakis dziwny dzien.
W dodatku szaro za oknem, no bez szału 🙃
Miłej i spokojnej soboty 😘 zajrze po obiadku.. muaa 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paula1990r napisał(a):
[color=green]karolka84[/color] tak uwazasz? hmm 🤔 tez tak mialas? bo widze,ze Ty jestes wrzesnióweczka 😉 wiec juz zraz bedziesz rozpakowywać 😁 😁
jak narazie to strach mine obleciał na maxa! im blizej tym sie bardziej boje. Te godziny jak kobiety rodzą niektóre po 6 7 8 godzin w bolu 😞 ale moze i masz racje. Najpierw obawy a jak juz sie ciezej robi na brzuszku,to juz sie chce rodzic i nie mysli sie o bolu. Ja i tak bede myślała, nie wiem czy mi z glowy wyleci. ALe wazne by nasze skarby byly zdrowe i całe 😁


Tak wlasnie mialam 🙂 II trymestr byl cudowny, fajnie sie z brzuszkiem chodzilo , nic nie bolalo itd 🙂 ale mialam koszmary wlasnie z porodem zwiazane, na sama mysl wlosy mi sie jeżyly, straszne to bylo...no ale teraz to juz marze o porodzie 😁 odliczam dni i wiem, ze to i tak jest nieuniknione i po co sie dodatkowo nakrecac 🙂 juz meczy mnie nocne wstawanie, bole wszystkiego co mozliwe, bolesne boksowanie malutkiej, zgaga...ostatnio doszly mi dretwienia dloni - to juz przegiecie, bo nie da sie normalnie funkcjonowac...no i moje odbicie w lustrze - nie ma upalow a ja napuchnieta z kazdej strony, o twarzy to juz nie wspomne...tak wiec same zobaczycie, ze nadejdzie czas, ze z niecierpliwoscia bedziecie czekaly na rozpoczecie akcji 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry Brzuszkiii 😉

U mnie słoneczko za oknem , chmury próbują je spotengowac ale sie nie daje heh od razu jakos tak inaczej sie czuje...

Paula no widzisz ja mam tak samo taka bezradnosc i bezsilnosc mnie dopada ze masakra, ale co do kg to nie przejmuje sie ani jednym wiecej bo wiem ze to dla niuni i moglabym nawet 100 kilo przytyc gdyby trzeba bylo heh wiem ze po porodzie to strace i bedzie dobrze 😉 co do wyprawki to ja wlazłam sobie na allegro i leciałam kategoriami 😁 z kazdej kategori , podkategorie itd i mam spisane juz , pewnie i tak nie wszystko ale na pewno wiekszosc 😁 spisywalam nawet ceny tych najtanszych produktów ile za przesylke i pojde do sklepu porownam ceny i bede wiedziala czy kupic w sklepie czy na allegro 😁

pije kawusie szperam po netku i poznej sprzatanie chałupky :/ juz mnie wszystko boli na sama mysl 😞

Miłego poranka zycze kobitki :* 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaa moja niunia to mi zaraz lewy bok rozerwie 🤪 🤪 🤪 ewidentnie pcha się w lewy bok jak kopie głuwnie po lewej stronie chcociaz przy okazji cały brzuch faluje, jak leze to prawa strona brzucha płaska a lewa strona wypchana jak lalka szmaciana hahaha 🙃 🙃 🙃 ciekawe kiedy ułoży sie księżniczka główką w dół i zacznie pod żebra wchodzić hahha wtedy juz nie bedzie do smiechu nic a nic hahahahaa 🙃 🙃 🙃 a wasze dzieciaczki jak ułożone ?
No ja sie boje tylko tego że mała się nie przekreci i bedzie cc :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jesli moge Wam kochane doradzic - jesli bedziecie zamawiac na allegro, to wybierzcie sobie jednego sprzedawce, ktory sprzedaje produkty z roznych kategorii - wtedy mozna zamowic prawie wszystko za jednym razem, a za przesylke placi sie tylko raz i przychodzi wielka paka 🙂 ja np w jednej paczce za jednym razem zamowilam posciel, waleczki do lozeczka, gaziki, butelki, pieluszki, dla siebie wkladki poporodowe... tak wiec wygoda i oszczednosc przede wszystkim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry 🙂
Wczoraj jednak Mc Donald na kolacje heh i do tego lod 😁 jejkus jak ja lubie lody z Mc Donalda 😁
Za to dzis robie domowy obiadek 🙂 rolady ziemniaczki i surowke 🙂
Poczytalam wszystko 🙂
Laktator to ja mam elektryczny z aventu i jest naprawde swietny wiec zdecydowanie polecam! mialam z aventu tez reczny i jak mi naszlo mleko w nocy to siedzialam i plakalam bo pol godz sciagalam reka mi odpadala...zaczal skrzypic jakos dziwnie i sciaglam az 30ml heh...wiec rano pognalam i kupilam elektryczny! ja nie karmilam piersia i w przy tym rowniez nie mam zamiaru wiec chyba elektryczny bardziej sie przydaje w tej sytuacji, a jak macie zamiar karmic to w sumie dziecko bedzie sciagac mleczko, wiec moze i reczny wystarczy?
Paula ale sie R. popisal 😁 fajnie ze zaplacil za to tak trzymac!| a co Wam dolega? tzn jakie zapalenie ze sie musicie oboje leczyc?
No i super ze chlopak widac jak nie wiem co 😁 😁 😁
Co do porodu nie strachaj ze teraz dlugi to bedzie problem...Prawda taka ze nawet 2,5kg dziecko moze Mamie zgotowac koszmarny porod... Nie ma reguly! staraj sie o tym nie myslec teraz 🙂
Jak przyjdzie co do czego to urodzisz 🙂
Ja rodzilam 37godz... traume mam jak cholera ale wiem ze gorzej byc nie moze wiec nastawiam sie pozytywnie 🙂
Wikarynka pewnie ze tak, wszystko zalezy od dziecka 🙂 ogladam sobie tutaj taki program o porodach i sa dzieciaczki rodzone ok 30tyg i tylko pierwsze godz pottrzebuje tlenu a pozniej oddychaja same.
Wogole sa takie malenstwa czasem ze az dziw czlowieka bierze jak oni daja rade je ratowac! jak np wazy 600gr!!! brrr staram sie nie myslec o tym...
Biologia co do tych chusteczek hmmm ja sobie nie wyobrazam trzec miejsce dookola kikutka chusteczka. Ja Olafowi przetarlam delikatnie wacikiem do uszu nasaczonym spirytusem i po minucie cale miejsce zrobilo sie bordowe. I wlasnie po tym dzwonilam do lekarza i mowil zeby psikac octeniseptem i nic nie przecierac nie dotykac, no i kikutek odpadl szybciutko.
Nie kaza tez smarowac gencjana bo zabarwia na fiolet i nie widac kiedy sie wdziera zakazenie.
Wiadomo kazdy zrobi jak uwaza za sluszne i jak zostanie mu powiedziane.
Karola Tobie powodzenia zycze bo to juz niedlugo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...