Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A no i ta hustawka to siedzisko sie sciagalo prostowalo nozke od przodu i taka lezanka byla, tam gdzies pod spodem sa te lezanki inne.
Ten lezaczek sie przydal w sumie na troche tylko.
A cena byla jaka byla. W sumie ja go jakos na promocji kupilam wtedy wiec byl ok 100e. Ale Wam powiem ze teraz dopiero widze ze duzo takich rzeczy moglam kupic uzywanych......
Bo placilam za nowe a za chwile za pol ceny sie sprzedaje.
Wiec jak macie czas to szukajcie po allegro itd bo to w sumie takie rzeczy na chwile tylko sa...przydatne ale na chwile niestety 😞
Wikarynka bardzo dobrze ze to tylko doba! dasz rade 🙂 a obiad to moze Mezus zrobi? albo moze zamowcie cos ? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wikarynka, współczuje tego holtera, też bym sie wkurzała....a nie możesz im powiedzieć że on na ciebie źle działa i że sama możesz sobie od czasu do czasuz mierzyć ciśnienei i przeciez na jedno wyjdzie? Chyba że nia na jedno...
Anitek, w sumie Laura to też za bardzo nie chciała w nim leżeć, tylko na początku sobie w nim spała bo on tak fajnie wibrował. Tylko żeby ja tam położyć to kilka warstw kocyków kładłyśmy żeby leżała na równym i spała jak aniołek 🙂 ale później nie było zmiłuj 😁 a może Twój Nicko będzie chciał w taki siedzieć 🙂 cięzko przewidzieć 🙂 jeszcze raz chwale tego szałera bo cudowna sprawa 😁 a pomyśl jak by u nas chciały koleżanki zrobić i kupić krzesełko to by musiały same najpierw oszczędzać żeby je było stac na 500zł, a to tylko jeden prezencik 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laski udusze haha jak wy szybko piszecie te postyy jnie wyrabiam hahaha;D

anitek napewno to byl jakis ucisk. Co do rodzenia to jestem za Ostrowem tez 😉 luksus mowisz 😜 haha najlepiej jakbym nie czula bolu wtedy bym byla w ogole zadowolona;D Ten twoj Olafek to dobrze ma juz od malutkiego przy stolee i bardzoo dobrze 😉)
Ja tez uwazam ze bucikow nie powino sie kupowac lub brac po kims. Wiadomo noga dziecku rosnie i szkoda bo buty sa drogie naprawde drogie.. Ale lepiej spojrzec na zdrowie dziecka i na jego stopke 😉
I co do hustawek wlasnie i tych nosidelek i lezaczkow nie ma co dokladnie placic wzwyz 150 zl jak nei lepiej nawet wiecej zalezy tez za co.. 🤔 🤔 po to by mial na 2 latka.. ja sie wybieram nie wiem jak wy do komisu z rzeczami takimi i kupuje fotelik 😉 to sie przyda jechac gdzies czy cos .. Tym bardziej,ze R ma auto.. wiec bedzie szybko sprawnie i bezbolesnie 🙂 🙂 🙂
skwara no racja nie slyszalam negatywu wiec chyba sie tam wybiore.. i tez moze inaczej beda patrzec bo ja z kalisza a do ostrowa z wielkim brzuchem rodzic bede jechala.. 😉

basia 😮 😮 😮 😮 jak tak mozna ludzi w hoooya robic 🤔 🤔?? masakra ale jestes wsciekla pewnie.. ja bym sie zagotowala... a pielegniarka nie zaproponowala Ci innego lekarza? Przeciez juz nasze miesiace ciazy to jest jako zaawansowana ciaza i musi byc przeprowadzone badania.. czy nie ma rozwarcia itp...moj tez leci w kulki ale zawsze jest na miejscu...
Dawaj fotkę 😉 😁 😁 😁 😁

ifyou masz racje hyhy jednak zostaje przy tym zebymi bylo dobrze 😉 musze jechac do ostrowa zapytac jak wyglada sytuacja obczajic wsio i wtedy ;d ale raczey ostrooowwww 🙂 🙂 nananaanan 🙂 🙂 🙂

wikarynka dorotex wszystkiego naj z okazji III trymestruu 😉 alee leci, co dziewczynki???
Wikarynka no coz ja tez musze zrobic obiad, bo wszyscy w pracy a tu rob dla 6osob.. to hardcorrr 😉 hyhy milego i spokojnego dnia laska 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Obiad czeka haha a nie ma kto zrobic tylko ja;pp a wy tutaj walicie te posty jak hohoho zaraz do tysiaka dobijemy ze stronami 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skwara - mam ciśnieniomierz w domu i wpisuję pomiary do książeczki. Ale oczywiście równie dobrze mogę zmyślać i wpisywać tam cokolwiek, dlatego potrzebna jest weryfikacja. Poza tym mierzę np. raz albo dwa na dobę i mogę trafiać np. w najniższe ciśnienie. A z całej doby pokazuje prawdę i tylko prawdę. Wkurzam się na Holtera, ale z drugiej strony to dla dobra mojego i małej, więc się jakoś przemęczę.
Anitek - mój mąż potrafi zrobić herbatę i jak twierdzi jajecznicę, ale tego nie wiem, bo nie widziałam. :P Możnaby zamówić, ale właśnie sprawdziłam, ze mam różne "resztki", które można podgrzać i obleci. 🙂

Zaczęłam właśnie czytać o tym programie "Rodzina na swoim". Może, gdyby ze sprzedażą mieszkania w ogóle nam nie szło, a mąż nie dostałby na razie wypowiedzenia z pracy, to można by wziąć kredyt. Zapłacić nim za nowe mieszkanie, a stare konsekwentnie sprzedawać, ale już na spokojnie. I wtedy, gdyby zwolnili męża, albo gdybyśmy sprzedali jego mieszkanie, to będzie można spłacić kredyt, a nowe mieszkanie będzie. Tak sobie jakoś kombinuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek poczytałam i rozwiałam wątpliwości, jestem już zdecydowana kupić nowy 🙂 . Tylko oczywiście będę wysłuchiwać gadania teściowej, jak mąż jej powie. Na co, po co, przecież jest dobry i nie zniszczony.. Ahh już mi dzwoni w uszach... Ostatnio gadała, na to co zamówiłam a tam żadnej pierdoły nie było (bo też nie jestem za tym, żeby tracić pieniądze na niepotrzebne rzeczy) to już jej sie wanienka nie spodobała, bo jak to stwierdziła, wszystko jest! No tak tylko ciekawe gdzie. Siostra męża dużo nam dała, mebelki, wózek, łóżeczko, poszewki na pościel itp. I myślałam że to już koniec a teściowa później mówi że jeszcze coś przywiozą, a mnie też tak głupio pytać czy jeszcze coś mają bo nie wiem czy kupować 😮 No to kupiłam i afera... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ifyou widze masz jazdy ladne... dobrze ze masz cos po kims.. i niemusisz kupowac bo to wszystko drogie.. ja ciesze sie ze wozek jest po mej sis;D nie pozwole np by ktos krytykowal moje wybory .. jesli nie wychodzi w tym badz bedzie cos nie tak bede miala pretensje do siebie ale nie lubie jak ktos cos robi za mnie..
A jak daja to bierz 😉 zawsze mozesz kupic i nie pokazywac nikomu nic.. dla swietego spokoju by nie dzwonil nad uszami typu; ' po co dlaczego przezciez jest ok...'
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chciałam wrzucic zdjeice brzuszka ale bateria mi sie w aparacie rozładowała i teraz musze podładowac na maxa bo nie chce tak na chwile ładowac i wyciagac :/

jakas bez humoru jestem obiad zrobilam na szybko żurek zkiełbaska i jajeczkiem i czekam na mojego az wroci z ranki ide sie polozyc do wyrka bo bez sił jaka jestem :/

pozniej sie odezwe....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
basia zurek mniam.. ja wlasnie popralam recznie te ciuszki co dzis kupilam i te co mi zostaly kolorowe bo balam sie ze puszcza i beda ciuchy nie wyjsciowe dla malego.. i teraz tylko bede w lumpku czatowala na pajacyki bo to dobra sprawa... 😉 i ogolnie moze sie cos trafi hyhyhy;D

spadam ten obiad dokanczac.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SA WYNIKI GLUKOZY!!!
Jade je odebrac! co prawda nie ma jeszcze wszystkich wynikow jest tylko mocz glukoza i morfologia ale nie bede czekac kolejnych dni...
Dam znac jak wroce, choc z lekarzem sie widziec nie bede no ale na wynikach beda podane normy wiec bede wiedziec...
Trzymac kciuki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek - trzymam kciuki bardzo mocno!
Basia - połóż się, ja też jestem coś bez życia.
Paula - ten kredyt to nie okazja, ale jakieś wyjście z sytuacji w razie niepowodzenia sprzedaży domu. No i tylko w sytuacji jeśli męża nie zwolnią, bo ja mam umowę na czas określony. No ale pożyjemy, zobaczymy.
Zadzwonię do męża, zapytam kiedy będzie i coś tam odgrzeję.
Pisz anitek jak wyniki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A jeszcze taki PS odnośnie tego sprzedajacego z Allegro, do którego dałam linka.
Wczoraj wieczorem zamówiłam i zapłaciłam przelewem, a już dziś od rana dostałam telefon z pytaniem jakie kolory wybieram i powiadomienie, że paczka kurierska wysłana. Tak, że póki co jest naprawdę OK. Zobaczymy jak przyjdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek trzymam kciuki, a ja już po obiedzie dzisiaj kasza gryczana z gulaszem i ogórki kiszone i zupa z wczoraj pyszka 😜 , coś mi się zle siedzi przy kompie brzuszek mi uciska na żebra, też tak macie że ciężej wam się siedzi już? kopie mnie po prawej stronie i tam pod samymi żebrami mi uciska 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ładnie 7 stron od rana ...szalejecie dziewczyny

Ja właśnie wróciłam od Ginki swojej no i tak jak mówiłam nie wiele się dowiedziałam tyle że szyjka macicy perfecto więc chociaż o to się nie muszę martwić.
Przytyłam 4 kg czyli o 0,5 mniej niż na mojej wadze co daje 13 na plusie Ifyouliftmeup - witam w klubie 🙂

Dziękuję bardzo dziewczyny za życzenia 😘 😘 😘

Ifyou - super że się zdecydowaliście na wynajem! mam nadzieję że szybko znajdziecie jakieś idealne gniazdko 😜 co do materacyków to czytałam ostatnio jakiś mądry artykuł że akurat materac powinno się mieć nowy z tego względu że się układa do ciałka dziecka więc taki używany będzie już odkształcony, dlatego kupiliśmy nowy a miałam brać od siostry po jej córci ale w sumie fakt mała spała w nim 3 lata to się pewnie już uleżał pod nią. Wzięliśmy gryka-pianka-kokos jak nie będzie mu dobrze spać na jednej stronie to na drugą przekręcę...lateksy za drogie zdecydowanie jak dla mnie.
...ale doczytałam do końca i widzę że się już zdecydowałaś na nowy 😜

Skwara - oby ten koleś od odżywek dostał po dupie równo...dziadostwo straszne...

Paula - próbki też zamawiałam - fakt maleństwa ale zawsze to coś 🙂 przynajmniej sobie sprawdzę czy nie uczulą zanim kupie duże opakowanie. I dokładnie się zgadzam z resztą rób tak żeby Tobie było dobrze, a reszta niech się martwi za siebie sama.

Wikarynka - dzięki i wzajemnie

Anitek- daj znać jak wyniki

Justta - mnie nic nie uciska na szczęście ...jedyne co mnie dobija jak siedzę to to że cycki mam na brzuchu 🙃

Widzę że zestawy obiadowe na dzisiaj na wypasie u mnie ziemniaczki, paluszki rybne (ale z lidla pychota sama rybka a nie jakies przemielone wióry)i kapusta kiszona, a potem kapuśniak ugotuję bo trochę przesadziłam i kupiłam kilogram kapusty- trzeba coś z tym zrobić teraz ....mniam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello kobitki 🙂

nie wiem co mi jest ale masakra jakas czuje sie jak bym była mega zmeczona nic mi sie nie chce itd bozzzzz jaka leniwa jestem cos :/ przespalam sie godzinke ale za wiele to nie dało :/ właśnie jestem w trakcie zmieniania tabelki... co do zdjec to bedzie ciezko bo nie ma gdzie ich wkleic za bardzo a numer telefonu mozecie podac mi na prv a ja wpisze w tabelke bo moje zdjecia i linki to sa tylko dla znajomych wiec tylko my bysmy wtedy wiedzialy co i jak... ale nie wiem czy i tego nie bedzie za wiele wiec chyuba jednak najlepsze rozwiazanie napisac sobie na prv numery kazda sobie zapisze i bedzie wiadomo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek ta huśtaweczka co masz dostac od koleżanek jest świetna, moja siostra taka kupiła dla swojej córci, a teraz druga z niej korzysta a ma ponad 2 latka i niestety nie dostane jej w spadku dla Franka 😞 ale też chce taka kupić...
Skwara mam nadzieje ze sprawa z ta kasa skonczy sie dla was korzystnie i odzyskacie co swoje..
Basia współczuje, mi kiedys lekarz zrobil tak ze pojechałam i brama zamknięta dzwonie a jego żona mówi że on jest chory i że jest w szpitalu, tak sie wkurzyłam że się poryczałam i pojechałam do innego lekarza a tamten miał mnie za jakąś psychopatkę i nerwuskę nawet nie chciał mi badania zrobić dopiero musiałam go prosić i łaskawie zrobił mi badanie oraz przeprowadził jakąs rozmowę psychologiczną i zgarnął stówę... więc się wkurzyłam jeszcze bardziej... póżniej sie okazało ze ten moj na prawde byl w szpitalu odrazu ze swojego dyżuru zszedł bo miał coś z błędnikiem... nie potrzebnie sie denerwowałam...

ja już dziś poprasowałam, pranie wywiesiłam (już prawie wyschło 🙂 ) zrobiłam naleśniki na obiad i się położyłam bo coś czuje że mnie choróbsko jakieś bierze...

a co do materaca to my dostaliśmy taki piankowy gratis do łóżeczka, ale z mężem stwierdziliśmy że kupimy nowy porządny a ten będzie na podłogę lub na działkę do zabawy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wikarynka to mamy podobny obiad z tym ,że ja nie lubię korniszonów, za to kocham ogórki kiszone mniam, ale sobie dzisiaj pojadłam i jeszcze zrobiłam wafelki ale to na sobotę bo mój M ma imieniny, jutro albo w piątek bedę robi sernik i ciasteczka 😜
Paula pytałaś się o te pajacyki z pepco znalazłam taka strone z promocjami dla dzieci i są w pepco jeszcze do 4, fajna stronka można podejrzec gdzie co bedzie w promocji
http://www.promobaby.pl/promocja-10162.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tabelka gotowa :d ale teraz jej nie załaduje bo moj gra na xboxie i net jest wolny :/ wiec pozniej hehe daty porodow zostawilam takie jak na poczatku roznica 2-3 dni nikogo nie zbawi a sa to pierwsze terminy wiec niech tak zostanie, probowalam wkleic jakis obrazeczek przy dziewczynkach i chlopczykach ale powiem wam ze nie da rady za bardzo nasrane bedzie brzydko mowiac hehehe i malo czytelne pozniej :/ uciekam polezec bo cos slaba jestem :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HURRRRRRA WYNIKI SUPER 🙂
tzn tak mysle heh 😁
glukoza na czczo 72mg glukoza po 2h 88mg 🙂 no to moge zrec ile chce!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Ifyouliftmeup olej gadanie Tesciowej w tej kwestii absolutnie nie dalabym sobie nic powiedziec (mowa o tym materacu) zapytaj sie jej czy pampersy uzywane tez masz przyjmowac co by zaoszczedzic 😉
To jest Wasze dziecko Wasze pieniadze Wasze decyzje nie daj sobie rzadzic 🙂
Sylwia ja taka hustawke mialam dla Olafa i w sumie stwierdzam ze to szkoda kasy bylo bo naprawde nie bardzo mu pasowala a to co dostane od dziewczyn to nie mam zielonego pojecia 🙂kojarze aby ze dla kazdej ciezarnej z pracki kupowalysmy wlasnie taka lezanke, ale czy ja dostane? domyslam sie ze tak ale jaka to nie mam pojecia 😜
Basia czekamy na nowa tabelke 🙂 dolaczam do grona padnietych spalam lacznie moze z 3h i ledwo na oczy patrze ale Olaf nie spal w dzien wiec go poloze po 7dmej i sama sie uwale przed tv 😜
Bylam w CH. bo w niedziele jest dzien chlopaka wiec kupilam Mezusiowi prezent 😁 koszule taka sportowa i tshirtke 🙂 nic sobie nie kupuje bo wszystko w sumie wydaje na mnie czy Olafa wiec niech ma 🙂
Aby Olafkowi jakas zabawke dokupie i wsio 🙂
Lece co szamac bo glodna jestem 😉
Wikarynka swietny pomysl z tym kredytem! glowkuj na pewno cos wymyslicie zeby bylo dobrze 🙂
Dziewczyny - Dziekuje za trzymanie kciukow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek - jupi!! Bardzo się cieszę, moje gratulacje. Naprawdę świetne wyniki.
Hm, nie wiedziałam, że jest dzień chłopaka. Też powinnam kupić coś swojemu mężowi, poza tym wkrótce ma imieniny. Może połączę prezenty. 🙂
Mój mężo chyba się przejął moim niezadowoleniem z powodu zakłucia w kable. Proponował spacer, spacer samochodowy za miasto albo wspólne oglądanie TV (na co nigdy nie mamy czasu). Obejrzeliśmy razem program o gepardach na Animal Planet i wyprawiłam męża z domu. Musi pojechać do mamy, bo zepsuł się jej piecyk. Na wieczór jednak wróci. 🙂
Moja koleżanka przedwczoraj miała cięcie cesarskie i urodziła synka. Nie był taki duży, ale ona drobniutka, malutka, więc miała cc. Napisała mi w sms-ie, ze pierwsze dni są trudne, ale obecność maleństwa rekompensuje wszystko. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek :0 dzieki za przypomnienie ze juz niedlugo dzien chlopaka 🙂 jak sie chodzilo do szkoly to sie jeszcze o takich dniach pamietalo, bo zawsze sie w klasie dziewczyny dkladaly na jakies prezenty 😁 Jednak dzien kobiet jest bardziej glosny i popularny 😁 Super ze wyniki sa ok. Ja jutro o 15 ide odebrac wyniki z mojej toxo.
Basia : przykro mi ze z wizyty nic nie wyszlo :/
Odwiedzilam dzisiaj mame i babcie i teraz czuje ze juz oadam, plecy bola wiec ide sie polozyc.
KUrcze duzo piszecie ostatnio, nie dosc ze nigdy nie pamietam na ktorej stronie skonczylam czytac, to potem mam do przelecenia z 10 stron 🙂 Jeszcze do grudnia do 1000 stron dojdziemy jak tak dalej pojdzie 🙂 Tyle chcialam wam napisac, a teraz jakos wszystko mi z glowy wypadlo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...