Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

Skwara mamy przejście graniczne 🙃 a nawet dwa 😜 a do Kałkowa to mam około 20 km to blisko 😉
Dzisiaj dzień leniuchowania na maxa teraz siedzę przed kompem i mała się rozpycha nieźle pewnie chciała pozdrowić forumowe cioteczki 😁 a mój szalony kot skacze i odbija sie od ścian i mnie zaczepia żeby się z nim bawić hihi jak małpa
Już jutro będzie mężuś już się nie mogę doczekać mam nadzieję że szybko mi to zleci pozdrowionka zaraz wsunę jakieś lody bo widziałam że jeszcze coś zostało 🤪 narazie kobitki paaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczyny! Ja dzisiaj dopiero zajzalam pierwszy raz na forum, bo mezus ma dzisiaj wolne i mielismy troche latania i zalatwiania,no i fajnie ze troche czasu mozemy razem spedzic 🙂
Ifyou ale mnie zaskoczylas ze juz w przyszlym tygodniu mozesz rodzic :0 Ja tez bym juz chciala chociaz wiem ze jeszcze musze poczekac bo to za szybko dla dzidziusua.
Brzuch mi dzisiaj twardnieje strasznie, ale w poniedzialek wizyta wiec sie dowiem co i jak!
Zajrze wieczorem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie mam dobre wiesci ;d dzis mialam badanie i ordynator stwierdzil,ze jest ok wszystko,ze moge rodzic 🤪 🤪 🤪 😮 czaicie 🙃 🙃 🙃 takze zostaly odstawione jakiekolwiek leki mialam wiec juz nic nie biore.. i czekam na skurcze.. i bede miala CC.. bo maly ma polozenie miednicowe.. Stwierdzil z karty ze jest zdrow i caly i pcha sie bo skurcze mialam wtedy nawet gdy bralam tabletki. Stwierdzil,ze kroplowki mi nie da,bo szkoda mnie i dziecka i nie ma sensu, bo jest dojrzale wszystko i moge rodzic..;D tzn CC mnie czeka..
ogarnelam sie w razie co, kaczke ogolilam;p hee spakowalam sie bo tak mi kazal;p hehe;p i teraz zapis mnie czeka przed snem, jak wyskocza skurcze to ide do gory, tzn na 2 pietro na ta CC.

Wiec 3majcie kciuki za mnie.. Odrazu wam nie pokaze malego bo nie mam kabla do tel,a aparat mam u R mam nadzieje,ze wytrwam do jutra,najwzej mi podrzuci i cykne foto i wam pokaze mojego synkaaaa 🙂 aaa doczekac sie nie moge!!!!

Basia tez podobno w szpitalu, widzialam wpis na FB;/ wspolczuje jej bo przechodzi tez to co ja.. lece lezec bo kurcze musze powiedziec ze coraz bardziej napina mi sie brzuch... ohoo skurcze sie szykujaaa..

3majcie sie i rosnijcie buziaki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Łaaa Paula super 😁 ale dlaczego czekają na skurcze, przecież nie są potrzebne do cesarki ;| a tylko się wymęczysz. No to jednak będziesz pierwsza jak dziś albo jutro urodzisz 😁 😁 😁 to jak zdjęcia od razu nie pokażesz to jak najszybciej się pochwal, że już po!!! 😁 Ale się podjarałam 🙃 trzymam kciuki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na chwile ale wiesci!!!! Super Paula powodzenia!!!!!!! Och jaaaaaa bedzie dzidzi niedlugo!!!!! Z tymi skurczami to racja powinny sie pojawic i dopiero CC bo to ma tam na cos wplyw ale zapomnialam na co heh 😉 ochhhhhh normalnie chyba mi cisnienie skoczylo z wrazenia ha!!! Ja uciekam bo za 2h babyshower sie zaczyna wiec musimy sie przygotowac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paula - jaaaa, ale wieści! No rewelacja! Będziesz miała już małego na świecie! Super. 🙂 🙂 🙂 Ale Ci zazdroszczę. No i pójdziecie sobie już na nowe mieszkanko. A widzisz, ja ciągle miałam przeczucie, że Ty pierwsza. No zobaczymy, bo może któraś się jeszcze wysunie. Hihi.
Justta - superowy jest Twój kocio. Też go pamiętam z Twoich zdjęć "rodzinnych". 😉 Ślicznota. Ja też dziś cały dzień w domu siedzę i olewam. Nie będę latała po ziąbie. :P A po prawdzie, to jutro mam zalatany dzień, więc sobie odbiję.
e_miilka - a to Ty wcześniej nic nie mówiłaś, ześ wcześniak. Może u Ciebie poród też będzie wcześniej, ale nie spiesz się. Nie ma co. :P
Ifyou - Ty jako druga masz po Pauli zielone światło. OMG. Mam nadzieję, ze ja po jutrzejszej wizycie się nie dowiem, ze mała nie rośnie i mam rodzić. O nie, jeszcze nie teraz! Ja musze sprzedać mieszkanie! :P
skwara - Twój mąż na pewno żartuje, ale nie pozwól mu faszerować dzieciaka jakimiś preparatami. Goń go. :P Jakby co mów, że to Twój syn, bo tylko matka jest pewna. To dopiero podkurzy męża, hihihih. 😉 Ja tam lubię się czasem podroczyć ze swoim.
Anitek - udanego baby shower! Mam nadzieję, ze dostaniesz wszystko, na czym Ci zalezy i impreza będzie super. Napisz potem co i jak. 🙂
Miłego wieczorku!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O rany Paula już?! ależ Ci prze zajebiście 🙂 daj znać jak tylko będziesz mogła....nie zasnę dzisiaj chyba z resztą od dwóch nocy nie spię ;lP mam nadzieję że wszystko pójdzie gładko i będziemy oglądać na dniach zdjęcia Dawidka...Trzymajcie się 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ifyou, to nie doczytałam:P patrzyłam na necie to tak mniej więcej 2800 w 36tyg dzieciaki ważą, więc spoko 🙂 jak juz pisałam milion razy - mój lekarz to ciota 😠 jak bym się nie upomniała tym razem to by mi tylko recepte wypisał i się nawet do mnie nie odezwał....więc nie wiem nawet co z szyjką i rozwarciem. Może do wtorku doczekam, bo mam kolejne KTG, to się znowu upomnę 🙂
Justa, to rzeczywiście blisko 😁 nie myślałam, że aż tak:P jaki świat małyP Twój kotek jest świetny i śliczny 🙂 jednakże bałabym się chyba mieć i dzidzi i kotka....
Paula, co za wspaniałe wieści!!! HUUURA 😁 w końcu 😁 będziemy miały już pierwszego forumowego słodziaka 😁 ja też słyszałam, że jak nie ma przeciwwskazań to się czeka na skurcze przy CC 😉 trzymam kciuki! Możesz wrzucić na fejsa fotkę z telefonu to też zobaczymy 😁 też chyba dzisiaj nie będę spała czekając na wieści 😁 😁 😁 😁
Anitek, może ci wtedy ciśnienei skoczyło, bo już nei mogłaś się doczekać na te wszystkie prezenty 🙃 🙃 napisz nam co dostałaś 😁
Wikarynka, mój chłop sobie zdaje sprawę że mu nie dam dzicka faszerować świństwem, ale jest podjarany że będzie miał syna więc musi mi gadać takie głupoty z podjarania ogólnego 🙂
Dorotex, a co ty dzisiaj taki okrojony post?:P

Powiem tak, boli mnie od nocy dzisiaj brzuch i chodzić nie mogłam bo tak czułam jakoś jak by mi się tyłek rozchodził, nie wiem czy rozumiecie....straszne uczucie. Trochę mnie to straszy i zamierzam dzisiaj torbę na tip top spakować i czekać 🙂 dzisiaj zupkę gotuję żeby mieć z bani obiadki w weekend i od jutra leżę, uwalę się jak zwieeeeerzę, leżę 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja pierdykaaaaaa Paula!!! 😁 mam nadzieje ze maleństwo bedzie zdrowe tak jak i mamusia w i wnet zobaczymy pierwszego maluszka na forum, a wy kobitki nie zazdroście az tak zeby nagle wszytskie sie nie rozpakowały 😁 bo my z Basią same zostaniemy na końcu 😁 hahaha 🙃 🙃 🙃 Ale zajebiście 🙃 !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skwara - Ty mnie nie strasz. Takie napięcie czujesz, może to też jakiś wstępny etap porodowy.
Proszę Was, nie rozpakowujcie się wszystkie na raz! Będzie mi smutno bez Was. Nie spieszcie się tak proszę. 🥴 Ja nie doczekam sama do swojego porodu, potrzebuję wsparcia!
Trochę się też boję, zeby jutro się nie okazało, ze też muszę się pakować do szpitala...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skwara napisał(a):
jak juz pisałam milion razy - mój lekarz to ciota 😠 jak :
.....skwara ....padłam 😁 😁 😁

Ja z rana walnęłam referat więc teraz oszczędnie w słowa 😉 a tak serio to nawet nie mogę się skoncentrować tak mnie kręci w nogach i w tyłku ...wszystko mnie napier.... już na serio nie ogarniam , puściłam sobie wodę na kąpiel może chociaż trochę przejdzie 🤢 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😁 dziewczyny padlam .. cii bo jeszcze tak bedzie ze wszytskie polecicie ..a my z Basie bidulinki na koniec grudnia bedziemy czekac.. ale tak na marginesie ja i tak mam przeczucie ze moje malenstwo tez sie pcha szybko na swiat 😁 😎 pewnie do mamusi sie spieszy 😎 tylko komu ja dam znać ze rodze?w sumie mam 7 tyg jeszcze do terminu ale teoretycznie patrzac Paula jest w 36 tc dziwczyny szykujcie sie hahaha która nastepna? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wikarynka nie mam żadnych... 🙂 jedno jest pewne zaczynam mieć pomału dość tego co się dzieje z moim ciałem...w sensie ciągłych dolegliwości ....i niech tylko mi 36 pyknie to zamierzam napierdzielać skłony przysiady i nie wiem co jeszcze żeby to dziecko moje ukochane już wyszło ze mnie 🙂 wszedzie piszą to samo że na tym etapie wszystkie narządy są już w pełni rozwinięte i tylko rosną wraz z dzieckiem także jak mi na usg w rejonach 2500g pokaże to koniec tego leżenia. Wydaje mi się że w ogólnym stanie w jakim jest moja szyjka to długo mi to nie zajmie podobnie jak u If you..oby tylko maluch się dobrze ustawił....ciekawe czy listopadówki też tak świrowały w październiku jak my w listopadzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😁 dziewczyny padlam .. cii bo jeszcze tak bedzie ze wszytskie polecicie ..a my z Basie bidulinki na koniec grudnia bedziemy czekac.. ale tak na marginesie ja i tak mam przeczucie ze moje malenstwo tez sie pcha szybko na swiat 😁 😎 pewnie do mamusi sie spieszy 😎 tylko komu ja dam znać ze rodze?w sumie mam 7 tyg jeszcze do terminu ale teoretycznie patrzac Paula jest w 36 tc dziwczyny szykujcie sie hahaha która nastepna? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahahahha dziewczyny takie rzeczy piszecie że siedze i się śmieję hahahaha
ja nie ukrywam że zazdroszczę 😁 🤪 🤪 też juz bym chciała uwolnić się od tego wszystkiego i zobaczyć dzidzi 🙂
Wikarynka, nie smutaj, jak będę się czuła dobrze to będe zaglądać i cię wspierać 🙂
A może w ogóle zdarzy się tak, że wszystkie mniej więcej w jednym czasie się rozpakujemy? 😁
I tez się właśnie zastanawiam czy listopadówki tak szalały jak my w październiku 😁 zaraz chyba im posta napiszę i się dowiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O nie mogę, ale z nas zrzędy. Rzeczywiście Paula przelała czarę goryczy. Oglądam Master Chef na TLC i gryzę paznokcie, kto odpadnie, a kto przejdzie dalej. A na forum to samo!
dorotex - a, hahahahaahaha, nie mogę, skwarze się tyłek rozłazi. Co za teksty, odpadłam. 🙃 😁 🤪
Mi tez już nie chce się chodzić w ciąży (moje ulubione wino na mnie czeka), ale muszę podhodować małą do co najmniej 2600! Taki mam cel. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...