Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A skwara skoro robisz tą eneme to Ci powiem że w mojej książce tez piszą o tym oleju rycynowym tylko ze on dodatkowo wywołuje własnie biegunke i wymioty dlatego to piwo korzenne sie pije zeby zneutralizowac mdłości ale nie jest to konieczne no i mozna cos innego zastosowac ale nie napisaali co...i ze podobno to jest przepis od pokoleń znany....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Oj dziewczyny rozpakowywać się już 🙂 Już 5 grudzień a Wy się tak obijacie 😉 Czytam wasze pomysły na wywołanie porodu chociaż mam nadzieję że w lutym mi się to nie przyda 😉

Pozdrawiam i życzę przyjemnych porodów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skwara napisał(a):
Dzikuska, za wiele to tu nie wyczytasz o tych pomysłach 😁
Ja stosuje wszystko a mój mały ma w nosie 😁


Dobrze mu w brzuchu u Ciebie 🙂 to chyba dobrze 🙂 Chociaż jestem w stanie sobie wyobrazić jak bardzo nie możesz się doczekać, a tu nic...ja już mówię do męża że mam nadzieje urodzić na początku lutego i że chciałabym żeby to już było:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzikuska, no niestety, można sobie chcieć a dzieciaki z nas drwią 😁 ale u mnie to kwestia nieregularnych okresów 🙂 jak miałąs regularne to powinno być mniej więcej w terminie 🙂 ale jeszcze duuużo czasu przed tobą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj jednak zwolnil kompa 🙂
Skwara z ta lewatywa to uwazaj...robienie jej za czesto chyba tez nie jest dobre, zebys sie nie odwodnila 🙂 🙂
Odebralam wczoraj wynik na HBS i na szczescie ujemny 🙂
U endokrynologa myslalam ze mnie szlag trafi, godzine stalam w kolejce i nikt nie chcial mnie przepuscic...a nawet jeszcze sie pchali jakby mnie tam wogole nie bylo :/ myslalam ze ich pozabijam w myslach 🙂
Czyli Motylek nastepna w kolejce 🙂 🙂 🙂
Skwara ja ci nie zazdroszcze, bo mnie juz cholera bierze i mam dosc, a ty to juz wogole po terminie....
AA i bylam wczoraj zwiedzac ta porodowke...wszystko cacy, ladnie, bo to nowy oddzial....ale jakos tam dziwnie....te zielone sciany, te sale porodowe....tak pusto... 😁 Czulam sie bardziej jak w psychiatryku 😁 😁 Jakos inaczej to sobie wyobrazalam....sama nie wiem jak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂
Jeszcze 2 w 1.ale dzisiaj jestem szczęśliwa, bo odszedł mi ten czop śluzowy, tak więc poród tuż tuż...
Wczoraj znowu najadłam się ananaska, ale już seksiku nie było bo po 4 dniach z rzędu już miałam dostyć...
Noc na szczęście mineła mi spokojnie, chyba odsypiałam poprzednia.
Ciekawe, ktora teraz będzie w kolejności...
Do później
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie poganiac prosze nie poganiac!!!
Drazniace to troche heh 😉 juz dostaje jakies smsy z pytaniem czy rodze 😠 🤨 😮 🤢
jak zaczne rodzic to i tak nikomu nie powiem (rodzina znajomi) tylko Wam heh a po drugie mam jeszcze 10dni do terminu... 😜
Dzis umowilam sie z kolezanka do kina na ostatnia czesc Sagi 🙂
Ooo widze ze sposoby na wywolanie porodu hahaha dobre! ja juz wiele razy to pisalam ze im bardziej sie chce tym gorzej to wychodzi wiec ja nic nie robie w tym kierunku aby cos przyspieszac. Zyje i robie wszystko jak przed ciaza (sprzatanie sex itd) a Maly i tak wyjdzie kiedy zechce 🙂
Skwara fakt w Twoim przypadku rzeczywiscie moze sie przeciagnac.
A Motylek miala termin na 3grudnia? bo tak wlasnie czytam ze ma miec wywolywany porod w piatek?! super ze nie czekaja dlugo!!! Tutaj czekaja 10-14dni! masakra!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia 😁 wiec jesli cie motylek nie uprzedzi lub Skwarka to bedziesz mogła dostąpiś zaszczytu pierwszej prawdziwej grudniowej mamusi 😁 hihihihi

a reszta to co ?! 😁 kobiety moze bymśmy sie juz pomału mobilizowały.. kazda z nas stęka ze ja coś boli a nic nam nie wychodzi .. a Sylwia cicho siedziała i oo... zbiera nam sie na porodówke. 😁 Tak to jest te co najwięcej gadaja sa na końcu hahahaha

Ide posprzatam dom..mam siły wiec bede działac co nie co 😁 to cud ze dzis w ogóle sie zebrałam do 12.30 w łóżku mi zleciało 😁 dzis nie pozwole sobie na leniuchowanie! 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A więc tak: ilościowo to tak 3/4 palca, konsystencja - taka galaretka, kolor taki żółto-brązowy ale bardziej żółtawy tak jak mocz. A zobaczyłam go jak rano poszłam do łazienki na siku i jak się podcierałam to przyczepił się do papieru.
No zobaczymy, ja mam termin na poniedziałek, więc może Motylek przede mną urodzi. Wczoraj miałam bóle brzucha i skurcze i na dodatek brak apetytu... dziś za to czuje się normalnie, trochę mnie kręgosłup boli ale to chyba ze względu na ciężar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O no rzeczywiście chyba szykuje nam się prawdziwa grudniowa mamuśka 🙂
Ja już nie mam siły na to wszystko. Tylko bym się chciała położyć i leżeć bez końca 🤪
I ciągle mi się chce jeść. Chyba se kebab pojem. Jak mi mąż pozwolihahahahahahaah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia super z tym czopem 🙂
Ja wczoraj mialam cos takiego dziwnego...jak chodzilam to na raz cos mi sie wpakowalo do wkladki, moj tez sie ekscytowal ze to czop 🙂 ale wedlug mnie to byla po prostu duza ilosc gestego sluzu, choc tez byl taki zoltawy 🙂 🙂 Ale u Ciebie to juz nawet pora na czop 🙂
Moze jutro ktoras z nas bedzie miala prezent na mikolaja 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia dzieki za opis 🙂 tez gdzies czytalam ze ten czop to moze odchodzic po trochu i wtedy to tylko zwiekszona ilosc sluzu. Co do porodow to zaciskamy nogi wszytskie chyba i aby patrze jak sie hurtem rozpakujemy 😁 a jutro Mikolaj haha sie smialam ze jak bym urodzila jutro to by mi Maly nie darowal ze urodziny imieniny i mikolaj w jednym dniu!!! 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biologia, ty tak gadasz, a może ciebie jutro wezmie 😁 to by było 😁
Anitek, ja z tego samego powodu nie chciałabym jutro urodzić 😁

Za to o dziwo mój mąż też mi powiedział dzisiaj że fajnie by było gdyby już sie Franek urodził to byśmy już synka mieli heheh ale to było miłe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja też nie chce za bardzo żeby się jutro urodził, wolałabym dziś albo w piątek. Ale jak się urodzi jutro to będę i tak bardzo szczęśliwa i mąż też 🙂 A co do tego czopu i śluzu, to od kilku dni miałam tak dużo śluzu, ale nie sądziłam że to już związane z tym czopem. Ale dzisiaj to nie miałam wątpliwości, coś takiego jeszcze ze mnie nigdy nie wyszło... haha...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a swoją drogą to ja nie wiem czy mnie nie opierdzielą w tym szpitalu, bo ostatni raz u lekarza byłam miesiąc temu, w 35 tygodniu ciąży, a póżniej mój lekarz był na urlopie a teraz był chory... w piatek już powinien przyjmować ale nie wiem czy iść do niego na wizytę czy sobie darować wszystkie wyniki mam dobre a mały od 30 tygodnia jest ułożony główką do dołu... tak mi się wydaje, że jeszcze przed porodem robią jakieś szybkie usg żeby zobaczyć jak jest dziecko ułożone??? jak myślicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek dokładnie 🙂 miałybyśmy chyba najbardziej poszkodowane dzieci w roku 🙂
Ja dopiero niedawno się dowiedziałam że Nicolas to Mikołaj po angielsku... jakoś nie skojażyłam wcześniej.

Sylwia dzięki za instrukcję 🙂 mi się wydaje że już od kilku dni mi ten czop odchodzi partiami bo własnie takie duże zwarte mleczne pasma śluzu zauważyłam ostatnio....bleeeeeeh mam nadzieje jednak że tego co Tobie nie będzie mi dane zobaczyć bo chyba pawia puszcze 🙂...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...