Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kurczę nie dość że wymioty to jeszcze katar... przydałoby się poleżeć w ciepłym łóżeczku. mam nadzieję, że chociaż w weekend możesz sobie pozwolić na odpoczynek.
ja czuję się już lepiej chociaż znowu gardło zaczyna mnie kłuć, a kaszel mija 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje małe słońce poszło do pokoiku i śpi z misiami, słodkości moje
No a ja jak to ja mogła bym tu troszeczkę po marudzić na dobranoc, ale nie będe 😜
Jutro w końcu wraca mężuś to mi będzie lepiej, heh jak go mam przy sobie razem z naszą niunią to lepiej się czuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie miałam moją dzidzie a raczej jej serducho na odsłuchu - super że teraz nawet w domu można posłuchać bicia serca dzieciątka 🙂 Szczególnie jak mamuśka nie potrafi odróżnić ruchów bobasa od ruchów organów wew. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ttinka napisał(a):
Moje małe słońce poszło do pokoiku i śpi z misiami, słodkości moje
No a ja jak to ja mogła bym tu troszeczkę po marudzić na dobranoc, ale nie będe 😜
Jutro w końcu wraca mężuś to mi będzie lepiej, heh jak go mam przy sobie razem z naszą niunią to lepiej się czuje.


Męża masz podróżującego, czy na stałe gdzieś dalej??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja po sklepach lubie chodzić nie zawsze coś kupować ale oglądać. Nawet z dzieckiem małym jak się w UK opiekowałam to chodziłam, ale to dlatego że w tej małej miejscowości nie specjalnie miałam gdzie chodzić.

Dobra ide już do łóżeczka bo krzyż mi się odzywa. Czy was też boli krzyż?? Mnie od paru dni pobolewa ale wydaje mi się że się po prostu wygina ciążowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj nie zazdroszczę Wam dziewczyny tego przeziębienia 😞 mi dokuczają bóle kręgosłupa i przeważnie jestem zmęczona ale jakoś daję rade, jeszcze trochę i idę na l4 , bo nie chce mi się już pracować , tym bardziej po 12 h. ale na razie zagryzam zęby i jakoś daje rade 🙂
a co do zakupów , to tak się zastanawiam , czyby nie kupić czegoś dla maluszka 🙂 już mnie korci żeby trochę poszaleć 🙂
padam już po pracy , więc mówię dobrej nocki i idę spać 😉 pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny. ja w nocy zostałam obudzona przez burzę i chodziłam jak lunatyk. a to siku, a to jogurt, a to listwy powyłączała. a mój maż za każdym razem się budził i pytał co się stało 🙂 kaszel już ładnie się odrywa i nie szarpie mną jak głupi. Doncia ja już od 12 tygodnia mam bóle kręgosłupa, ale tylko wtedy jak się przemęczę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzisiaj przyjeżdżają moi teściowie pomóc w remoncie. mam nadzieję, że faktycznie pomogą 🙂 ja mam plan na dziś: leżeć i nigdzie nie łazić. zrobię pulpety na obiadek i tyle. muszę odpocząć po wczorajszym dniu.może jak poleżę to szybciej przejdzie mi przeziębienie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja teraz też odpoczywam, chociaż powinnam leżeć i chyba zaraz wezmę ksiażkę i zalegne z kociakiem w łóżku. U mnie cały czas pada, mam nadzieje, że do 11 przestanie bo do biura muszę podjechać na jakieś 4 h dokończyć swoje obowiązki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja będę musiała pewnie podjechać jeszcze do Leroy Merlin popołudniu jak teść zobaczy co trzeba jeszcze kupić. słabo się dzisiaj czuję. kręci mi się w głowie. brzuch jakiś taki dziwny. zaraz posłucham dzidziusia na detektorze 🙂 a co czytasz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Teraz czytam "Przerwane milczenie" C. Link - bardzo lubię jej ksiażki, chyba większość juz przeczytałam. W ogóle lubie jak akcja dzieje sie gdzieś w UK, a mimo iż jest to niemiecka pisarka to akcje jej księżek w większości toczą się właśnie w UK.

Rany jak mi sie nie chce z domu wychodzić a jeszcze przed pracą muszę do sklepu podjechać zakupy na obiad zrobic, a na dworze cały czas leje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Katarzyn napisał(a):
ja będę musiała pewnie podjechać jeszcze do Leroy Merlin popołudniu jak teść zobaczy co trzeba jeszcze kupić. słabo się dzisiaj czuję. kręci mi się w głowie. brzuch jakiś taki dziwny. zaraz posłucham dzidziusia na detektorze 🙂 a co czytasz?


Z jakiej firmy masz detektor?? Ja swój na allegro kupiłam najtańszy jakiś ale działa. Dziś już osłuchiwałam śpiocha, bardzo nisko leżała i nie mogłam jej namierzyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chyba conect, też z allegro za 99 zł+przesyłka. mój dzidziol też nisko tuż nad kością łonową 🙂 idę troszkę poleżeć i posłuchać. mój detektor nie ma wyświetlacza. czytałam opinie, że czasem detektor może być niebezpieczny i usypiać naszą czujność, że niby jak ruchy są nieprawidłowe to mamy kierują się tym, że tętno słychać i za późno jest na pomoc. ja to jestem taka przewrażliwiona że jak tylko coś będzie (odpukać w niemalowane) nie tak to pomimo prawidłowego tętna i tak polecę do szpitala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamuśki.
U mnie nie ma deszczu ani nic, upał straszny.
W aptece na kaszel i chrypkę dali mi pastylki isla moos - strasznie są niesmaczne i ciekawa jestem czy pomogą. No i mi polecili robić delikatne napary z rumianku, troszeczkę się inhalować tak bez przesady.
Jakoś nie chce mi się nic dziś robić, lenia mam. Jedynie to do tej pory zrobiłam naleśniki takie małe puchate z konfiturą i kremem czekoladowym.
No i co najważniejsze dziś koło 16 w końcu mężuś wraca 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ttinka napisał(a):
Cześć mamuśki.
U mnie nie ma deszczu ani nic, upał straszny.
W aptece na kaszel i chrypkę dali mi pastylki isla moos - strasznie są niesmaczne i ciekawa jestem czy pomogą. No i mi polecili robić delikatne napary z rumianku, troszeczkę się inhalować tak bez przesady.
Jakoś nie chce mi się nic dziś robić, lenia mam. Jedynie to do tej pory zrobiłam naleśniki takie małe puchate z konfiturą i kremem czekoladowym.
No i co najważniejsze dziś koło 16 w końcu mężuś wraca 🤪

ja dostałam te same pastylki...średnio na jeża zadziałały 🥴 za to syrop Stodal jest ok. stosuję troszkę mniejszą dawkę niż zalecana ale i tak jest super
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doncia napisał(a):
Teraz czytam "Przerwane milczenie" C. Link - bardzo lubię jej ksiażki, chyba większość juz przeczytałam. W ogóle lubie jak akcja dzieje sie gdzieś w UK, a mimo iż jest to niemiecka pisarka to akcje jej księżek w większości toczą się właśnie w UK.

Rany jak mi sie nie chce z domu wychodzić a jeszcze przed pracą muszę do sklepu podjechać zakupy na obiad zrobic, a na dworze cały czas leje 😞

ja skończyłam czytać "starcie królów" drugą część pieśni lodu i ognia, uwielbiam czytać książki w papierze i teraz nie mam kasy na 3 część 😞 chyba będę musiała e booka ściągnąć 🤨 z biblioteki nie lubię, jakoś tak mam że muszę mieć książkę tylko dla siebie 🙂 od kiedy jestem samodzielna finansowo 🙂
mam jeszcze kolejną część obcej i chyba zacznę ją czytać. nie lubię takich przestojów w czytaniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Katarzyn napisał(a):
doncia napisał(a):
Teraz czytam "Przerwane milczenie" C. Link - bardzo lubię jej ksiażki, chyba większość juz przeczytałam. W ogóle lubie jak akcja dzieje sie gdzieś w UK, a mimo iż jest to niemiecka pisarka to akcje jej księżek w większości toczą się właśnie w UK.

Rany jak mi sie nie chce z domu wychodzić a jeszcze przed pracą muszę do sklepu podjechać zakupy na obiad zrobic, a na dworze cały czas leje 😞

ja skończyłam czytać "starcie królów" drugą część pieśni lodu i ognia, uwielbiam czytać książki w papierze i teraz nie mam kasy na 3 część 😞 chyba będę musiała e booka ściągnąć 🤨 z biblioteki nie lubię, jakoś tak mam że muszę mieć książkę tylko dla siebie 🙂 od kiedy jestem samodzielna finansowo 🙂
mam jeszcze kolejną część obcej i chyba zacznę ją czytać. nie lubię takich przestojów w czytaniu 🙂


Ja kupiłam czytnik e-book i teraz nie muszę targać dodatkowych kilogramów w postaci papieru 🙂 a czyta sie z niego rewelacyjnie.

Detektor też mam z contec, wiec chyba mamy takie same
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...