Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
asiek83 napisał(a):
Mój brzuch wystrzelił jak z procy jakieś 1,5 tygodnia temu i już mam problemy żeby się schylić 🙂
Dzisiaj mąż mi spodnie musiał podwinąć bo nie mogłam dosięgnąć:P

dawaj fotę.... mnie się udało wkleić to i Tobie się uda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Katarzyn napisał(a):
agasiulec słyszałam gdzieś, że jak dziewczynka to tak zwlekają z oceną, bo jak chłopak to szybko widać siusiaka




nie ukrywam ze cieszyla bym sie bardzo jak by tak bylo, wymazylam sobie pierwsza dziewczynke 🙂 no coz ale jaka by nie byla plec juz kocham to dzidzie ponad zycie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
ja narazie nie chcem myslec i dolowac sie ze nawet w kurtke sie nie zmieszcze 🙂 w listopadzie bede latac jak kot z pecherzem 🙂 za kurtka lub plaszczem 🙂 ja dzis sie wyspalam, wstalam po 11 🙂 dopiero teraz sniadanie zjedlismy 🙂 zaraz do miasta trzeba jechac potem dom ogarnac i moze na spacerek jakis sie z psem wybiore 🙂 jeszcze musze isc babcie odwiedzic... dzien leniwy bedzie dzis bo chyba za dlugo spalam 😜 szkoda ze ja nie mam takiego detektora jak wy, z checia bym sobie posluchala jak moja dzidzia sie wierci 🙂 nie stac mnie niestety na to 😞 pozniej do was zajrze i pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja sie nie martwie plaszczem na zime heheh najwyzej jak nic ciekawego nie znajde to bede siedziec w domciu hehe trudno, a kupowac sobie plaszcz na 2miesiace to chyba nie warto,nie wiem sama jak to zrobic, bo co ja z nim puzniej zrobie heheh ojjjojj trzeba pomyslec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja czasami mam problemy z zapięciem butów, szczególnie jeszcze jak mam brzuch twardy, to mocniej się napina przy schylaniu.

Akurat kurtkę mam nową jeszcze ani razu nie założoną, bo stara mi się rozpadła, oddałam do reklamacji i kazali mi nową wziąć bo tamtych już nie było, a sklep nie naprawia odzieży. Wiec mam nówkę nie śmiganą - tyle czy w nią wejdę 🙂 Jak nie to w sekenthendzie nabędę coś na pare tygodni.
A może zimy nie będzie, i będziemy w jesionkach i grubszych swetrach śmigać do porodu 🙂 Zobaczymy. W tym roku przecież dopiero w lutym czy pod koniec stycznia zrobiło się zimowo, grudzień był bardzo łagodny w zeszłym roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Margaritaee napisał(a):
No to nie jest źle.. 😉 Bo jużsię zaczełam martwić że z mało...
prawidlowo powinno sie 1 kg przytyc w 1 miesiac, czyli ogolnie powinno sie 9 kg przytyc. tak moj lekarz powiedzial, ja moge miec anemie cos mi sie wydaje teraz w poniedzialek sie okaze po w 4 miesiacu ciazy przytylam troszke ponad pol kg a miesiac wczesniej tylko 10 dkg 🤨 wiec nie wiem o co chodzi, zobaczymy ile teraz przytyje, to nawet nie ja tylko dziecko tyje 😁 i co wyjdzie z badan bo mialalm robione... wszystkiego dowiem sie w poniedzialek 13 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...