Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej 🙂 ja niedawno wróciłam z wojaży po mieście 🙂
obkupiłam córcie i mam już dość 😁 mój przedszkolak rośnie jak na drożdżach 🙂
dostałam smsa ze smyka z rabatem na kurtki i buty zimowe dziecięce 50 % 😁
więc zaszalałyśmy - i kurtka na przyszły sezon i buty śniegowce na tą zimę
i rajstopy 2 pary, rękawiczki , podkoszulkę i kapiuchy do przedszkola 🙂
normalnie istna skarbonka ta moja Majeczka 😁
zjadłam obiad a teraz padam 🙂 idę się położyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dobrze że ja nie muszę latać bo mi mój K co piątek robi zapasy słodkości na cały tydzień...jeszcze mi zostało chyba za 4 jogurciki ciasteczka kukułki i krem czekoladowy.. 😁 A jutro będzie nowa dostawa rano... 😁 Jak dobrze....dziś cały dzień leżę nic nie robię...no jedynie tu do was zaglądam..;D Mam lenia niesamowitego 🙂 Mój mężczyzna zrobił zupkę a dla mnie zostaną gary.. 😁 Ale to już jutro bo dziś na nic nie mam siły i chęci... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mnie jedynie dobija to kość... 😠 😠 Przeziębienie już powoli mija 🙂 Ogółnie ostatnio mam złe samopoczucie ale to chyba dlatego że się ciągle nie wysypiam..w nocy bym siedziała a w dzień bym spała najchętniej a tak być nie może.....Jutro z moim jedziemy na zakupy to wogóle w noce nie bede mogła usnąć... 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu wcinaj,na zdoweczko 😉 niech maluszek sobie poje 😉
no tak ta zazdrosc dzieciaczkow 😉 maja nieraz pomysly Moja siostra mieszka w Angli z synkiem i mezem i przyjechali niedawno w odwiedzinki.Siostra rzucila sie w szal zakupow dla mojej malej,to ten 5letni zazdrosnik mowi; co teraz wszystko dla Julki? a mnie to nie ma>? mnie tez masz cos kupic 😉 hehe 😁 😁 😁

Margaritko - no kazdej z nas to doskwiera.Tez zlee sypiam i wogole...
ale jjuz niedlugo;*

MICHASIA zagubila sie na regale z chipsami haha 🤪 😲 😜 😜 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dokładnie to kiedy my się wyśpimy jak już mamy z tym problemy to co to będzie później......Aniu nie wątpie w to że smaczne... 😁 Ja mam pod ręką tylko makowca, ale jakoś nie mam na niego chęci....
A michasia to się chyba naprawde w sklepie między regałami zgubiła.... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daguza1234 napisał(a):
Aniu wcinaj,na zdoweczko 😉 niech maluszek sobie poje 😉
no tak ta zazdrosc dzieciaczkow 😉 maja nieraz pomysly Moja siostra mieszka w Angli z synkiem i mezem i przyjechali niedawno w odwiedzinki.Siostra rzucila sie w szal zakupow dla mojej malej,to ten 5letni zazdrosnik mowi; co teraz wszystko dla Julki? a mnie to nie ma>? mnie tez masz cos kupic 😉 hehe 😁 😁 😁

Margaritko - no kazdej z nas to doskwiera.Tez zlee sypiam i wogole...
ale jjuz niedlugo;*

MICHASIA zagubila sie na regale z chipsami haha 🤪 😲 😜 😜 😜



Masz rację - czasem moja Majcia właśnie tak mówi , że kocha braciszka ale teraz wszytko dla Niego jest kupowane a dla Niej nie. Na szczęście pomogło tłumaczenie , że jak Ona miała się urodzić to też robiliśmy dla Niej zakupy a teraz braciszek będzie miał parę rzeczy po Niej 🙂
no i dzisiejsze szaleństwo zakupowe 🙂 czas dla Niej i naciąganie mamy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Margaritaee napisał(a):
No Daguza...później będzie jeszcze gorzej się wyspać.. 😁



No chyba , że nasze dzieciaczki będą pięknie spały 🙂
szczerze mówiąc to mam taką nadzieję 😁
bo przy córci to byłam strasznie nie wyspana , bardzo często się budziła
więc liczę , że synuś będzie spokojniejszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
juz jestem 😁 i mam chipsy 🤪 🤪 🤪 🤪 znaczy juz pol paczki 😁 bo pol juz wciaglam 😁 moj sobie piwko kupil i mowie wam naszla mnie ochota taka ze ehhh... musialam wziasc lyczka 😁 😁 😁 mmm pycha ale to lech cytrynowy przepyszny 😁 wiec lyczka moge 😁 😁 😁
hehe no napewno po porodzie bedziemy nie wyspane dlatego teraz korzystac musimy 😁 😁 ja spie do 11 nieraz do 10 😁 ale i miewam nocki bezsenne 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja ostatnio wypiłam pół szklanki szampana z teściową... 😁 Taka mnie chęć naleciała....otworzyłyśmy taką malutką buteleczkę i po problemie.... 🙂 Tyllko trzeba było dobrze schować żeby mój K nie widział bo by mi chyba głowa z karku spadła że jego synka truje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny jak macie faceta marude to przeczytajcie mu to niech jak chce to wykona to i poczuje jak my sie codziennie czujemy w ciazy 😁 😁 pozyczylam to od grudnioweczek 😁 😁

Co ma zrobić mężczyzna, aby zrozumieć ciężarną kobietę? Instrukcja - krok po kroku:

1-3 miesiąc

1. Każdego wieczora organizuj sobie zatrucie - na przykład zjedz przeterminowaną rybę i popij mlekiem. Później dowiesz się, po co.
2. Następnego ranka wstań, weź pigułkę nasenną i idź do pracy. Jeśli rzeczywiście bardzo źle się czujesz - zostań w domu, ale nie zapomnij posprzątać i ugotuj obiad.
3. Do kostek u nóg przywiąż woreczki z piaskiem - po półtora kilograma na każdą nogę.
4. Przed wyjściem włóż do kieszeni koszuli zdechłą mysz i nie wyjmuj jej!
5. Tego nie jedz, nie wolno ci. Tego też. I tego. Najlepiej zjedz jabłko.
6. Powaliło cię? Rzuć te papierosy! Coca-colę, piwo i inne napoje gazowane też!
7. Usiądź wygodnie i zjedz jogurt. Jeśli nie masz ochoty - to chociaż trochę.
8. Zwymiotowałeś? Posprzątaj po sobie. Nie wołaj żony - jest zajęta.
9. Idź do szpitala na pobranie krwi. Muszą zrobić niezbędne badania.
10. Trzy razy w miesiącu chodź na badania do proktologa.

3-6 miesiąc

1.Do brzucha przywiąż materac z wodą.
2. Gdy się ubierasz - nie odwiązuj go, nawet, gdy próbujesz wciągnąć buty.
3. Śpij również z materacem. Jak to, JAK? Na boku!
4. Nie zapomnij rano zażyć pigułki nasennej.
5. A przed wyjściem do pracy - wypij litr wody.
6. Przed pójściem spać również wypij litr wody i weź tabletkę moczopędną.
7. Do nosa włóż wacik, tak, aby powietrze przechodziło, ale odczuwało się lekką duszność. Wacik noś stale.
8. Masz duszności? Otwórz okno - niektórym pomaga.
9. Idź do szpitala na pobranie krwi. Jak to, PO CO? Zrobić niezbędne badania. Co z tego, że już robiłeś?
10. Trzy razy w miesiącu chodź na badania do proktologa. Materaca nie odwiązuj!

6-9 miesiąc

1. Każdego ranka siadaj na fotel obrotowy i kręć się przez 10 minut. Gdy już organizm odmówi Ci całkowicie współpracy - wstań i szykuj się do pracy. No co ty, kręci ci się w głowie? Współczuję, to na pewno minie.
2. Dolej wody do materaca.
3. Wypij coś moczopędnego, a w pracy wypijaj szklankę wody co godzinę.
4. Postaraj się nie opuszczać miejsca pracy zbyt często. Bądź czujny i dyspozycyjny przez cały dzień. Jeśli przychodzi ci to z łatwością - weź dodatkową pigułkę nasenną.
5. Zwiększ również wagę woreczków z piaskiem, które masz przywiązane do nóg - do 2 kilogramów każdy.
6. Wieczorem, nie odwiązując materaca, połóż się do łóżka i bądź perfekcyjnym, namiętnym kochankiem!
7. Jeśli wydaje ci się, że twoja żona interesuje się innymi mężczyznami - pozostań wspaniałomyślny i wybaczający.
8. Poświęcaj żonie więcej czasu i uwagi. Wyobraź sobie, że jej też jest ciężko!
9. Idź do szpitala na pobranie krwi. Jak to, po co? Po to samo, co zawsze - niezbędne badania.
10. Trzy razy w miesiącu chodź na badania do proktologa. Oczywiście, że z materacem, co za pytanie?

The end

No, dobra, żartowaliśmy, wiemy, że jest to niemożliwe do wykonania. Po prostu odwiedź po raz dwudziesty znajomego proktologa, niech włoży Ci pomarańczę... już on wie, gdzie. Teraz oddychaj głęboko i mocno przyj. Udało się uwolnić od pomarańczy? Wyśmienicie! Możesz już pozbyć się zdechłej myszy i odwiązać materac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
michasia24 napisał(a):
hej dziewczyny jak macie faceta marude to przeczytajcie mu to niech jak chce to wykona to i poczuje jak my sie codziennie czujemy w ciazy 😁 😁 pozyczylam to od grudnioweczek 😁 😁

Co ma zrobić mężczyzna, aby zrozumieć ciężarną kobietę? Instrukcja - krok po kroku:

1-3 miesiąc

1. Każdego wieczora organizuj sobie zatrucie - na przykład zjedz przeterminowaną rybę i popij mlekiem. Później dowiesz się, po co.
2. Następnego ranka wstań, weź pigułkę nasenną i idź do pracy. Jeśli rzeczywiście bardzo źle się czujesz - zostań w domu, ale nie zapomnij posprzątać i ugotuj obiad.
3. Do kostek u nóg przywiąż woreczki z piaskiem - po półtora kilograma na każdą nogę.
4. Przed wyjściem włóż do kieszeni koszuli zdechłą mysz i nie wyjmuj jej!
5. Tego nie jedz, nie wolno ci. Tego też. I tego. Najlepiej zjedz jabłko.
6. Powaliło cię? Rzuć te papierosy! Coca-colę, piwo i inne napoje gazowane też!
7. Usiądź wygodnie i zjedz jogurt. Jeśli nie masz ochoty - to chociaż trochę.
8. Zwymiotowałeś? Posprzątaj po sobie. Nie wołaj żony - jest zajęta.
9. Idź do szpitala na pobranie krwi. Muszą zrobić niezbędne badania.
10. Trzy razy w miesiącu chodź na badania do proktologa.

3-6 miesiąc

1.Do brzucha przywiąż materac z wodą.
2. Gdy się ubierasz - nie odwiązuj go, nawet, gdy próbujesz wciągnąć buty.
3. Śpij również z materacem. Jak to, JAK? Na boku!
4. Nie zapomnij rano zażyć pigułki nasennej.
5. A przed wyjściem do pracy - wypij litr wody.
6. Przed pójściem spać również wypij litr wody i weź tabletkę moczopędną.
7. Do nosa włóż wacik, tak, aby powietrze przechodziło, ale odczuwało się lekką duszność. Wacik noś stale.
8. Masz duszności? Otwórz okno - niektórym pomaga.
9. Idź do szpitala na pobranie krwi. Jak to, PO CO? Zrobić niezbędne badania. Co z tego, że już robiłeś?
10. Trzy razy w miesiącu chodź na badania do proktologa. Materaca nie odwiązuj!

6-9 miesiąc

1. Każdego ranka siadaj na fotel obrotowy i kręć się przez 10 minut. Gdy już organizm odmówi Ci całkowicie współpracy - wstań i szykuj się do pracy. No co ty, kręci ci się w głowie? Współczuję, to na pewno minie.
2. Dolej wody do materaca.
3. Wypij coś moczopędnego, a w pracy wypijaj szklankę wody co godzinę.
4. Postaraj się nie opuszczać miejsca pracy zbyt często. Bądź czujny i dyspozycyjny przez cały dzień. Jeśli przychodzi ci to z łatwością - weź dodatkową pigułkę nasenną.
5. Zwiększ również wagę woreczków z piaskiem, które masz przywiązane do nóg - do 2 kilogramów każdy.
6. Wieczorem, nie odwiązując materaca, połóż się do łóżka i bądź perfekcyjnym, namiętnym kochankiem!
7. Jeśli wydaje ci się, że twoja żona interesuje się innymi mężczyznami - pozostań wspaniałomyślny i wybaczający.
8. Poświęcaj żonie więcej czasu i uwagi. Wyobraź sobie, że jej też jest ciężko!
9. Idź do szpitala na pobranie krwi. Jak to, po co? Po to samo, co zawsze - niezbędne badania.
10. Trzy razy w miesiącu chodź na badania do proktologa. Oczywiście, że z materacem, co za pytanie?

The end

No, dobra, żartowaliśmy, wiemy, że jest to niemożliwe do wykonania. Po prostu odwiedź po raz dwudziesty znajomego proktologa, niech włoży Ci pomarańczę... już on wie, gdzie. Teraz oddychaj głęboko i mocno przyj. Udało się uwolnić od pomarańczy? Wyśmienicie! Możes
z już pozbyć się zdechłej myszy i odwiązać materac.



no czytalam;p teraz czekam na mojego i bedzie mial lekturke na wieczorek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...