Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
michasia24 napisał(a):
nie powiedzial 😞 stwierdzil ze tyle co mogl to mi pokazal i powiedzial 😞 jakis przestarzaly sprzet maja


Mi też na przedostatniej wizycie mówił że nie może zmierzyć maluszka, ale jak trafiłam do niego po USG III trym z informacją ze dzidzia jest troszkę za mała to nagle już mógł go wymierzyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
To ładne masz zawirowania z tymi terminami Michasia 😁
Mnie rozwala jak lekarze na siłę wciskają kiedy doszło do zapłodnienia 🙂 Jakby oni byli materacem 😁
To widzę , że wg Twoich wyliczeń możemy rodzić w tym samym terminie 🙂
Jeny zostało już tak mało czasu - nawet nie wiem kiedy to zleciało 😮
Jeszcze moment i będziemy tulić w ramionach nasze dzieciątka 🙂

Doncia nasłuchasz się tych opowieści , że aż głowa boli 🤨 a niektóre naprawdę bardzo smutne historie , w ciąży z córcią wylądowałam na patologii ciąży bo bardzo mało czułam Jej ruchów i też się trochę nasłuchałam 🤨

a tak w ogóle to ostatnio w ogóle się nie wysypiam , głowa mnie od 2 dni boli 🤨 i w ogóle jakoś tak do niczego , rozdrażniona chodzę - normalnie bez kija nie podchodź 🙂 idę oglądać film
narazie dziewczynki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doncia wiem ze ciezko jest w szpitalu ale staraj sie nie sluchac takich historii, one bardziej doluja. niestety zycie splata taki figle... 😞 smutne to troche bo nic nie mozna pomoc takim dziewczyna a tak bardzo by sie chcialo 😞
ania masz racje z tym materacem 😁 😁 swiete slowa 😁 no to fajnie parami bedziemy na porodowe leciec 😁

ale mnie brzus pobolewa chyba za duzo dzis chodzilam 😞 nawet nie chce mi sie myc 😜
a jak tam wwam wieczorek mija?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 😁
Jak się dziewczyny czujecie? Ja padam normalnie....wczoraj i dziś tak mnie gardło bolało że nic mówić nie mogłam a dziś doszły zatoki..czuje się fatalnie... 😞 🤢
Dziś byliśmy u doktorka ale nie wiem ile mój synek przybrał, bedziemy ważyć na następnej wizycie za 2 tyg 😁 Dostałam foto Igorka... 🙃 🤪 Wkońcu! Tylko czekałam.. 😁 Jutro wam wstawię 🙂 Ogólnie dobrze... 🙂Od początku ciąży ja przytyłam już 18 kg.... 🤨 a od ostatniej wizyty tylko 1 kg.. 🤪 i mam już 82 kg... 🤢 przy wzroście 164.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja bym mogła i 30 kg przytyć byle maluszek był zdrowy.

Dziś cały dzień był mało aktywny, w południe aż sama poszłam po KTG i podłączyłam się bo stazysta miał dzis niewyróbkę. Teraz za to podkopuje mnie i skurcze na połowie brzucha mam co chwile, mimo iż tabletki biore, zaraz do położznej sie wybiore chyba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja bym mogła i 30 kg przytyć byle maluszek był zdrowy.

Dziś cały dzień był mało aktywny, w południe aż sama poszłam po KTG i podłączyłam się bo stazysta miał dzis niewyróbkę. Teraz za to podkopuje mnie i skurcze na połowie brzucha mam co chwile, mimo iż tabletki biore, zaraz do położznej sie wybiore chyba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc.
ja sie znowu opisalam i nie chcaco zamknelam post wrr nie lubie pisac na tablecie ale nie chce mi siekarty do palca przekladac i podpinac pod laptopa.
bylam dzis na wynikach, jak sie zapytalam kto ostatni to pare babek powiedzialo zebym bez kolejki weszla, ale jak reszta to uslyszalanto od razu biegiem pod drzwi i kolejka heh smiac mi sie z tego chcialo.
daguza fajne demotywatory, ps jak ja bym na taka wredna babe trafila to bym jej wygarnela i to niezle.
michasia hehe a moze ginekolog byl pod waszym lozkiem ze on wie lepiej? hehe zarcik.
moj maly jakis len sie zrobil, taki jakis malo aktywny. ja to chyba jestem przewrazliwiona.
ok koncze pisanie bo jak sie znow rozpisze i mi to zniknie to sie wnerw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej!!
ja jeszcze w lozeczku leze, brzuch mnie od wczoraj wieczoraj boli, chyba na zakupach przesadzilam... 😞 jeszcze sobie poleze z godzinke i wstane sniadanko zrobic i znow sie poloze 🙂
dzis lenistwo na calego 😁 obiadek bede musiala upichcic jakis i moj cos stekal o kopytkach ziemniaczanych 🙂 tylko ze troche roboty... zobacze jak sie czuc bede 🙂 mnie znow naszla ochota na salatke warzywna 😁 tez roboty troche 🙂 niewiem zjesc bym zjadla tylko nie ma komu zrobic 😁
a wy jak sie czujecie?
tinka ty juz tak z rana na wyniczkach a ja dopiero mysle w co by sie pozniej ubrac 😁 i nie nerwuj sie tak 😁 złosc kobiecie szkodzi 😁 no hehe moze i byl pod tym materacem ten moj lekarz 😁 😁 tu sie smieja z nas ze michal moj musial miec siekiere pod lozkiem ze syna spolodzil 😁 😁 😁 tak ze i ginn jak by sie tam znalazl to by mnie nie zdziwilo 🤪 🤪 🤪
doncia i co bylas u poloznej? co z tymi skurczami? kurde na tabletkach i jeszcze masz skurcze... 😞 daj znac co tam u was. moze to maly sie napinal ja nieraz czuje jak moj sie napnie to bardzo podobne uczucie jak do skurczu tylko po chwili zaczyna kopac i wariowac 🙂

pisac laski pisac cos 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuski!!!

Wlasnie zjadlam sobie snniadannko i szykuje sie,bo trzeba jechac odebrac karte chipowa,bo tamta miala wypadek hehe;D
Wstawalam 2 razy siusiu w nocy ...ale nawet sie wyspalam;p w miare;D
tylko jak sie przewracam z boku na bok o boli mne uz brzuszek.
No i mysle ze te bole brzuszka juz normalne,bo z rana tez takie mam.
A co do skurczy to tez mam,ale magnez mi je troszke zmniejszyl. Na szczescie.
Malutka zaczela mi podskakiwac o 5,ale jeszcze zasnelam 😁
teraz szaleje troszke po sniadanku.
Kurde denerwuje mnie swedzenie w okolicach intymnych(wargi itp)a 5 dni temu dostalam masc dopochwowa na zapalenie;/ taka drozsza,jednnorazowa..a najwidoczniej nie pomogla na zewnatrz tylko w srodku...
Ech...
Zajrze potem;* 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej jednak musialam wstac bo przyjechal kurier z szafka 🤪 kurde otworzylam pudlo i czarna magia 😁 😁 tyle czesci srobek 😁 jednak za moim bedzie trzeba czekac 😁 i wlasnie zamowilam przewijak dla dzidziusia 🙂 i chyba po poludniu bedzie do odebrania 🙂 i chyba nic wiecej nie bede juz zamawiac 😁
oj daga znam ten bol 😞 nie idzie sie na niczym skupic 😞 moj to sie smial ze mnie ze nie dlugo zaczne \'\' saneczkowac\'\' jak pies jak go to i owo swedzi 😁 🤪 😁 normalnie tak wam pisze o tym moim ze on caly czas sie ze mnie wysmiewa 😁 ale my to taka para ze psocimy sobie obydwoje 😁 tak na zarty 😁
mi pomogly te tabletki dopochwowe, tylko nie powiedzial ile mam je brac 😠 i tak mysle ze chyba do soboty bede je brac 🙂 ale nie powiem bardzo mi pomogly 🙂 wez moze idz do gina i powiedz zeby cos innego ci przepisal i tanszego, bo przy nawracajacym problemie nie wydolisz na kase 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
michasia moj tez sie czesto ze mnie smieje, a jak z niego chce pozartowac to potrafi focha zapodac hihi
ja wlasnie zrobilam i zjadlam salatke a marchwi i jablka, mniam pycha, za to moja corcia nawet na nia patrzec nie chciala - wybredny brzdac z niej.
malutki mnie troche pokopal powypinal sie, wiec jest ok - serio jestem panikara, ale juz z tym to ja nicnie zrobie hihi
ok, ide przyszykowac wszystko na obiadek bo moj maly niejadek mi padnie, taki z niej jest jesnik ze szok wrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
po marudzę Wam trochę , chyba wstałam lewą nogą normalnie 😞
zaprowadziłam córcię do przedszkola , zrobiłam zakupy a po powrocie jakoś gorzej się poczułam 😞
głowa mnie boli i co chwila mi się w niej kołuje nie mówiąc już o tym że mam mdłości 🥴
dzisiejszy dzień zdecydowanie nie należy do najlepszych , więc od powrotu z przedszkola leżę w łóżku i dosłownie nic w domu nie zrobiłam 😮 🙂 na szczęście obiadek mam z wczoraj więc nie muszę dziś gotować 🙂 tylko po małą czeka mnie jeszcze spacer.
A z dobrych informacji - przyszło mi dziś łóżeczko , pościel i rożek 🤪
pościel jak na zdjęciu - przepiękna 🙂 rożek też śliczny seledynek 🙂
łóżeczko czeka na mężusia , bo sama go tachać nie będę 😁
ale jestem bardzo ciekawa jak będzie wyglądało 🙂
dobra koniec jęczenia 🙂 - idę po córcię 🙂
miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka! mnie tak zab rozbolal ze nie moge normalnie... 😞 😞 wstawilam wlasnie warzywa na salatke i narazie leze w lozku nadal.. kur 😞de a jak ja juz do konca ciazy taka leniwa bede 😞 😞 masakra a pare dni temu to moglam normalnie meble przenosic zeby tylko cos robic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

ale jestem zmeczona...
odebrałam tą karte,polatalam po sklepach.Posprzatalam...no i teraz upragniony odpoczynek.
Czekam na meza az wroci z pracy.Musze sie jakos podlizac bo uwaza ze ostatnio go nie dopieszczam jak kiedys hehe 😁
no to musze sie postarac zeby glupot nie myslal;D
Fajna pogoda byla,ze az dzis milo bylo spacerowac 😉
Jak podliczylam natepne wydatki na ten miesiac to wlosy mi deba stanely...no ale coz 😁 trzeba;d w sobote mam odbior matteracyka no i zaawiam wkoncu wozek.
Mnie tez Michasiu boli brzuszek...to chyba nnormalne...hm...
A co tam u Was? jak minal dzionek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe daga mowisz ze maz sie skarzy ze go nie dopieszczeasz? to ciekawe co moj sobie mysli 😁 🙃 no musimy dbac o te nasz \'\'duze\'\' dzieci 😁 😁 moj zaraz z pracy wroci, kolacyjke ma juz zrobiona. mialam robic kopytka ale nie znalazlam sil 😁 wczoraj musialam je gdzies zgubic 😁 😁 zrobilam tylko salatke i zaraz ide sie wykapac i lulu chyba 😁 bo jak mi cos odbije to jutro fryzjera odwiedze 😁 😁 wiec wyspana byc musze 😁 😁
no ja juz w domku mam przewijak, kupilam uzywany a normalnie on nawet ryski nie ma 😁 jestem heppy bo zaoszczedzilam a jak nowy wyglada 😁 ciekawe co moj powie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was dziewczyny 🙂
Trochę mnie tu nie było i tyyyyle do nadrabiania!!
Przede wszystkim arnulka- trzymaj się, z tego co napisałaś, to walczyłaś o Wasz związek, teraz potrzebny Wam spokój- Tobie i Mikołajowi... Bądź silna!!
Agniesia wszystko będzie ok, najważniejsze, że wiedzą, że serduszko chore i Kamilek będzie od razu pod szczególną opieką lekarzy!! Trzymaj się i postaraj myśleć pozytywnie- właśnie dla Niego!! Zwłaszcza, że kopniakami daje Ci znaki byś się nie smuciła, że jest silny i da sobie radę 🙂
doncia fajnie, że wszystko ok i powoli się prostuje sytuacja, dobrze, że się nie pogarsza!!
michasia, Ty to rzeczywiście forumowa gadułka 😉 Jeżeli lekarz zrobił Twojemu synkowi podstawowe pomiary, to samemu można wyliczyć z nich wagę 🙂 Tu masz linka do stronki: http://www.mediweb.pl/interactive/calc24.php tu akurat z BPD i AC wylicza wagę 🙂

Dziś jakoś ciężko się czuję... Teraz pod wieczór już lepiej, ale w ciągu dnia siedziałam przed kompem i sapałam, trudno to wyjaśnić, z brzuszkiem wszystko ok, Mały za mocno nawet nie dokucza, ale taka ogólna ciężkość i zmęczenie mnie dopadło... Dziwne, oby się nie powtarzało!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fruzia fajna stronka tylko ja w wyniku tego AC nie mam 😞
ja dziewczynki dzis juz chyba ostatni raz zagladam bo jutro o 5.30 jedziemy z moim po samochod bo chce kupic wiec odwiedze poznan, laptopa raczej nie bierzemy wiec jakby co zajrze do was w poniedzialek chyba 🙂
moj wlasnie skreca szafke malego 😁 zaraz biore sie za ukladanie 😁
ok to ja lece a wy sie trzymajcie cieplutko 🙂 i uwarzajcie na brzusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No my juz po kolacji.Jakos tak spiaca ostatnio jestem...
Wiec pewnie zaraz pojde...bo znow czeka mnie wstawanie 1-2 w nocy na siusiu 😁
Wiec troszke chociaz chce pospac:d
To ladnie Michasiu,nie zgub nam sie gdzies i wracaj szybciutko!!!
Doncia bidulko..wychodz juz z tamtad bo te histoie Cie dobija...Dbaj o siebie!!!

😁


No to ide sie polozyc bo ledwo na oczy widze;D
Dobranoc \"Kruszynki\" \" 😲 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski 😁
A ja już dziś 3 dzień chodzę ledwo ciepła...najpierw gardło póżniej zatoki i katar a teraz głowa mnie strasznie boli i mam wrażenie że waży chyba z 20 kg...masakra jakaś.....Synek kopie non stop...ciągle daje o sobie znać....
A co do lekarza to się ostatnio mój uśmiał bo przyłożył tą słuchawkę od USG a tu tylko poczułam kopniaka a na monitorze było widać stope, to doktorek się zaśmiał że podejrzymy go z drugiej strony a tu mój maluszek się obrócił i znów było tyko stope widać.. 😁 Aż się uśmiał...coś mu się to badanie nie spodobało.. 😁 Pokazywałam teściowej zdj z usg i odrazu się śmiała że wykapany tatuś ale że nos to ma po mnie... 😁 Aż się uśmiałam 😁 🙃 A i stwierdzili jeszcze u mnie wysokie tętno i patrzyliśmy czy u maluszka jest dobrze czy też ma wysokie ale na szczęście jest dobre..;D Teraz mam chwilkę to sobie poklikam trochę i zobaczę co i jak z tym tętnem.
A i uzgodniliśmy z moim K że w poniedziałek zamawiamy łóżeczko 🤪 Wkońcu.... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszatki...
My juz po sniadankuTeraz sie biore za jakies sprzatanie,chodz nie szczegolnie mi sie chce;/
no ale coz... 😁
Nie mam pomyslu co zrobic awet na obiadek; buuu...;D
Malutka obudzila mnie kolo 4-5 ale pozniej staralam sie zasnac,i mi sie udalo;D
teraz sama spi,mala lobuziara 😁 ale twierdze ze to taki lobuz i cwaniak jak tatus;D
hehe 😉
Kurcze co nie zmiennia faktu ,ze ciagle sie budze z byle powodu,a do tego jak przewracam sie z boku na bok to boli brzus..no ale to juz duze dziecko dlatego 😁 ech...
Laseczki dopiero bylysmy na poczatkach a tu jeszcze tylko tyle czasu zostalo 😁
Ja sobie nie umiem wyobrazic ,ze za okolo 4-5 tygodni bede miala malutka w ramionach 😉 wspaniale!!!!

Milego piateczku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka co tam jak tam?
mnie cora obudzila o 6 i marudzila, ale udalo sie jej zasnac i spalyszmy prawie do 9 🙂
sniadanko zjedzone, malutki w brzuszki spi
w ciagu dnia maly jest malo aktywny, czuje czaseem delikatne ruchy.. juz o tym wczesniej pisalam, no ale coz lubie pomarudzic.. ja sie chyba juz o wszystko martwie ale takie sa juz uroki macierzynskie
nie mam na nic sily, zajrze do was pozniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka co tam jak tam?
mnie cora obudzila o 6 i marudzila, ale udalo sie jej zasnac i spalyszmy prawie do 9 🙂
sniadanko zjedzone, malutki w brzuszki spi
w ciagu dnia maly jest malo aktywny, czuje czaseem delikatne ruchy.. juz o tym wczesniej pisalam, no ale coz lubie pomarudzic.. ja sie chyba juz o wszystko martwie ale takie sa juz uroki macierzynskie
nie mam na nic sily, zajrze do was pozniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...