Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
niedawno wróciłyśmy z córcią , nachodziłam się i niosłam trochę zakupów i teraz mi brzusio stwardniał. Jak leże jest ok , tylko wstanę od razu mocno napięty i pobolewa w dole 🤨

co do rożka , to ja chcę kupić usztywniany ze ze względu na córcie , żeby mogła od razu braciszka wziąć na ręce 🙂 a jak Synuś będzie usztywniony to będę się pewniej czuła 🙂
a mam zamiar kupić łóżeczko z pościelą przez allegro i ten sprzedawca ma rożek usztywniany za 27 zł a że kurierem będzie przesyłka to już nie będę nic dopłacać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
biologiaap2 napisał(a):
Czesc dziewczyny 😉
Oszczedzajcie sie tam, bo u nas juz trzy grunioweczki sie rozpakowaly, a mamy dopiero polowe listopada. Nie dajcie sie, pozdrawiam
grudnioweczka 🙂


lepiej żeby jeszcze troszkę nasze dzieciaczki poczekały 🙂
2 usg mówiło , że termin przesunął mi się na 30 stycznia , a wczorajsze z kolei że termin wypada na 20 stycznia 🙂 więc zobaczymy kiedy to synuś wyskoczy 🙂 byle by w styczniu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o kurcze juz 3 grudnioweczka urodzila 🤪 🤪 🤪o nie moge 😁 🤪 ciekawe kiedy my sie zaczniemy rozpakowywac 🙂 🤪
az normalnie zaczelam sie bardziej bac niz dotychczas 😁 🙃
daguza kochana to daj znac co ci lekarz powie z tymi skurczami i bolem kosci ogonowej, bo ja tez mam taki sam problem
ania ust ty nie tachaj tych toreb bidulko bo nam tu jako pierwsza urodzisz 🤪 i masz racje ze usztywniany rozek jest lepszy jak sie ma dzidzie jedna juz w domu, ja chyba kupie ten rozek. pozniej tez moze sluzyc jako kocyk np do wozka 😁

ciekawa jestem co tam u agniesi slychac... 🤨 mam nadzieje ze szybko sie do nas odezwie. ja juz po kolacyjce i zaraz ide sie wykapac i lulu bo cos mnie glowka rozbolala... 😞
jutro pewnie bedzie tu cisza jak makiem zasial, jak to w weekend 😁
milfgo wieczorku mamuski 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
michasia24 napisał(a):
o kurcze juz 3 grudnioweczka urodzila 🤪 🤪 🤪o nie moge 😁 🤪 ciekawe kiedy my sie zaczniemy rozpakowywac 🙂 🤪
az normalnie zaczelam sie bardziej bac niz dotychczas 😁 🙃
daguza kochana to daj znac co ci lekarz powie z tymi skurczami i bolem kosci ogonowej, bo ja tez mam taki sam problem
ania ust ty nie tachaj tych toreb bidulko bo nam tu jako pierwsza urodzisz 🤪 i masz racje ze usztywniany rozek jest lepszy jak sie ma dzidzie jedna juz w domu, ja chyba kupie ten rozek. pozniej tez moze sluzyc jako kocyk np do wozka 😁
:


Ty kochana nie kracz 😮 😁
już w grudniu mi wystarczy atrakcji 🙂 Urodziny w grudniu mają moja córcia , siostra , mama i szwagier 🙃 nie mówiąc już o Mikołaju i świętach Bożego Narodzenia 🙂
Także całe szczęście , że tym razem udało się wcelować nie w grudzień 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a jeszcze na dodatek tak się objadłam obiadkiem , że ledwo się ruszam 😁
ale już dawno nie robiłam kotlecików mielonych drobiowych i już za mną chodziły 🙂
i ziemniaczki pure z suróweczką z marchwi i jabłuszka palce lizać 🙂
ulubiony obiadek córci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Michasiu wiesz co dzwonilam do lekarza i stwierdził,ze to sa juz takie skurze przepowiadajace i ze napewno beda sie nasilac i zeby duzo lezec bo to moze byc na przedwczesny porod .Nawet zabronil mi isc jutro na uczelnie,tylko mam do niego przyjechac zeby sprawdzic czy szyjka sie nie skraca.
No zobaczymy jutro 😉 ale mam nadzieje,ze jeszcze troszke pochodze 😉
Nie chcemy sie przeciez za wczesnie rozpakowywac.Kurcze juz jestem w strasznym strachu przez te skurcze;/

No dokladnie,ciekawe jak Agniesia.Nic nam nie napisala...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe ania to prawda ze dobrze ze wyelowalismy na styzen ja tak samo mam trohe wydatkow na grudzien 🙂 tesiowa ma urodziny i moja siostra, a do tego na wigilie prawdopodobnie jedziemy do tesiow wie bedzie trzeba kupic chrzesnicy jakis prezent 🤨

daguza to po wizycie daj znac co tam po wizycie. mam nadzieje ze szyjka ci sie nie skraca 😉 teraz musimy uwazac na siebie zeby nie urodzic za wczesnie. teraz to naprawde zly moment na rodzenie. musimy jeszcze ze 4 tyg wytrzymac!!! wiec nogi mi tu laseczki zaciskac!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haha juz sobie to wyobrazam 😁 😁 😁 no musimy zaciskac nogi 🙂 pewnie w polowie grudnia juz zaczniemy rodzic tak jak grudnioweczki w polowie listopada 😁 😁 tylko ja chce jak juz to w polowie grudnia zeby do swiat byc juz z malym w domu a nie w szpitalu lub na sylwestra 🙂 ci 🙂ekawe jak wyglada wigilia w szpitalu?? 🙃 😮

ja zaczelam szukac komody dla malego bo zostalo mi jedno pranie jeszcze a nie mam gdzie go schowac 😮 🤢 i musze mojego wygnac po srobki do lozeczka zeby kupil, a i jeszcze jedno przescieradlo kupie na lozeczko w razie jakbym miala to wyprac... tak sie zastanawiam co jeszcze bo w poniedzialek lub wtorek bede juz kompletowac. ciekawe czy 1 tys mi wystarczy...
bo tyle mam na wydanie. a takie duperelki to sa najdrozsze..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej...

nie moge spac od 5. Mezus obudzil mnie jak wstawal do pracy a pozniej malutka nie dala mi zasnac...
no ale coz... buszuje po necie 😉
oj tez nie chcialabym spedzac wigilli w szpitalu.Jednak mysle,ze ja wczesniej urodze...
a co do kasy to masakra,tyle co ja juz wydalam wlasnie na duperele to szkoda gadac.I co chwile cos nowego he.

WITAMY NOWA MAMUSIE W NASZYM GRONIE.

Czekamy na wiesci od Agniesi,i Donci ze szpitala.
Ja odezwe sie pozniej,jak wroce od lekarza,bo jade dopiero po poludniu.To dam znac.

mamuski dodawajcie swoje fb lub nk do odpowiedniego watku 😉

MILEGO DNIA 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka z rana 🙂
Ja wczoraj byłam the best heh usnełam jakoś od razu po naszym serialu "pierwsza miłość", w szkoku jestem 😲
Teraz już śniadanko zaliczone i leniuchujemy 🙂 może wybiorę się dziś do rossmana po duperelki i do apteki 🙂 a na ostatek odwiedzę pepco. Mam jedynie nadzieję że nie zgubie się w tej mgle 😁
Ładnie no grudniowe maleństwa szybkie są jak nie wiem, w brzuszkach się im nie podobało czy co 😁
No to mamuśki serio proszę mi tam uważać na siebie 😉
Odedzwe się później
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamuski!
tinka no ja w poniedzailek albo we wtorek bede wlasnie latac po rossmanie, aptekah a na sam koniec zostawie pepco w razie jakby cos mnie skusilo 😁 😁 i mam nadzieje ze ta cholerna mgla zejdzie 😠 wczoraj jak jechalismy samochodem to co chwile stawalismy zeby zobaczyc gdzie zjazd jakis bo nic nie bylo widac 😠 😲 pilnuj sie tam zebys sie nie pogubila 😁 😁 😁 😁 pojdziesz nam jeszcze w miasto i nie wrocisz 😁 😁 😁
daguza kochana ty sobie tak nie kracz bo musimy wytrwac chodz do polowy grudnia 😁 haha szkoda ze to nie jest pewne ze w ten i ten dzien idziemy do szpitala urodzic bo tak to sie siedzi jak na szpilkach 😜 coraz blizej i juz panikujemy 😞
co do nk lub fb ja tez nie mam wiec... mam gg jakby ktora chciala 😁
no ciekawa jestem co tam u agi i donci... 🤨 biedne musza sie kisic w szpitalu a tu nie czas jeszcze..
wgl duzo dziewczyn pisalo i jakos poznikaly... zostala nasza grupka mala... ciekawe co tam u reszty 🤨 😉
no a ja jeszcze w lozeczku. jakos zle sie czuje, brzusio jak tylko wstalam zaczal pobolewac reka prawa mi dretwieje i glowa cmi... dobrze ze moj dzis w domu to go powykorzystuje troche 😁 😁 w koncu ja tez musze odpoczac a nie tylko z mopem i szczota latac po domu 😁 🙃
a co do prezentow co kupujecie swoim mężczyzną? bo ostatnio widzialam jak mojemu sie spodobal helikopter sterowany z kamerka i karta pamieci... ale on prawie 300 zl kosztuje i nie wiem czy dam rade uzbierac kase bo pieniadze mamy wspolne a zeby sie w jakis sposob nie zorietowal ze az taka kwota zniknela bo zaraz beda pytania po co, dlaczego itd 😁 😁 jak niespodzianka to niespodzianka. mialam kupic zestaw kluczy do samochodu ale widzialam jak bardzzo mu sie ten helikopter spodobal 🙂 moje duze a zarazem male dziecko 😁 tak bardzo go kocham 😘

no to koniec marudzenia 😁 dzis bede czesto tu zagladac wiec pisac mi tu. mgla na dworze NIE WYCHODZIC BO SIE POGUBICIE 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
michasia24 napisał(a):
OOO daga ustawilas Julcie na awatar 🙂 🙂 jaka slodziutka 🙂 🙃 i te imię anielskie 🙂 my tez mielismy tak dac jakby byla córa 🙂 ale jak to mowi moj M nastepnym razem bedzie 😁 daj znac po lekarzu co tam 😘



dziekuje 😉 mam nadzieje,ze doktorek mi ja dzis pokaze na usg 😉
niby sloneczko,ale zimno jest...;/
pewnie,ze bedzie.Moj tak mowi o synku,ze nastepnym razem 😉

nie krakam juz nic,bo sama chce chodz do polowy grudnia ponosic 😉))

ja juz apteki pozaliczane.pozostal mi materacyk do lozeczka i odbior wozka za 2-3 tyg 😉
wiec juz blizej jak dalej 😉

dobra ja jade;8 napisze pozniej co i jak;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam i nie zagubiłam się w tej mgle hehe 😁
Z zakupami się troszkę rozpędziłam tzn za ciężko już mi latać z siatkami + z małą córą bez wózka, zmęczyłam się i troszkę mi brzuszek stwardniał. Więc sobie na chwilę siadłam, coś przekąsiłam i jest już ok. Ja mam barszczyk czerwony i krokiety, więc idę to grzać bo mężuś zaraz z pracy wróci pewnie głodny i zmęczony.
Michasia co do helikoptera to wiesz, mój też jest małe duże dziecko bo już kiedyś się mnie pytał "mogę sobie kupić ten helikopter, zobacz jaki on fajny 🙃" a ja się tylko troszeczkę pośmiałam i tyle było tego tematu. Właściwie to nie wiem co mu dać na mikołaja, on pewnie o mnie i córci zapomni więc może nie będę się wysilać 🤢 nie wiem sama.
Córci chcę kupić smoka spike, zobaczymy co z tego wyniknie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...