Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
tinka moj wlasnie wymyslilze chce krokiety ale ze serem i pieczarkami 😁 a tu mi sie gaz skonczyl 😠 i musze na jut 😠ro przeniesc smazenie nalesnikow 😠
kurde infekcja minela ale na 1 dzien i teraz znow nagly nawrot az chodzic nie moge 😞 😞 😞 strasznie piecze 😠 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Michasiu musisz sie z tym zglosic do gin.Ja dzis dostalam antybiotyk wlasnie dopochwowo na te infekcje.

Lekarz mnie pocieszyl,ze najwczesniej powinnam urodzic w polowie grudnia,nie wczesniej.A skurcze sa z nerwow ,stresu itp.Ja to nerwus ostatnio jestem.
Moja malenka tylko wypia pipe,a buziaka mamusi tylko na chwilke pokazala i to caly czas ziewała 😁 taki to leniuch z niej bedzie.
Juz wazy 2350,spora jest...i coraz ciezsza,.Ale ekarz mowil ze mysli ze bedzie taka 3500kg 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daga to dobrze ze z malutka ok 🙂 no u mnie lekarz przyjmuje dopiero w poniedzialek i jedyne wyjscie mi zostaje mi szpital jak juz naprawde nie bede mogla jutro wytrzymac 😞 😞a dzis to nie wiem jak ja zasne bynajmiej zapowiedzialam mojemu ze spie bez majtek i nie zycze sobie zaczepek 😁 ale zrozumial 🙃 hehe
ale twoja malutka fajnie przybiera 🙂 tez bym chciala znac wage mojego maluszka ale niestety chodze do takiego lekarza ze mu wystarcza tyle badan ile mam... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe 🙂 dzieki to aktualne zdjecie, normalnie sie przerazilam jak zaczelam ogladac stare zdjecia i taki brzuchol 🤪 🤪 a tu jeszcze 2 m-ce przed nami 😁 bede chyba potrzebowac wozek zeby mnie nie przeciazal 🤪 🤪 🤪 ja za obiadkiem czekam dopiero i tez przed tv leze 😁 ogolnie w niedziele czesto w lozku leze bo co tu innego robic 🙂 a jeszcze jak zimno na dworzu 😉 a moj maly tez czegos pod zebrami szukal ale nie wiem jaka to czesc ciala byla 🤪 😜 to tak wygladalo jakby byl w trakcie obracania 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, widzę, że weekend, to cicho i spokojnie tu 🙂
Ania_ust super zakupy! Wszystko fajne i pasuje do siebie 🙂
Michasia uważaj, jakiś łysy facet Cię podgląda 😉 na avatarku 😉 Brzuszek niezły, jaki okrąglutki 🙂
Wczoraj mieliśmy małą posiadówkę ze znajomymi, trochę się pokrzątałam w kuchni i przy gościach, to tak mnie biodro rozbolało i kość ogonowa.... A później zasnąć nie mogłam, bo ciężko było znaleźć wygodną pozycję, wszystko na żebra uciskało... Ech, jeszcze tylko 1,5 miesiąca wytrzymać... 😉 Damy radę, co dziewczyny?? 😜



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki.... Trochę się zaniedbałam w pisaniu bo w ostatnim tygodniu życie mi się wywracało do góry nogami. Resztkami rozsądku walczyłam o moje sypiące się małżeństwo i dziś właśnie tę walkę zakończyłam... Zostałam sama z Mikołajem i jestem dziwnie spokojna.
Muszę się wziąć za siebie bo w ciągu tygodnia schudłam dość znacznie, a to na pewno nie jest dobre dla Małego... byle do przodu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
arnulka bedzie dobrze 😘 musisz teraz przybrac troszke bo teraz nasze maluszki potrzebuja witaminek tak ze zabieraj sie za miche z jedzeniem 🙂 i przybierac mi tu przybierac!! 🙂
ja jutro ide do lekarza zobaczyc co z ta infekcja, choc dzis juz lepiej jest ale jak jutro nie pojde to znow wieczorem bede cierpiec 😞 i pewnie znow na wage beda kazali mi wejsc 😠 ciekawe ile teraz bd na plusie 😎 i znow mialam problem z ogoleniem sie 😁 😁 nic nie widzialam szlam na wyczucie 😁 😁 😁
a jak tam wam wieczorek mija?


aaa i mialam pytac wlasnie kupujecie termometr dla maluszkow? bo nie wiem czy kupowac i jaki lepszy moze doradzicie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Arnulka - trzymaj się i dbaj o dzieciaczki 🙂

Ja już 8 dzień w szpitalu. Wynudzona totalnie, nie wiem jak długo tu jeszcze bede ile dam rade wytrzymać szczególnie że nie robią mi żadnych badań poza KTG ale to robią wszystkim.
nadal jesteśmy połączeni 🙂 maluch teraz odpoczywa musze go obudzić bo śpiuńka a przed KTG trzeba dzieciaczki budzić. Rano po 6 po pierwszym słuchaniu tetna tak sie rozbudził że już nie mogłam zasnąć tak szalał.
Jutro musze podpytać lekarzy czy jakieś USG planują mi zrobić czy kolejny tydzień bede tylko leżeć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Arnulka trzymaj się kochana 😘 musisz być silna dla Mikołaja 😉

Michasia co do termometru dla dzieciaczka to ja mam taki na podczerwień , wystarczą 3 sekundy i temp. jest sprawdzona 🙂 powiem Ci , że jest to bardzo przydatne i wygodne 😁 córcia ma już prawie 6 lat i w dalszym ciągu mierzę Jej temp. tak i obywa się bez jęczenia , że długo trzeba czekać 😉 a można mierzyć na czułku , ale ja zawsze mierze w uszku 🙂

dziś też miałam leniwy dzionek , taki spokojny , pojechaliśmy do teściowej na obiad , mała została z babcią a my skoczyliśmy do centrum handlowego i dokupiłam fridę do noska i podkład pod prześcieradełko 🙂 a teraz wcinam ananaski z puszki i zaraz lulu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doncia dobrze ze jestes pod opieka lekarza, chociaz odpoczniesz troszke 🙂
ania a ile placilas za termometr? bo nie wiem czy nie taniej na allegro bedzie mi zamowic, czy w aptece... mmm ananaski tez bym wciagla 😁
agucha moj maly byl w pozycji miednicowej i chyba jej nie zmienil bo kopniaki czuje nadal tam gdzie czulam, a siostra mi mowila ze napewno bym zauwazyla jakby maly zmienial pozycje bo to by bylo dosc bolesne 😞
najlepiej pojsc na usg i sie okaze..

kurde ja tak mysle i boje sie ze jutro moj lekarz mnie do szpitala wysle... 😞 bo skurcze ostatnio mam a dzis to az do kosci ogonowej promieniowalo.. nie wiem czy to normalne.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki z rana 😉
wlasni wstalysmy,zaraz jakies sniadanko... 😜

Michasiu ja mam to samo.Promieniuje mi po calej kosci lonowej az czasem do odbytu.
Ale lekarz zaim cie poolozy stwierdzi czy trzeba,bo jesli szyjke masz ok to nie ma potrzeby.
A taki skurcze moga sie pojawiac.

Agucha- moja mala sie ulozyła ponad miesiac temu glowkowo.Juz gotowa 😉 Mnie lekarz powiedział,ze dziecko jeszcze pozniej,pozniej moze zmienic ulozenie...; 😉 wiec nic sie nie martw.

Arnulka-trzymaj sie dla dzieciaczkow;*

ciekawe co u Agniesi...nic nam nie pisze;/

😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂
Ja już dawno po śniadanku, tylko jeszcze w łóżku leniuchowałam, aż się zdziwiłam że córcia mi dala poleżeć 😜 zawsze krzyczała mamo wstań a dziś jest ok.
Synuś w brzusiu pobuszował i poszedł spać.
Michasia ja termometr zamawiałam już kiedyś na allegro taki na podczerwień do czółka i uszka 🙂 dla mnie to fajna sprawa bo przy brzdącu jest ok 🙂
Arnulka 3maj się!
Doncia, nie dziwie ci się że już jesteś znudzona szpitalem.. ale w razie czego masz lekarzy pod ręką.
Właśnie ciekawe co z Agniesią
Nic mi się dziś kompletnie nie chce, no ale dzień jak co dzień.. coś robić trzeba, np żeby z głodu nie paść hihi dziś myślę że zrobię spaghetti na obiadek 🙂 a ze sprzątaniem sobie daruję bo jeszcze się muszę poturlać do szkoły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chyba wpadłam w taki okres, że o wszystko się martwię... że będzie cesarka, że synek jest za mały (w 30 tc ważył 1375g i wymiary były o ponad tydzień "opóźnione", główki aż o 2 tyg i lekarz powiedział, że trzeba to monitorować), że pojawi się konflikt serologiczny (bo mamy z moim niezgodność), że wyskoczy ze mnie jednak dziewczynka itd SPAĆ MI TO NIE DAJE 🥴 na to wszystko okropnie, straszliwie i okrutnie bolą mnie plecy, żebra i nie pamiętam kiedy ostatnio było mi w ogóle wygodnie a malutki tak się całymi dniami rozpycha, że delikatnie mówiąc boli... To wszystko razem sprawia, że jestem już zmęczona ciążą i chce mi się płakać... Ale może mi się humor poprawi po dzisiejszej wizycie u gine 😉 przepraszam, że tak Wam ponarzekałam ale moim bliskim już się nie chce tego słuchać bo dobre 2 tyg już im marudze 😁 pozdrawiam Was brzuchatki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agucha, tu właśnie możesz się wyżalić i po marudzić hehe bo tu przeważnie wszystkie marudzimy 😜 takie są uroki ciąży, że się o wszystko martwimy, wszystko nas boli, mamy różne zmartwienia i kłopoty.
Ja też już w domu nie marudzę bo czuję że mają mnie już dość, mężuś już praktycznie uwagi na mnie nie zwraca więc już się nawet nie odzywam, ogólnie to my już praktycznie nie rozmawiamy bo się nam tematy skończyły.. 😮 No i ja widzę zaczynam marudzić 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bo z nas to takie marudy...no ale coz...taki stan...
tez sie ciagle o cos martwie i wogole.W domu tez maja mnie dosc juz haha 😁
ale przebrniemy przez to 😉

Nie ma co robic...
czekam na kolezanke to przynnajmniej jej troszke ponmarudze 😁
Domek posprzatałam troszke,a teraz ogladam tv.Malutka spala w nocy,wiec mam nadzieje,ze tak tez bedzie po urodzeniu.Hehe 😁 akurat 😁 a teraz troszke zaczyna buszowac...a mniie cos mdli...
moze siedzi na moim zoladku ....brrr 😁 😲
i mam smaka na nalesniczki...to dzis zrobie z serkiem,i z dzemikiem i do tego krupnik moze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamuśki,

My już po obchodzie, leżymy dalej i mamy być obserwowani, ale jak zapytałam o kolejne USG zeby sprawdzić czy mały rośnie i co z przepływami. Pocieszam się tym iż wierzga wiec ma siły czyli powinien być dotleniony.
Już nawet nie pytałam kiedy wyjde, bo pewnie nie prędko. Mam nadzieje że na boże Narodzenie będziemy już domku, cali i zdrowi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...