Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
michasia, bo teraz nie odśluzowują dzieciaczków po porodzie i to co furczy w nosku, to mogą być pozostałości wód płodowych itp. tak zwana "sapka", u Tosi też tak mocno harczało, teraz już mniej po tym nawilżaniu i odciąganiu wydzieliny z noska.
Mi pomógł ten filmik by prawidłowo przystawiać: http://pediatria.mp.pl/karmieniepiersia/show.html?id=70289 bo nikt mnie w szpitalu nie nauczył, mąż w domu obejrzał ze mną i technicznie podpowiedział jak to powinno wyglądać, bo mi ciężko było załapać 😉 ale w filmiku fajnie pokazane jak pierś układać w buźce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fruzia napisał(a):
MadziaW napisał(a):
Masz racje Fruzia co do tych styczniowych dzieciaczkow 🙂 Tosiula taka kochana buziuchna! 😁

hihi na avatarku trochę zzezowała 😉 🙃 😁


e tam, nie widac. Mojemu tez oczka wszedzie lataly na pocz. jak je juz otworzyl heheh 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jestem ciekawa co mi jutro lekarz powie ?? 🤔
a w sumie mam do niego parę pytań -czy jak jest ograniczenie w szpitalu , to czy nie ma przeciwwskazań do porodu rodzinnego, i czy robią masaż szyjki na przyśpieszenie, kurcze o coś jeszcze miałam się zapytać go ale teraz mi umknęło 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daj znać co powie ci lekarz.

Niestety w szpitalu pewnie nie będę miała dostępu do neta i nie będę wiedziała czy u Ciebie coś się zaczęło 😞 więc ródź szybko 🙂
Rzeczywiście zostałyśmy jak 3 muszkieterki - ciekawe też co peg powiedzieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiek83 napisał(a):
Daj znać co powie ci lekarz.

Niestety w szpitalu pewnie nie będę miała dostępu do neta i nie będę wiedziała czy u Ciebie coś się zaczęło 😞 więc ródź szybko 🙂
Rzeczywiście zostałyśmy jak 3 muszkieterki - ciekawe też co peg powiedzieli

oj chciałabym 😉 chciała 🙂
Tobie też Kochana tego życzę 😉
no właśnie , ciekawe czy Peg w szpitalu jest czy w domku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
peg81 napisał(a):
😆 od 19.24 jesteśmy we trójkę 😁 było szybkie cc,bo Olgierdowi zanikało tętno. Mały waży 3800 i ma 56cm.tyle na dziś.trzymam kciuki za 2 muszkieterki! 😁


Gratulacje przeogromne kochana!!!!!! 😘 Duzo zdrowka i trzymajcie sie!! W koncu w komplecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...