Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witam w południe 🙂 miałam małe problemy z komputerem i chwilę mnie nie było 🥴
ostatnio oglądałam jakiś program , o malutkich dzieciach , jedno miało zaraz po urodzeniu problemy z serduszkiem , inne było lekko podduszone o reszcie nawet nie mówię 🤨 aż mi ciarki przeszły po plecach i tak się mój maluszek mniej ruszał i tylko ciągle myślałam czy wszystko jest z Nim ok 😮 wczoraj było u mnie trochę śniegu a dziś słonecznie i pogodnie za oknem 🙂
Doncia co do tych informacji o porodach to faktycznie fajny pomysł 🙂 a powiedz mi jak tam z Twoją ręką bo mi coraz częściej drętwieje lewy nadgarstek i w ogóle lewe ramie ,coś pomaga Tobie żeby ręka nie drętwiała ? a wizytę mam u gin we wtorek.
Arnulka a kto nie lubi takich niespodzianek 🙂 takie środki " niespodziewane częściej powinny do nas wszystkich wpadać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
michasia24 napisał(a):

dziewczyny mam pytanie macie tak że w nocy jak leżycie na plecach to boli Was podbrzusze? bo ja dziś tak zauważyłam musiałam sie przełożyć na bok i nogi ugiąć w kolanach bo z bólu bym nie wytrzymała... 😞


czasem też tak mam , to przez to że w takiej pozycji macica jest mocno rozciągnięta , chwilę tak poleżę i muszę zmienić pozycję , także nie ma się czego bać 😉 za to przy takiej pozycji - nie wiem jak u Was ale u mnie Synuś jest bardziej aktywny 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania tez tak mam maly jest bardziej aktywny jak leze na plecach, staram sie tego nie robic tylko odrazu klasc sie na bok ale w nocy jak spie to nie wiem w ktorej pozycji jestem 😜 a dzis mnie ta obudzila 😮 🤢

u nas teraz chlapa sie zrobila, sloneczko wyszlo i snieg topnieje, wiec napewno na spacer nie wyjdziemy. a wiecie na co mnie naszla ochota? na lody 😁 😁 moj zaraz bedzie jechac po babcie do kosciola to mi kupi hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doncia napisał(a):
arnulka napisał(a):
Mężuś dostał nadprogramowe pieniążki i dziś się dopiero przyznał :P
Więc allegro i zamówiłam... :P .... trochę kosmetyków dla młodego, czapeczkę, śliniaczki i koszulkę ze szlafrokiem dla mnie 😁
Lubie takie niespodzianki 🙂


Też takie niespodzianki lubie, szkoda że jest ich tak niewiele 🙂
doncia tobie jeszcze rowne 10 tyg zostalo 😁 albo wiecej albo mniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam wrażenie że faktycznie kobiety są z wenus a faceci z marsa 😮 coś nie mam dziś humoru , posprzeczałam się z moim i w sumie oboje jesteśmy wkurzeni. Popłakałam się ze złości , że też faceci nie potrafią czytać w naszych myślach i nas zrozumieć 🤨
no cóż nikt nie mówił , że będzie lekko i łatwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂 Byłam w szkole pózniej sprzatałam, obiadek zrobiłam i wszystko co miałam zrobić to jest zrobione 🙂 Jeszcze tylko o 23 po rodziców na lotnisko i wsiooo 🙂
Malutki się w brzuszku wypycha cały czas prawie 🙂 U nas też ciapa normalnie sama woda wszędzie 🙂
Doncia zapisałam numer 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeny ja juz w lozku leze a tu dopiero 19:20 🤪 🤪 chyba sie nie przyzwyczaje do tej zmiany czasu 😆
ania to prawda ze faceci sa z innej planety, nie zawsze mozna sie z nimi dogadac 🤨
no i trzeba sie poklucic czasem bo byla by za nudno takze uszy do gory kochana 😘 jutro bedzie lepiej 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
ja się wam muszę przyznać, że zorientowałam się , że była zmiana czasu dopiero po 16:00 😁 a co do spania - to nie dość, że zasnąć wieczorem nie mogę i siedzę do 23/24 to potem i tak z boku na bok się przewracam bo mi strasznie niewygodnie. Ale ... pocieszmy się troszkę -to już niedługo i zmieni się powód niespania w nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też dziś taka jakaś śpiąca jestem 🙂 A jutro czeka mnie wycieczka do Krakowa. Moja kuzynka przyjechała do Polski ze swoją koleżanką z Niemiec i mam im miasto pokazać... szkoda że ja tam nie bardzo widzę coś ciekawego dla 15 letnich dziewczyn :/ ale jak chcą to wedle życzeń :P Zresztą pewnie i tak najbardziej się ucieszą z wycieczki po galerii :P Dobranocka :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć!
no i zasnełam po 21 chyba i proszę jest po 5 a ja już oczy jak 5 zł 😁 😮 aga /b] no mojego też trzeba szturchnąć żeby przestał chrapać to on się wtedy budzi i denerwuje że on nie chrapie 😉 🤨 a ja chyba wiem lepiej bo zasnąć nie mogę 😞 🥴
Mój coś się przeziębił i kicha co chwile, szkoda chłopa ale taka pogoda to każdego złapać musi.. 😠
ais to szybciutko się zorietowałaś o zmianie czasu 😁 moja ciotka też zapomniała tylko że ona dowiedziała się jak pojechała do kościoła bo zamiast o 7.30 wyjechać bona 8 to wyjechała 6.30 😁 🤪
moje maleństwo też już nie śpi 😆 podskakuje w brzuszku ale to dobrze 😁 mamusia to lubi 😁 a któraś z Was dostała zalecenie od lekarza liczenie ruchów maleństw? ja na pewno za tydzień dostane bo do lekarza idę, teraz w środę na USG ale do innej przychodni 😉
no i cóż idę herbatkę zrobić i jakieś kanapki bo głodna 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jest 7 a mi juz sie nudzi 🤪 😁
posprzatalam i chyba zaraz zaczne robic bigos bo straszna mam ochote 😁
dzis tez wlasnie mam zamiar wyprac kombinezonik dla malego i czapeczke i ciuszki na wyjscie bo popoludniu prawdopodobnie bede miec torbe i chyba zaczne pakowac 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej z rana.

Ja o 7 tez juz bylam wyspana...chociaz wstawalam 2 razy siusu jeszcze w nocy.
Wy tez wstajecie w nocy?


Co do torby to tez zacze pakowac w nastepym tygodniu.Lepiej dmuchać na zimne,bo roznie to bywa.

A co do ruchow malenstwa to jeszcze nie mialam takiego zalecenia,ale chyba juz jednak lekarz cos mi na ten temat powie na wizycie.

Malutka szalala w nocy i jak sie obudziłam,teraz spokojniej 😉

Milego dzionka 😉)) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć.
Oj mamuśki jeszcze się zdążycie przyzwyczaić do tej zmiany czasu 😉
Daguza, ja wstaje w nocy bo mała woła z nocnika i po tym przy okazji ja też idę siusiu.
Dziś strasznie mi się nic nie chce, ale chyba nie dam rady złapać lenia bo niestety mam już plany na dziś 😞
Zgadzam się z wami że czasem nie da rady dogadać się ze swoim facetem i też trzeba trochę na niego pokrzyczeć, ja np wczoraj się na swojego wydarłam bo mówiłam coś do niego - 3 razy się powtarzałam a on nic bo nie słuchał 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂
ja też wyspana - to miłe. Na szczęście nie muszę wstawać w nocy (pęcherz daje radę 🙂 )

Mój ranek dziś cudowny - 38 urodziny 🤪 super prezent od dzieciaków (czepka na zimę - dodam, że różowa (ale śliczna)) i od męża ( pierścionek) 🙂 Uwielbiam mieć urodziny!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ais2 napisał(a):
Hej dziewczyny 🙂
ja też wyspana - to miłe. Na szczęście nie muszę wstawać w nocy (pęcherz daje radę 🙂 )

Mój ranek dziś cudowny - 38 urodziny 🤪 super prezent od dzieciaków (czepka na zimę - dodam, że różowa (ale śliczna)) i od męża ( pierścionek) 🙂 Uwielbiam mieć urodziny!!!



Wszystkiego Najlepszego!!! 🙂 i duzo zdrowka 😉))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ais2 napisał(a):
Hej dziewczyny 🙂
ja też wyspana - to miłe. Na szczęście nie muszę wstawać w nocy (pęcherz daje radę 🙂 )

Mój ranek dziś cudowny - 38 urodziny 🤪 super prezent od dzieciaków (czepka na zimę - dodam, że różowa (ale śliczna)) i od męża ( pierścionek) 🙂 Uwielbiam mieć urodziny!!!
wszystkiego Najlepszego kochana!!! zdrowia dla Ciebie i dzidzi!!! ja tez wstaje w nocy siusiu tak ze 2 lub 3 razy
zaczełam juz prac ciuszki znaczy narazie te na wyjscie dla malego, jeszcze pare rzeczy mi zostaly piore w rekach bo w sumie nie sa brudne byly prane jak je dostalam ale od lezenia w szafie troszke sie zakurzyly 🙂
moj wrocil juz z pracy bo goraczki dostal i nie mial sil pracowac. z chorym facetem to jak z dzieckiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tinka tak to juz jest, moj o walentynkach tez nie pamieta o dniu kobiet zazwyczaj mu moj tata przypomina bo kupuje mojej mamie i mi kwiatka to wtedy sie ocknie ale o urodzinach pamietal zawsze moze nie zawsze cos dostawalam bo chodzilo o kase ale zyczenia dostawalam i dla mnie tyle sie liczylo. chodz na te urodziny dostalam bukiet roz 🤪 i bylo megggga zdziwienie bo kasy wtedy nie mielismy 🤪 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...