Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
michasia24 napisał(a):
witam
ale pogoda... 😞 nie chce sie az wychodzic...a nerwy mam jak tylko wstalam... dobrze ze moj w pracy bo bym go chyba dzis rozniosla... biedny pies juz dzis kilka razy opieprz dostal i boi sie wyjsc ze swojego kojca 😞 😠 a w sumie nawet nie wiem z jakiego konkretnie powodu zla jestem.. ehh... 😞 😞 ide ogarnac chalupke.


Nie martw sie Michasiu,ja mam to samo.Ale juz o kilku dni.I kazdy obrywa.U nas to normalnne kochana,minie na szczescie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂 U nas pogoda nie za fajna i jestem strasznie przeziębiona także jestem uziemiona 🙂
Kamilek w brzuszku buszuje cały czas 🙂
Ja będę używała pas poporodowy, ale jeszcze nie wiem jaki muszę się nad tym zastanowić 🙂
Miłego Dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
powiem Wam , że dziś po raz pierwszy od dłuższego czasu się wyspałam 🤪 🙂 i jestem z tego powodu bardzo zadowolona 🙂 Synuś wczoraj wieczorem tak mocno się wypinał i co chwilę zmieniał pozycję , teraz znów jest ułożony poprzecznie i daje o sobie znać 🙂
w domku już posprzątałam , teraz tylko pójść po córcię do przedszkola i obiadek zrobić i basta na dziś 🙂 przy takiej pogodzie jakoś za bardzo nic się nie chce 🤢
też się zastanawiałam nad tym pasem poporodowym , ale jeszcze się za żadnym nie rozglądałam - a czy któraś z Was go używała?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry, ale ponury i pochmurny dzień buuuu 😞
Piszecie o nabiale, ja ostatnio mam megasmaka na mleczne przetwory, a czytałam, że właśnie teraz kostnieją kosteczki naszych maluchów, stąd to ssanie u mnie 😉 Zawsze wieczorem robię sobie pół litra kakao, na śniadanie ser żółty, w ciągu dnia serek homogenizowany waniliowy... Teraz przy okazji robienia pomidorówki zajadam się śmietaną 😉
Współczuję Wam nocnych pobudek, czy też rannych, mój Synuś jakoś chyba współpracuje ze mną, w nocy nie budzi kopniakami, rano też czuję je dopiero jak się przebudzę... Aż w szoku jestem, że całą ciążę nocami śpię jak suseł...
agniesia, właśnie też się zastanawiam jakiego biustonosza będę potrzebowała... Mam kilka na ten rozmiar co teraz, ale czy będą pasować po porodzie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doncia hihi rzeczywiście niezłe wytłumaczenie z tym tv 😉 A może tv powiesić na ścianie, wtedy już komódkę stawiasz gdzie chcesz 😉 Mi mąż smęci by kupić nowy, płaski tv, mamy takie "stare" srebrne pudło, ale póki działa, to powiedziałam, że nie ma mowy, bo po co, skoro jest ok 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agniesia, z biustonoszem też się zastanawiam, ale chyba tak jak poprzednio przed porodem kupie i będzie ok 🙂 w ogóle to się głęboko zastanawiam czy będę mieć pokarm bo w pierwszej ciąży o tej porze piersi miałam dużo, dużo.. większe no i twarde, a teraz tylko o rozmiar się powiększyły no i ogólnie są jak dla mnie takie zwyczajne.. 🤢 nie wiem może przed samym porodem coś się zmieni 🥴
chyba będę marudzić bo mnie wąty naszły 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Margaritaee napisał(a):
Witam w ten paskudny dzień 🥴
Właśnie wróciliśmy od doktorka i mój maluszek ma już 1500g. 🙂
Już się przykręcił i przybrał położenie główkowe, tylko że jużgłówka jak strasznie nisko...... 🤨
Szyjka bez zmian...nadal za krótka. 🤨


uwazaj na siebie i odpoczywaj kochana zebys zbyt wczesnie nie urodzila.
Widac ,ze juz gotowy do wyjjscia wiec sie oszczedzaj;**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuski!
jak tam z rana? mnie maly obudzil kopniaczkami co bylo bardzo slodkie 😉 zaraz lece do babci, dom juz ogarnelam. dzis czuje sie lepiej psychicznie chodz nie mam ochoty z nikim rozmawiac 🥴 to chyba pogoda tak na mnie dziala... 😮do tego zaczelam myslec o porodzie, o tym co bedzie po porodzie i chce mi sie plakac bo naprawde zaczynam sie bac... 😮 🤢
nie marudze juz wam
daguza i tinka dajcie znac jak tam po lekarzu KONIECZNIE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 😁
Ale dziś miałam sen...obudziłam się o 5 rano z łzami w oczach i zadyszką.... 🥴
Śniło mi się że oglądałam wiadomości mówili o babach które zostają samozapłodnione przez duchy...I w między czasie gadałam z matką przez tel i też to oglądała i że się z tego śmiałyśmy..Zaraz jeszcze do ojca zadzwoniłam i ten mówił że coś go przez komórkę straszy...(głupie co?). Zaraz tv wyłączyłam i kom odłożyłam i położyłam się na boku żeby iść spać (sama bo mój K był w pracy)..i nagle poczułam jakby ktoś się od tyłu do mnie przytulał i na mnie wchodził. I to był ten cały duch. I zaczełam się z tym duchem szarpać i się obudziłam...
A jak się obudziłam to było tak jak w tym śnie...też leżałam na tym samym boku i sama...i do tego synek zaczą kopać i miałam wrażenie ze zostałam zapłodniona przez tego ducha 🤨 to odrazu do mojego K ze strachu napisałam...to kazał mi zapalić lampkęi iść spać... 🙂 A najlepsze jest to że w weekend oglądałyśmy z koleżanką film o egzorcyzmach "DEMONY"... 😮

Już więcej nie bede oglądala horrorów. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ratujcie... mam mętlik w głowie i nie wiem co robić :/
Jestem aktualnie na etapie kupowania fotelika. Będzie to najprawdopodobniej MaxiCosi CabrioFix. Problem zaczyna się przy bazie IsoFix - nie wiem czy ją kupować 😞 W jednym samochodzie napewno będzie bezużyteczna bo tam nie ma uchwytów IsoFix, ale tym drugim w którym są pewnie będziemy jeździć z małym częściej... Napewno jest to duża wygoda... podobno jest to tez bezpieczniejsze.... ale czy jest warte ceny ponad 500zł?? Nie wiem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
arnulka ja doszłam do wniosku, że to jest zbędne, ponieważ moim zdaniem najlepsze są pasy ja osobiście nie kupowałam, ale wiem, że niektóre dziewczyny kupowały więc musisz sama zadecydować czy opłaca się dodatkowo wydawać 500 złotych skoro prawie nie robi to różnicy 🙂
Miłego Dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej;0
my juz po wizycie... 😉
moja niunia wazy juz 2100 uf...
marudzilam mojemu gin boc ciagle dretwieja mi nogi.,ale mowi ze to od ucisku.
Kazał mi uwazac na siebie zeby malutka urodzila sie w 9 miesiacu.Bo slyszalam,ze dziewczynki lubia wyskakiwac wczesniej 😜
tak to wszystko jest ok 😉 jedynie za 2 tygodnie znow kontrola 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daguza ale Mała już duża 🤪 no teraz musimyt najbardziej uważać, bo w 7 m-cu bardzo czesto kobiety rodzą, u chłopców z tego co slyszalam to jest troszke gorzej ponieważ pózniej im się płucka rozwijają. Ja sama urodziłam się w 7 m-cu i ważyłam 1,50 kg niewiele 😮 🙃 ale w szpitalu lezalam miesiac tylko zeby do wagi dobic, znów mojego brata mama urodzila tez w 7 m-cu ale on to nie mial dobrze pluc rozwinietych i wogole pepowina byl owiniety i sekundy mowily czy przezyje czy nie 😲 😮 ale udalo sie ale dluzej lezal w szpitalu. takze trzeba uwazac. mama to krzyczy jak widzi ze np cos ciezkiego podnosze, bo teraz to powinnismy duzo lezec i odpoczywac. a wez tu lez jak w zlewie naczynia do mycia, pralka praniem zapchana i wgl... 🥴 😠 ja to musze najpierw wszystko porobic a potem moge lezec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daguza ale Mała już duża 🤪 no teraz musimyt najbardziej uważać, bo w 7 m-cu bardzo czesto kobiety rodzą, u chłopców z tego co slyszalam to jest troszke gorzej ponieważ pózniej im się płucka rozwijają. Ja sama urodziłam się w 7 m-cu i ważyłam 1,50 kg niewiele 😮 🙃 ale w szpitalu lezalam miesiac tylko zeby do wagi dobic, znów mojego brata mama urodzila tez w 7 m-cu ale on to nie mial dobrze pluc rozwinietych i wogole pepowina byl owiniety i sekundy mowily czy przezyje czy nie 😲 😮 ale udalo sie ale dluzej lezal w szpitalu. takze trzeba uwazac. mama to krzyczy jak widzi ze np cos ciezkiego podnosze, bo teraz to powinnismy duzo lezec i odpoczywac. a wez tu lez jak w zlewie naczynia do mycia, pralka praniem zapchana i wgl... 🥴 😠 ja to musze najpierw wszystko porobic a potem moge lezec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
michasia24 napisał(a):
daguza ale Mała już duża 🤪 no teraz musimyt najbardziej uważać, bo w 7 m-cu bardzo czesto kobiety rodzą, u chłopców z tego co slyszalam to jest troszke gorzej ponieważ pózniej im się płucka rozwijają. Ja sama urodziłam się w 7 m-cu i ważyłam 1,50 kg niewiele 😮 🙃 ale w szpitalu lezalam miesiac tylko zeby do wagi dobic, znów mojego brata mama urodzila tez w 7 m-cu ale on to nie mial dobrze pluc rozwinietych i wogole pepowina byl owiniety i sekundy mowily czy przezyje czy nie 😲 😮 ale udalo sie ale dluzej lezal w szpitalu. takze trzeba uwazac. mama to krzyczy jak widzi ze np cos ciezkiego podnosze, bo teraz to powinnismy duzo lezec i odpoczywac. a wez tu lez jak w zlewie naczynia do mycia, pralka praniem zapchana i wgl... 🥴 😠 ja to musze najpierw wszystko porobic a potem moge lezec 🙂



no ja juz 8 miesiac,Ale nie chce teraz urodzic...
najlepiej to chcialabym donosic do stycznia.Pomimo tego,ze jest juz coraz ciezej...
No ale juz bliziutko na szczescie.

Mam to samo .Najpierw obowiazki,a pozniej odpoczynek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Margaritaee fakt kobietko, nie oglądaj już horrorów 😜
Ja wróciłam nie dawno do domu, siedziałam tam od 13:30 do 16:50 boo takie kolejki że masakra. Główko mnie przez to rozbolała bo zgłodniałam przez ten czas.
A badania wyszły ok, i w ogóle jest ok. Na poniedziałek kazał przyjść na usg 🤪
Trochę pomarudziłam doktorkowi, wypytałam o parę rzeczy co do np. porodu.. I stwierdzam że ja to ciągle jestem przekonana do cc, a doktorek tak średnio bo lepsze dla malucha jest sn. Zresztą zobaczymy jak to będzie, jak mały się ułoży, i czy będę mieć tak samo jak w poprzednim porodzie że akcja trwa a rozwarcia braaaak.
Dobra idę na tasiemca 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...