Skocz do zawartości

Lutoweczki 2013 | Forum o ciąży


innicone

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie Dziewczyny,
Niestety, nie mam dobrych wieśći... Wczoraj zaczełam plamić. Co prawda nie dużo, kilka kropel na papierze toaletowym i na kładce. Jednak spanikowałam! W poprzedniej ciaży, którą pooniłam, dokładnie w ten sam dzień pojawiło się plamienie 😞 Teraz gdy zauważyłam te kilka kropel na papierze o godz 7 rano o 11 bylisy już u lekarza. Zbadał mnie, zrobił USG i widziałam nawet serduszko 🙂 🙂 🙂 Dzidzia miała 0,66 cm, lekarz mówi, że wszytko dobrze... Jednocześnie nie był mi w stanie odpowiedziec skąd to plamienie. Może od nadżerki którą mam, a może to zarodek mocniej się usadawia w macici, podobno tak może być w 7 tyg... Kazał brać dalej luteine i czkać 😞 Dziś plamienia, póki co, jest bardzo mało. Jedna kropka na papierze toaletowym taka brązowa, a reszta to śluz, powiedziałabym, że żółty. Zwolnienie mam do środy, a następną wizytę dopiero 19.07, chyba, że coś by się działo... Boje się, bo ostatnio też czekaliśmy, no ale plamienia było wiecej i serduszka nie bylo widać, a pęcherzyk miał niereguralny kształt. Pocieszam się tylo tym serduszkiem i czekam 😞 Jesli teraz znowy skończy się źle, nie będziemy chyba więcej próbować...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w końcu jakieś wieści od Ciebie ... będę może nuda w tym co piszę, ale jak mantrę powtórzę ... BĄDŹ DOBREJ MYŚLI 🙂 jak sama piszesz plamienia są coraz mniejsze a nadżerka swoje oznaki też dać musi ... odrobinę wiary w to malusie serduszko a wszystko będzie dobrze ... 3mam za Ciebie kciuki i telepatycznie z oddali wspieram 🙂 dbaj o siebie i główka do góry 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
Pozwolicie, że wtrące się w wątek? Titi nie martw się 😘 ja w 6 tyg dostałam krwawienia jak przy obfitej miesiączce, pojechałam do szpitala, tydzień tam spędziłam i dostałam luteinę. Potem powtórzyło się to w 12 tygodniu 🥴 no i na razie mam \'spokój\' ale za to mam inne zmartwienia 😞 . Ty się nie martw bo będzie dobrze, wiem że ciężko myśleć dobrze gdy się widzi krew, ale dasz radę 🙂 trzymam kciuki i pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuje Wam bardzo... Jednak plamienie się nie zmiejsza 😞 Jest go wiecęj po skorzystaniu z toalety na papierze... Takie brązowe. Do tego boli mnie gardło i mam kaszel, jak kaszle to cały brzych mnie boli... Boli mnie krzyż... To źle wróży 😞 dziś idę do innego lekarza. Muszę to skonsultować. Boję się, że Maleństwu przestanie bić serduszko.... Jestem wykończona. Płacze cały czas, mąz mnie wspiera, ale już też nie może i płaczemy razem. Czuje, że znowu tracimy nasze Maleństwo. Nie mam już nadziei, a podobno ta umiera ostatnia.... Nie wiem dlaczego znowu nas to nas spotyka??????!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Titi, nie wiem juz jak Cie pocieszyc ;// Ale musiscie byc silni...

Poprzedni lekarz zrobil wszystko co mozliwe. musisz lezec i przyjmowac progesteron nq tym etapie ciazy nic wiecej nikt nie zrobi ;(
A kolejne badanie nie jest zdecydowanie wskazane, zeby nie naruszyc zagniezdzania sie plodu w macicy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojej, naprawde myślisz, ze dzisiejsze badanie może zaszkodzić??? Chcałabym tylko zeby inny lekarz sie wypowiedział i moze odpowiedział mi na pytanie skąd to plamienie????? Jestem bezsilna i nie wiem co robic.... Nie wiem czy jest w ogole szansa, że to wszytko dobrze sie skończy??? Czmu plamienie nie ustaje? Kiedy powinno minąć? Nikt nie umie mi odpowiedzieć na to pytanie. Nie chce stracić drugiego dziecka....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Titi, widzialam , ze zadalas pytanie poloznej.. ja tez jestem polozna, wiec nie sadze ze cokolwiek wiecej Ci odpowie. Ale doczytaam ze plamisz na brazowo, czyli plamienie nie jest swieza krwia, tylko ustepuje...
Plamienie ciagle jest zawsze zywoczerwone, brazowe to koncowka... Na pytanie ile mozesz krwawic nikt Ci nie da odpowiedzi jednoznacznej... No 2 tygodnie to rzeczywiscie troszke za dlugo jak na wizyte...ale poczekalabym przynajmniej do poniedzialku, zeby teraz niepotrzebnie nie chodzic i nie ruszac sie z domu... Lez plackiem, i nic kompletnie nie rob...

Sa szanse duze na to,ze ciaza skonczy sie pomyslnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niestety wtedy też plamiłam na brązowo 😞 ale chyba wiecej... w sumie nie wiem. Leże i płacze. Nie umiem sobie z tym poradzić 😞 to chyba nie mozliwe żeby w XXI wiku lekarz nie widział skąd plamie? a plamienie z nadżerki też jest brazowe? Czy można temu zaradzić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przepraszam, w sumie wiem, że nikt mi jednoznacznej odpowiedzi nie da.... Wiem, że zadręczam wszystkich dookoła. Tylko ten przerażliwy strach mam na swoja obrone. To ból którego nie da sie opisać... Zazdroszcze kobietom z brzuchem albo z małymi dziećmi. Patrze na nie i płacze, bo czuje,że ja nigdy nie bede mogła cieszyć sie tą radościa. Poddaje sie. Co bedzie to bedzie. W poniedzialek wracam do pracy. Trzeba sie pogodzic z tym wszytkim. Widocznie nie każda może miec dzieci. Chociaz juz wolałabym sama umrzec niż znowu przezywac smierc swojego dziecka.... Zycze Wam dziewczyny powodzenia i dziekuje za wsparcie. Nie musze chyba mowic jak Wam zazdroszcze... Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Titi głowa do góry 🙂
Mi wody zaczęły sie sączyć w 29 tc...Leżałam w szpitalu i powiem Ci,że wszystko skończyło się dobrze.Mój syn ma 5 miesięcy i 3 dni a też miałam chwilę załamania...Dużo daje pozytywne myślenie także głowa do góry będzie dobrze 🙂?Oszczędzaj się a na pewno wszystko dobrze się skończy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Titi ... Sandroos ma rację ... ucieczka w pracę nic nie pomoże a wręcz przeciwnie. Zamiast w poniedziałek iść do pracy ... pójdź dla lekarza i pozbądź się wszelkich wątpliwości. A głupot o powrocie do pracy nie zaczynaj .. bo jak się wszystkie solidarnie zbierzemy i przetrzepiemy Ci skórkę 😉 to od razu i z główki wybijemy Ci tak zwariowane pomysły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny! Byłam u innego lekarza i ciesze sie 🙂 Dostałam inne leki : duphaston 4x1 i 2x2 luteiny dopochwowo. Maluszek ma 8 mm, a w poniedziałek miał 6.6mm, czyli rośnie 🙂 nie dowiedziałam sie dlaczego to plamienie, ale pani doktor obiecała, że jak ja posłucham donosze tę ciąze 🙂 widziałam i słyszałam serduszko i jak sie szkrab rusza 🙂 to mnie tak podbudowało 🙂 o pracy musze zapomniec. Mam nakaz leżenia przez miesiąc. Potem może wróce do pracy. Pracuje w urzedzie, wiec jak bedzie dobrze to chętnie wróce 😉 Powiedziała, że mocny z niego zawodnik i damy rade. Musze jej zaufać... Do poniedziałku powinno minąc plamienie, jak nie to mam dać znac. Kolejna wizyta 17.07. Mam nadzieje, że plamienie minie i będe spokojnie w kńcu spać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JUPI ... rewelacja 😆 cieszę się niezmiernie i ciągle trzymam za Was kciuki 🙂 Ja serduszko też widziałam jak byłam 19 VI na wizycie ... teraz idę też ok 19 i już mam nadzieję, że i usłyszę jak bije 🙂 dbaj o siebie Kobietko i słuchaj się mądrej Pani dr 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam! jestem tu nowa, i też mam termin na lutego-19. Wczoraj miałam pierwsze USG, wszystko w normie, serduszko bije. Nie planowałam tej ciąży, początkowo byłam zszokowana, zasmucona. Ale teraz już tylko się ciesze wizją maluszka pod moim sercem.
Titi ciesze, się, że wszystko u Ciebie w porządku
Ja też każdego dnia boje się o zdrowie maluszka, w końcu to dopiero początek... różnie bywa...
Ale wiem jedno trzeba ufać, ze wszystko będzie się dobrze układać:-)
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny, które mają termin na lutego 2013
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...