Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Aaa, Angela, co do tej plamy na łóżku, to ja tez jakiś czas temu tak narozrabiałam, ale nie czułam, żeby cokolwiek się działo - w sensie: obudziłam się i zobaczyłam sporą plamę 😮 Do tej pory nie wiem co to było, ale podczas usg nic złego nie wyszło. Z tym, że ja te skurcze miałam, więc cholera wie o co kaman 🤨

No dobra, ja się muszę na chwilę położyć, bo wstałam o 9 i do tej pory ciągle siedzę albo chodzę i cosik mnie pobolewać zaczyna. Wpadnę wieczorem, miłego dnia Dwupaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No laaf elegansio wytresowane towarzystwo 😉 Moj kindzio tez sprzata ale teraz jak siedze w domu nie pracuje (o majgot cale prawie dwa tyg) to sie wzielam ja za wszystko bo kota bym dostala 😉
Mysl mysl nad obowiazkami dla Dawidka, ja pomysle co Maxymek moglby robic, albo poczekajmy az beda troche starsi zobaczymy do czego beda sie nadawac 😉
Kindzio umie sprzatac i gotowac, hmmm potrzebowalabym pomocy np w prasowaniu o wlasnie 😉 Jakby tak mial hobby prasowanie.... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
śliczny widok 😉

ja mam takie koszule jak Kwasiek tylko inne wzory :P i jeszcze jedną dostałam od ciotki troche krótsza niż te dwie ale ma takie dupne dziury na cycki że mi było widać jak stałam i nic nie robiłam to mam musiała mi wszyć takie zatrzaski hehe 😁

pranie małej już wywieszone, mój mąż maluje ostatni raz łóżeczko pod wieczór wstawie fotke 🙂 ide rosołek zjeść a potem zaczniemy przygotowywac się do grilla 🙂 buźka :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja obiados robie Kindzio moj wrocil szybciej z pracy, Zuziaku to smacznosci grillowych 😉
Oj zajdlabym cos z grilla 😉 Moze wyciagne meza gdzies na kolacje na grilla bo niestety u nas na balkonie nie mozna grillowac tylko elektrycznym mozna a takowego nie posiadamy;/zreszta z elektrycznego to nie ten smak...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny ...

pisała do mnie Angela , jest w szpitalu ... narazie chyba do wtorku ... troszkę sączą jej się wody , ale z malutkim wszystko ok ( jest nawet 3 tygodnie do przodu ). Nie ma skurczy , na szczęście , dostała jakiś zastrzyk na rozwój płucek u małego , i fenoterol ...
To tyle narazie ... będę meldować na bieżąco jak jeszcze coś napisze ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Grubaski, jak mówi na mnie znajoma z pracy 🙂

Takiej narobiłyście mi ochoty na ruskie pierogi, że dzisiaj będę pierwszy raz w życiu je lepić 🙂
Ciekawe czy będą zjadliwe?? Oby!!!
A póki co za jakąś godzinkę zbieramy się do sklepu. Może uda się dokupić coś z krabowej kolekcji 🙂

Miłego dnia....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I dobrze ze Angela pojechala, tak jak mowilam jestesmy przy koncu nie ma co swirowac. O 3tyg do przodu to pewnie Angela bedzie pierwsza;D ktora sie rozpakuje 😉 ALe na razie niech odpoczywa w szpitalu. Tam jest pod opieka specjalistow. Beda na nia uwazac. Natka jak bedziesz z nia pisac to dodaj jej sily od nas. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas też gril będzie dzisiaj bo warszawka zrobiła nam niespodziankę i meża brat przyjechał z żoną i dzieckiem a że się nikomu nie przyznali że jadą to teściowa wałówki nie szykowała jak zawsze i nie ma co jeść he he a u nas już markety pozamykane dobrze że wczoraj mnie naleciało znowu na kiełbache z grila i zrobiliśmy mały zapas na weekend he he

oj nie dobrze z Angelą ale na szczęście jest już pod opieką

uciekam na spacerek buźka papatki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No no zostawic Was na chwile to jedna zasuwa w chalupie i na glanc wszystko robi a druga kurna w szpitalu 😜
A jednak to byly wody...kurcze no na dobra sprawe to ona moze juz za niedlugo sie rozsypac 🙃
Natka informuj, informuj 🙂

Komsi moj szanowny niestety niegotuje, upsss przepraszam jest mistrzem patelni 😁 tzn jajecznicy 😉
a widok z okna masz zajebisty, piekne podworze i widze ze dla dzieciaczkow tez jakis placyj jest 🙂

Koniecznka podziwiam kazda ciezarowke ktora ma wytrwalosc stac w kuchni i lepic, lepic, lepic... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ello dziewuszki właśnie zostawić was na chwilke i już takie rzeczy się dzieją...

Angela trzymaj się tam ;* Natka napisz tam do niej od nas że mocno ją wspieramy i trzymamy kciuki żeby było OK a w zasadzie jak jest trzy tyg. do przodu to za 2/3 tyg. donosi ciąże i może rodzić...

ja ide na ogród bo szpilamy z mamą i moim w karciochy 😁 hihii buźka :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to ładnie i Angela w szpitalu.. trzymaj sie Kobitko 🙂
To może lepiej obstawmy kto sie ostatni rozpakuje, bo tu rózne roszady zaczynają powoli się dziać. U mnie też ślicznie jest, gdzieś bym poszła, ale mój mąż przyszedł z pracki położył się na chwile i.... smacznie sobie śpi aż szkoda go budzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaku wlasnie taki i ja mam kolor 🙂
a widze ze tatus zaangazowany na maxa 🙂
slicznusie i jak sie oglada to serducho rosnie 🙂
Oczywiscie oklask ale dla menzola za malowanko 😜

Kruszyna a o ktorej ten Toj bidulek wstaje ze go w dzien morzy ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...