Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witajcie dziewczynki ;*
normalnie padam na twarz w 9 miesiącu takie imprezy odpadają a współczuje Natce i chyba Kkasi (jak się pomyliłam to sorki) że muszą wyprawić swoim pociechą komunie O_o ja jako gość nie umiałam wysiedzieć w DOMU (w kościele nie byłam) i musiałam się zdrzemnąć w dodatku masakra 🤢

witaj reedooo 😉

dobranocka dwupaki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co? Mój mąż to jednak mądry facet (choć ślub ze mną jest na to antydowodem 😁)

Jak już kiedyś pisałam, chcemy kupić łóżeczko turystyczne. No i znaleźliśmy bardzo fajne, polecane przez masę rodziców, w całkiem fajnej cenie (230 zł). Ale podobno ma jeden minus: kiepski materacyk. Więc stwierdziliśmy, że najlepiej będzie kupić drugi. No i wtedy mój mąż zadał bardzo dobre pytanie... "A ile ten materac waży? Bo maksymalne obciążenie łóżeczka to 15 kg...". No niby oczywiste, ale o tym się nie myśli przed, tylko po - w tym przypadku zepsuciu się łóżeczka. No więc mam do Was dziewczęta pytanie. Wiecie ile ważą materacyki, które Wy kupiłyście? Jakieś ktosie z allegro mi napisały, że piankowy waży 3-4 kg, a gryka-kokos około 5 kg. Ale czy to prawda? Cholera wie... jeżeli jesteście w stanie nam pomóc, to będziemy bardzo wdzięczni za info. Bardzo bardzo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEŃ DOBRY 😁 Widze ze tylko ja ostatnio mam problemy ze snem , Kwasiek niemam pojecia ale mój sie wazył z i bez materacyka i wyszło koło 3.5kg 🙃 🙃. Nic trzeba isc na jakies sniadanko i cos zaplanowac bo kolejnego dnia w domu nie wysiedze. AAA któras z was robiła impreske rodzinna macie morze pomysł co morzna podac na kolacje rodzinna , bo ja przez ta komunie to juz mam metlik w głowie i brak weny 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka brzuchatki 🙂

Kwasiek ja mysle ze tak do 5kg max ale powiedz mi czy taki standardowy materacyk z lozeczka normalnego pasuej wymiarom do lozeczka turystycznego? Jak mi sie wydawalo ze turystyczne lozeczka sa nieco mnijesze...ale moge sie mylic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry dwupaki 😉

ja dzisiaj cały dzień leniuchuje i nastawiam się psychicznie na jutro :P
a dzisiaj w nocy to śniło mi się trzy razy że rodziłam (każdy w osobnym śnie) 😮 masakra za dużo myśle chyba o porodzie że tak mi się to śni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc dziewczyny :0)
już po komunii , HURRRRRAAAAAAAAA !!!!!!!!!! Ale wczoraj masakra ... w Kościele szybko minęło , półtorej godzinki i po krzyku !!!! na sali też wzasadzie byliśmy tylko 3 godziny (wiec stosunkowo krótko) ale to chyba były najdłuższe 3 godziny w moim życiu .... tragedia .... niewygodne krzesło , nogi mi spuchły jak balony ( do tej pory z resztą tak wyglądają) , no szok ... Ale za to moja Księżniczka wyglądała pieknie ! (pomijając to że oczywiście juz po komunii wyglebiła się w tej białej kiecce, no i musialyśmy na szybko prać zieloną plamę , żeby na nieszporach jakoś wyglądała 🙂 ) Ae już mam z głowy i to najważniejsze !!!!!!!

Miłego dzionka , mamuśki !!!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej")

Ja juz tez po sniadanku, ale dalej chodzi cos za mna na cos mega slodkiego i ciesze sie, ze mezulek namowil mnie na popcorn karmelowy, chociaz wczoraj nie mialam na niego ochoty to dzisiaj zjem go z najwieksza przyjemnoscia 🙂

Ja bylam w sobote na komunii tez podobnie jak Zuziek do kosciola nie poszlam, bo i tak bym nie usiedziala, a na sali wcale nie bylo lepiej, krzeslo nie wygodne i jakos tak w ogole nie najlepiej sie czulam, ale jedzonko bylo smaczne 🙂

Kwasiek zaraz znajde moja metrówke i sie pomierze 🙂

KObitki, ale trzese portkami na sama mysl porodu.A no i zapomnialam oznajmic, ze zlozylismy lozeczko i jakos tak przytulniej sie w pokoju zrobilo, ale to nie zmienia faltu, ze boja sie jak jasna cholera 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Waja ja też się boję, ale musimy i tak przez to przejsc, czy chcemy czy nie 😉 Teraz nie ma odwrotu...
Ja juz przyzwyczajam sie do nocnego wstawania, bo ostatnio i tak wszystko mnie pobolewa że nie mogę spac i wiercę się w każdą strone...nad ranem dopiero zasypiam;/ masakra.


[URL=http://www.naobcasach.pl]









Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki!

Ależ się cieszę, że te urodzinki mamy już za sobą... wczoraj o 6 trza było wstać i do kościółka a potem już przygotowania... jak goście poszli o 21 to myślałam że skonam- nogi mi spuchły tak że papci nie nogłam założyć:/ więc dzisiaj odpoczywamy 🙂 a za 2 godziny następna impreza, ale idziedmy tylko na 2 godziny bo ileż można siedzieć przy stole po wczorajszym 😉

Kkasia ja wczoraj zrobiłam filety z kurczaka w sezamie (do jajka przy panierowaniu dosałam mjeranek) i w migdałach (przy doprawainiu dodałam paprykę)- rewelacja!! i sałatki do tego oczywiście 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf, do łóżeczka turystycznego pasują materacyki 60x120 - wybór jest bardzo duży i ceny zróżnicowane, więc bez problemu coś taniego i dobrego znajdziemy. Kwestia tylko tej wagi... 🤔

Z zamawianiem łóżeczka i wózka wstrzymamy się jeszcze z tydzień, bo u moich rodziców nie ma miejsca, żeby trzymać tego typu rzeczy, a u nas w mieszkaniu pył, brud, kurz i cholera wie co jeszcze 😉 a że za tydzień mają nam montować kuchnię i po montażu już generalnie wszystko będzie cacy, to wolimy poczekać. Różnicy wielkiej ten tydzień nie zrobi, a przynajmniej nie będzie problemu z przechowywaniem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzucholki

my z mężulkiem wstaliśmy dzisiaj prawie o 13 he he później troszkę popracowałam bo mi się nazbierało a teraz leżakuje i wcinam placek

pochwalę się bo zamówiliśmy dzisiaj łóżeczko 😉
http://www.allegro.pl/item1008434782_wyprzedaz_lozeczko_z_szuflada_gryka_posciel.html
wzór pościeli 59
już się nie mogę doczekać aż przyjdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...