Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej dziewczyny,

a ja już od jakichś 2 tygodni mam taki ból biodra, że jak chodzę to kuleję a przekręcenie sie w nocy z boku na bok kończy się zawsze AŁA. No coż pewnie już mi tak do końca zostanie...
Na szczęście w nocy śpię dobrze, jedna wizyta w toalecie, nieraz wcale ale niestety też mnie pot oblewa. Już mówię Miśkowi, że pora na letnią kołdrę, ale mówi, że mu chłodno w nocy.

Ann Pani Kierowniczko 🙂 spisuj się dobrze i oszczędzaj dla Maluszka.

Miłego dnia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do spania w nocy: też nie zdarza mi się praktycznie biegać w nocy do toalety, no może raz na kilka dni. Może Mały jeszcze nie uciska wystarczająco mocno w strategiczne punkty?
Zaczyna do mnie docierać powoli, jakie to już jest wielkie Bobo 🙂 Sprawdziłam sobie w necie centyle dla naszego wieku i wyszło mi, że jest gdzieś w jakimś 70.-75. centylu. Endo mówi, że prawdopodobnie się tak napakował zanim wyszły te wysokie cukry i zanim przeszłam na dietę, a teraz to już tylko rośnie przepisowo w stosunku do stanu wyjściowego 🙂 Szykuje się mały grubasek, ale trudno, byle by zdrowy był 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann to ze jestes na diecie nie znaczy ze maluszek nie dostaje mniej kalorii, pamietaj ze te nasze maluszki to kochane pasozyciki i predzej on z Ciebie cos wycisnie niz Ty zdazysz skorzystac 😉
Po za tym diete masz napewno tak skonstruowana zeby nic mu nie zabraklo 🙂
Moja kolezanka w sumie w calej ciazy schudla 1kg a mlody urodzil sie 3300 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny. Widzę, że już prognozujecie pogodę na weekend u nas podobno mam padac a ja nakupiłam kiełbasek na weekend i oczywiście litrowy słoik musztardy to tego, żeby mi czasem nie brakło :-) wiec lepiej żeby się im pogoda nie sprawdziła.


Wczoraj poprałam sobie ubranka dla maleństwa, ale chyba troszkę przesadziłam bo cała noc mnie łapały skurcze i co chwile biegałam do ubikacji wiec ledwo żyje. Ja mam termin na 7 czerwca wiec jeszcze musi trochę posiedzieć w brzuszku a jemu się pali na świat.
Trochę się przeraziłam, bo te skurcze strasznie bolą a co będzie potem ............ aż się boję myslęc. Dobrze, że tabletka rozkurczowa zadziałała bo perspektywa spędzenia weekendu majowego w szpitalu z kroplówką rozkurczowa w ręce mnie przeraża
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann, napewno nie głodzisz dzidziusia, bo dieta ustalona/polecona przez lekarza jest na pewno tak dostosowana, żeby synek dostal to co potrzebne.
A jak mają wegeterianki w ciąży, nie muszą zmuszać się do jedzenia mięsa itd., są wysyłane przez gina do dietetyka, żeby powiedział co mają mieć w swojej diecie, żeby maluszek dostawał to co najlepsze i rodzą też zdrowe i duże dzieciaczki.
Jak mój gin powiedział jeść dla dwoja, a nie za dwoje.
Głowa do góry, jest dobrze i na pewno pod kontrolą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka81 napisał(a):


Najbardziej mnie śmieszą ceny stojaków pod wanienki - od ponad 100 do 200 zł. U nas stojakiem będzie stół albo taborety.




Anulka zależy jaką masz wanienkę bo my mamy taką najzwyklejszą i stojak znalazłam pod nią całkiem niedrogi
http://www.allegro.pl/item1005056455_0838_stojak_stelaz_do_wanienki_duzej_100_cm.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no widze produkujecie stronki hihihi , ja sie dzis troszke wystraszyłam a nie wspomne o moim 🤔 wstałam od kompa i dostałam strasznych skurczy odrazu poleciałam zwymiotowac 😮 nie wiem co sie dzieje . Polezałam i troszke przechodzi ale pierwszy raz tak miałam . Zobacze co bedzie sie dalej działo 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia ja właśnie mam taką samą jak na zdjęciu wanienkę, tylko że seledynową i stojak do niej w sklepie normalnie 56zł kosztował. Także też się zdziwiłam na ceny 100-200zł.
Anulka jeśli macie u siebie Askota to tam też są takie stojaki w w cenie połowie niższej niż podajesz. NO przynajmniej we wrocławiu tak jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gość ma też ręczniki z disney
http://www.allegro.pl/item1009823887_recznik_kubus_scooby_ben_pony_disney_hannah_cars.html
my bierzemy 13 albo 17

i ma kocyki polarowe
http://www.allegro.pl/item1020717954_koc_polarowy_ben_cars_pony_kubus_princess_barbie.html
ale to jeszcze nie wiem czy kupimy na razie mamy 1 różowo zielony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ello,
wrocilam od lekarza. Po pobraniu krwi standard... slabo mi bylo..ech...cienias jestem...
Ctg w porzasiu, skurczy nima, zamknieta jestem, Maxymek lezy glowka do dolu i jak to gina powiedziala, ze bardzo stabilnie lezy, cokolwiek miala na mysli 😉 usg nie robilam, zrobie sobie 10.05. to siostra bedzie to sie maly cioci pokaze 😉 taki maly prezencik za to ze nas odwiedzi 😉
leze i dochodze do siebie...
do tego zalecialam do polskiego sklepu i zaopatrzylam sie w pierogi ruskie na obiados, ogorasy z beczki, kabanoski, kaszane na grilla i sernik 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak pierwszy spacer w japonkach. Aj parno dzisiaj więc chyba faktycznie z tym deszczem nie żartują. No ale oby się mylili...

Komsi czyli wszystko "elegansio" 🙂
I tak trzymać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam przeciwciał na toksoplazmozę więc serki pleśniowe u mnie też odpadają. Aj a tak uwielbiam... Już się nie mogę doczekać kiedy sobie zrobie uczte ze wszystkimi zakazanymi rzeczami....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki mam średnie wykształcenie :P 🤪
😉 na dworze faktycznie maks ciepło... ja wysiedzieć nie umiem na słońcu także chowam się do cienia 😉
wszystko fajnie świadectwo w łapie, szkoła skończona tylko takiego miałam pecha że mnie buty obtarły i powrót zamiast 30 min trwał 1,5h O_o
ide leniuchować na ogród 😉
buźka dwupaki ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia, pościele SUUUUUUUUUUPER taka mała słodka Kubusiowa gromadka 🙂 Kocyki i ręczniczki też fajne Kubusiowe i z Dzwoneczkiem 🙂

Ja też nie mogę się doczekać zjedzenia serka pleśniowego i fety. Czytałam kiedyś, że fetę niby można jeść, ale tylko pastryzowaną.Postanowiłam nie jeść i przetrzymać - udało się. Jak już urodzę to zrobię sobie taką sałatkę grecką z mega dużą ilością fety 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...