Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam czerwcóweczki jak dzis spałyscie , jao dziwo spie dobrze ale nie wiem czy ja tak mam czy wy tesz oblewaa mnie w nocy straszne poty jak by mi ktos wylał wode na głowe 🥴 🥴, nie wiem morze to normalne. Pozatym w jelonce słoneczko bedzie super bogoda, lece dzis do rodzinnego po skierowania bo poco płacic 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie przez pierwsze dni w domu do kapieli Olci będzie przychodzić moja mama, więc nauczy nas oboje jak to robić, bo na rysunkach i zdjęciach w gazetach, książkach i necie ładnie to wygląda i niby prosto, ale jak nie ma się doświadczenia to ma się obawy. Najlepiej niech pomaga przy kąpieli aż małej odpadnie kikutek od pępuszka, wtedy my już samodzielnie zaczniemy zajmować się naszą kochaną malutką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziek, ja napisałam z maturą w takiej kolejności, bo wyniki pisemnych są dopiero koniec czerwca (?), chyba jedynie po ustnych masz wyniki tego samego dnia. Oczywiście niech Zuzka przez całą maturę dopinguje mamusię z brzuszka, później niech jeszcze da ochłonąć z wrażeń po wszystkim i dopiero niech przychodzi na świat - takiej kolejności Tobie życzę 🙂 Tak czy siak będziecie mieli co świętować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela ja od dwuch dni ale tylko wieczoami mam małe skurcze podejzewam ze to te które przepowiadaja , ciesze sie tylko ze takie skurcze moga byc na kilka tyg przed cała akcja ,Ty jestes w 34tc wiec sie nie martw nawet jak cos sie zacznie , morze bierz nospe i duzo odpoczywaj zeby tego za bardzo nie rozbujac .Zuziaku trzymam kciuczki za ciebie , dasz rade jeszcze kiedys bedziesz ta maturke ze smiechcem wspominac 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W SR zajęcia z kąpieli owszem miałam, ale położna tylko pokazywała na dzidziusiowym fantomie jak zrobić, przy takiej ilości osób - par przychodzących nie było szansy potrenować.
Ostatni raz mama kąpała takie maleństwo (czyt. moja siostra) ok. 20 lat temu, ale ostatnio mówiła, że sobie poczytała co nieco i jakoś strach nie ma, chyba że nie pokazuje po sobie. Zresztą mamy w rodzinie maluchy i moi rodzice potrafią bezproblemowo obchodzić się z nimi - wogle uwielbiają dzieci. Niestety z teściów nie będzie pociechy, bo teściu schorowany, a teściowo tak na dystans. Zresztą jak mąż urodził się to teściu kąpał, bo teściowa bała się.

A ja noc przesypiam bardzo dobrze, ostatnie dni wstaje do wc raz albo wogle. Najlepsze, że przed snem nawiajmy do brzucha (czasami mała główką siedzi mi na pechęrzu) , żeby Olcia dała rodzicom wyspać się, szczególnie tatusiowi, który wstaje do pracy, ewentualnie raz może zbudzić na siusiu, no i chyba przez to moja psychika tak działa z tym znikomym nocnym wstawaniem 😁
No też zdarzało mi się pocić w nocy, to chyba już taka przypadłość, narazie jest spokój, może dlatego też, że śpimy od 3 dni przy uchylonym oknie - nareszcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja te przepowiadające mam co dzien ostatnio a pierwsze były w 32 tyg... ale zobaczymy, wg gina nic sie nie stanie jak sie urodzi, bo jest duzy i ma rozwiniete płucka przez te sterydy co dali mi w szpitalu,no ale bede sokojniejsza po 36 tyg a to juz niedługo, bo wniedz zaczyna sie 35 tc;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf, teraz trochę żałuje, że dałam się namówić położnej i nie poszłam jednak do tej szkoły rodzenia bezpośrenio przy szpitalu tylko do tej SR ulicę dalej, chociaż nie wiem czy tam tak samo nie byłoby albo mogłam zapłacić wtedy miałabym gwarancję spotykać się w kilka par. Coś tam z wykładów i oddychania wyniosłam. A i jestem jeszcze wściekła, bo nie zorganizowano zwiedzania szpitala i teraz dupa, pójdę w nieznane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak, wiem że kiedyś inaczej liczyło się, bo moja mama nie łapie się w tych tygodniach, tylko każe mi mówić, kiedy który m-c zaczyna się 🙂

Laaf, uszczypnięcia nie miałam, ale jak mała kopnie, naciśnie lub mocniej rozepchnie się w jednym kierunku to wtedy jest AŁŁŁAAAAAAAAA. Najmniej przyjemny jest ucisk na pęcherz, bo to nie tylko lecenie na siusiu, ale też uczucie kłucia w pęcherzu, więc Dawidek może naciska na jakiś organ i odczuwacz jako szczypnięcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, dziewczyny 🙂
Pokarało mnie, jak czytałam Was jedząc śniadanie - zwaliłam z kanapki ser biały ziarnisty oraz soczyste plasterki ogórka kiszonego wprost na klawiaturę 😉 Już kryzys opanowany i mogę się odezwać 🙂
U nas na razie pogoda i tam ma być dziś do końca dnia, ale na jutro i resztę majówki zapowiadają niestety deszcz.
W ramach oszczędzania się zrobiłam listę rzeczy do zrobienia na dziś i teraz będę zlecać i wykreślać - na pierwszy ogień poszli rodzice 😉
Dobrego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie spojrzałam na prognoze pogody na majówkę w Gdańsku, nie jest źle, ale mogłoby być o wiele lepiej.
1.05 słonko z chmurką 13 stop.
2.05 słonko z chmurką 11 stop.
3.05 słonko z chmurką i deszczem 10 stop.

Mniejsza o chmurki, ale mogłoby być cieplej i mam nadzieję, że prognoza jest jak zwykle trochę zafałszowana i będzie inaczej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...