Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Angela też tak myśle :P dzisiaj się wkurzyłam na męża bo gada mi czemu nie siedze dzisiaj w książkach fakt powtórzyć sobie powtórzyłam jakiś tam zarys z tego polaka ale przecież nie powtórze 4 lat technikum O_o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja mialam anonimowa mature, losowalismy numery a sprawdzanie bylo losowe. I np. z polaka dostalam 4 (przez 4 lata liceum z wypracowania nie dostalam wyzej jak 3) ale poprostu pani z polskiego mnie nie lubila bo z nia dyskutowalam. A wlasnie na maturze okazalo sie ze umie pisac 😉

Oczywiscie polamania dlugopisu najmlodsza czerwcoweczko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziek nie ma się czego bać nowa matura nie jest trudna ja zdawałam 4 lata temu. Na polaka się nic nie uczyłam i lektur tez nigdy nie czytałam i udało mi się zdać, trzeba tylko dokładnie czytać tekst bo tam wszystko pisze. Matma tez nie jest trudna i na poziomie podstawowym można bez problemu zdać. Trzymam kciuki za ciebie 🙂 powodzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a to ja nie wiem laaf jaka była kiedyś matura teraz pisemna to 20pkt można zdobyć za pytania z tekstu ze zrozumieniem a potem pisze się rozprawkę :P (to jest pisemna matura z polaka)
Mata też nie jest trudna jak ktoś ma cholerne szczęście to nie musi zrobić ani jednego pytania otwartego jeśli uzyska z zamkniętych już 15 pkt :P hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziek powodzenia 🙂 ja swoja mature zdawalam juz 4 lata temu...ehh jak ten czas leci...

Kobietki jeszcze 4 tygodnie i juz pierwsze dzidziusie beda na swiecie. Kurcze nie wiem jak Wy ale ja juz czuje nerwy, szczegolnie wieczorem jak juz klade sie do lozka to mysle o tym wszystkim co mnie czeka i lekam sie...
Mały tak mnie uciska na pecherzu ze w nocy to prawie wogole nie spie, krece sie i krece w lozku, pozycji wygodnej znalesc sobie nie moge, przy przewracaniu na bok juz podbrzusze mnie pobolewa...ehh koncowka zaczyna robic sie ciezka. Zasypiam dopiero nad ranem i wtedy spie prawie do 10.
Nastepna wizyte u lekarza mamy 24.05 boje sie ze maly nie bedzie chcial w brzuszku do tego czasu posiedziec. Tak sie rozpycha ze az czuje dyskonfort w postac klucia, oj nie jest to przyjemne.
Jutro zaczynamy przeprowadzke wiec dosyc duzo pracy mnie czeka, oby maly grzecznie czekal w brzuszku do czerwca...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kicia, powodzenia z przeprowadzką 🙂

mnie małe tak przed chwilą kopnęło, że aż podskoczyłam (ze strachu, a może z zaskoczenia). Ale to był najmocniejszy kopniak, jakiego kiedykolwiek dostałam. W ogóle dziś wierci się niemiłosiernie, kwadratowy brzuch mam momentami, a czasami trzeci cycek mi rośnie (jak małe główkę wypycha). Ja to w ogóle nie wiem jak ono się w tym moim brzuszku mieści. Czasami aż wyrzuty sumienia mam, no ale cóż zrobić...? 😞

Ten tydzień będzie tygodniem wizyt lekarskich i badań. Jutro rano się wybieram do lekarza ogólnego po skierowanie do poradni kardiologicznej. Dostałam od mojej ginki namiary na jakiegoś dobrego kardiologa, specjalizującego się w patologii ciąży. Minus jest taki, że gość przyjmuje tylko we wtorki, w godzinach pracy mojego męża i na dodatek na drugim końcu miasta. Więc znów będę musiała brać taksówkę. Nie wiem czy poranny spacer do lek. ogólnego i jazda taksówką w dwie strony nie będą zbyt dużym wyzwaniem jak dla mnie, no ale chyba nie mam wyjścia... chyba, że poczekam jeszcze tydzień i zobaczę jak będzie wyglądała sytuacja. Może przyszły tydzień będzie ciut luźniejszy. Poza tymi jutrzejszymi sprawami, pojutrze idę do mojej ex-ginki po zaświadczenie, że mnie prowadziła od początku ciąży (nie wiem czy do becikowego tego wymagają, ale wolę to załatwić teraz, niż później mieć kłopot). A na czwartek jestem zapisana do ortopedy, bo mnie biodro niesamowicie boleć zaczęło - ledwo chodzę. I do okulisty może od razu się dostanę. I się popytam o badania tj. WR, HBS, różyczka, toksoplazmoza, CMV - bo to muszę mieć do porodu. Ech, pracowity tydzień się zapowiada...

mąż się myje, a ja sobie zaraz jakieś pościele dziecięce pooglądam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a, pokażę Wam co chcemy kupić.

Wózek: http://allegro.pl/item1019242955_3w1_nowosc_baby_merc_q7_w_full_zestawie_gratisy.html tylko się zastanawiam nad kolorystyką...

Łóżeczko http://allegro.pl/item1019461270_kojec_lozeczko_turystyczne_babyono_przewijak.html to kremowo-zielone.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 😉

dawno mnie nie było ale wrócilam 😉
wygląda na to że musimy zmienić wątek na maj 2010 😉
hihi, tak wróżą lekarze 😁
a i nasze maleństwo ciśnie się na świat 😉

widzę że tutaj szaleństwo z wyprawką- wózki, łóżeczka...
a My dopiero w następny weekend się za to bierzemy
😉

pozdrawiam !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny.

Ja dzisiaj w ogóle nie spałam. Kręciłam się z boku na bok. Potem mały tak mi zebra kopał ze az podskakiwałam. Za to później tak mi brzuch twardniał i do tej pory tak jest ze nie wiem co sie dzieje. Kręgosłup mnie boli jak jasny gwint a przez ostatnie dwa dni doszło do tego podbrzusze i krocze. Jak tak dalej będzie to dzwonie do mojego gina i pewnie szpital 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamuśki.
U mnie również ciężka noc... Tak mnie biodra bolaly ze lezec mi ciezko bylo i do tego jakies skurcze mnie lapaly. Cos mi sie wydaje ze juz do konca ciazy to pozadnie sie nie wyspie niestety 😞 U mnie pogoda pochmurna. Zmykam na sniadanko, bo juz żołądek sie domaga 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...