Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kurcze ja sie boje porodu naturalnego strasznie dlatego bo synek duzy rosnie i lekarz mowi ze do 4kg moze wazyc.... Boje się ze bede musiala rodzic naturalnie synka przy takiej jego wadze. Mam nadzieje ze jesli osiagnie te 4kg to przyjdzie na swiat przez cesarskie ciecie, a to okaze sie dopiero 24 na wizycie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja tez się coraz bardziej boje porodu O_o ostatnio częściej myśle o porodzie niż maturze 🤨 a do tego ten cały ból... wrrr... chociaż już chce małą mieć przy sobie ☺️ teraz boje się porodu a potem bede bać się wychowania jej O_o

wiecie co zauważyłam 🤔 że brzuch mi się obniża jest niżej o wiele niż wcześniej częściej chodze do WC i nie potrafie już siedzieć ze złączonymi nogami tylko okrakiem jak kaczucha :P i bóle podbrzusza dopadają mnie coraz częściej...

ja mam wizyte teraz w piątek dostane skierowanie na ostatnie USG i bedzie to chyba moja przed ostatnia wizyta u gina w ciąży :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kicia rozumiem Twoje obawy ale waga nie zawsze idzie w parze z wielkoscia dzidziusia. Pamietam to do tej pory bo bylam w szoku: moja Kamila wazyla 3350 a dziewczyna z ktora bylam na sali po porodzie urodzila synka 4050. Jej synekbyl mniejszy niz moja Kamiska!!! Normalnie przykladalysmy dzieciaczki do siebie 😜 czesto jest tez tak ze jak waga 4kg nie ma znaczenia bo wszytko zalezy od predyspozycji mamy...niektore kobiety spokojnie sobie z tym radza a inne maja problemy.
Tak juz 4,5 jest ciezej napewno. W sumie jak masz taka panike to zapytaj w swoim szpitalu ile cesarka kosztuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj ja tez juz nie usiade z zlaczonymi nogami. A w niedziele moj slubny tak przyglada mi sie i mowi : brzuch to niedlugo bedziesz miala do kolan" oczywiscie w zartownym znaczeniu, ale mowi ze mocno juz mam ku dolowi i zreszta sama to odczuwam przy siedzeniu ze cisnie mnie cale podbrzusze. Koncowka nie jest latwa a cala ciaze na nic nie narzekalam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na cesarce az tak bardzo mi nie zalezy, chcialam sprobowac swoich sil przy naturalnym porodzie, ale mam duzy strach gdy dowiedzialam sie ze maly taki chlop rosnie. Lekarz do ktorego chodze ma wieloletnie doswiadczenie i sam mowi ze maly to duzy zdrowy chlopak rosnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eh , dłużą się już te ostatnie tygodnie ! Ja to już chciałabym urodzić , nogimi zaczęły puchnąć tak że szkoda słów , ledwo łażę ...
Ja też się boję że Antek będzie duży i nie będę potrafiła normalnie go urodzić ... mimo że jestem kawał baby jak to się mówi , to mam bardzo wąskie biodra , i jak będzie więcej niż 4 kilo , to na bank nie dam rady ... A moja lekarka powiedziała mi w czwartek ze mały wcale nie będzie mały ...
Dośc już mam tego stanu baloniastego , i tyle !!!!!! ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf mama rodziła mnie i siostre przed terminem coś koło dwóch tyg. przed... pierwszy poród trwał 23h O_o to mnie przeraża a ja to szybko wyszłam ale drugie to tak podobno jest... mam nadzieje że zdąże ale jeśli nie to trudno bede zdawać w sierpniu... mam takie prawo 🙂 chociaż wolałabym się wyrobić... do 20 maja (akurat dwa tyg. przed terminem) 😁

oby mnie nie dopadła taka depresja jak ostatnio trzy dni non stop płakać (okropne i nie da się nad tym zapanować) 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej marudy

a ja to mam tyle energii w ciąży że góry mogę przenosić ...
o porodzie nie myśle wcale bo nie mam czasu...

dzisiaj dostałam pake ubranek więc trzeba pomyśleć o praniu i prasowaniu ale poczekam na słoneczko... a wszystko takie maleńkie i takie śliczne 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mnie dziewczyny schiza bierze, że zaraz będę rodzić 😠
Już mam wrażenie, że Mały napiera na wyjście, ale jak spojrzeć w lustro, to brzuch ciągle tam gdzie był dotychczas, więc się na 5 minut uspokajam 😉
Dziś mi się udało kupić buty na zmianę z jedynymi, które mi teraz zostały i przy okazji odkryłam cudowne urządzenie: taką długaśną łychę do zakładania butów, że nie trzeba się w ogóle do tego schylać 🙂 Coś jak znalazł dla nas, tylko gdzie takie coś kupić???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Znalazłam na necie namiary na przychodnię tuż koło mojego nowego mieszkania 🙂 przy najbliższej okazji poproszę męża, żeby o nią zahaczyć, to się zapiszę do jakiejś położnej i wypytam się o wszystko 🙃

Był u nas dziś wykończeniowiec. Położyli już gres w przedpokoju i terakotę w kuchni 🤪 łazienka już prawie skończona (zostały fugi i zamontowanie armatury). W pokojach trzeba położyć panele, wstawić ościeżnice i drzwi - i w zasadzie to będzie koniec 😜 ciekawe ile facet weźmie w końcu za robociznę 🤔

No i na najbliższy weekend zaplanowaliśmy malowanie mieszkania 🙂 przyjeżdża brat mojego Przemka, żeby mu pomóc. We dwóch może się wyrobią do poniedziałku... 🙂 a i może ktoś ze znajomych zechce złapać wałek i do nich dołączyć? 🙂

Jest tylko jeden problem: najprawdopodobniej zabraknie nam pieniędzy... 🥴 sprzedaję na Allegro suknię ślubną - jeżeli pójdzie, to może się jakoś wyrobimy. Jakoś. Ech... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzucholki

Mam propozycje

CZY KTÓRAŚ Z WAS CHCE JECHAĆ DO KARPACZA ???

Mam zaproszenie na darmowy nocleg w karpaczu w Willi Elżbieta dla dwóch osób na 7 dni jedynym warunkiem jest wykupienie u nich wyżywienia zaproszenie jest ważne do końca maja.
My nie pojedziemy na pewno a pytaliśmy wśród rodziny i znajomych i też nie ma chętnych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 😉
ja dzis pierwsza ooooo;D he he, jakos nie mogłam spać a teraz widzę,że słoneczko za oknem i oby tak zostało, noc była koszmar, takiego bólu dostałam,że masakra, myslałąm,że rodzę ale na szczęście przeszło, a co dopiero jak bedzie poród;( to nie wyrobie, ale myslę tylko o moim maluszku kiedy go juz przytulę i nie mogę się doczekać, za 2 tyg mam urodziny to mały mógłby sie wtedy urodzić, będzie co świętować;D



[URL=http://www.naobcasach.pl]









Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ 😁 😁 Angela to byci synek zrobił niespodzianke , jak by postanowił w twoje urodziny sie urodzic, ja mam podobnie termin na 26.06 a urodzinki mam 28.06 a moj maz zkoleji 19.06 takze zobaczymy komu zrobi psikusa hehe. Co do twoich bóli to dobrze ze masz wizyte za pare dni bo faktycznie morze cos sie tam rozkreca na wszelki wypadek do tej wizyta nigdzie za daleka sama nie chodz bo to roznie bywa a juz widze kolejna nocke masz skurcze. miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...