Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
😁 Kawaly juz sprzedane mezowi 🙂

Mi juz tez weselej 🙂
kkasia a dlaczego Ty nie masz zadnego oklaska?Zaraz Ci zapodam za to, nie dlugo zjesz caly warzywniak 🙂

tez tak mam opycham sie czyms przez kilka dni a pozniej mam totalny odrzut.

Dobra ide sie zbierac, bo sie nie wyrobie.najfajniesze, ze bedzie torcik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tuż przed tą sytuacją w sklepie miałam inną, która bardzo przyjemnie mnie zaskoczyła 🙂 szłam do mamy do pracy, otwieram główne drzwi, a tam tłum ludzi (ze 20 osób) idący w moją stronę. Oczywiście pod prąd się przebijać nie chciałam, więc zrobiłam nieszczęśliwą minę w stylu "pomocy! 🥴 ". I o dziwo trafiło się kilku facecików, którzy zatrzymali ruch, przepuścili mnie w drzwiach (otwierając specjalnie dla mnie 2 drzwi), witając mnie uśmiechem i słowami "proszę bardzo, przejście dla pani". Z wrażenia o mało nie padłam 🙂 ale tak mi się jakoś fajnie zrobiło... : a potem ten nieszczęsny sklep :/

pisałaś Waja, że faceci nie zauważają ciąży u innych kobiet. Ja mam jakichś dziwnych sąsiadów w takim razie, bo niemal każdy mijający mnie facet szczerzy się na widok mojego brzuszka, przepuszcza w kolejce itp. To z babami mam największy problem - i to z takimi w wieku średnim. No ale cóż - bywa i tak...

brzuch mnie już tak bardzo nie boli. Czuję jakieś ugniatanie itp, ale da się wytrzymać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nio i wrocilismy...na tych ulicach co mialam zapisane nic nie znalezlismy 🥴
musze porzadnie sie rozejrzec za jakimis hurtowniami we wrocku...jakies podpowiedzi?
Bylismy w smyku w pasazu grunwaldzkim ale tam same akcesoria sa czyli nici z ogladania wozkow 😞 a wogole to za pozno sie wybralismy.
Kruszyna, Angela dzisiaj juz za te kawaly dalam oklaski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny

zazdroszczę wam dobrych humorków

ja dziś miałam okropny dzień do 16 czekałam na dentyste który i tak mi nic nie zrobił bo ząb jest do wyrwania a on w ciąży się nie podejmie bo mogę krwotoku dostać i musi być chirurg szczękowy więc nic mi nie zrobił...
i żaden inny dentysta w lipsku nawet mnie nie chciał przyjąć jak dzwoniłam...

a jeżeli chodzi o chirurga to żaden już nie przyjmuje już dzisiaj o tej porze i najwcześniej w poniedziałek

pojechaliśmy na dyżur dentystyczny do Radomia 60 km baba tak nie przyjemna że aż mi się płakać chciało ale w końcu mi go rozwierciła żeby ropa mogła się wydostać co i tak nie wiele pomogło bo boli jak cholera

rozpisałam się ale musiałam się wreszcie wyżalić 😞 bo niby jesteśmy pod ochroną a każdy ma cie gdzieś i tylko zbywa żeby mieć z głowy i nikogo nie obchodzi że mam cierpieć do poniedziałku 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuchatki Czerwcowe 😉

Jestem sobie u siostry w wawce, dla Niuniuska kupilam mase pieknych kaftanikow i spiszkow, ktorych w de nie moglam znalezc. Cala wielka reklamowe mam tych ciuszkow, wiec zapelnie od konca szafe i komode NIuniuska 😉
Teraz tylko musze znalezc jakis ladny rozek 😉bo jakos mi sie nie podobaja te co widzialam, jakies takie cienkie.

Dzis juz zalatwilam fryza, mam nowe pasemka 😆

Smigam sobie z siostra i ciesze sie, ze moge tu byc.

Kataros zatkany nochalos prawie mi prezszedl Polski klimat 😉) robi swoje.

Milego Wieczoru 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO to zes sie Sylwia zalatwila...wspolczuje bo zab i ucho to dwa najgorsze bole (najblizej glowy..)
dziewczyny padl mi laptopik tak wiec jestem na lasce u corki, kuran nie iwem kiedy znow bede miala legalny dostep.
Milego wieczorku zycze 🙂 I do skliania.
Komsi baw sie dobrze w Wawce, nie wiadomo kiedy znow bedziesz w Polsce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny kochane jak boli ząbek a jest w nim dziurka to kupić sobie suszony gożdzik do śodka działa odkarzaąco i przestanie boleć 🙂 TO mój sprawdzony sposób bo ząbki mi sie w ciaży posypały i dentystka mi podpowiedziała zeby sie nie faszerować trzeba troszke poczekać na efekt w poruwnaniu do tabletki ale pomorze na 100% 😉 A tak po za tym jak sie czujecie jak dzislatam jak skowronekdopiero dochodze do siebie po chorym gardle i jelitówce szok 🥴 .czerwcóweczki łykajcie jakis priobiotyki oslonnie bo jakis wirus w powietrzu ze wykończyc sie idzie ja przez to przeszłam łagodnie ale moja koleżanka wylądowała w szpitalu 🤔 Miłego dzionka usmiechu na twarzy życzę:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 😉

Laaf dzieki za oklaska 🙂

Kurcze ja już z rzeczami Juli do jej komody się nie mieszcze:laugh: co ktoś przychodzi to przynosi. Wczoraj ciocia z Londynu wrócila od rodziny to cała reklamówkę przyniosła:laugh: Nie wiem kiedy Jula w tych rzeczach będzie chodzić... Chyba ze naszybko jeszcze jedną córcie sprawimy sobie:P

Życzę miłego dzionka

P.S Dziewczynki wspólczuje wam z tymi ząbkami bo ja nienawidzę dentystów i jak boli mnie ząb to jest masakra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki ;*

sylwia współczuje bólu zęba najgorszy ból jaki znam no i jeszcze migrena masakra przed ciążą miewałam migreny conajmniej raz na miesiąc okropny ból uzdrawiająco działa na mnie ciąża bo ani migren ani krwotoków z nosa nie mam i do tego ciśnienie zamiast za duże teraz mam za małe :P ale na mnie niskie ciśnienie dobrze działa...

kkasia27 o becikowym już dawno zmienili przepisy... na szczęście bo każda kobieta w ciąży przeżyje te same męki a tylko nieliczne dostana becikowe bo za późno dowiedziały się o swoim cudzie w brzuszku... są przecież kobiety które w 4 miesiącu dopiero się dowiadują i co mają wtedy zrobić? O_o Bezmyślni ci co te ustawy piszą...

miłego dnia kochane ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny dzięki za współczucie

laaf już wiem co Ty biedna przeżywałaś na tym apapie

ale do jutra musze jakoś wytrzymać najbardziej sie martwie o maleństwo bo ja cały czas na prochach i czy mu nic nie będzie bo bym sobie nie wybaczyła....
i czy dzidzie też boli?
bo napewno mu się to wszystko nie podoba bo kopie często...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...