Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
haj dziewczynki, nie uwierzycie ale ja dopiero wstałam 🤪
nie wiem co mnie wzielo ale spalam jak zabita, ciekawe co bede robic w nocy 😉
Sylwia ja też się tego obawiałam..Wajeczka napisalam ze dzidize nie boli ale czuje ze dzieje sie cos nie tak ze mna. W moim przypadku maly duzo mniej sie ruszal jak bylam taka otumaniona..ale jak Twoje maleństwo tak szaleje to przynajmniej wiesz ze nic mu sie nie dzieje. Wspólczuje Ci ogromnie(oklask na pocieszenie) 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf no to sobie pospałaś niezle... W nocy bedziesz buszować hehe. U mnie remont dalej trwa, mój pokój na szczescie juz zrobiony tylko meble trzeba poskładać... Teraz sie przeniesli do kuchni... Rozpiździel w całym domu, ciekawe kiedy to sie skonczy. A jeszcze został przedpokój-masakra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf spiochu jeden 😉
Ale chyba dzisiaj taka leniwa niedziela, ja wylegiwalam sie z mezem do 15 🙂
marcys, ale za to jak bedziesz miala ladnie w mieszkanku 🙂

Ja mam dzisiaj potworne bole plecow, ledwo co w nocy spalam jakies totalne zesztywnienie mnie ogarnelo.
jak wasze samopoczucie kobitki?
ide pozamulac przed Tv buziaki babeczki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja ostatnio wogóle nie moge spać w nocy.. może przez to że spie troche popołudniami. Jestem bardzo leniwa, nic mi sie nie chce, najchetniej cały czas bym leżała. Czasami pobolewa mnie brzuch ale to pewnie normalne bo się rozciąga macica. W srode ide do gina, ale nie oczekuje rewelacji...
Miłej nocy mamuśki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, hej 🙂

Wszystkiego naj naj,spełnienia wszystkich marzeń głównie tych związanych z naszymi dzidziusami

😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

A wiesz Marcyś że zasnelam o 22 i spalam do 7 jak zabita, kurcze chyba po prosu tego potrzebowałam 🙂 ale widze że i Wajeczka i Angela też sobie poleniuszkowały, to jestem usprawiedliwona 🙂
Marcyś rozumiem Twoją frustrację chyba nikt nie lubi tego bajzlu związanego z remonetem...ale jaki efekt będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WSZYSTKIEGO NAJLEPRZEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET!!!
hej dziewczyny ja caly wekend bylam na wycieczce w Poznaniu 🙂 mezus mnie zabrał zebysmy troche sie zrelaxowali nabralam sił i przefarbowałam włosy czuje sie lepiej teraz mam nadzieje ze to troche potrwa zanim znow zaczne marudzic jaka brzydlka jestem w ciazy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego Najlepszego zokazji naszego Dnia Kobiet 😉
Ja ostatnio szybko zasypiam i wstaje tylko jak do toalety ide i śpie do rana 😉 mnie też ząb boli a mam go zrobione, to nie wiem co jest grane, raz dałą mi lekarstwo a we wtorek byłam i plombe mi zrobiła a dalej boli jak cholerka;/



[URL=http://www.naobcasach.pl]



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego dobrego z okazji dnia kobiet!! Dużo uśmiechu na co dzień 🙂

I po weekendzie... nawet się nie spodziewałam, że czas tak szybko zleci:P a wy się tutaj rozpisałyście za wszystkie czasy:P 15 stron 🤪

W sobotę pierwszy raz widziałam jak mi się brzuch sam "kręci" raz w prawo raz w lewo(mała nie mogła się chyba obiadku doczekać:P).
Tak w ogóle to mieliśmy od przyszłego tygodnia zabierać się za przedzielenie pokoju mojego szwagra na połowę (gdzie mniejsza część byłaby dla naszej pociechy) i wszystko byłoby w porządku gdyby teście nie podcieli nam skrzydeł i z remontu chyba LIPA 😞

Aha dzisiaj wieczorem idę do endokrynologa więc trochę się denerwuję, ale mam nadzieje, że będzie dobrze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuchatki ! ! !

Wszystkiego Naj Kobietki ! ! !

Ja sie wlasnie szykuje do wyjscia i obrania kieruneku Nowy Swiat na podglad Maxymka 😉
Jedzie ze mna siostrzenica (20lat) fajnie 😉 ze chce zobaczyc braciszka ciotecznego 😉

Ale jestem podjarana, az mi sie w nocy snilo, ze niby te cale 4d to pokazywalo jak bedziewygladal jak bedzie starszy i w ogle, widzialam Go na skuterach na torze gokardowym schumachera, na ktorym lubi moj malzonek czasami pojezdzic 😉 Cyrk.


Kwiatki dla Wszystkich Kobiet ! ! ! [img size=136]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/kwiaty-5fa72efbd68edbe603fba064711c7173.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki

Najlepsiejszego z okazji Dnia Kobiet 🙂

U mnie dziś słoneczko, więc jak jest słoeczko to i humor jest 😜
Dziś będe opiekować się od 11 do 19 moim dwu miesięcznym przyszłym chrześniakiem i pewnie na brzuszka dziś ie zajrze bo padnięta będe.

Ehhh... nie chce wprowadzać paniki, ale się zacznam naprawde bać tego porodu, nie mogę się na szpital zdecydować, szkoły rodzenia jeszcze nie zaczęłam katastrofa....

Miłego dzionka Kobitki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kkasia, a gdzie przesłałaś mi wiadomość?

Ania, widziałam fotki na nk - bardzo ładnie Tobie w nowym kolorze włosów 🙂

Komsi, czekamy na relacje po wizycie na 4D.

Kruszyna, jak to się mówi - tylko spokój nas uratuje. Popatrz sobie w necie na ranking szpitali, dowiedz się wsród rodziny, znajomych czy znają opinie na temat danego szpitala i szkoły rodzenia albo na forum brzuszkowym u mam, które są z Twojego miasta. Mając zebrane informacje na pewno podejmiesz niebawem decyzje o wyborze tych dwóch placówek. A porod? Powatrzaj sobie, że wszystko będzie dobrze i głowa do góry 🙂

Agulka coś wiem o mieszkaniu z teściami 🥴 u Ciebie problem z wydzieleniem pokoju, u mnie wogle jest problem z pokojem, który jest wolny, a właściwie zajmują go stare meble z książkami, rzeczami teściów i jest panika, gdzie je się pomieści, jak wszystko wyniesie z pokoju i niestety nic nie jest robione w tym kierunku 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego Kobietki!!!

My na weekend byliśmy u moich rodziców. Z ciekawości pojechaliśmy też rozejrzeć się tam po sklepach z rzeczami dla naszego Szkraba, no i okazuje się, że tam wszystko jest o wiele tańsze niż we Wrocławiu, więc w kwietniu pewnie się tam wybierzemy po większe i brakujące rzeczy dla Malucha.
Misiek wogóle jak wszedł do jednego sklepu to nakupiłby wszystkiego i w każdej ilości... Tak się już nie może Antka doczekać.
Tak więc mamy juz 2 ręczniczki, welurowy kocyk, skarpeteczki, czepaczki, śpioszki, pajacyk, bodziaki, buciki. No i... Misiek nie mógł się powstrzymać jak zobaczył, że cena mat edukacyjnych to 1/3 ceny we Wrocławiu więc mamy już najbardziej bajerancką matę jaka w sklepie była - zielonego krokodyla 🙂
Dziadkowie stwierdzili, że jak tak dalej pójdzie to wszystko będziemy mieli i nie będą mieli co kupić Małemu więc stwierdzili, że się muszą zdzwonić z drugimi i dogadać w sprawie wózka i łóżeczka. Także te dwie rzeczy dostaniemy...

Miłego dnia Wam życzę i niech te złe nastroje się od Was wkońcu odczepią...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My jeszcze tak dużo rzeczy nie mamy: 1 ręczniczek, 2 myjki frotte, nożyczki, smoczek i etui na smoczek,2 pieluszki flanelowe, 1 parę rękawiczek niedrapek, trochę ciuszków nowych i używanych, no i dostaliśmy od znajomych matę edukacyjną.

A propos' maty, jak moja siostra dowiedziała się, że ją mamy to zrobiła minę w podkówkę, okazało się, że jako matka chrzestna chciała na chrzciny oprócz symbolicznego prezentu kupić jeszcze coś dodatkowo i miała być to mata, ale doszła do wniosku, że jak już ją mamy to kupi leżaczek z zabawkami albo jeszcze coś innego i fajnego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEHE na naszym forum sa dwie anulki ja pisałam do anulki 83 bo miała pytania o choroby tarczycy 🙂 dziewczyny ja juz staram sie nie chodzic blisko sklepów bo maatek tam zostawiam , rodzina smieje sie ze malenstwo nie zdaży tego wszystkiego przenosić 😉 a co tam szkrabka trzeba rozpieszczac od początku.:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...