Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej Kobitki 😉
Kicia będzie dobrze 😉 Przecież siostrzeńca musi troszkę ponosić 🙂
Dziewczyny ja to poprostu zaraz padnę. Termin mam na 7 więc to już rzut beretem. Sprawdzałam torbę do szpitala ze sto razy, czy wszystko mam. Jakoś sters mnie dopadł...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej dziewczyny,

ale mi się ciągnie ten miesiąc. Jakby już ze 3 trwał!!! Termin mam na sobotę a tu cisza 😞
Kurcze mógłby Mały się zmobilizować. Tatuś ciągle mówi do Antoniego, że mógłby już się zbierać ale jakoś się nie słucha. Mnie zresztą też nie. Uparcioch jeden...

To czekanie jest najgorsze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ CZERWCÓWECZKI 🙂

ZACZĄŁ SIĘ WASZ MIESIĄC WIĘC ŻYCZĘ WAM SZYBKICH BEZBOLESNYCH I BEZKOMPLIKACYJNYCH PORODÓW 🙂 🙂 🙂 🙂

JEDNĄ RADĘ MOGĘ PODPOWIEDZIEĆ NA SZYBKIE WYWOŁANIE PORODU 🙂 🙂 MASOWANIE SUTKÓW 🙂 🙂 🙂

POZDRAWIAM 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze dziewczyny ale jaja !!
Tydzien temu znalazlam ogloszenie o konkursie metamorfozy w jednym z renomowanych salonow fryzjerskich. I tak z nudow i dla zabawy wyslalam zgloszenie swoje. Teraz patrze na wyniki a tu taka niespodzianka ze dostalam sie na ta metamorfoze. Tylko jeden psikus. Przewidywany termin realizacji jest 7 czerwca wiec albo maly niech wychodzi juz dzis, albo niech teraz siedzi az do 11.
Cholerka chciala bym ztej metamorfozy skorzystac. Tym bardziej darmowo zmiana fryzury dobranej przez stylistow, makijarz i sesja zdjeciowa 😁 szok totalny bo nigdy nic mi sie nie udalo wygrac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie dwupaki ;*

ja się melduje jeszcze w dwupaku ale nie wiem czy długo... 🤢
Kicia gratulacje wygranej 🙂

sytuacja z grypa opanowana chociaż w nocy latania były nie mało... może z tego względu teraz dopadły mnie skurcze i boli podbrzusze i mam z krzyża bóle... rano skurecze były co 10 min ale teraz już nie są regularne także czekam...

miłego dnia ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja teraz musze synka przekonać aby rodzil sie po 7 czerwca. Niech da mamie szanse zmiany 🙂 No i przede wszystkim nie wystraszy sie mamuski jak mnie zobaczy heheheee. Ahh to teraz mi adrenalina skoczyla aby tylko do tego 7 wytrzymac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i bylam i zobaczylam 🙂
Kumpela czeka bo mimo ze mala ma juz 3550 to lekarze jeszcze sie zastanawiaja czy ja wypisac czy zostawic...
I nie stety tez sie wystrachalam bo spotkalysmy na korytarzu dziewczyna ktora byla przyjmowana wlsanie z ta moja kumpela. Urodzila o 4 rano i mowila ze obie polozne sobie spalay a jak ona zaczela rodzic to jedna przyleciala i do niej z ryjem ze co to ona sama nie umie rodzic??? ja pier...a to jest ten szpital do ktorego sie wybieram 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze Laaf, może ta położna tylko taka jedna na cały personel???
A w dzisiejszej gazecie przeczytałam że pijana lekarka z 1 promilem robiła cesarkę i skalpelem dotknęła policzka maleństwa... szkoda słów... taka to powinna już się w piekle smażyć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sto lat mnie tu nie było, ale miałam takie problemy z kompem( i nie tylko), że szkoda gadać. Nic nie mogłam napisać Rzuciłam szybko okiem i wiedzę, że wszystkie jeszcze w dwupaku. Nawet te, które miały duże szanse na wcześniejsze akcje. Chyba, że się mylę i coś przegapiłam?
Jeśli chodzi o położne, rzeczywiście można mieć pecha i trafić na hetery z koszmarów. Moja koleżanka jak się stawiła z torbą " u bram" oddziału, to najpierw usłyszała: "A pani to się na wczasy wybrała z taką wielką walizą?". A potem podczas porodu, ponieważ nie chciała za bardzo krzyczeć, to ciągle słyszała: Pani jakaś dziwna jest, co tak cicho? To nienormalne itp"
Ale nie ma co się martwić na zapas 🙂
Nasze będą anielskie i tyle 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak tam czytam te wpisy o personelu to jak bym czytała o swoim szpitalu. U nas takie jędze pracują, że szkoda gadać. Dzisiaj do mnie koleżanka dzwoniła bo była na ktg i położna ją opieprzyła ze już nie miała kiedy przyjść tylko wtedy jak ona jest zajęta. A bardziej niż porodu boje się tego co będzie po i że nie będzie mi miał to pomóc. Bo przecież położnym nic się nie chce robić nawet dziecka pomóc ubrać. Kawkę by tylko piły k.....

Ja pędzę do szpitala, bo się umówiłam ze jak nie urodzę do dzisiaj to się u niego zjawię na oddziale to mnie jeszcze zbada. A taki był pewien, że już nie dojdę. Był pewny że do końca miesiąca nie wytrzymam a tu jednak będę czerwcówką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co zawsze można dodać takim samym tonem, jak ta pielęgniarka, że od tego ona tam jest żeby samej nie rodzić...!
Na SR położna też mówiła nam o takich kobietach, które są w stanie opitolić pielęgniarkę bo się nie uśmiecha a to jej obowiązek 😁 miejmy nadzieje, że przy nas będą same sympatyczna i kompetentna opieka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ech, dziewczyny widzicie jak to jest, raz poszlam i juz sie nasluchalam...
Pyszczyc to ja umiem ale nie wiem czy jak bde miala swiadomosc ze jestem uzalezniona od francy (mam nadzieje ze na taka nie natrafie) to gebe na klodke zamkne bo bede sie bala ze nie mam nalezytej opieki. Jesli zdarzy mi sie taka sytuacja to napewno po porodzie zrobie o to raban. Jednak w trakcie bede sie bala...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agulka83, no właśnie!. Tym bardziej, że listę rzeczy potrzebnych do szpitala zwykle daje szpital! Przynajmniej u nas tak jest. I jak ja zaczęłam pakować tę moją torbę wg tej listy, to się okazało, że się zmieszczę tylko do tej prawie największej w domu! A miałam plan, że do takiej średniej zgrabniutkiej się wcisnę-bez szans 😜
Ale ona rodziła w innym mieście...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf styrasz babocha jak bedzie sie stawiac, w razie co MIrek niech bierze bejsbola. ot co. no poradek musi byc.
U mnie tak sprawa wyglada:
ktg super, mlody od poczatku kiedy mi robia ktg lezal po mojej lewej, wczoraj dziwnie sie wiercil i wypychal no i juz wiem czemu, przerzucil sie na moja lewa strone. WIec lezy pod Mamusi serduszkiem na koniec 😉
Zamknieta nadal szczelnie jestem. Zrobilam sobie usg bo chcialam wiedziec jednak jaki duzy zeby miec czas do namyslu w razie co na cc. No i strasznie ciezko bylo go pomierzyc.ALe jego waga to ok.3300g-3600g. DLugos okolo 50cm. ALe pani doktor powiedziala wszystko okolo, bo juz ciezko bylo wziac pomiary, najgorzej brzuszka, musialam sie polozyc na boku...gimnastyka ze hoho.
Babka powiedziala ze mam nie panikowac, ze w razie co to przed sammy porodem w kazdej chwili moge sie zdecydowac na cc, ze jak mi zrobia po przyjechaniu do kliniki usg i bedzie ze mlody duzy, i moze byc dla niego ciezko wyjsc to mi o tym powiezda i beda gadac ze mna. O znieczuleniu powiedziala ze moge krzyczec odrazu ze chce, ale moge tez ten sposob ze niech powiedza kiedy osatatia mozliwosc przyjecia jest. Mowila ze niektore kobiety mowia ze nie przezyja bolu a potem bez znieczulenia maja za soba, bo kazda z nas inaczej przezywa porod. Izeby sie nie martwic ze po to sa lekarze zeby mi zawsze pomoc 😉 Taka troche spanikowana bylam, bo pytan zadawlam mnostwo 😉ale przynajmniej mnie troche uspokoila.

Dali mi termin wizyty na 10.06. ze znakiem zapytania 😉 bo mam temrin na 9.06. najwazniejsze co powiedziala ze mlody wyglada na teminowego albo plusminus dwa dni. nie dluzej nie krocej, no wiec od 07.06. bede chodzic pokrecona zestresowana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Komsi niech Mirek lepiej tego bejsbola nie bierze ze soba bo jak bede wyla z bolu to go nim zdziele za to ze to ziarenko we mnie zasial 😁 😁 😁
To mlody Cie w konia robil sie wiercil, nawet nie chcial sie dobrze zmierzyc, hmmm maly uciekinier rosnie 😜
Ale na to wychodzi ze mozesz sie w kazdej chwili na cc zdecydowac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...