Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
🙃 bonidyd powiedzial ze terminu jeszcze nie ma, ze 10.06. dzien po to ie zastanowi...jasssssne juz to widze. polozna powiedziala ze po 10 dniach od temrinu podaja kobiecie jakis zel do srodka i ma jakis skladnik nazwe oczywiscie zaomnialam taki sam co ma sperma, to ja wczoraj do kindzi to daj choc troche spermy, to powiedzial ze musi strzykawke kupic i mi potem wstrzyknie.... ot co 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Zuziakowe Malenstwo slodzitkie jest 🙂

No to dziewczyny macie problem ze swoimi uparciuchami 😉Mojego meza to nie trzeba namawiac... 😉
WB ja tez mam plan urodzic do konca tyg. 🙂

Wczoraj pojechalam na ktg wieczorem takie kontrolne, zadnych skurczy, macica owszem jest napieta, ale nic z tego nie wynika:/Popatrzylam sobie na maluszki i juz chce miec swoja Niunie przy sobie 🙂Ok ide na sniadanie, buziaki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No widzisz Komsi chyba tylko my zostałyśmy na posterunku 😜
Dzisiaj chyba termin Anulki jak dobrze pamietam 🙂
Moj za 12 dni ale ja sobie mysle ze Dawidos ma to w malutkiej dupce i zabardzo to sie pchac nie bedzie. Ostatnio mam sporo energii (ale skad jak spie po 5h). I nagorsze sa noce wlasnie, jak mam sie klasc to juz jestem zla bo wiem ze rundki do kibelka beda i z boku na bok musze sie nasapac 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamuski 🙂
U mnie cala noc prawie nie przespana. Ból biodra mnie wykonczy, a do tego jeszcze dzis boli mnie kregosłup. Masakra jakas 😞
Pogoda tez nie za rewelacyjna.
Ehh na poprade nastroju ide zjesc platki czekoladowe z mlekiem.
Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, melduję się w przerwie w leżakowaniu 🙂
Śliczniaste te bejbiki i Zuziaka i Kwaśka 🙂
WB, mam już też umówioną położną na Madalińskiego, ale w razie jakiejś awarii chętnie dowiem się, z którą rodziłaś Ty i koleżanka i które polecacie (wystarczy mi nazwisko, namiary są na stronach szpitala). Koszt niestety już teraz większy, ale i tak zdecydowaliśmy, że warto.
Dobrego dnia i czekamy na kolejne wieści 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GRATULACJE!!!!

Ann, jak masz położną to czym ty się przejmujesz, ale jeśli z NIą jeszcze nie rozmawiałaś to koniecznie zatelefonuj, obgadaj szczególy w stylu co jeśli nie bedzie miejsc w szpitalu (zapewniam że Ci pomoże), kiedy masz jechać, kiedy ją zawiadomić itp. Zresztą ja do swojej zawsze dzwonie jak mam wątpliwości i zawsze odpowiada mi na moje durne pytania. Jeśli jeszcze nie rozmawiałaś to KONIECZNIE do niej zadzwon i podziel się wszystkimi wątpliwościami, powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wlasnie z anulka mialysmy ten sam termin, wiec jest nadzieja, ze wszystko moze sie potoczyc niespodziewanie i mozna nie miec jakis typowych objawów zblizajacego sie porodu i urodzic 🙂Moze jednak w moim przypadku ten piaty jest realny 🙂

Ale sie ciesze 🙂))))

Komsi Ty aktywuj usluge mms, bo ciotki Niuniusia musze oblukac!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czyli teraz już pójdzie z górki, ciekawe, czy się będziemy "sypać" w kolejności? Ja mam jeszcze ponad 2 tyg i wolałabym dotrwać, bo muszę iść na wybory przecież 😉, a to dzień, po moim terminie. Pozdrowienia dla mamuś i dzieciaczków 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...