Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
I witam Panie 😉 Polozylam sie za wczesnie wczoraj, wiec dzis juz od 5:00 na nogach, wykapana, oganieta, nawet bulki przywiozlam i zrobilam mezatemu do pracy, bo dzis cisnie na 8 nie na 6 jak zwykle. On jeszcze kima, a ja po sniadanku czytam sobie ksiazeczke 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O rety, Zuziek, jak Ci zazdroszczę, że już masz swoją Małą przy sobie 🙂 A za pierwszą samodzielną kąpiel łap kolejnego oklaska 🙂 Niedługo będziesz specem i będziesz nam udzielać porad 🙂
Młody dziś w nocy odpracowywał wczorajsze stresy, więc za dużo nie pospałam, ale nic to 🙂
Jakoś w ogóle się nie stresuję porodem, ale cieszę się jak głupia, że to już niedługo 🙂
Kicia, trzymaj się 🙂 Czy dobrze zrozumiałam, że Natka też już dziś będzie rozpakowana? A Waja? No i co u Kkasi? Któraś z Was pisała może do niej? Jeśli nie, to mogę kontrolnie esemesnąć, tylko nie chcę jej atakować, jeśli już ktoś to zrobił przede mną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!!!

Ja od wczoraj zostaję sama na polu bitwy bo mężuś już do pracy po urlopie wrócił. Mały żeby nie kolki i zaparcia to byłby super facet. Je jak miesięczne dziecko (bo nie pisałam wam że karmię go mleczkiem modyfikowanym bo nie najadał się moim pokarmem i lekarz kazał przejść na sztuczne bo tracił na wadze). Dostaje 120 ml mleczka a już bo nie całych trzech godzinach głodny jest jak wilczek.
Dzisiaj idziemy z pierwsza wizyta do babci. Już się nie może doczekać wizyty wnuczka 🙂
Ja muszę zrobić RTG zęba bo czeka mnie kanałowe leczenie więc jak mały będzie u babci to będę mieć godzinkę czasu dla siebie. Jak fajnie po prawie miesiącu "aresztu domowego" 🙂

GRATULACJE DLA KRUSZYNY 🙂 DZIELNE BABKI MAMY NA TYM BRZUSZKU 🙂

Pozdrawiam wszystkie serdecznie. Miłego dzionka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Oj widze, że dzisiaj od baaardzo wczesnych godzin buszujecie po brzuszku 😉

Zuziek samodzielna kąpiel za Wami i jak bez problemu daliście rade?? U mnie mężulek zadeklarował się że będzie kąpał małą, zobaczymy co z tego wyjdzie 😉

Mi się włączył mega streser przed wizytą u gin bo okaże się czy idę od jutra do szpitala czy nie... a tak bardzo nie chce. Do tego stres miśka przyniesiony z pracy i wynikiem jest mega wojna. Jestem cała zapuchnięta i głowa mnie boli, ale mam nadzieje, że do wieczora przejdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ello dwu i jedno - paki 😜

Zuziaku Ty nasza kochana najmlodsza czerwcoweczko, oklask za samodzilna kapiel (no przpraszam przy asyscie szanownego 😉).
Aleksandra 120ml????? To normalnie maly zarloczek kochaniutki 😉 jejku moja miska to normalnie zawsze to minimum wciagala i caly czas sie martwilam ze nie dojada...
Zaparcia niestety to norma przy sztucznym mleku tez pamietam jak sie mala meczyla a co stosujesz na kolki???
Ann, Natka ma dzisiaj miec cesarke o Waji nic nie wiem bo menzol juz nic wiecej nie napisal..
Kicia to pamoietam ze mowila o tej wczesniejszej wizycie w szpitalu a Ty Agulka czemu musisz isc???
Do Kkasi pisalam kilka dni temu ale cisza to moze teraz Ty Ann sprobuj...
Komsi i ja sie budze codziennie o 5 ale wlasnie mam taki sposob zeby jeszcze dospac: mianowicie biore ksiazke ale oczywiscie nie wstajac z lozka i sie za bardzo nie rozbudzajac, udaje mi sie max 3 strony przeczytac i znow oczeta sie kleja i dosypiam tak to 7-8, bo jakbym jak Ty wstala to juz lipa ze spaniem.
A wiecie ze ja juz mam zakwasy od kaszlu i tak sobie mysle ze kurna jak ja bede cisnac jak cos jak mnie az po plecach ciagnie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz co, ja pamietam ze jej troszke pomagalam termometrem (niestety ta metoda nie jest za dobra:unsure 🙂, raz moja byla tesciowa dala jej herbatę z dziurawca to mala zaczela doslownie strzelac z dupki a jak sie pozniej okazalo takim maluchom nie wolno takiej herbatki dawac 🥴
raczej nic wiecej nie pamietam...przeszlo z czasem
co do kolek najskuteczniejszy okazal sie lakcid w ampulkach (ten ktory podaje sie przy braniu przez dzieci antybiotyku).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam iść na obserwację z powodu niskiej masy ciała Majki (2600g +/- 400g)... w 38 tc była rozwinięta jak dziecko w 35tc... Jak dla mnie jest to wynikiem niedoczynności tarczycy albo dwunaczyniowej pępowiny, ale gin uważa inaczej. Żyje nadzieją, że z małą jednak wszystko jest w porządku i do rozwiązania będziemy mogły zostać w domku 🙂

Tak generalnie Waja powinna już być po porodzie. Natomiast z Kkasią wygląda to dziwnie. Tak mi się też wydaje, że któraś dziewczyna pisała do niej ale chyba nie dostała odpowiedzi... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój szanowny też dzisiaj pojechał do Katowic do pracy i zostajemy z mamą na placu boju... :P ale mała nie sprawia tak dużo kłopotów także luzik 😉

u mnie się okaże co z wagą małej bo najada się fajnie ale moje piersi jakieś takie mniejsze się wydają 🤔 i nie są twarde tylko takie jak zawsze (pamiętam jak drugiego dnia po porodzie prawie jak kamień i megaśne były) nie chce dokarmiać małej wolałabym cały czas karmić piersią... pije bawarke i dzisiaj chce kupić herbatki na poprawienie laktacji...

no i muszę się pochwalić że dzisiaj idziemy z małą na pierwszy spacerek 😉 jej BMW już czeka 😉 ale popołudniu wyruszymy bo teraz za duże słońce :P się ugotujemy...

dziekuje za oklaski i miłego dzionka ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaku to tylko sie ciesz ze twardych nie masz!!!! Jesli mala sie najada tzn. ze pokarmu masz w sam raz, pamietam ze Twoj organizm sam reguluje ilosci mleka wlasnie poprzez to ile mala ciagnie. Czyli jest git 🙂
No i milego spacerku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochanie nie ma nic gorszego jak zaplaenie piersi na dzien dobry. Ja jak zaczelam odstawiac kamiske to mialam dwa kamienie i 40 stopni goraczki, myslelam ze umre z bolu jak musialam pokarm cisnac zeby sie pozbyc. Malutka najedzona i super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i doczekałyśmy się kolejnego chłopaczka 🙂 🙂 🙂 🙂
Sms od Natki:

"hej 🙂 o 8.35 przez cc przyszedł na swiat moj synek Antoś 3820 i 55 cm 10 pkt. Brzuch mnie boli jak jasna cholera ale da sie przezyc. Pozdrawiam Was dziewczyny 🙂"

Yupi, kolejne czerwcowe baby 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...