Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witamy! czytamy latamy, odwilz mamy. Masakra tez na snieg narzekalam teraz na odwilz tez...

20km/h dzis wracalam z miasta do odmu.... szklanka na drodze...



Maxymo kimal dzis na dworze w wozezku pod drzewkiem 🙂

Wszystkiego Najlepszego dla Agusi z okazji 7 miesiecy!!!!!

Angela Kwasku glosy oddane 🙂

juz sie mojejmu dziecku poprawilo spanie w polandii. budzi sie na flache o 1 lub drugiej i potem 5 i sdpi do 9 🙂oby tak dalej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
to i ja Wam zycze zdrowych spokojnych swiat 🙂 pewnie juz nie zajrze bo jutro rano wyjezdzamy ale z wawki napewno napisze 🙂

buziki moje ukochane czerwcoweczki i licoweczki (jak zauwazyla Zuziek) 😉 😘 😘 😘 😘

Komsi w wawce bede mniej zalatana to na tela sie spikniemy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I ja się do życzeń dołączam 🙂 🙂

Zdrowych, spokojnych, radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia 🙂 żeby wszystkie troski poszły won precz, żeby wszystkie dzieciaczki w swoje pierwsze Święta miały milion powodów do uśmiechu i żeby każda z nas powiedziała do siebie w myślach "jak to cudownie mieć taką wspaniałą Rodzinę" 🙂

No i SMACZNEGO! 🙂 🙂 🙂 😁 😁

😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękujemy za życzenia 🙂 I dobrej drogi dla tych których droga czeka 🙂
P.S. A mnie czeka ponowne sprzątanie łazienki. Stasiek odkrył nową zabawę i chlapie jakby jeździł na rowerze wodnym. Cała łazienka w wodzie, łącznie z papierem toaletowym, ręcznikami, lustrem, podłogą i nie wiem jeszcze czym 🤪 Tatuś też mokry od stóp do głów 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I chyba kolejny, bo muszę czekać 119 minut... 🤢

w kulki se lecą! 😠 😠 😠 😠

mi się piecze sernik. W zasadzie już się upiekł, ale boję się go wyjąć, żeby nie opadł 🤔
i lecę teraz wykąpać Młodą - dziś ma lekki poślizg, ale musiałam coś zjeść, bo na 2 kanapkach i talerzu zupy całego dnia nie przeżyję. Ech, to już nie czasy studenckie, gdy jedynym posiłkiem była w biegu jedzona drożdżówka 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I ja też Wam życzę moje kochane czerwcóweczki (dodam, że oprócz 2 czerwcówko- lipcóweczek, mamy też 2 czerwcówko-majóweczki 🙂):

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, aby były one spokojne, nastrojowe i spędzone w miłym rodzinnym gronie oraz życzę trochę śniegu zamiast odwilży!!!

Zuziaku, no to wypowiemy wojnę oklaskową dla Ciebie hehe, wszystkie będziemy czatować, żeby dać Ci oklaska, jak jakaś zołzikiewiczówna będzie chciała odebrać.

Zmykam coś tam jeszcze porobić.

Miłego wieczoru i dobrej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór mamuśki 🙂
Nie było mnie tu u Was prawie tydzien i mam calą mase stron do nadrobienia 🙂
MY w koncu jestesmy juz u tesciow, nareszcie szczesliwi 🙂 hihi
Bartek sobie spi aja buszuje w necie bo dopiero dzis nam podlaczyli 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny

ja dziś zabiegana cały dzień w kuchni prawie wymyśliłam sobie że zrobie forszmak na boże narodzenie i dziś chciałam podszykować wszystkie składniki żeby jutro połączyć a tyle schodzi z tym dziadostwem że masakra ale jakoś dałam radę

U nas dziś kąpanie też z poślizgiem i to prawie godzinnym bo przyjechał męża brat cioteczny z angli z żoną i mała była w nie bowzięta nowe rączki do bawienia

teraz piję piwko zaraz idę się kompać może co będzie dzisiaj... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak mi ktoś odbiera oklaski to przynajmniej ja wam dodam 😁 hehe

Kicia witaj spowrotem 😉

Sylwia ale ci dobrze 😁 ja nie mam na co liczyć z jednej strony mąż z drugiej Zuzka a jeszcze dalej szwagier :P nidy rydy hihihi :P i też pije piffko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kwasiek_ napisał(a):
I ja się do życzeń dołączam 🙂 🙂

Zdrowych, spokojnych, radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia 🙂 żeby wszystkie troski poszły won precz, żeby wszystkie dzieciaczki w swoje pierwsze Święta miały milion powodów do uśmiechu i żeby każda z nas powiedziała do siebie w myślach "jak to cudownie mieć taką wspaniałą Rodzinę" 🙂

No i SMACZNEGO! 🙂 🙂 🙂 😁 😁

Kwasiek tak to ślicznie napisałaś że aż się popłakałam.

Ja ostatnio mam ciągle jakoś złe dni i tylko zdołam napisać [size=5]WESOŁYCH ŚWIĄT ale tak z głębi serca dla WAS wszystkich i wszystkich dzieciaczków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chcialam klaskac drugi raz nie da sie... Zuzku juz wiesz co za menda ci odbiera oklaski? Zajebemy nie patrzac na swieta 🙂))) 😠

Laafiku spoko loko 🙂 moze ogarniemy, mysle ze na stowe jak dojade do tesciow...bede nawiewac na telefonika do ciebie 🙂 Jedziemy w drugi dzien swiat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek napisał(a):
Komsi napisał(a):
Chcialam klaskac drugi raz nie da sie... Zuzku juz wiesz co za menda ci odbiera oklaski? Zajebemy nie patrzac na swieta 🙂))) 😠


właśnie nie 😠 wrrr...


no ale napisalas ze jakiejs z tego watku katowickiego nagadalas...to chyba wiesz ktora?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a we wrocku mgla na 30m nic nie widac 😮 normalnie tak od trech wieczorow a na dzien poprawia sie mac do 100m...ja pierdole az sie boje jechac bo w teleizorni tylko o tych wypadkach na dolnym slasku...dzisiaj wyjechalam do pracy o 10 z hakiem i normalnie widocznosc masakryczna...a dzisiaj w nocy mialam takie porabane sny ze gdzie z Dawidem i mama jechalam jakims pociagiem i ktos nas gonil....ale mam poronione w tej glowie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylwia85 napisał(a):
no co za menda zuziek chciałam ci dać oklaska i było że 2 sekundy jeszcze i odświerzyłam strone i już kur... zabrała


no ja pierole!!!! ona siedzi i czatuje na Ciebie Zuzikau!!!!! tez chcialam dac oklaka i lipa normalnie nie ma co robic a pewnie teraz uchachana ze Ci zabiera...boszzzzzzzzzzzz ze jej sie chce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...