Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej nocne marki 🙂 🙂 🙂

Madalena - super ten Twój mężczyzna! 🙂 🙂

Dziękujemy za życzenia 🙂 🙂 jak ten czas szybko leci... dziś oglądaliśmy z mężem zdjęcia Agi jak miała kilka tygodni... chude to takie było i małe 😁 😁

laski, jak chcecie, to Wam podrzucę przepis na pycha piernik bez miodu 🙂 pierwszy raz dziś piekłam i wyszedł super. Banalnie proste ciasto, szybko się robi i jeszcze szybciej je 😁 na święta w sam raz 🙂

A, napisze na wszelki wu. Coś nam monitor ostatnio szwankuje - pojawiają się czarne plamy ("martwe piksele"), które robią się coraz większe. Więc pewnego dnia g.wno zobaczę, gdy włączę komputer. Jakby co, to dam którejś z Was znać, że mamy awarię 😉

spokojnej nocy (albo nie - jak wolicie 😜) 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Wszystkiego dobrego dla Agniesi 🙂 Faktycznie ten czas leci strasznie szybko, dopiero co się rozpakowywałyśmy 🙂
Wczoraj byliśmy ze Staśkiem u mnie w pracy. Trochę się bałam, jak zareaguje na około setki osób zgromadzonych w jednym miejscu, ale luzik 🙂 Młody był zachwycony, słał wszystkim swoje promienne uśmiechy z mruganiem, wystawiał łapy co całowania i w ogóle był wniebowzięty, bo wszyscy się nim zajmowali 😉
Dziś jesteśmy na nogach od 5:50 (po 3 pobudkach w nocy), właśnie Stasiek padł po porannej porcji zabawy.
WB, wcale Ci się nie dziwię, że nie masz głowy do gotowania, skoro pracujesz, a w domu jeszcze takie atrakcje. Mam nadzieję, że już wyjdziecie z tych choróbsk, chociaż jeśli Anka jest alergiczką (to dlatego te sterydy?), to chyba łatwo nie będzie.
Madalena, fajny ten Twój Piotruś, wygląda już bardzo poważnie, mam nadzieję, że po szczepieniu wszystko będzie ok.
Ja w tym roku też się nie przepracowuję, jeśli chodzi o gotowanie i pieczenie. Właściwie robię tylko gar kapusty z grzybami, z czego część już poszła na pierogi (takie pieczone do barszczu) a część pójdzie na stół wigilijny. Jakoś nie mogę się doszukać smaku w tej kapuście, dziś znowu będę ją gotować i dosmaczać. Ostatnio u nas bardzo trudno kupić dobrej jakości kapustę kwaszoną - właściwie kapusty z grzybami prawie nie trzeba doprawiać jeśli sama kapusta jest dobra, a do tej to chyba nawet czosnku będę musiała dodać jako panaceum na wszelkie trudności ze smakiem. A, no i jeszcze zamarynowałam u rodziców mięso na pieczone wędliny (karkówkę i szynkę) - już je upiekli w rękawie, mam nadzieję, że wyszły dobrze. Może dziś jeszcze coś będzie trzeba im pomóc, wtedy pójdziemy ze Staśkiem na gościnne występy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień doberek 🙂

na początek Wszystkiego najlepszego dla Agniesi z okazji 7 miesiączków życzy ciotka Monika i Zuzka ;*

u nas nocka super Zuzka spała z wujkiem 🙂 obudziła się 8:22 zjadła butle dostała antybiotyk i szaleje na łóżku 😁

Madalena Piotruś to przystojny chłopczyk 🙂

Anulka super tabelka i chyba nikogo nie pominęłaś 🙂 z tych co się udzielają na forum 🙂 bo jeszcze była Marcela i Ania ale one się nie udzielają 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Olcia dzisiaj przespała całą nockę - spała od 20 do 6.30.

Niestety zaczęła marudzić, próbowałam ją uśpić, ale gdzie tam, na rękach owszem zasypiała, ale odłożona do łóżeczka już budziła się, co prawda ledwo na oczka patrzy, ale trzeba szaleć, bo tyle ciekawego. Wsadziłam ją do leżaczka włączyłam Mini Mini i na razie mam spokój, bo inaczej nic nie zrobiłabym. Dżizas, czemu te moje dziecko nie potrafi normalnie zasnąć w ciągu dnia, z 3-4 razy odkąd ma lezaczek udało się w nim usnąć, ale ogolnie to nie ma na co liczyć. Usypianie na rękach i kropka, dobrze że wieczorem i ewentualnie w nocy potrafi zasnąć sama.

Ann, z tego co wiem, listeria w surowych rybach była groźna dla naszych maluchów jak były w brzuchu, ale teraz przy karmieniu piersią nie wydaje mi się i raczej można jeść takie ryby normalnie. Jednak 100% nie mogę Tobie zagwarantować, więc lepiej poczekać na opinię innych dziewczyn, a szczególnie naszych pigułek. Może wygooglaj coś w tym stylu: surowe ryby a karmienie piersią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 🙂
wpadam na chwilke bo nie mam czasu...jeszcze nie jestesmy spakowani a jutro chcemy wyjechac.

Zdofffka dla Agusi
😘 😘

sliczny Kubus i Piotrus 😘 😘 😘 Piotrus ma sliczne oczka jak wegielki....jeszcze postaram sie zagladnac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka, wyguglałam o tych surowych rybach (czyli śledziach) i dostałam sprzeczne informacje, więc nadal jestem głupia. Kwasiek, Waja, Natka, help 🙂
A tak poza tym to przecież śledź to klasyczna potrawa ciężarnych, no ale przecież ta sól chyba nie wyżre listerii?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 🙂

u nas nocka super - Młoda jadła tylko 2 razy 🙂 🙂 i wstała pół godziny temu 😁 😁
ja zaraz wyślę męża na zakupy i wezmę się za dalszą część pieczenia 🙂

ann, nie mam zielonego pojęcia z tymi śledziami. Mnie bardziej martwi ocet (u mnie je się śledzie w occie i z cebulką) niż listerioza 🙂 gdybym się tak miała wszystkim przejmować, to musiałabym za każdym razem skorupkę jajka myć, parzyć, znów myć i dopiero rozbijać. A od porodu zjadłam tyle jajek, że ho ho 🙂 i tak ze śledziami szaleć nie będę, ale ze dwa małe kawałki zjem na pewno 🙂 🙂

dostałam właśnie opieprz od przyjaciółki... mieliśmy razem spędzać sylwestra, ale napisałam jej, że u nas z kasa nieciekawie i że jednak decydujemy się na pozostanie w domu. Coś czuję, że wyniknie z tego jakaś grubsza afera... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W jakiejś małej dawce taki śledź nie zaszkodzi, ja za śledziami nie przepadam, jedynie raz do roku zjem śledzia po litewsku mojej teściowej. Smakowo sos litewski może być zbliżony do sosu salsa, tyle że może salsa jest bardziej pikantna.

A ja upiekłam sernik i ugotowałam zupę grzybową oraz zupkę buraczkową dla małej. Jeszcze później wstawię kompot z suszu i przygotuję ryby na jutrzejsze smażenie. No i przydałoby się trochę obchajtnąć mieszkanie,a zwłaszcza przedpokój, bo co niektore osoby typu babcia i moja teściowa chyba nie znają takiego wynalazku jak wycieraczka, bo wiadomo zawsze się trochę nanosi, ale nie aż tyle.

Kurcze, jutro wigilia z teściami, obym zachowała spokój i mam nadzieję, że mi ciśnienia nie podniosą.

Chciałam wyjść z Olcią na dwór, ale nim uprzątnęłam wszystko patrzę a ona śpi, kurczę mam nadzieję, że to mała opóźniona drzemka, która zwykle bywa pomiędzy po 9.00 a po 10. Muszę wyjść po ten foto album, wczoraj miałam iść, ale jeszcze raz zerknęłam na kwitek odbioru i patrzę, że to dzisiaj...wrrrr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej:*

Dziewczynie nie wiem czy uda mi sie jutro zajrzec wiec, składam Wam juz teraz zyczenia:

Wesołych, pogodnych świat Bożego Narodzenia spędzonych w prawdziwej rodzinnej atmosferze:*

Julka ma zapalenie gardła, wiec nasze swieta stoja pod wielkiem znakiem zapytania, maz ma sie juz calkiem okej, ale pomimo ubrania choinki nastroj swiateczny dalej w lesie 😉

trzymajcie sie cieplo:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...