Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Anulka ja zrobiłam połowę porcji i Piotrusiowi brakło za 1 razem 🙂
Ann ja mu zadko kiedy daje kaszkę z łyzeczki. Daje mu 2 razy dziennie do mleka.Na wieczór tak jak Laaf na 180 ml 4 miarki mleka i 2 łyzki stołowe kaszki bezglutenowej i przez dzień dosypie mu do jednego mleka 1 łyżkę stołowa kaszki glutenowej.
Zuziek chodziło mi tylko o to ze jak by zle włozyła do buzi to by się mogła zadrapać.Co do nowości to maz dal spróbować wczoraj Piotrusiowi czekolady jak byłam w Kościele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja też zabieram się za sprzątanie ale najpierw zrobię pirogi z mięsem tylko tak jakoś mnie dzisiaj dziwnie glowa boli jak nigdy z tyłu głowy miedzy uszami a w dodatku czuje jak bym miała zdrętwiana głowę. A jeszcze tą pościel mam szyć dla Piotrusia chyba nie wyrobie.
Zagłosuję jeszcze na Agniesię i spadam cos robić .

Miłego dnia dziewczyny. 😘

Dałam wczoraj Piotrusiowi jogurta i nic mu po nim nie było a podobno ma skazę ( teraz juz wiem że nie ma )całe szczęście to chyba zrezygnuje z tego mleka na skazę białkową.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madalena moja Zuzka też miała skaze i piła te ohydne mleko ale od dawno już jej nie daje w ogóle i nic jej nie jest a jogurciki wcina aż jej się uszy trzęsą 😁

Angela bedzie rozprawa ale chyba po nowym roku dopiero nie dawno dostaliśmy list że papiery doszły do prokuratury ostatnio zaczyna szaleć bo wynosi mamie rzeczy z domu 🤢 wzioł robot kuchenny i zaniósł do kolegi 🤢 i zamrażarke taką małą też a sąsiadka chciała na święta pożyczyć 🤢 ale już powiedziała że z tym porządek zrobić... ma nr. do dzielnicowego
a najgorzej bo nikogo w domu na święta nie bedzie i Adam jutro wstawia drzwi do nas z zamkiem bo ciul wie co mu odbije 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja Kubusia polozyłam spac, wczesniej pol godzinki mi pospał 3 godz temu...teraz zobaczymy ile, agdzie na swieta Zuziek sie wybieracie?
Madalena wybróbuje Twój przepis na ciasto serowe...z brzoskwiniami 😉
Ja bede u mamy, tylko boje sie że ojciec bedzie pijany, jest ostatnio non stop i wybił mamie szybe, tak mi mówiła, w drzwiach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To Kubuś z Piotrusiem identycznie śpią. 3 godz temu też spał 25 minut i teraz zasnął ciekawe czy choć zdążę gary umyć.
Co ten alkohol robi z ludźmi aż trudno mi to wszystko pojąc. Angela może choć święta może się jakoś ojciec opamięta. Angela to u mamy jecie wigilię? A ile km jest od Ciebie do mamy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my idziemy do teściów na święta my dlatego nie spędzamy świąt w domu bo nie chcemy żadnych akcji typu policja itp. na własne życzenie ojciec zostaje sam na święta 🤢 może wtedy coś do niego dotrze że jeśli się nie poprawi to bedzie coraz gorzej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, uwaga CHWALĘ SIĘ:
My też już mamy pełzaka podłogowego 🙂 Stasiek właśnie z pół godziny temu pokonał linię demarkacyjną maty (radząc sobie z postawionym brzegiem) i wypełzł na podłogę, ryjąc co chwila paszczą w dechy i rycząc przy tym ze złości, że tak mu trudno. Chyba koniec złotej wolności, znaczy się. Z zachwytem i niepokojem obserwuję piorunujące postępy każdego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze za 30min mam się zbierać do lekarza i na inhalacje a ta małe pipka jeszcze śpi a musi jeszcze banana zjeść na deser bo bedzie tam marudzić 🤢 nie lubie jej budzić 😞

a i poklaskałam wam troszke 😉 a Kwasiek ma ode mnie 200 oklaska ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

a u nas załatwianie biurokracji dzisiaj i za tydzień we wtorek wreszcie jesteśmy umówieni do notariusza i Igusię będziemy musieli brać ze sobą bo nie będzie jej z kim zostawić

jakoś nie mam weny ostatnio do pisania tylko podczytuje was co jakiś czas ale dzisiaj coś pustki chyba przygotowania świąteczne ruszyły pełną parą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej:*

Marze o tym, zeby ten rok sie juz skonczyl, bo u nas niefartu czesc dalsza, zupelnie jestem pozbawiona swiatecznego nastroju.Maz w domu ma grype powiklana z czyms innym, goraczke 39 z kawalkiem, jest w domu a ja u mamy, bo Julka i grypa to stanowczo zle polaczenie, wiec w domu nawet posprzatac nie moge juz nie mwoiac o tym, zeby cos przygotowac do szamania, nawet nie wiem kiedy choinke ubiore...

Ann gratulacje dla Stasia ze zdobycie nowej umiejetnosci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojj Waja oby wszystko było dobrze na święta :* życze ci tego z całego serca 😘 😘 😘 😘 😘

a mój luby miał być pół godziny temu w domu i kuźwa ni ma go 🤢 wrrr 😠 😠 a obiad sobie odgrzeje bo gotowałam mu specjalnie kluchy żeby na świeżo zjadł dupa wołowa 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela, Ty najlepiej wiesz, jak jest na drogach - my nie będziemy zgadywać i ci doradzać 😉

Ja dziś prawie cały dzień poza domem, bo musiałam do Avonu pojechać po kosmetyki i od razu mamę podrzuciliśmy do domu. No i chwilkę tam posiedzieliśmy. Aga praktycznie w ogóle dziś nie spała, więc może ta noc będzie spokojna 🙂 zaraz jej kaszkę zrobię 🙂 a teraz siedzę i obieram... migdały 😜 będą na makowiec 🙂 nie wiem czy się nie porywam z motyką na słońce, ale zamierzam zrobić coś takiego: http://www.kwestiasmaku.com/kuchnia_polska/wigilia/makowiec_japonski_z_jablkami/przepis.html 😎

smażę właśnie de volaille na jutro. Zupkę mamy, a że nie dawałam dużo przypraw, to i Młoda się jutro na pomidorową z makaronem załapie, a co 😜

Waja, wysłałaś męża do lekarza? W pracy się tak załatwił? Trzymam kciuki, żeby wydobrzał do Świąt... trzymajcie się.

No, to chyba tyle dziś produkcji 🙂 wracam do migdalenia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...