Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ta kobieta nie ma ani jednego negatywnego komentarza. Dzwoniłam do niej 3 dni temu co jest że inne przesyłki zamawiane w tym samym dniu już mi doszły a od niej nie. Powiedziała mi że to moja wina bo niby że wypełniłam przekaz. Napisałam tak jak było napisane nick z allegro i numery aukcji. Kurcze 110 zł drogą nie chodzi. Powiedziała że jak się z nią skontaktowałam to dopiero odnalazła mnie ze juz zapłaciłam. W tym była jeszcze pomyłka taka ze na aukcji były wystawione inne kolory a jak się okazało były inne dostępne. Miała mi dać znać 3 dni jak się dogadamy bo nie ma tego co ja zamówiłam. Ona twierdziła ze odwoła aukcje ale ja jej przecież kasę wysłałam. Piszę do niej ciągle a ona mi nie odpisuje. Pogadałabym z nią ostrzej ale boję się ze wtedy mi wogule nie wyślę przesyłki. Nie ma jak kupowac za pobraniem bo w razie czego człowiek nie jest stratny.
A przy okazji dostało mi się od męza ze szukam oszczędnosci na allegro a poszłabym do sklepu i bym miała bluzkę a tak ani kasy ani bluzek 🤨



























































































Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wchodzimy w etap dawania jajek, a ja zapomniałam Wam napisać (choć pewnie wiecie, ale nie szkodzi przypomnięć), każde jajko ma cyferki i na początku przed ,,PL" są cyfry 3 albo 2 albo 1 albo 0
i tak

3- oznacza chów klatkowy, tzn że kury siedzą ciasno ułożone w klatce, dostaja zatsrzyki z hormonów, dziobią się nawzajem i przez całe swoje kurze życie nie widzą słońca itp. Hormony które dostają a także stres który odczuwają przechodzi na jajka. Generalnie to są jajka które wszyscy jedzą, szkoda słów......
2- oznacza chów ściókowy
1- chów wolnowybiegowy, tzn. że kury grzecznie chodzą po podwórku, mają miej stresu
0 - chów ekologiczny, co oznacza że dopiero te kury nie dostają paszy napchanej hormonami (i są wachlowane przez eunuchów 😜).

Ja kupuję albo 1 albo 0 , różnica w cenie pomiędzy 3 a 0 lub 1 sięga 40 groszy, czyli różnica w cenie żadna a w jakości ogromna.

Z jajkami od chłopa też trzeba uważać, bo wielu dalej paszę, niewielu karmi czystym zbożem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie nie ma tych supermarketów. Jest biedronka tesco lewiatan Carrefour i takie tam ale tam są tylko 3 tylko w jednym małym sklepiku są 2.
Jak pisałaś żeby uważać na jaka od chłopa 🤪 to już myślałam że masz co innego na myśli. Ale ich przecież nie karmi się paszą he he 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie nie ma tych supermarketów. Jest biedronka tesco lewiatan Carrefour i takie tam ale tam są tylko 3 tylko w jednym małym sklepiku są 2.
Jak pisałaś żeby uważać na jaka od chłopa 🤪 to już myślałam że masz co innego na myśli. Ale ich przecież nie karmi się paszą he he 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my zaraz tez wezmiemy sie za sprzatanie z mezem, tylko Kubus musi wstac, bedzie sie bawił aja kurze poscieram aon odkurzy i podłogi pomyje, a co 😉 zawsze ja to robir, jak teraz ma wolne to pomoże, on i tak jest pedant 😜
Madzia, to zle ze kasy Ci jeszcze nie zwróciła!
Fajnie,że zwrócono tu uwage na klase jajaek, bo ja nie myslałąm o tym, żółtko do obiadków mozna dawać? Czyli pół?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
u nas nocka standard - 3 karmienia. O 5 rano jacyś idioci skończyli imprezkę i zaczęli się drzeć pod oknami. Aga oczywiście się obudziła. Myślałam, że ich pozabijam 😠 Młoda wstała o 8:30 i zajął się nią tatuś, a ja pospałam do 11:30 🤪 jak za starych dobrych czasów 😉 😉 zaraz sobie zjem śniadanie i wypiję kawę i będziemy sprzątać. A wieczorem ubieramy choinkę 🤪

Madalena tak jak laaf pisze - zgłoś to Allegro. Babka sobie w kulki leci 🤢

Mi kilka dni temu gość wysłał maila, czy wysłałam do niego książkę. Nie, nie wysłałam, bo mi nie zapłacił. Na co on, że w formularzu opcji dostawy zaznaczył przecież, że przesyłka ma być za pobraniem. Cóż, ja zaznaczyłam, że płatność jest TYLKO z góry. Ale ok, powiedziałam, że mu wyślę książkę. Podliczyłam koszty i zamiast 6,50 miał za przesyłkę zapłacić 13,50. Wysłałam mu smsa, czy wyraża na to zgodę. Odpisał: "proszę mi podać numer konta, to zrobię przelew". Nie można było tak od razu? Jelenia jakiegoś szukał, czy co? 🤨 ech, różni są ludzie...

Dobra, idę po tą kawę, bo Aga chyba skończyła drzemkę 🙂

Miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madalena super skojarzenie 🤪 🤪 😁 😁 😁

WB ja nawet nie wiedzialam ze sa tak oznaczone klasy jajek 😮 dotychczas Dawidek dostal dwa razy zoltko lae teraz zwroce na to uwage...gadam o tym ze kury nafaszerowane a o jajkach nie pomyslalam echhh blondynka ze mnie 🥴

Zuziaku jak na kaca wygladasz swietnie a Zuzka taka powazna...jak by chciala dac znac mina ze jej sie pijanstwo rodzicow wcale nie podobalo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf napisał(a):
tak wczesnie ubieracie choinki??? to pewnie sztuczne...???


laaf, za tydzień już święta 😉 więc wcale nie tak wcześnie 😉 bo później będzie gotowanie, sprzątanie i ubieranie choinki byłoby robione w biegu, jak zwykle do tej pory. Po raz pierwszy mamy prawdziwą choinkę 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek napisał(a):
Laaf nie wiem czy jej się nie podobało i tak spała :P za to mnie się nie podobało że akurat w dzień jak mama ma kaca ona wstaje wcześniej niż zawsze 😠 hehe

ja sprzątanie ciąg dalszy młoda sprzedana babci 🙂


no wiadomo przeciez nie przypuszczam zeby Zuzka ze starymi balowala 😁 😁 na to macie jeszcze czas tak okolo 16 lat, wiem co mowie bo moja Kamiska na balety mnie wyciaga ale bardziej dlatego zeby mogla do klubu wejsc niz z checi balowania z mamuska 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...