Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
i wróciłam z przychodni ehhh Zuzka ma inhalacje robione tyle że muszę cisnąć do przychodni dwa razy dziennie 🤢 o 17 idę drugi raz na inhalacje w weekend przychodnia zamknięta to dopiero w poniedziałek następne inhalacje znowu dwa razy 🤢 🤢 ehhh

Sylwia kup drugi a ten sprzedaż jak pisze Komsi :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Komsi to mój nr 726777431, moze uda sie spotkac, kto wie 😉
Zuziek super,że jest kaska 😉
Byłam w UP i mowili ze nie mam szans na staz i nie wytłumaczyła dlaczego;/
U mnie w domu tatcie znowu odbiło i mamie drzwi rozwalil co kupiła sobie nowe, oszalał.
Waja mma nadzieje,że z mężem sie ułoży,myslę, że robi to siedzenie w domu, ciagle to samo, ale sie ułoży zobaczysz, to chyba tylko nerwy, raz spojrzysz na męża i pomyslisz jak bardzo go Kochasz.


a MÓJ Synek zrobił sie marudera po poniedziałkowym szczepieniu, mam nadzieje,że mu przejdzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaku, pięknie Zuzia pełza, a raczej jak pisałaś czołga się jak żołnierz w okopach 🙂

Sylwia, tak jak dzieczyny napisały, kupcie 2 blender, a ten później upchnij na allegro, poza tym może na stronie DHL złóż skargę, trzeba było jeszcze raz zadzwonić i poprosić tego bezczelnego gościa o imię i nazwisko, tak nie postępuje się z klientami. Za takie zachwanie do klienta, szczególnie jak trafiłoby się na Tajemniczego Klienta, odrazu wyleciałabym z pracy, jak nieraz moi koledzy.

Olci smakowała herbatka rumiankowa, wypiła 80 ml ze 100, widocznie jej to wystarczyło, bo dostała ją krótko po zjedzeniu obiadku, więc zamiast cyca była herbatka, ale po 1 h i tak do cyca się dorwała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o widzisz 🙂 u nas z pudłami na razie cisza 🙂

my po inhalacji Zuzka po nim się zachowuje ja by na haju lekkim była 😁 hihihi
ja też kocham Disneya 🙂 wychowałam się na tych bajkach tych klasykach 🙂
a na horror nikt mnie nie namówi nie nawidzę 🤪 i się boje ☺️ :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale mi się śmiać z mojego chce 😁 😁 😁 😁 ma dzisiaj smaki na picie :P i ni hu hu nikt nie chce się z nim napić i pisze do kumpli a każdy albo nie może albo już gdzieś jest 😁 hahahaha ale mi się śmiać chce :P a język ma do samej ziemi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Waja nos do góry, na pocieszenie dodam, że moja starsza jak poszła na basen (ok 7-8m) to darła się jako jedyna, teraz mającjuzprawie 5 lat pływa i nie boi się wody.

a propos pływania, Zuziek, pełzanie młodej podobne jest do pływania motylkiem, bomba.

A moja młoda dzisiaj zaliczyła pierwsze uderzenie. Łaziła pod stołem i przyhaczyła, porządnie głową w dolne szczeble od krzesła. Ale był krzyk i rozpacz, oj oj oj

A w ogóle to ryfa strasza, Ania jest pod opieką opiekunki już od 2 tygodni, w efekcie:

- nie zasypia sama!!!!! tylko na rękach!!!położona do łóżka drze się strasznie
- drze się również gdy nie jest na rękach noszona.

A wszystko z powodu zbyt miekkiego serca naszej kochanej Niani, dzisiaj zresztą przyznała się że to Jej wina. Oj misiek musi z NIą porozmawiać, bo mi nie bardzo idzie.......
W 2 tygodnie z grzecznej Ani, mam wrzeszczącego małego terrorystę!!! Szlag!

🙂 🙂Wszystkiego naj naj najlepszego dla Dawidka i Gerardzika 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WB, no to nieźle Was ta opiekunka urządziła 🤔 W sumie nie wiadomo co gorsze, za dobre serce czy też jego brak 🥴
A mnie dziś jak w raju, nie trzeba szykować żadnego żarcia dla Staśka, nie trzeba wciskać do dzioba (no może oprócz małej próby ze śliwkami suszonymi, których jedzenia stanowczo odmówił i kilku prób wciskania jakiegoś picia z efektem jak wyżej). Jakby to było fajnie, gdyby dało się dociągnąć książkowo do pół roku tylko na cycu 🥴 Ale jest jak jest, jutro wciskamy królika.
Zaopatrzyliśmy się w suszone śliwki i będziemy od jutra parzyć herbatkę śliwkową, zobaczymy czy Młodemu podpasuje. Mam zresztą wrażenie że problemem nie jest to że mu coś nie smakuje tylko to że picie czegokolwiek poza mlekiem z cyca uważa za wołające o pomstę do nieba oszustwo 😎 Jeszcze jako tako mąż jest mu w stanie wcisnąć trochę picia łyżeczką (tak max 10-15ml na jeden raz) ale jak tylko się zorientuje że pod pozorem zabawy chcą go wykiwać to od razu jest podkówka i ryk.
Zuziaku, super turbo Zuzka ruszyła 🙂 My tylko czekamy aż Stasiek ruszy bo podnosi już kuper właśnie tak jak Zuzka tylko jeszcze opór podłoża jest trochę za duży i przemieszczanie nie idzie zbyt sprawnie (chociaż z dnia na dzień coraz lepiej). Dziś na przewijaku w moment obrócił się o prawie 90 stopni, przełożył nogę przez brzeg przewijaka i był gotów wychodzić 😠 Kończą się dni złotej wolności...

A, WB, posłałaś Ślubnego na Dukana? Jak Wam idzie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Komsi a on to preferuje wódke :P hehe ale udało mu się 🙂 znajomi wpadną tyle że był dylemat bo kumpel nie pije wódki tylko piwo i wyszło na to że kumpela bedzie z nim piła a ja se piwko strzele z kumplem 😁 hehehe on to desperat normalnie takiego smaka to już dawno nie miał 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Komsi a kto wybierał ten film na te randewu ??? 🙂
Dziewczyny pisze zeby zyczyc wam [color=purple]ZDROWYCH I WESOŁYCH SWIAT BOZEGO NARODZENIA NOI ZALANEGO SYLWESTRA[/color]
jUTRO RANO JUZ WYJEZDZAM TAKZE NIE WIEM KIEDY ZAJZE I CZY WOGULE TAKZE BUZIAKI CZERWCUWECZKI I DO NASTEPNEGO ROKU 😁 😁 😁 😁 😁 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...