Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej

Laaf stare allegro zaraz po świętach odblokowaliśmy i pocztę też no ale najlepszy okres przed świąteczny nam przeszedł koło nosa chociaż teraz też jest ładnie bo dużo osob chce zrobić zakupy przed podwyżką vatu bo od lutego z 8 na 23 wzrasta na ubranka dziecięce

[size=5]Wszystkiego naj dla Marysi, Julki, Kubusia i Bratusia

my dziś znów do lekarza bo niby już nie kaszle ale coś tam jej charczy jeszcze więc startujemy na 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf napisał(a):
heheh Ann ja tez z dziecinstwa kojarze ze uwielbialam jesc wszedzie tylko nie w domu 😁 😁 😁 zawsze leipej smakowalo 🤪


ja dokladnie to samo mialam, rodzice to zabierali czesto i gesto jedzenie do znajomych i tam spozywalam myslac ze to ich... 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasiek, a pi razy oko na ile dajesz wody kaszki manny. Może to byłby sposób na przemycenie tych deserków, które Oli mniej smakują. Dzisiaj kupiłam jej jabłuszką puree różany i jabłuszko z soczystą gruszką, zobaczymy czy któreś zasmakuje jej, acha i jeszcze kupiłam wafelki ryżowe Hippa - ciekawe czy podejda, nie wiem czy smakowo, ale będzie miała o co poszurać te swoje 2 kasowniczki.

Ja lubiłam jeść w domu, w przedszkolu, u innych osób, Anusia zawsze chciała dokładkę jak proponowano i musiała zjeść z każdym po kolei troszkę obiadku. Od urodzenia do ponad 6 lat mieszkaliśmy z dziadkami, bratem mamy, więc zawsze towarzyszyłam 5 osobom 😁 Z czasem wyrosłam z tego wszystkiego, nadal jedzenie jest dla mnie pasją, ale odrobine trzeba się pilnować, bo inaczej już dawno wyglądałabym jak szafa 3-drzwiowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

a my już wróciliśmy małej tak charczy coś i mamy odstawić syropek a kropelki jeszcze przez 2 dni i też odstawiś oklepywać i solą morską psiukać do noska i tyle i podobno ma przejść
troszkę zdziwiona jestem ale przecież się nie będę kłucić zobaczymy
w przyszłym tygodniu mamy iść z powrotem na szczepienie i ją zbada czy się będzie nadawać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ha! Komsumpcyjnych sukcesów c.d.: Stasiek zjadł bardzo porządnie obiad: 1/3 gotowca Gerbera z zupką jarzynową + wkrojone drobniutko po sporym kawałku: marchewka, kalafior, mięsko z królika + rozciapany 1 Miśkopt, razem na pewno ponad słoiczek. Mało powiedzieć, że zjadł chętnie: polował sam dziobem na łyżeczkę 😉 Na drugie danie wsunął 2 chrupy, zjadłby więcej, ale nie dałam. Wynika z tego, że dziś dostanie już tylko jabłuszko ode mnie 🙂
Ale za to mamy chyba pierwszy w życiu katar. Wydaje mi się, że mu cieknie z nosa, ale humor ma niezły, na razie śpi po spacerze więc sprawdzę jak się obudzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Sylwia gratuluje postępów córeczki 🙂

Dziewczyny ja te wasze maluchy fajnie jedzą! Marysia na jednym posiedzeniu max 130ml obiadku z cielęcinką a tak to po połowie słoiczka i dość, nie chce więcej 🤨 a kaszki na dobranoc bagatela 70ml i wrzask jak cholera jeśli chce dać jej więcej 🤔
Dzisiaj jedziemy na zakupy więc może jakiś nowości smakowych poszukam 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann napisał(a):
Hej 🙂 Dzięki za wszystkie rady 🙂
Co do badań, to robiliśmy 2 miesiące temu, jak po raz pierwszy waga i wzrost stanęły (morfologia, żelazo i ferrytyna, badanie ogólne moczu i posiew) i wszystko było ok. Teraz dostaliśmy znowu skierowanie na badania krwi (już bez moczu), pewnie w tym tygodniu pójdziemy.
(..)/

Ania w półtorej miesiąca przytyła 250 gram... ale podobno to przez chorobę. Ale i tak skierowanie na krew i mocz dostaliśmy. teraz tylko trzeba będzie złapać ten mocz..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...