Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
My wybraliśmy się na pizze w 3 i nawet było fajnie 🙂 W jednej pizzeri jest sala rodzinna i mozna sobie z dzieckiem przyjść. Tylko troszkę głośno dzieciaczki sie zachowują ale mino wszystko było przyjemnie. 😉 a ja sobie strzeliłam grzanca ale sobie mysleli ludzi matka z dzieckiem przyszła i pije wino 🤪 ale ja mam to gdzies.

Zuziek super avatarek, Slicznie wyglądacie na tym zdjęciu. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziekto witam w klubie

a do nas sąsiedzi przyszli tzn do teściów i tak roznieśli mi głowe że naet tabletka i spanie z małą nie wiele pomogły dobrze że po pół godz uciekłam z małą na góre bo jakbym cały czas z nimi siedziała to bym zwariowała krzyczący niedosłyszący emeryci a w dodatku oglądali u nas skoki narciarskie na cały głos masakra po prostu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madalena olej i podpal!!! co Ty kobieto nic zlego w grzncu nie ma ajak ktos patrzyl dziwnie to jest głąbem...ech nie mow mi ze sie przejmujesz takimi rzeczami...

Zuziaku mialam tez mowic ze super avatarek 🙂 ale Zuzka nie Twoja a adamowa 😜

ja sie tracam puszeczka bo leniwiec nie chce mi sie kufla wyciagac 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny oceniłyście już brzuszek?
http://ocenystron.pl/strony/www.brzuszek.net

Laaf no czasami mi się zdaża przeoczyć coś ale nie wiem jak to się dzieje no ale trudno każdemu zdażają się pomyłki a już młodej matce z bardzo ruchliwym dzieckiem to można troszke wy baczyć he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aleksandra27 napisał(a):
Dziewczyny ja umieram ze strachu.

Właśnie karetka zabrała Adasia i Tomka do szpitala zakaźnego bo mały podłapał rotavirusa w szpitalu. Niby nie jest tak okropnie ale ja boję się niemiłosiernie.


OMG!!! Aleksandra jakies fatum nad Wami wisi!!! co to za rotawirus??? i kto teraz z maluchami bedzie? ech...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jestem teraz w domu bo musze sie przespac bo leb mi zaraz chyba eksploduje. Tomi jest z Adasiem a ja jutro juz wracam do Kubusia a z nim teraz jest moja mama. Ja juz nie moge wytrzymac ze strachu przed wszystkimi chorubskami. Umieram ze strachu poprostu. Ledwo co do domu dojechalam bo zalewalam sie lzami. A jak szlam przez caly szpital taka zaplakana to kazda osoba kyora mijalam oglagala sie za mna i mialam takie wrazenie ze wiedza ze bardzo cierpie no tylko nie wiedzieli z jakiego powodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aleksandra, my też trzymamy kciuki żeby choróbska sobie od Was wreszcie poszły. Będzie dobrze!

Kwasiek, ten Holer był w ramach abonamentu w Luxmedzie - tam też można trafić na lekarza który oszczędza na badaniach ale akurat ta moja kardiolog jest w porządku pod tym względem. Przy czym terminy tam też są niezłe - jak się zapisywałam, pierwszy wolny termin na Holtera był na za 2 miesiące.

Laaf, my raczej staramy się Staśkowym histeriom nie ulegać, ale on jest twarda sztuka i też nie daje za wygraną. Teraz za chwilę będzie nowy temat do zakazów bo zaczął się wspinać na kolejne piętro 😮 Stoi sobie przy poręczach do sofy, kolanka myk myk do góry i już klęczy na poręczy 🤢 Na stół który stoi obok jeszcze nie ma siły się wdrapać, ale myślę że to jest kwestia kilku dni.

Komsi, to Twoje krzesełko rzeczywiście składa się jakoś sensownie? Jest sens je składać po każdym użyciu i wstawiać w kąt?

Magda, Stasiek też ma fazy na testowanie jak głęboko uda mi się palce wsadzić do paszczy, tylko że u nas kończy się na kaszlu - pewnie Piotruś umie wsadzić głębiej 😉

Na razie będę rzadziej bo nam wysadziło w powietrze Liveboxa i nie mamy neta po wifi a po kablu jest strasznie niewygodnie bo kabel trzeba ciągnąć w powietrzu przez pół pokoju więc komputer rzadko kiedy włączony. Nie kupimy po raz drugi neostrady, jestem mega niezadowolona ale jeszcze na półtora roku umowa jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 🙂

Aleksandra, będzie dobrze. Rotawirusy szczególnie niebezpieczne nie są, są bardzo skuteczne leki, więc nie będzie źle. Tyle tylko, że dziecko może być wyczerpane i mieć podrażniony tyłek. I szykuj się kochana, że i Wy będziecie mieli sranie 😉 bo to strasznie się rozprzestrzenia. Chłopcy już nie leżą razem?? W izolatkach obaj? Trzymajcie się!!!

Aga już śpi, w dzień spała tylko jakąś godzinkę u moich rodziców. Ja lecę się umyć, zjem jakąś szybką kolację i też się kładę, bo ostatnie dwie noce były straszne...
mąż ma zamiar pracować w nocy, bo musi sporo zrobić, żeby premię dostać. A premia w tym miesiącu baaaaardzo nam się przyda...

Kolorowych snów 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, bardziej orientujecie się w allegro, więc może powiecie mi jak na to patrzeć, a mianowicie chcę zamówić puzzle piankowe, upatrzyłam sobie taki 30x30cm 26 element. Cena podana jest 32 zł za sztukę, mam rozumieć, że za całość? Pytam się, bo na innej aukcji inna osoba napisała cenę za opakowanie. Mi wydaje sie, że chodzi tu o całość, ale kurcze nie chciałabym się naciąć. Może nasmarować maila do nich (?)

Aleksandra, trzymaj sie dzielnie - będzie dobrze!!! DUUUŻO ZDRÓWKA dla Waszych chłopców!!!

Zuziek, śliczny avatarek 🙂 Zuzia czysty tatuś i można żartobliwie się zapytać kto jest mamą? Tak u mojej przyjaciółki czasem ktoś zażartuje, bo i córcia i synek to klony taty.

Tak zaczęłam sobie myśleć, że może zaopatrzę się też w taki woreczek na owoce...

A Olcia namiętnie wstaje i siada albo lubi porostu stać trzymając się czegokolwiek.

Madalena, Laaf dobrze mówi olać sprawę, niech ludzie pchaja nos we swoje sprawy a nie cudze, nawet jeżeli tylko patrzą. W końcu wypiłaś aż jednego grzańca a nie piłaś na umór.

Czas spać, bo pewnie czekają mnie w nocy ze 2 pobudki, a mała pewnie wstanie o 6 lub w porywach do 6.30. Spokojnej nocki Mamuśki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ua pierwsza,
no wiec chyba mlodego dziasela wpieniaja o sie w nocy obudzil juz o o23 potem o 1, walczylsimy do 2.30 w koncu dalam mleko i zasnal i spal do 7.30...
Kinol ten tydzein na bezrobociu 🥴 chociaz jak zawsze licze na cud.
Juz po cwiczeniach, kawe spijam, no i dzis zaczynam ponownie diete 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 😉
u nas stabdard jedno karmienie ale cos Dawis budzil sie z placzem ze dwa razy ale po chwili zasypial...moze mu sie cos zlego snilo albo przezywal guza ktorego nabil sobie wczoraj spacerujac na stojaco od jednych szczebelek do drugich w swoim lozeczku. Jak mowilam moje drugie dziecko tez raczej n ie bedzie raczkowac a zacznie od razu chodzic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doberek ;*

Anulka no tez se czasem tak mysle :P hyhy gdyby nie to że ją urodziłam można by pomysleć czyja to córcia 😁 hyhy
a Anulka pytanie startujesz w konkursie? jak tak to daj linka ze zdjęciem ;* żebym wiedziała 🙂

u nas nocka super 😉 wyspałam się sama w łóżku 😎
teraz pije kawoszczaka i chyba muszę pamersa zmienić :P coś tu śmierdzi 😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babki 😉 Kubus spi od 15 minut, ja obiadek do słoiczków mu gotuje i jeszcze troche i bede wkładac jak zmiksuje 😉 Kubus szedł spac o 20 a obudził sie kolo 3 i wstał o 7 😉 wiec spoko, o 3 jak tatus dął mu mleko i poszedł umyc butelke to ja wstałam do Kubusia mu kołderkr poprawic a ten woła TATA 😉 I to 3 tazy he he, maz sie cieszył, ale mały pewnie jeszcze nieswiadomie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Zuziek, tak będę startować w konkursie, zawsze warto spróbować.

Oto link http://pl.lennylamb.com/#pieluszki_wielorazowe/konkurs/3019

Dziewczyny, od jutra zapraszam do głosowania na Olcię 🙂 Później zamieszczę jeszcze link w suwaczkach.

Wracam do prasowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...