Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a na poprawiny żeby było tańszym kosztem myślałam że wejdę w kiecke co na naszym byłam na poprawinach ale się nie dopiełam 😞
za to w spódnice tak i jakąś bluzke założe do tego i starczy

kurcze bida u nas teraz aż piszczy z tym kredytem nas tak przeciągają już był rzeczoznawca z banku i mieliśmy w tym tyg podpisać ale podobno w przyszłym i tak z tygodnia na tydzień już 2 miesiące zleciały a kredytu jak nie było tak nie ma dziadki już lokate zlikwidowały pożyczyli od ciotki też 3 tysiaki pożyczone faktura nie zapłacona bo wszystko idzie na budowe a jeszcze to wesele
i w niedziele moi rodzice mają 30 rocznice ślubu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ann troszke poczytalam ale widze ze tam tak naprwde nie am konkretow...wszystko jest bialo-szaro-czarne... jakos do mnie nie trafilo..
Sylwia to zdjecie juz widzielismy jak skamlalas ze chcesz tak wygladac i wrocilas 🤪 🤪 🤪 🤪 cudnie i gratuluje 🙂 🙂 🙂

ja szukam sukienek na allegro i lipe 😞 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf nasz ogródek jest drugi od ulicy i dla niego nie ma problemu przeskoczyć dwa ploty... 🥴 mieszkanie mamy zamykane na dwa razy jedne drzwi w przedsionku drugie do mieszkania piwnice też mamy zamykaną (tyle że wchodzi się od ogródka) i tam jest tylko kłódka która można wyłamać łomem 🤢 nie wiem co on konkretnie szuka! ale myśle że coś wartościowego co można sprzedać i mógł za coś pić 🥴
znowu mamy z mamą czuje spanie... 🥴 😞

ja lece spac bo wczoraj się nic nie wyspałam 🤨 🤨 🤨
dobranocka ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf napisał(a):
Ann troszke poczytalam ale widze ze tam tak naprwde nie am konkretow...wszystko jest bialo-szaro-czarne... jakos do mnie nie trafilo..
Sylwia to zdjecie juz widzielismy jak skamlalas ze chcesz tak wygladac i wrocilas 🤪 🤪 🤪 🤪 cudnie i gratuluje 🙂 🙂 🙂

ja szukam sukienek na allegro i lipe 😞 🤔


Laaf a teraz chcę być chudsza he he to minimum które chciałam osiągnąć już mam (-11 kg) i cieszę się z tego ogrromnie ale do pełni szczęścia jeszcze 10-13 kg musze stracić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doberek 😉

a ja ostatnio na wadze widziałam 55kg a standardowo mam 58kg wcale się nie odchudzam ale mam więcej ruchu :P hehe
dzisiaj jedziemy do rodziny od Adama 😉 zawieść dwa duże wory ciuszków dla kuzynki Adama pod koniec czerwca ma termin wanienke i materac do łóżeczka 😜 mam nadzieje że pogoda nam dopisze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego najlepszego dla kolejnej rocznej dziewuszki - Ani 🙂 🙂

ja zawsze ważyłam 48-49 i teraz też tyle ważę. A tak fajnie było, jak ważyłam 53 😞 kto mi da 5 kg? 🙂 🙂

Wygoniłam męża na spacer z Agą. 21 stopni w cieniu. Uh. Chyba dziś pojedziemy do moich rodziców sprawdzić basenik 😉 wieczorem jesteśmy umówieni ze znajomymi na piwko - jeszcze muszę się z nimi dogadać gdzie się w ogóle spotkamy - czy u nas, czy u nich (mieszkają w klatce obok) 😉

a póki co idę: odkurzyć mieszkanie, umyć podłogi, umyć okna i umyć balkon 🙃 ciekawe czy się wyrobię zanim moje bąble wrócą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

Kwasiek zawsze mozesz na mnie liczyc odpalam Ci 5 kg bez problemu 😉

Dziewczyny a ja juz wymiekam.Bujalam sie z Julka do 3.30, przyplatalo sie jeszcze zapalenie ucha.Jak juz bylysmy u lekarza to doktorka stwierdzila, ze ma lekko zaczerwienione ucho, jak zacznie w nim sobie wiecej gmerac to mam jej dac te same krople co dostala na opuchniete, zaropiale oczy.Po zakropieniu ucha troche sie uspokoila, ale mowie Wam bylo 2,5 h placzu i krzyku.Zeby bylo tego malo dotala jakis plemek na pleckach i brzuchu stwiam na potowki, bo wczoraj sie troche spocila w aucie albo rekacja na furagine.
Wczoraj jak byla na spacerze to jeszcze upadla i ma podrapana twarzyczke.Wyglada jak siedem nieszczesc.Bidulka moja.

Dziewczyny!!!
Na urodziny Julki ma przyjsc okolo 17 osob i tak sie zastanawiam czy musze cos robic do jedzenia w sensie salatki i cos tam na cieplo czy moze to byc tylko spotkanie na torcik i ewentualnie lody.Gosci specjalnie zapraszamy na 15, zeby bylo juz po porze obiadowej.Bo przyznam, ze wykarmic te 17 osob to lekki dla nas problem finansowy.Czy myslicie, ze tak bedzie okej jezeli to bedzie tylko wlasnie torcik itp.?Bo juz nie wiem co mam myslec.Prosze Was o rade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojej, biedna Julcia 😞 😞 😞 Wajeczka, daj jej może wapno na to uczulenie... może zejdzie 🤨 szkoda mi jej strasznie... 😞
co do imprezy, to ja bym zrobiła jakieś 2 sałatki (standardowo u mnie jest sałatka z ananasem), ciacho i kawa/herbata 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 🙂

Waja u Agulki tak bylo a malutka urodzila sie zdrowiutka 🙂 jak sie pojawi to napewno wiecej napisze 🙂

Wja biedna Juleczka...kurna ale jej jedno za drugim idzie... 😞

Dziewczyny mam pytanie!!!: Dawid id wczoraj ma ewidentnie rozwolnienie (dzisiaj juz 4 kupy) wodniste sa te kupy z kawalkami niestrawionego jedzenia, nie ma goraczki zachowuje sie normalnie...co to moze byc? i czy powinnam sie juz martwic? ewntualnie co podac zeby zalagodzic (duzo pije to o odwdnienie sie nie martwie).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dawaj banany, kaszkę która na mleku sie robi ale z woda wtedy zrobic(nie jest juz taka dobra na wodzie, wiec najlepiej smakowa) marchwianke, czyli marchew utarta i zagotowac, moze byc do tego troche selera i pietruszki....a pic to poje to dobrze 😉 a biegunka na zęby na pewno Kubus miał tez dłuzszy zcas i jest spoko, nawet smecte moze sz podawac 2 razy dziennie, mleko powoduje wieksza biegunkę i u Kubusia tak było...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf bardzo chetnie bysmy dolaczyli , ale obawiam sie, ze jak moje dziecko zobaczy taka ilosc wody to nic nie bedzie w stanie jej zatrzymac, a na razie wolalabym aby troche sie wstrzymala z kapiela na swiezym powietrzu.Ale jezeli cos sie zmieni to dam znac 🙂Dzieki za zaproszenie:* Jak Dawidek?

Kuurde juz nie wiem co sie dzieje.Dzisiaj caly dzien Julka w dobrym humorze, troche sie po uchu pogmera, ale nie placze przy tym.Bede obserwowac.
Kwasiek a jak Agnieszki samopoczucie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byłam u znajomych na grillu z Kubusiem i potem posżłam polozyc go spac i na godzinke jeszcze poszłam,a Kubus pod opieka tesciowej został ale spał dobrze, tylko titi mu wypadł ale zasnął odrazu z powrotem 😉 Nie ma za co laaf, od tego jestesmy, by wysłuchac i pomagac w miare mozliwosci. Za 2 tygodnie mój maz tak wraca i nie moge sie doczekac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ufff my dzisiaj po cięzkim dniu na wsi :P hehe
tzn. Zuzia w 7 niebie wybiegała się wypluskała pobroiła i gołym tyłkiem latała 😁 dla niej żyć nie umierać ale ała moje plecy :P hehe

a Laaf mnie się wydaje że to na zęby i trzeba tylko obserwować tylko uważaj z odparzeniami my przez biegunki na zęby walczymy z odparzeniem juz prawie miesiąc 😞 chociaż już jestesmy na finiszu bo jest o niebo lepiej...

a ja pije se piwko i ide spać :P bo padam na pysior 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już tak późno, ale udało się mi się nadrobić kilka stron produkcji.

Bardzo dziękuję w imieniu Olci za wszystkie życzenia urodzinowe. Buziaki 🙂

Impreza urodzinkowa Olci za nami, wszystko udało się, ale przygotowania nie obeszły się bez perturbarcji. Na szczęście biszkopt na tort upiekłam w czwartek wieczorem, ale piątek chodziłam wkurzona - zaczęło się od rana od braku prądu na osiedlu, jak mama przyjechała to poleciałam na rynek po odłożoną dla mnie jeszcze jedną skrzynkę na kwiaty i świeże kwiaty na balkon, z rynku gnałam jak bury osioł, bo miał przyjchać kurier z firanką z Kopciuszkiem zamówioną akurat na Oli urodziny - kurier miał obsów ponad 1 h, zabrałam się za robotę, ale po drodze nie wyszedł jeden krem do tortu i miałam jeszcze usg piersi, jak już późnym wieczorem miałam przełożony tort 2 kremami (też wasnej roboty) to okazło się, że przez ten nieudany pierwszy krem zabrakło mleka na krem z bitej śmietany, ale było już późno, więc dzisiaj mąż przed śniadaniem poleciał na zakupy. Ogólnie razem z mężem narobiliśmy się przygotowując imprezę, ale jednak było warto.
Na szczęście tort wyszedł i wszystkim bardzo smakował, Olci też, bo pomogła mi go zjeść i była minutowa rozpacz, że nie dostanie więcej, ale biszkopcik Petitek udobruchał ją 🙂

Ola sama bez trzymanki nie robi jeszcze pierwszych kroków, ale dzisiaj był już mały postęp, bo trzymając ją pod paszkami albo za obie rączki zaczęła robić kilka kroczków, do tej pory odrazu chciała siadać na podłodze.

Waja, u mnie było z nami 11 osób dorosłych + 1 dziecko 2,5 letnie, no i najważniejsza Olcia. Też zapraszałam na 15 na tort, ciasto (miałam sernik na zimno i makowiec) + ciastka i paluszki, kawa/herbata, szmapan, dla chętnych mieliśmy przygotowaną na kolację salatkę warzywną, pieczonego kurczaka ( udka poporcjowane), pieczoną szynkę + wędliny, ale po ciachu nikt tej kolacji nie chciał. Mówi się trudno, za to my mamy mięso na obiad na 2-3 dni hehe, sałatkę np. na śniadanie lub kolację, więc jest i tak ok.
Wszystko zależy od gości czy po deserze będą mieli dosyć czy nie.
No i zdróweczka dla Julci!!!

Laaf, może faktycznie ten objaw biegunkowy to zęby u Dawidka. U Oli wychodzenie dolnych i górnych 2 jaokoś dziwnie zbiegło się z jelitówką i 3dniówką, przy pozostałych 4 było ok.

Ann, jak rodzice?

Zuziaku, mam nadzieję, że ojciec nie będzie już takimi akcjami podnosić Wam cisnienia, ale tak czy siak uważajcie na siebie.

Sylwia, gratuluję wejści w kieckę sprzed 2 lat.

Mi też podoba się nowa numeracja i opcja wyszukiwania konkretnej strony.

Jutro na 12 umówiłam się na kawkę w Sopocie z mamami brzuszkowymi z wątku trójmiejskiego, jest nas 4 i każda reprezentuję inne miasto hehe ja z Gdańska i dziewczyny z Sopotu, Gdyni i Pruszcza Gdańskiego. Fajnie, zrelaksuję się na pogaduchach, bo mąż zostaje z Olcią 🙂

I za pamięci i już spóźnione...

Wszystkiego najlepszego dla Ani na 1 urodzinki

Dobrej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...