Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No teraz jest 30 godzin, ja czuje sie super za kiewonica, i jade spoko, a ja jak zrobie jakis błąd to zaraz ,że m ysle o Pawle zamiast sie skupic, jak jade skupiona, tylko czasem cos musi głosniej mi mowic co mam robic, a awtedy jest spoko. Ja nie jestem gowniara co buja w obłokach, ale mowia,że są teraz gorsi egzaminatorzy. Ja prawko chce zdac i zdam, czy za 3 czy któyms razem, wiem to 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Laaf wiadomo każdy ma swoje zdanie 😉
jednym się podoba drugim nie i szanuje to 😉
a Zuzia nawet nie interesuje się kolczykami myślałam że non stop bedzie łapać za uszy i ciagnąć bo lubi dotykać swoje uszy ale odkąd ma kolczyki ani razu nie pociągła za uszy nie dotknęła ich ani razu! nawet jak śpi jej nie przeszkadza a też myślałam że może być problem bo ona tylko na brzuchu i wiadomo głowa na bok 😜

jutro dzień dziecka a ja w pracy od 8:30 do 16 masakra bo jest festyn dla dzieciaczków i sąsiad jest w zarządzie i to organizuje w "mojej" knajpie 700 dzieciaków czujecie to! 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lasencje, padam na pysk. Ledwo na oczy widzę.

A właśnie, a propos oczu - Madalena do mnie dzwoniła, że sobie Vanishem oczy poparzyła i m.in. podwójnie widzi, mimo leków itp. 🤢 Wejdzie na brzucha jak tylko będzie w stanie...

Spokojnej nocy...
Zuziaku, miłego i spokojnego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

zuzia śmiesznie wygląda taki łysol a uszy prrzebite he he u nas już by się chowały kolczyki pod włoskami troszke
chciałam coś jeszcze napisać i zapomniałam no coż skleroza nie boli może jutro mi się przypomni

dobranoc kobietki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Wszystkiego naj w Dniu Dziecka dla naszych maluchów - wielu uśmiechów 🙂

Ja dzisiaj od 5.20 na nogach, chyba Olcia nie mogła doczekać swojego święta hehe

Oby Madalenie szybko polepszyło się z oczami!!!

Lecę się ogarnąć...nim moja panna zacznie prezentować swój głośny, cienki pisk - dziewczyny takie decybele, że jak nagle krzyknie koło mnie to aż podskakuje i tak już od 3 dni jak coś nie pasi, chce coś wymusić albo tak poprostu - chociaż dobrze.że nie całyczas, bo chyba zwariowalabym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

Buziaki dla naszych Maluchów! 🙂 🙂 🙂

Aga dziś strasznie marudna 🤢 nic jej nie pasuje, ciągle płacze... mam nadzieję, że jak się wyśpi to humor jej się poprawi, bo jeżeli będzie taka marudna, to pediatra dziś znów nas wyśle do laryngologa albo cholerawiegdzie i szczepienie się przesunie w czasie... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf, mi na każdej wizycie mówią "następne szczepienie wtedy i wtedy" i zapisują ołówkiem w książeczce zdrowia przybliżoną datę szczepienia 🙂 nigdy się nie spóźniłam, więc nie wiem, jak by zareagowali, gdybym się nie zgłosiła na szczepienie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uff. my już po szczepieniu. Aga waży 9,5 kg, ma 70 cm wzrostu (gigant 😁 😁 😁 ) i wszystko jest super 🙂 pediatra się nie mogła nachwalić 🙂
pytałam o jakieś zalecenia, gdy Aga pójdzie do Klubu Malucha - pani doktor zaleciła szczepienie na pneumokoki - jedna dawka za 260 zł, potrzebne są dwie dawki... i ze względów finansowych chyba sobie darujemy... ale piszę tutaj, może którejś z Was ta informacja się przyda 🙂

Uh, właśni zobaczyłam, że Aga jest ze wzrostem poniżej 3 centyla 🤢 od 3 miesięcy praktycznie nie rośnie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie dziwnie jakoś z tymi stronami teraz

kwasiek to Iga waży 9,8 wczoraj była ważona w opakowaniu i z grzechotką

a ja dziś postanowiłam że małejzamiast tej żyrafy kupię na roczek lalkę bobasa dziś jej pokazałam w sklepie to oddać nie chciała he he a znalazłam taką superową agatke o taką troszkę droga ale to na roczek to niech tam
http://allegro.pl/agatka-klaszczaca-spiewa-klaszcze-nowosc-4029-i1633391186.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

Madalena trzymam mocno kciuki za Twoje oczy:*
Sylwia nic nie musialam Julce pokazywac samo przyszlo, pewnego dnia wykombinowala, ze jest w stanie podniesc sie sama i to zrobila.Mysle, ze chodzenie to czysta biologia i sama Iga zdecyduje, ze ma sile podniesc sie samodzielnie.

A my mielismy miec szczepienie, w tamtym tyg, ale Julce cos charczalo w nosie, wiec przezozylam na ten tydzien, ale dzisiaj Julka ma stan podgoraczkowy, wiec raczej tez nic z tego.A wlasciwie oprocz podwyzszonej temp. nic jej nie jest, przypuszczalnie to zeby, wlasciwie mam nadzieje, ze to zeby.Mielismy isc dzisiaj z nia na plac zabaw specjalny dla maluszkow, ale wolelismy jej nie narazac.

A przy okazji Samych usmiechow na buziach naszych czerwcowych dzieciakow

Zwijam sie zaraz spac, bo nie wiem co mnie czeka w nocy.Buziole:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga właśnie lata z gołym dupskiem 😉 jakieś zaczerwienione ma, więc jej posmarowała Sudocremem i wietrzymy 🙂 kupiliśmy jej wczoraj mały basenik 🙂 🙂 o taki:

W Leclercu za 33 zł, więc taniej, niż na Allegro 🙂 🙂 🙂 będzie na balkon do moich rodziców, na działkę do moich teściów, na jakieś wypady nad jezioro czy nad zalew 🙂 strasznie się cieszę z tego baseniku 🙂
dziś lepsza pogoda, niż wczoraj. Jest 18 stopni, więc jest szansa, że ze spaceru nie wrócę cała mokra 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

Sto lat, sto lat dla Zuzki na 1 urodzinki - zdrówka i uśmiechu na codzień 🙂

oraz

Wszystkiego naj dla 11-miesięcznej Igusi 🙂

Buziaki dla Jubilatek od Olci i cioci Ani

Ja od wczoraj cos kiepsko czuje sie mam nadzieje, ze do jutra przejdzie, bo mam jutro full roboty przed sobota, mama przyjedzie zajac sie Ola. Jutro mam tez usg piersi popoludniu.

Musze pochwlic sie,ze Olcia dzisiaj z pozycji koci grzbiet wstala sam bez trzymania sie szczebelek, ale na razie tylko raz tak zdarzylo sie jej.

Angela, gratuluje udanego luku i trzymam kciuki za dalsze zadziwianie instruktora jazdy 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...