Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witam babeczki 🙂 Umnie w nocy mrozik ale teraz widze zaczyna sie wypogadzac < pierwsza nocka w domku i spałam jak zabita nic mnie nie obudziło, mały za to popowrocie do domku warjuje starznie widze ze coraz silniejszy . Wiecie jak byłam w szpitalu , to nie wysiedziałam i łaziłam do noworadków takie słodziaki ze szok bardzo duzó rodzi sie chłopców hihihihi.Co do porodu to jak zobaczyłam na żywo jak dziwczyny spaceruja z bulami , to sobie przypomniałam jak to jest naprawde 🤔. pozdrawiam lece dzis na szczepienie ze starszym . 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie 🙂

Zuziek, Kkasia dobrze, że jesteście już z nami 🙂
Anulka efekt końcowy po fryzjerze podobał się mężowi? 🙂 Ja się już nie mogę doczekać przyszłego piątku bo też się wybieram do fryzjera 😆

U nas dzień rozpoczął się poprostu pięknie. Pościel już zdążyłam przebrać i za chwilkę idę starą wrzucić do prana 🙂 i potem prasowanko 😉

Wczoraj zaszaleliśmy- zakupy dla maleństwa, lody i kino 😁 ależ było fajnie, pomijając fakt że ledwie na nogach stałam bo tak wszystko mnie bolało... ale za to spałam jak zabita 😉

U mnie znowu suwaczek pokazuje prawidłowo co do dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie wiem, jak z tymi suwaczkami, one liczą może tak do tyłu 33 tc i 6 dni w domyśle to 34 tc, chyba zaczynją liczyć dopiero po skończonym, a nie po rozpoczętym tygodniu. Ilość dni do porodu zgadza się, bo liczyłam. Najważniejsze, że wiemy kiedy rodzimy i tego trzymajmy się 🙂

Agulka, mojemu mężowi bardzo podobała się fryzura - powiedział, że ślicznie wyglądam 🙂 ale i tak dodał, że mi dużo ścieła włosów 😁
Wczoraj mieliście bardzo fajny dzionek 🙂 A na jakim filmie byliście?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry Dzien laski 🙂
Slonce swieci, jade do tej kliniki zaraz sie zameldowac 😉 No bo nie wyobrazam sobie rodzic gdzie indziej 😉
Na poczatku ciazy mialam krwawienie z nochala i jakas slaba ktoregos dnia bylam i pojechalam do szpitala ktory jest blizej mnie w innym miescie, bo ja na koncu miasta mieszkam. I pod nosem zaledwie 10min drogi autem mam szpital no i bylismy tam, szpital jak szpital jak mi slabo bylo to zrobilo sie jeszcze slabiej, bo ta unoszaca sie won jesli sie ladnie wyraze.... i w ogole wszystko takie komunistyczne;/
No dlatego ciesze sie ze posluchalam kolezanek i poszlam do uniklinik 😉tralala.

Laaf Czorcie daj znac po wizycie u giny. Ja na swoim sprezcie do mierzenia cisnienia (elektr) zawsze mam duzo nizsze niz w gabinecie na recznym. No ale nie weim czy to wina sprzetu czy mojej fobii bialego fartucha....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewuszki 😉

u mnie też słonecznie ale troszke jeszcze zimniusio ale się nagrzeje 😉 wczoraj przyszedł materacyk i i komplet do łóżeczka (poduszeczka, kołderka, poszwa na poduszke i kołderke, prześcieradło, stelaż do baldachimu, baldachim, rożek, przybornik, i osłonki na łóżeczko) chyba o niczym nie zapomniałam 🙂 od poniedziałku zaczynamy przemeblowanie w pokoju żeby był przystosowany do małej 🙂 ajjj nie umiem się doczekać 😁 a dzisiaj jade na targ po sukienke na maturke bo w stare ciuchy oczywiście się nie zmieszcze a trzeba odświętnie wyglądać 😮 hehe...

laaf czekamy na info od gin.
Angela oby wyniki były dobre :*

buziaczki laski ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dam znac, dam 🙂
ale interesuje mnie bardzo ten Twoj meldunek 😉 Jak to tam u Was wyglada 😉

Co do cisnieniomierzy to wiadomo ze najbardziej miarodajne sa te reczne. Jelsi chodzi o elektryczne to nie dojdziesz ktory dobry ktory zly.

A ten szpital ktory wybralas to jak daleko masz?

Anulka zycze milusinskich zakupkow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze, dziwne ze czasami nie widze ostatnich postow...tak bylo z tym Zuziakowym, jak pisalam to widzialam ostatni od KOmsi....

Zuziaku widze ze i u Ciebie wszystko idzie pelna para 🙂

A i jeszcze podpytam ginki czy moge zmniejszych fenoterol, czuje sie juz naprawde dobrze i moze nie ma potrzeby brac go 3 razy dziennie 🙂
No i zobaczymy co ona powie o tym poprzecznym ulozeniu, moze cos doradzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂
Trzymam kciuki za wszystkie wizyty u lekarzy 🙂
Wreszcieśmy się na coś zdecydowali i pościel zamówiona:
http://www.bondodo.eu/index.php/pl/kolekcja/farm
Krowa nas rozbawiła, więc już nie kombinowaliśmy, tylko poszliśmy w kierunku krowy,
tym bardziej, że wygląda na to, że pościel zdrowa i dobrej jakości i powinna dać się łatwo prać i prasować 🙂 Do tego to wypełnienie antyalergiczne, rożek i śpiworek (wzięłam rozmiar 85, najwyżej na początku się będą Młodemu nogi majtać).
Dobrego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

a my wczoraj byliśmy na zakupowych szaleństwach la naszego Antoniego.
Także łóżeczko, kołderka, pościel, ubranka, wanienka, nożyczki itp zakupione 🙂
Tatuś ze szczęścia jeszcze po powrocie o domu o 22.30 zkładał łóżeczko więc stoi i się wietrzy 🙂

Jeszcze muszę kilka rzeczy kupić sobie i powiedzmy, że będziemy przygotowani...

A dzisiaj i w weekend czekają mnie pracowite dni. Muszę wszystko w tej garderobie ogarnąć, na 17.30 SR (dzisiaj pielęgnacja maluszka 🙂), jutro dalszy ciąg sprzątania, bo dzisiaj wszystkiego nie dam rady a wieczorejm parapetówka u znajomych więc jeszcze trzeba się kopsnąć do sklepu i coś im kupić. Może jakieś pomysły??

Miłego i słonecznego. We Wrocławiu świeci od rana, robi się coraz cieplej, drzewka już zielone więc baaardzo przyjemnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ceny nie są niestety z tych najniższych, ale ze względu na alergie najpierw wybieraliśmy producenta wg tego, co polecają na różnych forach alergików, a dopiero w drugiej kolejności wzór. Ja miałam mega alergię na roztocza (już jestem po odczulaniu i na razie spokój), więc wolimy uważać pod tym kątem też ze Stasiem. Nie będzie więc żadnych baldachimów ani innych zbieraczy kurzu, a na pościel wysupłaliśmy trochę lepszy niż standardowo budżet. Za to ciuszków nie będziemy kupować, bo dostaniemy w spadku praktycznie wszystko 🙂 No i kołderkę kupujemy od razu trochę większą (135x100), żeby na dłużej wystarczyła.
Kupiłam na Allegro na takiej aukcji:
http://www.allegro.pl/item992690003_ekskluzywna_posciel_3_el_welurowy_haft_bon_dodo.html
Da się znaleźć nieco taniej nawet na Allegro, ale ten sprzedawca miał jeszcze inne rzeczy, które chcieliśmy kupić, więc w sumie wyszło taniej, bo zaoszczędziliśmy na kosztach przesyłki osobno dla każdej rzeczy. Na odbiór osobisty niestety za daleko 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Konieczka, albo może jakieś ładny komplet ozdobnych podkładek korkowych pod talerze? To jest taka rzecz, której się na ogół samemu nie kupi, bo szkoda kasy, ale jest niesamowicie przydatne, jak już się ma.
Tylko nie komplet dwóch filiżanek 🙂 My się dorobiliśmy już z siedmiu takich kompletów, wszystkie ładne, ale wszystkie od sasa do lasa i nie bardzo wiadomo, co z nimi zrobić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka zrobliśmy rezerwacje internetową na "Co nas kręci, co nas podnieca" a poszliśmy na "starcie tytanów" w 3D... za długo trzeba było czekać na ten pierwszy 😉 I tak film dobrze się oglądało, akcja w prawdzie w większości do przewidzenia, ale byliśmy zadowoleni z tego wyboru 🙂

Słońce dodaje energii 😆 oprócz prania, prasowania zdążyłam też lodówkę umyć 😉 chyba padam więc chwila relaksu jest obowiązkowa 🙂 a i zaplanowałam wygrzewanie na słońcu z tym, że musi się troszkę cieplej zrobić 🙃

No dziewczyny relacje oczywiście obowiązkowe i z wizyt u lekarzy i z zakupów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Kobiety 🙂

Tylko nie komplet dwóch filiżanek 🙂 My się dorobiliśmy już z siedmiu takich kompletów, wszystkie ładne, ale wszystkie od sasa do lasa i nie bardzo wiadomo, co z nimi zrobić 😉


cudownie po prostu 😁 😁 😁 😁 😁

Ja dzisiaj tez zaliczylam pobieranie krwi, bylam bardzo zadowolona bo pani zrobila to bez bolesnie 🙂A ostatnim razem jak mi zaladowala szpile to myslalam, ze uciekne 🙂
W czwartek wizyta u gina 🙂

Maz ostatni dzien w pracy dzisiaj i zaczyna urlop, hiphip hurra!!!Troche pracowity bo od jutra zaczynamy remont i sie troche boje, ale sobie poradzimy 🙂Juz nie moge sie doczekac kiedy wszystko bedzie zrobione pod nasza Malutka 🙂 🙂Musimy jeszcze kupic wanienke i kosmetyki dla Julci, nie moge sie Jej doczekac 🙂
Musze posprzatac kuchnie, a tak mi sie nie chce , ze sobie nie wyobrazacie mam mega lenia 😎
do przeczytania Brzuchołki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Waja, u mnie też od jutra zaczyna się remont. Całego mieszkania 😉 mąż niestety urlopu raczej nie weźmie, bo już dużo zużył i niewiele mu zostało, a bardziej mi się przyda w domu po porodzie, niż teraz w mieszkaniu, w którym będzie się roiło od wykończeniowców 😉

Ann, bardzo fajna ta pościel 🙂 mi się podoba kolekcja CAT 🙂

Kurczę, będę musiała męża na jakieś zakupy wyciągnąć. Już słyszę gadanie mamuśki, że mam leżeć i z domu nie wychodzić. No ale jest jeden problem: nie mam żadnych lżejszych butów na płaskim obcasie. Muszę, po prostu muszę sobie jakieś cichobieżki kupić. I to w trybie nagłym. A bez mierzenia butów kupować nie będę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaa, koniecznka, co do tego prezentu - co myślisz o jakimś fajnym wazoniku na kwiaty? Mnie by taki prezent bardzo ucieszył.

Mi się szalenie podoba kolekcja Veronese - tutaj piękny wazonik http://allegro.pl/item987659306_wazon_z_kwiatem_lilii_veronese_promocja_zobacz.html
a tutaj szkatułki http://allegro.pl/item997173960_sliczna_szkatulka_z_kobieta_veronese.html
http://allegro.pl/item981702492_szkatulka_z_elfem_veronese.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 😉 i już zakupiłam ubrania na mature :P gdyby nie ciąża inaczej bym się ubrała no ale cóż mus to mus :P
teraz wszystko nabiera tępa... zdecydowaliśmy że dzisiaj po wyczyszczeniu dywanu zabieramy się od jutra za przemeblowanie... ubieranie łóżeczka prasowanie i porządkowanie wszystkiego jak trzeba, a w tygodniu bedziemy po sklepach jeździć za kosmetykami pampersami różnymi akcesoriami itp. za tydzień w weekend nas czeka komunia a potem zaczyna się już MATURA... masakra 🤢 jak ten czas szybko zleciał a jak już stres minie co do maturki to już poród nadejdzie... 🤪 🤪

może wy tak tego dziewczyny nie odczujecie ale u mnie to minie jak z bicza O_o 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaku, ja też już się stresuję. Pamiętam jak weszłam na brzuszka, byłam chyba w 16 tygodniu ciąży i z ciekawości oglądałam zdjęcia dziewczyn, będących "w końcówce" - czyli tak po 30 tygodniu. Wczoraj mnie oświeciło, że ja już jestem w 33. Za 50 dni mam termin porodu 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc i czolem kluski z rosolem 🙂

U gina: cisnienie git 120/70 🙂, fenoterol moge zmniejszyc do 2 tabletek i jak bedzie dalej dobrze to do 1 🙂, zostaje nam czekac tylko zeby sie mlodemu zachcialo laskawie obrocic, lekarka poweidzala ze jest to mozeliwe jak najbardziej ale bedzie mu ciezko bo jzu ma malo miejsca. Jak narazie od USG czuje go caly czas w tym miejscu...No ale slyszalam nawet przypadki ze bachorki sie 38 tc obracaly. MOze i mojemu sie uda 🙂

Zuziaku, powiem Ci ze matura jest stresujaca ale zdawanie na prawko bylo dla mnie duuuuuuuuuuuuuzo bardziej stersujace 😉 Fakt ze prawko zdawalam majac 17 lat a maturka 19 lat ale tak to wlasnie wspominam 🙂

Acha i Dawidek zostal uposazony o koljne 4 bodziaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...